Tokenise International Ltd uzsāk Tokenise fondu biržu

Tokenise International Ltd

Lai gan daži uzņēmumi apkalpo šauru digitālo vērtspapīru nozares loku, ir daži spēlētāji, kuri skatās uz kaut ko lielāku. Tokenise ir viens no šiem uzņēmumiem, kura mērķis ir piedāvāt visaptverošu pakalpojumu komplektu pasaules mērogā.

Tokenise International, kas atrodas ārpus Gibraltāra un ir licencēts Barbadosā, jau uztur globālu klātbūtni. Grupu veido vairākas filiāles,

 • Licencētu brokeru pakalpojumi
 • Tokenise.co.uk
  • Kapitāla kolektīvā finansēšana
  • Tokenisestock.exchange
   • Globālā drošības žetonu apmaiņa
   • Kāda ir problēma?

    Iespējams, ka vislielākā trūkstošā saite digitālo vērtspapīru pasaulē ir attīstīta biržu grupa. Līdz šim šajā sektorā ir daudz konkurentu, kas darbojas kā emisijas platformas un glabātāji, tomēr joprojām pastāv ievērojams digitālo vērtspapīru pirkšanas / pārdošanas iespēju trūkums.

    Turklāt vairākas apmaiņas ir ierobežotas, piedāvājot savus pakalpojumus savas valsts robežās. Ļoti maz, ja vispār, pastāv patiesi globāli risinājumi.

    Kā viņi to atrisinās? – Tokenise fondu birža

    Iegūstot licenci kā brokeris, Tokenise.io ir gatavs sākt darbu. Līdz ar to Tokenise Stock Exchange ir kļuvusi par kontrolakciju sabiedrības Tokenise International tūlītēju uzmanību.

    Tokenise fondu birža, kas agrāk bija pazīstama kā DAXNET, tikko to redzēja vietne ej dzīvot. Šeit investori var sākt iekāpšanu, iegūstot piekļuvi dažādām iespējām.

    Tokenise biržā ir uzskaitīti šādi pakalpojumi, kurus viņi šobrīd piedāvā.

    • Izsniegšanas iespējas, atvieglojot gan IPO, gan STO izvietošanu
    • Sekundārā tirgus atbalsts, nodrošinot izveidoto žetonu “mājas”, tādējādi radot likviditāti un pieejamību

    Papildus tam, ka tiek atbalstīta drošības žetonu izsniegšana un tirdzniecība, Tokenise ir ieviesis lielu elastību atbalstīto drošības žetonu veidos. Šie marķieri var būt strukturēti kā / atspoguļo jebko no pašu kapitāla, parāda, dividendēm, daļējas īpašumtiesības, fondiem un daudz ko citu.

    Grupas priekšsēdētājs Martins Grehems pieskārās tam, kāpēc drošības žetoniem ir šāds solījums, norādot,

    “Vērtspapīru un citu reālo aktīvu marķēšana pārveidos kapitāla tirgus pieejamību un efektivitāti. Neefektivitātes, berzes un dalības šķēršļu novēršana demokratizēs riska kapitāla nodrošinātāju un patērētāju saskaņošanas procesu. Tas savukārt palielinās tirgus dalībnieku līdzekļu plūsmu un ieguldījumu iespējas. ”

    Protams, tā kā šī ir apmaiņa, kas atbalsta drošības marķierus, ieguldītāji var piedalīties tikai tajos, kuri iztur nepieciešamos KYC un AML parametrus..

    Tokenise UK

    Lai gan uzņēmuma uzmanība var būt pievērsta Tokenise Stock Exchange, attīstība joprojām turpinās ar Tokenise UK. Līdz ar ekonomikas stāvokli 2020. gadā daudzi ir atzīmējuši, ka finansējums, izmantojot tradicionālos RK kanālus, ir ievērojami samazinājies. Rezultātā mēs esam novērojuši palielinātu interesi par pašu kapitāla kopēju finansēšanu.

    Lai gan laiks rādīs, vai kapitāla kopfinansēšana var uzturēt un pārvērst šo interesi par reālu līdzdalību, Tokenise plāno būt gatava. Viens no platformā gaidāmo notikumu piemēriem ir pašreizējais KABN piedāvājums akciju žetonu piedāvājums vēlas piesaistīt 8 miljonus USD.

    Komanda

    Aiz dažādiem Tokenise International piedāvātajiem produktiem ir prasmīga komanda. Šīs grupas kodols sastāv no šādiem pieciem indivīdiem, un katrs no viņiem lepojas ar iespaidīgiem CV.

    Maikls Keslers            – izpilddirektors & Dibinātājs

    Martins Greiems            – grupas priekšsēdētājs

    Simone Mareja – finanšu direktore

    Saimons Kiero-Vatsons   – Tirgu direktors

    Hiranders Misra            – grupas direktors

    Ko tālāk?

    Kad sākās klientu piesaiste, mēs sazinājāmies ar Tokenise Stock Exchange, lai viņiem uzdotu jautājumu: “Kas ir tālāk? Kāds ir nākamais marķieris Tokenise ceļvedī, ko uzņēmumi un investori var gaidīt? ”

    Maikls Keslers, izpilddirektors & Tokenise Stock Exchange dibinātājs veltīja laiku, lai detalizēti aprakstītu, ko viņi piedāvā un ko mēs varam gaidīt. Viņš paziņoja,

    “Vērtspapīru un citu reālās pasaules aktīvu pielāgošana pārveidos kapitāla tirgus pieejamību un efektivitāti. Ieviešot jaunas aktīvu klases vairākās jurisdikcijās globālai ieguldītāju kopienai, uzņēmumi varēs vieglāk piesaistīt kapitālu un ļaus radīt lielāku likviditāti tur, kur tā iepriekš bija nelikvīda.

    Runājot par nākamajiem soļiem

    1. Pilna KYC iespējošana & AML, kā arī investoru kategorizēšana
    2. Mēs runājam ar vairākiem emitentiem, kuri vēlas iekļūt sarakstā platformā un iziet cauri vienam no mūsu korporatīvajiem padomniekiem
    3. Mēs sagaidām, ka nākamo nedēļu / mēnešu laikā tiks veikti pirmie saraksti (daļēji atkarīgi no Covid), kas ļaus cilvēkiem uzskaitīt vairākas aktīvu klases atbilstoši viņu prasībām, tostarp:
    • Jaunas aktīvu klases
    • Daļējas īpašumtiesības uz fiziskiem aktīviem
    • Privātā kapitāla honorāri

    Kā arī tradicionālie aktīvi:

    • Pašu kapitāls
    • Obligācijas
    • Līdzekļi
    • Preces

    Mēs runājam ar vairāk nekā 20 jauniem uzņēmumiem, sākot no ietekmēšanas un mājsaimniecības vārdu vērtspapīrošanas, ārstniecības CBD iekārtām, īpašuma aktīviem, dzērienu ražotājiem, skaistumkopšanas produktiem, fintech uzņēmumiem utt. Ideālā gadījumā nākamajās nedēļās mums būs 3-4 jaunas emisijas, kas būs gatavas iziet cauri iekļaušanas sarakstā un pievienojieties mūsu apmaiņai. Mēs labprāt vēlētos, lai jaunie emitenti sazinātos ar mums un lai ieguldītāji reģistrētos. ”

    Sacensības

    Lai gan tirgus ne tuvu nav piesātināts, attiecībā uz drošības marķieru apmaiņu pašlaik ir daži aktīvi vai tiek izstrādāti. Katrs no šiem piemīt potenciāls kļūt par konkurentu ar Tokenise piedāvāto.

    • MERJ
    • OpenFinance
    • Archax

    Katra no šīm apmaiņām nedaudz atšķiras, jo MERJ apkalpo globālo klientu bāzi, savukārt OFN ir ierobežota ar ASV, un Archax vēl nav sācis.

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me