Ieguldījumi vietnē Crypto.com (CRO) – visaptveroša rokasgrāmata

Kas ir Crypto.com (CRO)?

Crypto.com ir kriptogrāfijas banka, un viņi veido visaptverošu blokķēdes ekosistēmu, kas ietver dažādus produktus ar unikālu vērtību. Šīs funkcijas ietver metāla kriptogrāfijas Visa karti, integrētu lietotņu platformu, kriptogrāfijas apmaiņu, ar brīvības atņemšanu nesaistītu maku ar DeFi funkcijām, kreditēšanas pakalpojumus un kriptogrāfijas depozīta pelnīšanu. Pa šo ceļu, Crypto.com nodrošina lietotājiem visu nepieciešamo, lai veiksmīgi piedalītos decentralizētajā ekonomikā.

Crypto.com cenšas paplašināt kriptovalūtas ieviešanu jaunās virsotnēs. Pašlaik jaunie investori var konstatēt, ka ieeja kriptogrāfiskajā telpā ir mulsinošs process, kas viņiem prasa mijiedarboties ar vairākām platformām un jaunām tehnoloģijām. Visas šīs darbības var būt nomākta jauniem lietotājiem, kuri nav pazīstami ar blokķēdes sektoru.

Turklāt visā pasaulē ir miljardiem cilvēku, kuriem nav piekļuves pamata finanšu instrumentiem, piemēram, kontu pārbaudei. Crypto.com nodrošina šīm personām efektīvāku un pieejamāku status quo alternatīvu. Apspriežot platformas vispārējie mērķi, Kriss Marszaleks, Crypto.com līdzdibinātājs un izpilddirektors paziņoja:

“Mēs uzskatām, ka jūsu pamattiesības ir kontrolēt savu naudu, datus un identitāti,” sacīja Kriss Marszaleks,

Ieguldījumi vietnē Crypto.com (CRO) - visaptveroša rokasgrāmata

Kris Marszalek Crypto.com izpilddirektors

Crypto.com (CRO) vēsture

Dibināta 2016. gadā, Crypto.com ir viena no vadošajām maksājumu un kriptovalūtu platformām, kuras uzdevums ir paātrināt pasaules pāreju uz kriptovalūtu. Iepriekš pazīstams kā Monako, tā bija viena no pirmajām platformām, kas mēģināja izveidot globālu blokķēdes finanšu iestādi. Platforma guva tūlītējus panākumus.

Proti, uzņēmums iztērēja neatklātu summu šajā prēmiju domēnā. Pateicoties labi attīstītajai ekosistēmai, tagad visā pasaulē šo platformu izmanto 3 miljoni lietotāju.

Crypto.com metāla Visa karte

Crypto.com metāla Visa karte

Crypto.com Exchange

2019. gadā Crypto.com uzsāka savu apmaiņu un pievienoja savu ekosistēmai dažas jaunas funkcionalitātes. Pašlaik tā ir pirmā kriptogrāfijas platforma, kurai ir vairāki rūpniecības visaugstākie drošības standarti, tostarp ISO / IEC 27001: 2013, ISO / IEC 27701: 2019, PCI: DSS 3.2.1, 1. līmeņa atbilstība un CCSS. Šī nākamās paaudzes platforma nodrošina investoriem racionalizētu pieeju tirgum. Lietotājiem ir paaugstināta likviditāte, zemākas maksas un piekļuve demokratizētai kvantu tirdzniecības sistēmai.

CRO žetonu priekšrocības

CRO žetoni ir Crypto.com ekosistēmas lietderības marķieris. Crypto.com ķēde tika izveidota, lai izveidotu kriptonauda projektu tīklu un attīstītu tirgotāju iespējas pieņemt kriptogrāfiju kā maksājuma veidu. Crypto.com ķēde ir augstas veiktspējas vietējais blokķēdes risinājums, kas darīs plūsmas starp kriptogrāfijas lietotājiem un tirgotājiem, kuri pieņem kriptogrāfiju, vienmērīgu, rentablu un drošu.

Šis ir marķieris, ko izmanto, lai piekļūtu pakalpojumiem platformā, saņemtu prēmijas, samaksātu nodevas un veiktu darījumus. Šie ERC-20 savietojamie marķieri nepārspējami nodrošina savietojamību nozarē. Piemēram, jūs varat glabāt savus CRO žetonus jebkurā ar ERC20 saderīgā makā. Šī opcija papildina iespēju izmantot Crypto.com piedāvāto daudzvalūtu maku.

Nopelni 20% gadā uzliekot CRO apmaiņā

Likmes priekšrocības, kas ļauj lietotājiem nopelnīt 20% gadā (katru dienu maksājot), ir pieejamas lietotājiem, kuri vismaz 6 mēnešus veido vismaz 5000 CRO. Piemēram, ja jūs iesaistījāt 5000 CRO 180 dienas, jūs katru dienu saņemtu aptuveni 2,7397 CRO.

CRO iegūšana dos jums vairāk priekšrocību, izņemot 20% gadā. iekļauts:

  • Tirdzniecības maksu atlaide līdz 100%
  • Piekļuve sindikātam (paskaidrojiet zemāk)
  • Maksājiet atlīdzību, izmantojot Crypto.com Pay, izmantojot mobilo lietotni
  • Jauna lietotāja reģistrēšanās bonuss

Nopelniet, tirgojoties ar CRO: Stake-to-Take

Mazumtirgotāji, kuri crypto.com biržā veido vismaz 5000 CRO, var tirgoties biržā nopelnīt līdz pat 0,10% no maksas. Papildu tirdzniecības atlaides atlaižu veidā palielinās, piesaistot CRO summu, un maksa ir jāmaksā CRO, lai tā būtu piemērota.

Kā iegūt CRO žetonus

CRO žetonu iegūšana ir vienkārša. Pirmais solis ir lejupielāde Crypto.com vai nu iOS vai Android, ja lejupielādējat līdz noklikšķinot šeit jūs saņemsiet USD 50 USD kā reģistrēšanās bonusu. Reģistrēšanās process aizņem tikai 5 minūtes. Jums ir jānorāda sava identitāte un adrese, ja plānojat izmantot šīs platformas debetkartes funkciju. Vienā no jūsu reģistrācija ir pabeigta. Jūs varat iegādāties CRO, Bitcoin, Ethereum un citas kriptovalūtas ar kredītkarti, debetkarti, bankas pārskaitījumu parocīgā veidā, un jūs varat tirgot BTC vai ETH par CRO tieši platformā..

Crypto.com platformas priekšrocības

Crypto.com ar savu unikālo protokolu ievieš virkni ieguvumu nozarei. Pirmkārt, platforma lietotājiem nodrošina dziļu likviditātes rezervi. Šajā platformā vienmēr var atrast tirdzniecības darbību. Papildus, Crypto.com ir ļoti zema maksu struktūra un konkurētspējīgākās izpildes cenas tirgū šobrīd. Šeit ir dažas citas svarīgas funkcijas:

Daudzpusīga lietotne

Lietotnei Crypto.com ir viena no vismodernākajām un viegli lietojamajām saskarnēm tirgū. Lietotāji var bez piepūles uzraudzīt, izsekot un iegādāties kriptovalūtas tieši no savām viedierīcēm. Labākais no visiem – ir milzīga monētu izvēle. Pašlaik lietotne Crypto.com ļauj lietotājiem pirkt un pārdot 55 + kriptovalūtas ar kredītkarti, debetkarti, fiat vai kriptogrāfiju par patiesām izmaksām, pareizie lietotāji līdz septembra beigām var baudīt pirkšanas kriptogrāfiju ar 0% kredītkartes akciju 2020. gads.

Lietotne lietotājiem nodrošina piekļuvi visām vissvarīgākajām ekosistēmas funkcijām. Piemēram, jūs varat papildināt savu Crypto.com karti ar bankas pārskaitījumu, debeta vai kredītkarti vai tieši ar kriptogrāfiju. Šis spēcīgais finanšu instruments nodrošina bezmaksas bankomātu izņemšanu, bez gada maksām un minimālajām konta atlikuma prasībām.

Crypto.com nopelniet

Crypto.com Earn darbojas tāpat kā termiņnoguldījums, kuru varat atrast bankā, bet tā vietā jūs varat nopelnīt līdz 8% gadā. (maksā katru nedēļu) jūsu kriptos. Noguldījumu pamatsastāvdaļas var nopelnīt vēl augstāku procentu likmi ar līdz 12% gadā. Augstākā procentu likme ir viņu dzimtā simboliskā CRO, kuru jūs varat nopelnīt līdz 18% gadā. Jūs varat izvēlēties 3 vārdus: elastīgus, 1 mēnesi un 3 mēnešus, un tas atbalsta 31 žetonu. Ne visas jurisdikcijas tiek atbalstītas. Lūdzu, pārbaudiet informāciju vietnē Crypto.com Earn.

Crypto.com kredīts

Crypto.com Credit ir kredītkreditēšanas pakalpojums, ko nodrošina Crypto.com, un tas lietotājiem dod iespēju gūt peļņu no saviem kriptogrāfijas aktīviem, tos nepārdodot. Tā kā nodrošinājumu atbalsta BTC, CRO, XRP, ETH, LTC, EOS, XLM un nodrošina līdz 50% LTV, savukārt aizņēmuma gada procentu likme (GPL) būtu 8%, ja CRO.

Crypto.com Pay

Lietotāji var nopelnīt Pay atlīdzību (CRO naudas atmaksu), iegādājoties dāvanu kartes (līdz 20%) vai mobilo ētera laiku (līdz 5%), izmantojot lietotni Crypto.com, izmantojot maksājuma veidu CRO. Viņi nopelnīs arī atalgojuma atalgojumu, nosūtot CRO draugiem, izmantojot lietotni Crypto.com, par 10% (mēnesī maksimāli 5 USD vienam lietotājam). Atalgojumu par atalgojumu var nopelnīt, kad lietotāji veic tiešsaistes darījumu, izmantojot tiešsaistes veikalus, kas atbalsta Pay Checkout kā vienu no viņu maksājuma veidiem. Vienkārši vienkārši ieskenējiet apmaksāto QR kodu, izmantojot lietotni, un naudas atmaksa uzreiz nonāks makā.

MCO Visa kartes

Vēl viena populāra Crypto.com iezīme ir tā metāla debetkarte. Šī metāla Visa karte ļauj lietotājiem tērēt savu kriptogrāfiju reāllaikā jebkur, kur tiek pieņemta Visa. Veidā, kā sistēma darbojas, jūsu kriptonauda tiek konvertēta tieši uz fiat valūtu ikreiz, kad jūs velkat debetkarti. Šie līdzekļi no jūsu pārdotās kriptogrāfijas uzreiz tiek ielādēti kartē. Tādā veidā jūs varat izņemt vai iztērēt savu kriptogrāfiju vieglāk nekā jebkad agrāk.

Kartes priekšrocības & Atlaides

Patiesā DeFi stilā Crypto.com debetkarte ievieš dažas jaunas klientu kontroles funkcijas, kas noteikti būs hit. Lietotājiem ir iespēja veikt izņemšanu, iesaldēt un atsaldēt savu karti un dažu sekunžu laikā konvertēt kriptovalūtas par to fiat ekvivalentiem. Pēc tam, kad esat pārdevis dažus no mūsu krājumiem, vairs nevajadzēs gaidīt depozīta dzēšanu. Tagad varat uzreiz piekļūt šiem līdzekļiem.

MCO Visa karte piedāvā dažādas priekšrocības, piemēram, 100% atlaidi Spotify, Netflix un Amazon Prime, piekļuve lidostas atpūtas telpai noteiktām kartēm, bezmaksas bankomātu izņemšana, pieskarieties un maksājiet funkcionalitāti un konkurētspējīgas starpbanku likmes. MCO Visa karte ir konkurētspējīga visā pasaulē, ne tikai kriptogrāfijas nozarē. Lietotājiem nav gada maksas un izdevīgas starpbanku maksas. Konkrēti, starptautisko karšu lietotāji vidēji ietaupa aptuveni 5–8% no starptautiskajiem pirkumiem.

Jūsu atslēgas

Lai nodrošinātu, ka jūs esat vienīgais, kam jebkad ir piekļuve jūsu īpašumiem, Crypto.com seifs jūsu privātās atslēgas droši glabā ierīcē. Blokķēdes nozarē izplatīts teiciens ir: “Ja jums nepieder atslēgas, jums nepieder jūsu kriptogrāfija.” Ar Crypto.com lietotājiem pieder viņu kriptogrāfija.

Kā izmantot Crypto.com (CRO)

Izmantojot Crypto.com ir viegli un neprasa tehniskas zināšanas par to, kas tā ir. Pirmais solis ir pāriet uz platformas reģistrācijas lapu. Kad būsiet izpildījis visas prasības, jūs saņemsit apstiprinājumu pa e-pastu. Ja jūs plānojat izmantot metāla debetkarti, jums būs jānorāda derīga piegādes adrese.

Kad karte ir piegādāta pa pastu, jūs varat to aktivizēt un ielādēt. Šis process aizņem tikai piecas minūtes un tiek veikts platformas saskarnē. Kad jūsu kartē ir parādīts atlikums, jūs varat tērēt savu kriptogrāfiju visur, kur tiek pieņemta Visa.

Crypto.com (CRO) – novatorisks DeFi

Crypto.com ir daudz ceļā, lai piepildītu savu redzējumu par katru seifu vienas dienas kriptovalūtā. Pagaidām šī visaptverošā platforma ir tieši tas, kas tirgum nepieciešams, lai rekordlielā skaitā piesaistītu jaunus lietotājus. Līdz ar to Crypto.com ir viena no visātrāk augošajām pilna spektra blokķēdes platformām pasaulē.

Noklikšķiniet šeit, lai apmeklētu Crypto.com – Referral ID: SECURITIESIO, lai pieprasītu 50 ASV dolāru CRO prēmiju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

de8 b67 26f 0d5 537 9ff b0f