Patikimos piniginės apžvalga – kodėl „Binance“ pasitikėjimo piniginė ypatinga?

„Binance“ vartotojams yra nauja oficiali kriptovaliutų piniginė ir ji vadinasi „Trust Wallet“. „Trust Wallet“ kompanija stengėsi vartotojams pasiūlyti saugią, anoniminę, kelių valiutų ir lengvai naudojamą šifravimo piniginę. Kurie yra pagrindiniai šios skaitmeninės valiutos piniginės bruožai?

Patikėkite piniginės apžvalgą

Šiais laikais labai svarbu, kad kriptografijos vartotojai turėtų patikimą kriptografinę piniginę, teikiančią paslaugas tiek turėtojams, tiek prekybininkams, tiek investuotojams. Mobiliosios piniginės paprastai yra labai patogios vartotojui ir turi lengvai naudojamą sąsają.

2018 m. Liepos mėn. „Binance“ nusprendė įsigyti Pasitikėkite pinigine teikti geresnes paslaugas ir padidinti vartotojų saugumą. Tuo metu, kai buvo įsigyta „Trust Wallet“, ji palaikė „Ethereum“ (ETH) ir kitus „Ethereum“ pagrindu sukurtus žetonus, tokius kaip ERC-20, ERC-223 ir ERC-721 monetos. Bet dabar sąrašas yra daug didesnis. 

#Binansas Įgyja pasitikėjimo piniginę – populiarią mobilią kriptografinę piniginęhttps://t.co/2yY35u7AAb pic.twitter.com/L4ktVm6YCn

– Binance (@binance) 2018 m. Liepos 31 d

Dėl to, kad įmonė veikia nuo 2017 m. Lapkričio mėn., Jie sugebėjo sustiprinti savo reputaciją saugumo srityje ir taip pat sugebėjo apsaugoti vartotojų lėšas. Įmonė niekada neprašys prieigos prie vartotojų piniginių, nelaikys jų asmeninių raktų ar neprašys privačios informacijos. Tai rodo, kad bendrovė sukūrė geriausius šios srities standartus.

Integravus į „Binance Trust“ piniginę, mainai papildo grandinės mobilią piniginę ir ateityje tai aiškiai veiks su kitomis integracijomis..

Tuo metu Binance’as rašė:

„Binance, kaip technologijų valdoma įmonė, įsigijusi„ Trust Wallet “rodo saugios piniginės technologijos svarbą būsimai visos kriptovaliutos plėtrai.“

Vartotojai gali atsisiųsti piniginę tiesiai iš „Google Play“ parduotuvė ir „Apple App Store“. Šiuo metu piniginėje palaikoma daugybė skaitmeninių išteklių, įskaitant „Bitcoin“ (BTC), „Bitcoin Cash“ (BCH), „Callisto“ (CLO), „Dash“, „Ethereum“ (ETH), „Ripple“ (XRP), „Ethereum Classic“ (ETC), „GoChain“ (GO) , ICON (ICX), Litecoin (LTC), POA tinklas (POA), TomoChain (TOMO), Tron (TRX), VeChain (VET / VTHO), Wanchain (WAN), XRP, ZCash (ZEC) ir Zcoin (XZC) ).

„Trust Wallet“ teikia patobulintas saugos funkcijas, kurios padeda vartotojams apsaugoti su kriptografija susijusias valdas. Vartotojų privatūs raktai nėra saugomi jokiame serveryje. „Trust Wallet App“ savininkai gali saugiai peržiūrėti ir valdyti visas monetas ir žetonus, susietus su jų paskyra, įsitikinę, kad tik jie turi prieigą prie savo privačių raktų.

Vartotojai taip pat gali atkurti savo lėšas. Yra galimybė, leidžianti vartotojams sukurti atsarginę piniginės kopiją ir užšifruoti visą informaciją, kai to reikia. Asmenys taip pat gali prie piniginės pridėti daugybę biometrinių rinkos autentifikavimo sistemų, įskaitant PIN ir pirštų atspaudų nuskaitymą..

Taigi, dvi pagrindinės „Trust Wallet“ siūlomos funkcijos yra susijusios su jos saugumu ir daugybe palaikomų žetonų. Iš tiesų, „Trust Wallet“ palaiko beveik visų tipų ERC-20 žetonus, o tai yra labai naudinga tiems vartotojams, kurie dalyvavo skirtinguose pradiniuose monetų aukojimuose (ICO)..

„Trust Wallet“ suteikia vartotojams galimybę kontroliuoti savo asmeninius raktus ir visiškai išsaugo vartotojų anonimiškumą, o tai yra labai svarbu erdvės kripto mėgėjams. Tuo pačiu metu piniginė jau yra integruota į tokias biržas kaip „Coinbase“, „Shapeshift“ ir „Changelly“, todėl vartotojams lengva įsigyti skaitmeninį turtą.

Skaitmeninė valiutos piniginė buvo sukurta atsižvelgiant į saugumą ir tinkamumą. Tai yra du svarbūs dalykai investuotojams ir šifravimo entuziastams. „Trust Wallet“ taip pat integravo „Web3“ naršyklę, kuri leidžia žmonėms sąveikauti su decentralizuotomis programomis („dApps“) tiesiogiai iš programos. Be to, „Trust Wallet“ sklandžiai dirbs su „Binance DEX“, o tai leis klientams greitai atlikti sandorius decentralizuotoje biržoje..

„Binance“ bando sukurti DEX, kuris padarys jos platformą labiau decentralizuotą. Vartotojai taip pat galės kontroliuoti savo asmeninius raktus. Kaip jie integruos „Binance Monetą“ (BNB) į piniginę, dar reikia pamatyti. Tačiau tai neturėtų būti „Trust Wallet“ problema. „Binance Coin“ yra „ERC-20“ skaitmeninis turtas, kuris turėtų veikti savo blokų grandinėje kaip tik šiais metais.

Išvada

Patikima piniginė pasirodė esanti saugi ir lengvai naudojama kriptovaliutų piniginė tiek investuotojams, tiek entuziastams. Piniginė sulaukė „Binance“ palaikymo, kai bendrovė nusprendė pridėti paramą prie skaitmeninio turto. Turėdamas daug skirtingų piniginių rinkoje, „Trust Wallet“ rodo, kad daugiausia dėmesio skiriama privatumui, saugumui ir patogumui vartotojams, kad jie galėtų geriau naudotis programa..

parsisiųsti Patikima piniginė, skirta „iOS“

parsisiųsti Patikėkite „Android“ skirtą piniginę

parsisiųsti Patikėkite „Wallet Android“ APK 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me