Kripto turgus kasdien (2,28) | Jei palaikymo zona, artima 8500 USD, yra veiksminga trumpuoju laikotarpiu, BTC gali atverti valandos lygio atšokimo galimybę.

BTC amžina sutartis

Lygio simbolis4H konsolidacija

Tai yra 4 valandų BTC diagrama. Tai rodo mums, kad nukritus iki 8500 USD, kaina buvo pakilusi šiek tiek žemiau 9000 USD, tada susidūrė su pasipriešinimu, kartu su mažu pirkimo kiekiu, trumpuoju laikotarpiu nėra lengva atsigauti iki 9100 USD..

Nors šiuo metu veiksminga parama tapo 8500 USD, tendencija gali nukristi žemiau, nes stipriausia yra apie 8250 USD. Perkelkite savo žvilgsnį atgal į 2019 m. Gruodį, BTC suformavo didelį dugno modelį nuo 6500 USD, o pirmasis atgalinio skambučio apačia buvo apie 8250 USD, tai yra dugno iškirptė, kuri visada turi tvirtą kainos atramą..

Taip pat lengva įsivaizduoti, kad jei šis palaikymo lygis taip pat bus pažeistas, įmanoma, kad kaina sugrįš į 7K. Investuotojai turėtų pastebėti, kad jei savaitgalį pardavimo apimtis neturi mažėjančio signalo, mažėjanti rizika didėja, tuo metu bus išbandyti 8250 USD.

Lygio simbolis1D – konsolidacija

Vakar BTC nesugebėjo gauti pakankamai palaikymo netoli kritinio 9 100 USD dugno ir vos per kelias valandas nukrito iki 8500 USD , dabar laikinai įžengdama į konsolidacijos tendenciją. „OKEx“ analitikas Neo mano, kad 9 000 USD sumažėjimas reiškia, kad dabartinis „bullish“ raundas tam tikru mastu baigėsi, tačiau ilgas apatinis šešėlis, susidaręs po vakar uždarymo, taip pat rodo, kad jaučiai vis dar turi tam tikrą galimybę įsipareigoti virš 8 500 USD. Atsižvelgiant į tai, kad esminio taško pertrauka daro didelę neigiamą įtaką bulių nuotaikai, šios pozicijos tvirtumas dar nėra išbandytas. Žvelgiant iš valandinės tendencijos perspektyvos, kitą savaitę gali įvykti tam tikras atkūrimo laipsnis, jei savaitgalį kaina gali stabilizuotis ir siekti 8500 USD. Tačiau dabartinė rinka nenori atsigauti ir greičiausiai per trumpą laiką ji nukris žemiau ir sulaukė stipraus palaikymo apie 8 250 USD (apatinė iškirptė praėjusių metų pabaigoje). Kadangi ši pozicija buvo ankstesnio „bullish“ taško pradžia, kaina gali sugrįžti iki 7000 USD, jei negalėsite nustoti mažėti.

Atsparumo ir palaikymo lygis:

Trumpalaikis pasipriešinimas8850 USD vidutinės trukmės pasipriešinimas9100 USD

Trumpalaikė parama8500 USD vidutinės trukmės parama8200 USD

ETH amžina sutartis

Lygio simbolis 1H-meškiukas

Tai yra 1 valandos ETH diagrama, vakar ETH atsistojo stipriau nei BTC. Pertraukus aukštyn MA (30) 1 valandos lygiu, kainą dabar slopina MA (60). Kai konsolidacijos erdvė palaipsniui siaurėja, bet kada gali įvykti proveržių. Investuotojai gali ir toliau atkreipti dėmesį į 215 USD palaikymo efektyvumą. Tai sudarys trumpalaikį dvigubo dugno atšokimo modelį, jei jis bus veiksmingas šį savaitgalį. Priešingu atveju tai turės tam tikrą tikimybę išbandyti 200 USD.

Lokio apimtis pasiekus aukščiausią tašką mažėja, tai tikriausiai reiškia, kad turi laikiną poilsio signalą.

Atsparumo ir palaikymo lygis:

Trumpalaikis pasipriešinimas230 USD vidutinės trukmės pasipriešinimas245 USD

Trumpalaikė parama215 USD vidutinės trukmės parama200 USD

XRP amžina sutartis

Lygio simbolis1H-meškiukas

Nuolatinė „OKEx XRP“ sutartis: netrukus abu nutraukus, XRP vėl nukrito žemiau MA (60) ir MA (30), tai yra jaučių atšokimo silpnybė, nepakankamas lėšų srautas, kad atšokimas negalėtų ilgiau išlikti.

Gera žinia jaučiams yra ta, kad pastarojo kritimo metu pardavimo apimties lygis yra žemesnis nei ankstesnio, kai krenta iš viršaus. Jei apimtis negali išsiplėsti, „XRP“ turi galimybę suformuoti antrą dugną apie 0,2240 USD, tai reiškia, kad atšokimas gali ateiti kitą savaitę. Tačiau jei pardavimo apimtis padidės per trumpą laiką, 0,2240 USD neveiks, o 0,2130 USD turėtų būti kitas palaikymo lygis, nes tai yra atgalinio skambučio apačia sausio mėnesį.

Atsparumo ir palaikymo lygis:

Trumpalaikis atsparumas: 0,2470 USD Vidutinės trukmės atsparumas: 0,2670 USD

Trumpalaikė parama: $0,2240 vidutinės trukmės parama :$0,2130

Atsakomybės apribojimas: ši medžiaga neturėtų būti laikoma pagrindu priimant sprendimus dėl investicijų, taip pat neturėtų būti aiškinama kaip rekomendacija vykdyti investicinius sandorius. Prekyba skaitmeniniu turtu yra susijusi su didele rizika ir gali prarasti jūsų investuotą kapitalą. Turėtumėte įsitikinti, kad visiškai suprantate riziką, atsižvelgiate į savo patirties lygį, investavimo tikslus ir prireikus kreipkitės į nepriklausomą finansinę konsultaciją.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me