Investavimas į EOS – viskas, ką reikia žinoti

Kas yra EOS?

„EOS“ yra naujos kartos „blockchain“ ekosistema, kuri ir toliau gauna didelę žiniasklaidos reprezentaciją dėl savo rekordinio ICO ir unikalių savybių. Svarbu tai, kad EOS.IO ekosistema pateko į rinką, siekdamas supaprastinti išmaniųjų sutarčių programavimą ir integravimą bei decentralizuotų programų („Dapps“) kūrimą..

Vienas iš nuostabiausių „EOS.IO“ platformos aspektų yra tai, kad dėl savo unikalios struktūros ji praktiškai pašalina operacijų mokesčius. Be to, platforma yra labai keičiama. Ataskaitos patvirtina, kad EOS.IO gali viršyti pagrindines kredito korteles, tokias kaip „Visa“, kalbant apie operacijas per sekundę. Tokiu būdu EOS suteikia puikų pagrindą „Dapp“ kūrėjams.

„Dapps“ yra protokolai, skirti veikti decentralizuotuose tinkluose, tokiuose kaip „tor“ arba „blockchains“. Šios programos labai skiriasi nuo centralizuotų protėvių, nes joms veikti nereikia centralizuotos paramos. „Dapps“ remiasi standartų rinkiniu, kad užtikrintų sąveiką sektoriuje. Tokiu būdu „Dapps“ suteikia pasauliui labiau įtraukiantį požiūrį į rinką.

EOS funkcijos per pagrindinį puslapį

EOS funkcijos per pagrindinį puslapį

Panašiai kaip „Ethereum“, EOS.IO veikia kaip tam tikra šių decentralizuotų programų operacinė sistema. Platforma apima populiariausių paslaugų ir funkcijų rinkinius, kurių šiandien reikalauja „Dapp“ kūrėjai. Ši strategija žymiai supaprastina visą „Dapp“ programavimo procesą.

„EOS“ sujungia daugelį nuostabiausių funkcijų iš kai kurių populiariausių egzistuojančių „blockchain“. Kūrėjai skelbia, kad protokolas turi „Bitcoin“ saugumą kartu su paprastu programavimu, kuris yra „Ethereum“. Be visų šių įspūdingų teiginių, platforma turi mastelį, pranokstantį „Ripple“ galimybes.

Kartu dėl visų šių funkcijų EOS yra viena iš svarbiausių „Dapp“ platformų, kurią galima įsigyti šiandien. Šio revoliucinio protokolo šalininkai netgi pavadino EOS „Ethereum žudiku“. Nors „EOS“ siūlo atnaujinti daugelį pagrindinių „Ethereum“ funkcijų, dar reikia daug nuveikti, kol EOS galės perkelti „Ethereum“ iš vietos kaip į aukščiausią „Dapp“ platformą.

EOS istorija

EOS istorija prasideda 2017 m., Išleidus bendrovės dokumentą. Straipsnyje kūrėjai paaiškina savo tikslą pristatyti „Dapp“ kūrimo platformą, galinčią saugiai apdoroti tūkstančius operacijų per sekundę. Svarbu tai, kad EOS siekia tapti pagrindine decentralizuotų programų operacine sistema. Todėl EOS apima keletą vertingų funkcijų, tokių kaip integruotas vartotojo autentifikavimas, debesies saugojimas ir serverio talpinimas.

„EOS“ yra „blockchain“ pagrindu sukurta atvirojo kodo programinė įranga, išleista 2018 m. Birželio 1 d. Unikaliai, EOS savo rinkos metu pasirinko kitokį požiūrį į rinką rekordinis ICO. ICO, kuris truko visus metus, oficialiai prasidėjo 2017 m. Birželio 26 d. Per metus po paleidimo „Block.one“ išleido milijardą žetonų kaip ERC-20 žetonus..

Šiuo metu „EOS.IO“ blokų grandinės nebuvo, todėl kūrėjai pasirinko išleisti „Ethereum“ blokų grandinę, kad surinktų lėšų. Strategija labai pasiteisino, kai renginio metu EOS užsitikrino daugiau nei 4 mlrd. USD. Pažymėtina, kad šios lėšos buvo tiesiogiai skirtos EOS blokų grandinei ir ekosistemai užbaigti

Blokuoti.vieną

Pažymėtina, kad „EOS.IO“ yra privačios „blockchain“ įmonės dukterinė įmonė Blokuoti.vieną. Šiuo metu įmonė yra registruota Kaimanų salose. Įdomu tai, kad „Block.one“ vyriausiasis technologijų vadovas yra ne kas kitas, o kriptografinė žvaigždė Danielis Larimeris. Jei Larimero vardas skamba gerai, jis turėtų.

Jis yra vienas įtakingiausių kripto erdvės žaidėjų. Jis buvo svarbiausias paleidžiant „Bitshares“ ir „blockchain“ pagrindu veikiančią socialinės žiniasklaidos platformą „Steemit“. Abi platformos šiandien yra labai populiarios erdvėje. Larimeris taip pat padėjo sukurti deleguotą bendro sutarimo įrodymo dėl akcijų paketo mechanizmą, kurį vėliau priėmė EOS.IO.

Jam taip pat daugiausia priskiriama decentralizuotos autonominės korporacijos koncepcija. Pagal šią koncepciją išmaniosios sutartys perima daugumos įmonių veiklos funkcionalumą. Neabejotina, kad jo tinklas ir patirtis padėjo EOS patekti į dėmesio centrą kaip vieną iš pirmaujančių pasaulio kriptovaliutų..

Kaip veikia EOS?

EOS ekosistemoje yra visapusiška autentifikavimo sistema. Kūrėjai gali programuoti vartotojų abonementus ir suteikti kiekvienai paskyrai iš anksto nustatytą leidimo lygį tiesiai iš „EOS“ skydelio. Tai yra svarbiausias komponentas daugumai „Dapps“ šiandien.

Be to, platforma leidžia įmonėms dalytis prieiga prie duomenų bazės visiems tinklo nariams. Atvirkščiai, įmonės taip pat gali paimti duomenis iš EOS tinklo ir pasirinkti saugoti duomenis vietoje. Pagal šią strategiją duomenys lieka už „blockchain“, kol įmonė to nepageidauja.

Debesies saugykla

Kitas svarbus įrankis, įtrauktas į EOS kūrimo paketą, yra debesies saugojimas. „EOS.IO“ teikia „Dapp“ kūrėjams tiek serverio prieglobą, tiek debesies saugyklą kaip dalį savo požiūrio į rinką. Šie svarbūs EOS.IO ekosistemos komponentai daro ją vienu iš sparčiausiai augančių „Dapp“ protokolų šiandien.

Šis išdėstymas leidžia kūrėjams lengvai kurti ir diegti programas. Kūrėjai gali pasiekti viską, ko jiems reikia, tiesiai po ranka. Tokios funkcijos kaip priegloba, debesies saugykla ir atsisiuntimo pralaidumas daro plėtrą vėjeliu. Savo ruožtu šis metodas leidžia kūrėjams sutelkti dėmesį į „Dapps“ funkcionalumą, o ne į aparatinės įrangos problemas.

Be to, EOS integruoja pažangią analizę, kad kūrėjai galėtų stebėti savo „Dapps“ našumą. Išsami šių duomenų peržiūra suteikia vertingos įžvalgos kūrėjams, kaip patobulinti savo programas. Svarbu tai, kad už visas šias savybes mokama paprasčiausiai įdedant EOS žetonus į patvirtintą piniginę.

Naujas sutarimo tipas

„EOS“ platformos kūrėjai nusprendė vengti galios ištroškusio sutarimo mechanizmo, esančio „Bitcoin“ blokų grandinėje. Šis protokolas yra žinomas kaip sutarimo dėl darbo įrodymo mechanizmas. Tam reikia, kad kompiuteris galėtų konkuruoti tarpusavyje, kad užbaigtų sudėtingas matematines lygtis.

Šis skaičiavimo galios naudojimas, sprendžiant šią lygtį, tiesiogiai prilygsta didesniam energijos suvartojimui. „Bitcoin“ blokų grandinės atveju tinklas sunaudoja daugiau elektros energijos nei Danija. Laimei, daugiau nei 80% Bitcoin kasybos energijos gaunama iš atsinaujinančių šaltinių.

Akcijų įrodymas (PoS)

Pripažinę „PoW“ sistemos apribojimus, „EOS“ kūrėjai nusprendė pasirinkti kitą variantą. „Stake-of-Stake“ sutarimo mechanizmas patvirtina „blockchain“ būseną kitu būdu. PoS sistemoje kalnakasiai visiškai nekonkuruoja.

Vietoj to, norintieji tapti sandorių patvirtintojais, įsigyja EOS žetonus ir „sukiša“ juos į savo pinigines. Įstojimas yra kriptovaliutos laikymas piniginėje. Pažymėtina, kad kuo daugiau EOS turėsite, tuo didesnė tikimybė, kad patvirtinsite kitą operacijų bloką ir gausite atlygį.

Akcijos įrodymas per knygą

Akcijos įrodymas per knygą

Tokiu būdu EOS gali atgrasyti užpuolikus. Kiekvienam, norinčiam užpulti tinklą, pirmiausia reikės įsigyti didelius EOS kiekius ir montuoti monetas. Galų gale, jie pažeis savo interesus tik tada, jei tinklas bus pažeistas.

Tradicinės kriptovaliutos, tokios kaip Bitcoin, priklauso nuo jų mazgų, kad sutarimu patvirtintų blokų grandinės būseną. „Bitcoin“ atlieka šią užduotį naudodamas mazgus, kurie intervalais nuolat patvirtina kiekvieną „blockchain“ operaciją. Nors ši strategija yra ypač saugi, ji kelia rimtų rūpesčių dėl mastelio.

Naujas požiūris

EOS įdomiai išvengia šių problemų. Platforma orientuota į kiekvieną operaciją, o ne į visą „blockchain“ būseną. „EOS.IO“ mazgai patikrina įvykių seriją, kad užtikrintų, jog tinklo būsena išliks gryna.

Kai mazgai paleidžiami iš naujo, jie visiškai patvirtina visą „blockchain“ būseną. Ši strategija užtrunka ilgiau, kol patvirtinama bendra blokų grandinės būsena, palyginti su „PoW“ sistema. Tačiau kadangi dauguma mazgų tiesiog tikrina įvykių seriją, tinklas sugeba apdoroti tūkstančius operacijų per sekundę. Palyginimui, BTC gali atlikti tik 7 operacijas per sekundę.

Blokuoti laiką

Viskas apie „Eos“ protokolą maksimaliai padidina našumą. Pavyzdžiui, operacijų blokai gaminami kas 0,5 sekundės. „Bitcoin“ blokavimo patvirtinimas trunka 10 minučių. Šis uždelstas blokavimo laikas buvo ginčo taškas tinkle ir per daugelį metų sukėlė įvairių kietųjų šakių.

Be to, EOS gali šiuos blokus suskaidyti į ciklus. Šis restruktūrizavimas leidžia siųsti ir atsakyti į operacijas sandorių viduryje. Iš esmės EOS sugeba atsiskaityti už operacijas per tiek laiko, kiek reikia išsiųsti patvirtinimo pranešimą.

Bendrijos valdymas

Kitas svarbus EOS aspektas yra jo valdymo modelis. „EOS.IO“ sistemoje blokų gamintojai daug kontroliuoja tinklo kryptį. Šie blokų gamintojai balsuoja aktualiais klausimais. Šios problemos gali apimti, kurios operacijos yra patvirtintos, ar programa veikia tinkamai.

Balsavimo teisės taip pat apima pagrindinius tinklo klausimus, pvz., Atskirų programų šaltinio kodo pakeitimus. Tokiu būdu blokų gamintojai kontroliuoja, kada reikia atnaujinti, atnaujinti ir ištaisyti sistemos klaidas. Visa tai tvarkoma demokratiškai, naudojant EOS.IO sistemą.

Šiandien EOS.IO ekosistema apima daugiau nei 100 Dappų. Aktyviausia šiuo metu yra „PRA CandyBox“, turinti daugiau nei 6000 aktyvių vartotojų per dieną. Pažymėtina, kad šis „Dapp“ turi 6 kartus daugiau kasdienių vartotojų nei „Ethereum“ populiariausias „Dapp“ – decentralizuotas IDEX mainai.

EOS žetonai

Svarbu tai, kad EOS žetonai skiriasi nuo konkurentų tuo, kad jie iš tikrųjų neatlieka funkcijos. Vietoj to, platformoje taikomąsias programas kuriantys kūrėjai jas naudoja kurdami žetonus, reikalingus jų konkrečioms programoms.

Atsižvelgiant į jo milijardų dolerių ICO, nenuostabu sužinoti, kad dauguma pagrindinių biržų jau anksti išvardijo EOS žetonus. 2018 m. Balandžio mėn. Platforma oficialiai pristatė savo pagrindinį tinklą. Paleidimas pakėlė EOS kainas į naują visų laikų rekordą – 21,46 USD.

Kaip nusipirkti EOS

EOS įsigyti lengva. Įsigiję „Bitcoin“, galėsite pereiti į bet kurią iš pagrindinių biržų, kuriose prekiaujama „EOS“ Binansas, Kraken arba Poloniex.

Čia jums tiesiog reikia rasti BTC / EOS prekybos porą. Tada galite prekiauti tiek BTC už EOS, kiek norite. Užbaigti šią prekybą užtruks kelias sekundes, o savo EOS galite laikyti įvairiose piniginėse.

Investavimas į EOS - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į EOS - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į EOS - viskas, ką reikia žinoti
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Poloniex“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

Geriausia

Pažengę prekybininkai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Lengva naudoti

Prekybos mokesčiai

0,10%

Prekybos mokesčiai

0,16%

Prekybos mokesčiai

0,125%

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Kur laikyti savo EOS

Jei siekiate daug investuoti į EOS arba jei planuojate ilgą laiką HODLing šią kriptografiją, geriausias pasirinkimas yra aparatinė piniginė. Aparatinės piniginės palaiko jūsų šifravimą neprisijungus prie „šaldymo saugyklos“. Ši strategija neleidžia internetinėms grėsmėms pasiekti jūsų valdų. „Nano S“ knyga ar labiau pažengęs „Nano X“ knyga abu palaiko EOS (EOS).

EOS rūpesčiai

AS su visais pagrindiniais projektais kelia susirūpinimą dėl EOS ekosistemos. Visų pirma, bendruomenė ir toliau pabrėžia didžiulį dėmesį centralizacija pagal naujai priimtą „Deleguoto akcijų paketo įrodymo sistemą“. Ši sistema sukuria 20 pagrindinių blokų tikrintuvus tinkle.

Be to, EOS metų pradžioje susidūrė su kai kuriomis problemomis, susijusiomis su SEC. Firmos patronuojanti bendrovė „Block.one“ gavo nemažus 24 milijonus dolerių nuobauda VPK už neregistruotą vertybinių popierių pardavimą. Nenuostabu, kad EOS sumokėjo baudą ir kaip įprasta dirbo kartu.

EOS – imperijos pradžia

Dėl unikalių „EOS“ ypatybių ir labai patyrusių kūrėjų komandos šis vienas iš labiausiai gerbiamų projektų kriptografinėje erdvėje. Šios koncepcijos kūrėjai apgalvojo beveik viską, ko reikia, kad „Dapp“ programavimo patirtis būtų kuo paprastesnė. Tokiu būdu galite tikėtis, kad ateinančiais metais EOS ekosistema išsiplės.

EOS ateitis

Ar EOS kada nors pranoks „Ethereum“ ir taps „Dapp“ lyderiu rinkoje? Į tai sunku atsakyti. Nepaisant to, EOS ir toliau kaupia paramą iš viso sektoriaus. Kol kas atrodo, kad EOS yra sutelktas į savo tikslą saugiai ir saugiai pritraukti Dappą į masę.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me