BTC trikampio apatinio krašto galiojimas gali padidinti kainą iki 6 000 USD atsparumo lygio

Kovo 18 d.: Kriptovaliutų rinkose šiandien patiriami santykinai maži nuostoliai per pastarąsias 24 valandas, o dauguma geriausių monetų sumažėjo 3–4 proc..

„Bitcoin“ (BTC) kaina ir toliau konsoliduojasi, spaudos metu šiek tiek nukrito iki maždaug 5 200 USD, tai 3 proc..

Eteris (ETH) pastaruoju metu gauna didesnį pelną ir prekiauja daugiau nei 110 USD, nors 24 valandų nuostoliai siekia apie 4 proc.

„Ripple“ XRP taip pat smuko beveik 4 procentais, daugiausia prekiaudamas į šoną praėjusią naktį, prieš šį rytą pastebėdamas nedidelį kritimą iki 0,1429 USD.

BTC / USD nuolatinis apsikeitimas

1H diagramos BTC / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Padažas: OKEx.com

Vakar, kovo 17 d., BTC šiek tiek nukrito po to, kai buvo užblokuotas netoli 5 500 USD, ir dabar jis juda virš 5 200 USD. Prekybos aktyvumas išlieka žemas.

„OKEx“ rinkos analizės komanda mano, kad valandinis konvergencijos trikampis palaipsniui mažėjo. Retais atvejais, prieš atlikdamas proveržį, jis persikels į padėtį, artimą 90 procentų pabaigos.

Tam tikru mastu proveržio jėga šioje ekstremalioje situacijoje yra silpna. Ankstesnis lūžis reiškia, kad jaučiai ir meškos jau išskyrė pergalę ir pralaimėjimą, pasitikėjimas ir tęstinumas po proveržio taip pat bus stiprus.

Šiuo metu BTC vis dar turi patvirtinti apatinio trikampio krašto atramos stiprumą, kad nustatytų, ar valandos lygio trikampis yra teisingas. Jei šiandien kaina jau trečią kartą gali sulaukti palaikymo šioje pozicijoje, atšokimo tikimybė dar labiau padidės.

Ir atvirkščiai, jei jis sugenda, tai įrodo, kad trikampio modelis yra neteisingas, o kaina gali ir toliau tikrinti ankstesnę žemiausią kainą – 4 400 USD ar net 3 800 USD.

„Bitcoin“ 1 dienos diagrama rodo, kad konsolidacija ir toliau formuojasi, o prekybos veikla toliau mažėja. Prekybos apimtys artėja prie žemiausio lygio nuo rinkos kritimo praėjusią savaitę.

Gali būti, kad svyravimai gali būti drastiški iki šio savaitgalio, žvelgiant į istorines tendencijas. Kiekvieną kartą, kai kaina patiria didelį judėjimą, kitas poilsio laikotarpis paprastai trunka mažiausiai savaitę ar net ilgiau.

Atsižvelgiant į tai, kad pastarasis sąvartynas taip pat buvo didžiausias pastaraisiais metais, galime tikėtis ilgesnio mažo nepastovumo laikotarpio. Nėra lengva pasiruošti kitam tiek bulių, tiek meškų išsiveržimui per tokį trumpą laikotarpį po rinkų judėjimo.

Taip pat nelengva spręsti, ar scena formuoja meškų dugną, ar tik poilsį, nes galutinė judėjimo kryptis priklauso nuo naujų lėšų įplaukos. Savo ruožtu nauji fondai priklauso nuo pagrindų, mes iš tikrųjų galėjome tik prognozuoti didelę tikimybę.

Rinka šiuo metu vis dar pesimistiškai nusiteikusi. Lokių nuotaikos vis dar stipresnės nei bulių, o nuotaikos visada turi trukmę. Todėl tolesnių nuostolių rizika vis dar yra didesnė nei atsitraukimo.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 5500 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 6000 USD
 • Trumpalaikė parama: 4400 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 3800 USD

ETH / USD nuolatinis apsikeitimas

1H ETH / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Šaltinis: OKEx.com

ETH buliai bandė kelis kartus, bet nesugebėjo prasilenkti virš 120 USD. 1 valandos diagrama rodo galimą signalą, kad jei yra didelis pasipriešinimas už 120 USD, yra didelė tikimybė, kad tendencija judės paliesdamas apatinį kraštą ir net nukris žemiau jo.

Viršutinį kraštą galima liesti tik tuo atveju, jei 120 USD taps palaikymo lygiu. Netrukus perėjus per „MACD Zero Line“, kaina gali grįžti į neigiamą ir turėti mažėjantį signalą. Tai gali būti užuomina, kad kaina yra pasirengusi dar labiau kristi.

Investuotojai turėtų pastebėti, kad jei 100 USD parama bus sulaužyta per trumpą laiką, bus patikrinta ankstesnė žemiausia apytiksliai 86 USD suma. Jei kaina sulaužo viršutinį kraštą ir tai gali palaikyti atsitraukimą, tada pamatysime atšokimo signalą.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 120 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 145 USD
 • Trumpalaikė parama: 100 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 86 USD

XRP / USD nuolatinis apsikeitimo sandorius

1H XRP / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Šaltinis: OKEx.com

Palyginti su ETH ir BTC, „XRP“ gali prasiveržti anksčiau, nes kaina ką tik trečią kartą palietė apatinį kraštą ir buvo dar kartą palaikoma.

Kai diapazonas ir toliau mažėja, išsiveržimas gali įvykti bet kurią akimirką. Tačiau investuotojai turėtų pastebėti, kad šis artėjantis išsiveržimas gali būti klaidingas, jei prekybos apimtis nepadidės. Tokiu atveju tendencija gali vėl grįžti į konsolidaciją.

Nepaisant to, ar kaina juda aukštyn, ar žemyn, gali būti, kad tai bus klaidingas žingsnis. Norėdami, kad išsiveržimas būtų teisėtas, įsitikinkite, kad pirmasis atatempimas gali būti palaikomas arba jam gali pasipriešinti viršutinis arba apatinis kraštas.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 0,1510 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 0,1640 USD
 • Trumpalaikė parama: 0,1375 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 0,1270 USD

Atsakomybės apribojimas: Ši medžiaga neturėtų būti laikoma pagrindu priimant sprendimus dėl investicijų, taip pat neturėtų būti aiškinama kaip rekomendacija vykdyti investicinius sandorius. Prekyba skaitmeniniu turtu yra susijusi su didele rizika ir gali prarasti jūsų investuotą kapitalą. Turėtumėte įsitikinti, kad visiškai suprantate riziką, atsižvelgiate į savo patirties lygį, investavimo tikslus ir prireikus kreipkitės į nepriklausomą finansinę konsultaciją.

Sekite „OKEx“:

Steemitas: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

51e 832 bb0 f6b c15 791 7df