Populiariausi kripto naujienų kaupėjai: 22 populiariausi „Bitcoin“ naujienų kuratoriai

Kripto naujienų kaupėjai

Nors kriptovaliutų naujienų svetainės yra keliolika centų, kai kurie investuotojai ir prekybininkai nori gauti savo bitkoinų ir „blockchain“ naujienas iš kaupėjų.

Su kiekviena diena kripto pasaulis ir toliau liudija apie vis daugiau ir daugiau technologinių pokyčių, kuriuos, tiesą sakant, neįmanoma suspėti. Šiuo požiūriu per pastaruosius 4-5 metus pasaulinė altcoin bendruomenė pastebėjo daugybę naujienų kaupimo įrankių, leidžiančių šifravimo investuotojams lengvai sekti visus svarbius įvykius, vykstančius skaitmeninių finansų pasaulyje. , supaprastintas būdas.

Šiame straipsnyje mes apžvelgsime keletą efektyviausių naujienų kaupėjų, kuriuos „altcoin“ entuziastai pamėgo dėl savo bendro naudingumo, greičio ir patikimumo. Taigi be jokių tolesnių veiksmų pereikime tiesiai į reikalo esmę.

„CryptoPanic“

„Cryptopanic“ yra viena labiausiai žinomų kriptografinių naujienų kaupimo platformų, prieinamų šiandien rinkoje. Ji skirta apimti daugybę informacijos, susijusios su skaitmeninėmis valiutomis (tiek didelėmis, tiek mažomis), taip pat daugybę kitų projektų, susijusių su šia augančia sritimi. Be to, dėl paprasto platformos naudojimo, „CryptoPanic“ leidžia vartotojams be galo lengvai naršyti didžiulius naujienų kiekius nepraleidžiant jokių įvykių.

„Crypto Pro“

Greitas žvilgsnis „Crypto Pro“ gimtoji vartotojo sąsaja mums parodo, kad programa vartotojams siūlo daug daugiau nei tik naujienas. Pradedantiesiems platformos mobilioji programa yra iš anksto sukurta su daugybe specializuotų šifravimo duomenų modulių, kurie padeda sklandžiai rūšiuoti naujoves realiuoju laiku į konkrečias kategorijas. Be to, programa yra ypač paprasta naudoti ir ja galima naršyti spustelėjus mygtuką.

Kitos pagrindinės funkcijos, susijusios su „Crypto Pro“, dėl kurių ji yra unikali:

„Crypto Trader“ palaikymas: platforma buvo sukurta atsižvelgiant į skaitmeninių valiutų prekybininkus – taip, kad ji šiems asmenims teikia daugybę svarbių duomenų, tokių kaip valiutos keitimo kursai realiuoju laiku, kainų prognozės ir kt..

Tinkinimo parinktys: dar vienas unikalus „Crypto Pro“ įrankis yra jo galimybė leisti vartotojams nustatyti kainų ir naujienų įspėjimus, pritaikytus tik įvairiems turtui, esančiam jų skirtingose ​​piniginės sąskaitose.

Integravimo pajėgumai: platformoje yra kelios paprastos integravimo parinktys, leidžiančios programai lengvai įsisavinti įvairių kriptografinių mainų API. Tai leidžia ne tik lengviau sinchronizuoti duomenis, bet ir palengvina portfelio stebėjimą.

Galiausiai „Apple“ vartotojams bus malonu žinoti, kad „Crypto Pro“ yra specialus programų modulis, sukurtas išskirtinai „Apple Watch“ vartotojams.

„CryptoControl“

„CryptoControl“ yra intuityvi naujienų kaupimo platforma, sukurta profesionaliems prekybininkams kriptografija, taip pat atsitiktiniams altcoin entuziastams. Be naujienų rinkimo galimybių, platforma taip pat yra iš anksto sukurta su socialinis agregatorius tai leidžia vartotojams beveik akimirksniu pristatyti daugybę bendruomenės sukurto turinio „Twitter“ ir „Reddit“. Nors sąsaja gali būti ne tokia sudėtinga kaip kai kurie kiti jos skaitmeniniai analogai, „CryptoControl“ daugiau nei kompensuoja bet kokius tokius klausimus, siūlydama savo vartotojams didžiulį kiekį su kriptografija susijusios informacijos.

Kiti pagrindiniai bruožai:

Naujienų žemėlapis: „CryptoControl“ yra šilumos žemėlapis, leidžiantis vartotojams vizualizuoti svarbiausias dienos naujienas pagal jų svarbą ir aktualumą.

Prekyba terminalais: Nors funkcija dar nėra aktyvi, prekybos terminalas portalas leis vartotojams atlikti arbitražo sandorius įvairiose skirtingose ​​altcoin mainų platformose. Ši funkcija idealiai tinka tiems asmenims, kurie nori maksimaliai išnaudoti kainų skirtumus skirtingose ​​skaitmeninės valiutos keityklose visame pasaulyje.

„CoinSpectator“

„CoinSpectator“ pateikia savo skaitytojams gerai kuruojamus naujienų kanalus iš įvairių socialinės žiniasklaidos platformų, tokių kaip „Twitter“, „Reddit“. Negana to, platforma taip pat pateikia daug informacijos apie ICO, kurios taip pat netrukus bus paleistos. Kita verta dėmesio informacija:

„CoinSpectator“ yra kainų stebėjimo priemonė, teikianti savo vartotojams tiesioginius atnaujinimus apie 16 geriausių kriptovaliutų turtų šiandien..

Platforma savo vartotojams siūlo nemokamus el. Pašto atnaujinimus apie visus reikšmingus pokyčius, vykstančius visame pasaulyje kriptovaliutų sektoriuje..

KriptoOžė

KriptoOžė daugelio skaitmeninės valiutos entuziastų nuomone yra puikus šaltinis įvairioms su kriptografija susijusioms naujienoms. Nors visa platformos sąsaja yra gana blanki ir neįkvepianti, daugybė su naujienomis susijusių funkcijų, kurias siūlo programa, daro ją labai patrauklią.

Kitas pagrindinis „CryptoGoat“ aspektas yra tai, kad jis labai efektyviai filtruoja „netikras naujienas“ ir nerodo jokių įrašų, kurie buvo pažymėti kaip remiamas turinys. Tiesą sakant, platforma renka naujienas tik iš patikimų žiniasklaidos priemonių, tokių kaip „Cointelegraph“, „BitcoinExchangeGuide“, „Coindesk“ ir kt..

CryptoCoin.Pro

CryptoCoin.Pro daugiausia dėmesio skiriama pritaikytų kripto naujienų pateikimui savo vartotojams, išnaikinant pasikartojantį turinį naudojant daugybę unikalių filtrų. Šiuo atžvilgiu jame taip pat paminėta, kad platforma apima daug duomenų, susijusių su pasauline ICO rinka, taigi entuziastai gali nuolat sekti įvairius būsimus projektus, susijusius su šia sritimi. Kiti pagrindiniai „CryptoCoin.Pro“ aspektai yra šie:

Programa savo vartotojams siūlo nuostabų elektroninių knygų, skirtų „blockchain / crypto tech“, pasirinkimą.

Svetainėje taip pat pateikiama skiltis „Ar žinojai“, kurioje pateikiami įvairūs unikalūs faktai, susiję su įvairiomis kriptovaliutomis.

„CoinLive“

„CoinLive“ yra dar vienas naujienų kaupimo šaltinis, kuris tapo labai populiarus maždaug per pastaruosius metus. Svetainė savo skaitytojams siūlo labai išsamų visų visame pasaulyje vykstančių kriptografinių naujienų sąrašą ir pasaulinės skaitmeninio turto rinkos apžvalgą ne tik lengvai suprantama, bet ir gana paprasta. Be to, „Coinlive“ taip pat gausu vaizdo įrašų turinio, skirto išskirtinai naujesniems kriptografijos entuziastams, kurie gali būti nelabai išmanantys įvairias su kriptografijos rinka susijusias temas. Kiti pagrindiniai platformos aspektai:

Rinkos analizė: platformoje pateikiama daug analitinių duomenų, kurie vartotojams gali leisti priimti labiau pagrįstus sprendimus prekiaujant savo turtu.

Patraukli sąsaja: „Coinlive“ naudojasi estetiškai patrauklia sąsaja, kurią lengva valdyti ir valdyti.

Galiausiai, jame taip pat paminėta, kad sistema buvo sukurta siekiant įtraukti daugybę kriptovaliutų ir „blockchain“ pagrindu sukurtų švietimo priemonių, kurias galima visiškai laisvai naudoti..

„Coinlib“

„Coinlib“ yra dar vienas naujienų šaltinis, puikiai tinkantis vartotojams, norintiems įsigyti įvairiausio kuruoto kriptografinio turinio. Tačiau platforma yra ne tik naujienų portalas, nes ji taip pat yra pakrauta su daugybe kitų skaitmeninių modulių. Jie apima:

 • Kainos perspėjimo parinktys
 • Specializuota kriptografinė analizė ir kitos susijusios diagramos
 • Individualių monetų duomenys
 • Portfelio stebėjimas

Visos minėtos funkcijos platformos vartotojams pateikiamos labai supaprastintai ir realiuoju laiku. Be to, „Coinlib“ taip pat yra įrankis, vadinamas „geriausių kainų tyrinėtoju“, kuris, kaip rodo pavadinimas, leidžia prekybininkams pasinaudoti įvairiomis arbitražo galimybėmis, kurios gali būti prieinamos bet kuriuo dienos ar nakties metu.

„BitColumnist“

„BitColumnist“ naudojasi nesudėtingu požiūriu į naujienų kaupimą. Platformos sąsaja yra nepaprastai paprasta, tačiau suteikia vartotojams visus duomenis, kurių jiems gali prireikti, kad būtų galima atnaujinti naujausius kriptografijos finansų pasaulyje. Be to, jame taip pat paminėta, kad panašiai kaip kiti aukščiausios kokybės naujienų šaltiniai, pvz., „CryptoGoat“, „BitColumnist“ taip pat renka duomenis tik iš gerbiamų leidinių, tokių kaip „BitcoinExchangeGuide“, „CoinTelegraph“ ir „CoinDesk“..

CCowl

CCowl yra puikus agregatorius tiems, kurie nori būti informuoti apie visus pokyčius, vykstančius pasauliniame kripto naujienų cikle. Svetainėje yra įmontuotas filtras, kuris pašalina visas nepatikrintas naujienas ar trūksta tinkamų šaltinių, kad būtų galima įrodyti jų teisingumą. Be to, „CCowl“ pateikia naujienas tik iš tokių šaltinių kaip „CoinDesk“, „Cointelegraph“ ir „BitcoinExchangeGuide“. Kitos vertos dėmesio savybės:

Rinkos indeksas: platforma pateikia savo asmeninį vidaus rinkos indeksą, kuris gali būti naudojamas stebėti daugiau nei 50 skaitmeninių valiutų rinkos kapitalizaciją.

Suderinamumas: „CCowl“ buvo sukurtas taip, kad galėtų realiuoju laiku gauti duomenis iš daugybės gerbiamų kriptografinių prekybos platformų, tokių kaip „Kraken“, „Binance“, „Bittrex“ ir „Bitfinex“.

FAWS

FAWS kaip kaupimo platforma, teikianti savo vartotojams ne tik nuostabų šifravimo naujienų turinį, bet ir pakraunanti kitas naudingas funkcijas, tokias kaip:

 • Suasmeninti įspėjimai apie kainas
 • Portfelio stebėjimo priemonė
 • „Altcoin“ kainų tikrintuvas

Naujienų kaupiklis, kuris renka informaciją iš 37 populiariausių pasaulyje kriptografinių laikmenų.

Dėl minėtų operacinių modulių naudingumo, FAWS yra ideali informacijos vieta prekybininkams, norintiems maksimaliai išnaudoti nuolat kintančias kriptovaliutų rinkas visame pasaulyje..

Kriptopiai

„Cryptopys“ yra puikus kaupimo įrankis, kuris realiuoju laiku renka aktualias kripto naujienas iš daugiau nei 100 patikimų pramonės šaltinių. Tačiau iš tiesų ši platforma išsiskiria įmontuota parama 18 skirtingų kalbų, taip pat nuolat didėjančiu išteklių fondu, paremtu įvairiomis bendruomenės rekomendacijomis. Galiausiai, kalbant apie bendrą dizainą, „Cryptopys“ naudoja paprastą, tačiau intuityvią sąsają, leidžiančią vartotojams vienu mygtuko paspaudimu stebėti norimą šifravimo turtą.

Kita aktuali informacija:

Platformą sukūrė „Krypton Capital“ ir „Deco.agency“ – dvi kriptografijos įmonės, kurios per pastaruosius porą metų įgijo daug traukos..

Ilgą laiką „Cryptopys“ bendruomenės nariai turi galią pažymėti naujienas kaip esamas FUD, „bullish“ arba „bearish“ – tokiu būdu kripto entuziastai gali racionaliau, be rūpesčių persiųsti aktualius duomenis..

Bitlovin.com

Nors „Bitlovin“ nėra toks populiarus kaip daugelis kitų šiandien rinkoje esančių naujienų rinkėjų, tai yra padorus darbas rinkti naujienų antraštes iš patikrintų žiniasklaidos šaltinių visame pasaulyje. Tačiau pagrindinė ypatybė, išskirianti „Bitlovin“ nuo likusios konkurencijos, yra jos dinamiška naujienų skalė, suteikianti skaitytojams visą parą naujienas (užtikrinant, kad kripto investuotojai neatsiliktų nuo naujausių įvykių iš kriptografijos pasaulio)..

Gyvatvorė Maven

Nors „HedgeMaven“ nėra išimtinai į kriptografiją orientuota naujienų platforma, ji siūlo savo skaitytojams gausybę kitų duomenų, susijusių su rizikos draudimo fondų pramone, kurie gali būti įdomūs kriptografijos entuziastams. Kai kurie pagrindiniai duomenys, kuriuos reguliariai teikia „HedgeMaven“, yra šie:

 • Rizikos draudimo fondo reguliavimo informacija (tai apima išsamią informaciją apie privatų fondą – ADV formą)
 • Rizikos draudimo fondas ir kitos susijusios kriptografinės naujienos
 • Rizikos fondo vidutiniai indeksai
 • Išsamus specialistų, dirbančių šioje erdvėje, sąrašas

Finrazoras

„Finrazor“ gali būti laikomas kriptovaliutų navigatoriumi / naujienų kaupikliu, kuris aprėpia platų naujienų spektrą, susijusį su beveik bet kuria kriptovaliuta, kuri šiandien yra rinkoje. Negana to, svetainėje taip pat yra daug informacijos, susijusios su kitais susijusiais domenais, tokiais kaip:

 • ICO (pradiniai monetų pasiūlymai)
 • „Blockchain“
 • „Altcoin tech“

Galiausiai, jame taip pat paminėta, kad kartu su „ICORating.com“ „Finrazor“ savo skaitytojams pateikia daugybę naujų duomenų, kurių šiuo metu nėra daugelyje kitų svetainių..

WickedZine

WickedZine.com yra dinamiškas naujienų kanalas, kuriame realiu laiku pateikiama beprotiškai daug informacijos, susijusios su įvairiomis kriptovaliutomis. Svetainės nukreipimo puslapis yra tinkamai padalytas į keletą skyrių, kuriuose pateikiamos istorijos, susijusios su „Bitcoin“, „Ethereum“ ir „blockchain tech“. Maža to, „WickedZine“ savo skaitytojams beveik kasdien siūlo keletą pelningų pasiūlymų (pvz., „Airdrops“, žetonų nuolaidos)..

„Intocryptonews“

Kaip atrodo iš pavadinimo, „IntoCryptoNews“ yra paprastas, patogus naujienų kaupiklis, kuris skaitmeninės valiutos entuziastams visą parą teikia naujienų srautą, susijusį su populiariausiais kriptografiniais ištekliais, kurie yra prieinami rinkoje šiandien. Svetainės dizainas yra gana paprastas ir jame nėra nieko per daug puošnaus. Tačiau platforma teikia vartotojams tvirtą mokomąjį turinį.

Coinna

„Coinna“ yra naujienų kaupėjas, kuris renka kuruojamą šifravimo turinį iš kelių žinomų žiniasklaidos šaltinių, tokių kaip „BitcoinExchangeGuide“, „Cointelegraph“, „Bitsonline“, „CoinCodex“ ir kt. Platformoje yra įvairūs tinkami filtrai, leidžiantys skaitytojams sklandžiai slinkti tarp įvairių temų (pvz., „Bitcoin“, „blockchain“, kripto kasyba ir kt.) vienu mygtuko paspaudimu. Jei to nepakaks, „Coinna“ taip pat yra iš anksto parengta su skyriumi, skirtu tik prekybai.

Kripto naujienos

Kripto naujienos yra kaupimo portalas, kuriame daugiau dėmesio skiriama tokiems dalykams, kaip kriptografija, pradiniai monetų pasiūlymai, „blockchain“ technologijos ir specializuotos kriptovaliutų naujienos. Šiuo metu platforma yra prieinama tik „Android“ ir „iOS“ vartotojams – programas galima atsisiųsti nemokamai. Kai kurios kitos pagrindinės „Crypto News“ savybės yra šios:

Platforma renka visas savo naujienas iš žinomų žiniasklaidos priemonių, tokių kaip „Forklog“, „CoinDesk“ ir „CoinTelegraph“..

Tai suteikia skaitytojams daugybę realiuoju laiku atliekamų analizės duomenų, taip pat ekspertų prognozes ir nuomones.

Dėl integruotų API galimybių „Crypto News“ leidžia savo vartotojams realiuoju laiku įsigyti skirtingus valiutų kursus, kuriuos siūlo daugybė kriptovaliutų mainų..

Platforma taip pat apima kitus susijusius su kriptografija susijusius aspektus, tokius kaip ekspertų prekybos perspektyvos, pasaulinė kasybos veikla, būsimi pradiniai monetų pasiūlymai ir kt..

Algorija

Nepaisant to, kad „Algory“ nėra tokia garsi, kaip kai kurie kiti skaitmeniniai analogai, ji siūlo savo vartotojams daugybę sudėtingų funkcijų, kurios gali konkuruoti su beveik bet kuria kita šiandien rinkoje prieinama naujienų kaupimo platforma. Įkurta 2018 m., Keletas pagrindinių „Algory“ funkcijų yra:

Platforma yra pakrauta su socialinės žiniasklaidos moduliu, kuris renka kriptografinius duomenis iš įvairių svetainių, tokių kaip „Twitter“, „Reddit“, „Facebook“ ir kt..

Kaip rašoma bendrovės svetainėje, „Algory“ šiuo metu realiuoju laiku kaupia naujienas iš daugiau nei 1000 šaltinių.

Be tinkamų antraščių rinkimo iš patikimų šaltinių internete, „Algory“ taip pat turi galią įsigyti kitų susijusių duomenų iš įmonių, siūlančių su kriptografijos / blokų grandine susijusius produktus ar paslaugas..

Galiausiai platforma leidžia savo vartotojams vienu mygtuko paspaudimu sukurti specialias darbo sritis ir pritaikytus naujienų straipsnius, susijusius su oro lašais ir fiksuojamu indėliu / išėmimu..

MonetaBlick

„CoinBlick“ yra dirbtiniu intelektu pagrįstas naujienų kaupiklis, leidžiantis vartotojams sklandžiai įsigyti daug asmeniniams poreikiams pritaikytų skaitmeninės valiutos duomenų. Remiantis keliais internete prieinamais šaltiniais, svetainė renka naujienas, susijusias su daugiau nei 2500 kriptovaliutomis, iš daugelio svetainių, įskaitant „Cointelegraph“, „BitcoinExchangeGuide“, „Twitter“ ir „Reddit“..

Berminalas

„Berminal“ yra populiarus naujienų kaupimo įrankis, leidžiantis vartotojams realiuoju laiku iš daugybės patikimų žiniasklaidos priemonių įsigyti daugybę svarbios su kriptografija susijusios informacijos. Pagal internete prieinamus duomenis, įmonė šiuo metu savo sąraše turi visą darbo dieną dirbančių žurnalistų komandą, kuriai pavesta sukurti ir kuruoti specializuotą naujienų turinį, kuris gali dominti paprastus ir rimtus šifravimo entuziastus..

Kai kurie pagrindiniai „Berminal“ bruožai yra šie:

i) Tiesioginės kainos duomenys: Programa suteikia vartotojams tiesiogines kainas ir techninius prekybos rodiklius, susijusius su daugybe skaitmeninių valiutų (įskaitant Bitcoin (BTC), Ether (ETH) ir kt.).

(ii) Gimtoji valdymo sistema: „Berminal“ naudoja savo paties valdymo protokolą, taip pat skaitmeninį naudingumo ženklą (BERM), kurį suinteresuoti vartotojai gali įsigyti atlikdami tam tikras užduotis ir veiksmus, pvz .:

 • Atsisiunčiama programa
 • Balsavimas
 • Žaisti programoje integruotą BTC kainų prognozavimo žaidimą (vadinamas „Crypto Psychic“)

(iii) „Fake News“ filtras: „Berminal“ yra iš anksto sukurtas su vietiniu filtravimo įrankiu, kuris padeda pašalinti turinį, kuris siekia skleisti melagingą informaciją kriptografijos entuziastams visame pasaulyje..

Išvada

Uždarydami šį kūrinį norėtume priminti savo skaitytojams, kad šiomis dienomis rinkoje gausu nuostabių kriptografinių naujienų rinkėjų, leidžiančių savo skaitytojams investuoti protingiau (taip pat identifikuoti / analizuoti kriptovaliutų rinką kur kas daugiau. supaprastintas būdas). Taigi, mes tikimės, kad šis sąrašas tam tikru būdu padės priimti protingesnius verslo sprendimus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

126 d9a 020 a39 f08 d8f 52e