Labākie Tezos (XTZ) maki, kas 2019. gadā glabā XTZ žetonus

Pirms sākat izvēlēties no daudzajiem Tezos seifiem tirgū, labāk vispirms saprast, kā darbojas Tezos blokķēde – problēmas, kuras tā mērķis ir atrisināt, un piedāvātie risinājumi.

Tezos tīkls tika izveidots, lai atrisinātu dažas no problēmām, ar kurām saskārās blokķēdes tehnoloģija, darbojoties Ethereum tīklā. Tā tas lielā mērā aizņemas no Ethereum blokķēdes, bet uz kuģa ienes īpašas atšķirības pazīmes.

Tirdzniecības žetoni šodien par Binance!

Tezos bloku ķēde ietver “kopienas vienprātības” protokolu, kas ļauj īpašniekiem pieņemt lēmumus, balsojot, nepārtraucot tīkla funkcijas. Turklāt Tezos uztur “ķēdes pārvaldības” mehānismu, kas ļauj tās komandai pieņemt demokrātiskus lēmumus un grozījumus. Ķēdes pārvaldības centrālais punkts ir protokola izmaiņas tīklā. Izmantojot šo mehānismu, īpašnieki var ierosināt grozījumus protokolos. Priekšlikumam seko Tezos īpašnieku balsošanas process. Ja īpašnieki pieņem priekšlikumu, to turpina ieviest sistēmā. Pretī izstrādātāji saņem kompensāciju par viņu ieteikuma pieņemšanu.

Kopš tās izlaišanas Tezos ir pārvarējis kriptogrāfijas telpas izaicinājumus un tagad ir gatavs labākai produktu attīstībai pēc galvenā tīkla palaišanas 2018. gada septembrī. Tas nozīmē, ka Tezos žetoni (XTZ) tagad ir tirgojami dažādās biržās.

Paturot to prātā, šajā rokasgrāmatā ir sniegts izsmeļošs saraksts ar Tezos labākajiem makiem, kurus varat apsvērt, lai droši uzglabātu savus XTZ žetonus.

Tezos maki

Avots: tokenclub.co

Virsgrāmata Nano S

Ledger Nano S maks vietne:https://shop.ledger.com/products/ledger-nano-s

Virsgrāmata Nano S Maks tips: Aparatūra

Lietošanas ērtums: viegli izmantot

Droši: ļoti drošs

Izmaksas: Apmaksāts

Ja plānojat uzglabāt vairākas valūtas drošā un drošā vidē, Ledger Nano S maks ir ideāls. Šajā makā ir vairāk nekā 700 digitālo līdzekļu, ieskaitot XTZ, un tas ir visdrošākais šifrēšanas aparatūras maks.

Produktam ir USB līdzīgs dizains, kas ļauj ērti piekļūt darbvirsmas makam, izmantojot Ledger Live tehnoloģiju. Izmantojot Ledger Live, jūs varat viegli instalēt lietotni Tezos savā ierīcē un savienot to ar trešās puses GUI saskarni, lai pārvaldītu savus Tezos līdzekļus. Trešās puses GUI saskarnes piemērs ir TezBox. Izmantojot Nano S maku un TezBox, jūs varat derēt, ka jūsu XTZ līdzekļi ir droši, un jūs varat deleģēt līdzekļus caur maku. Tā kā tas ir maksas seifs, pirms pirkuma veikšanas jums ir jāapstiprina cena viņu oficiālajā vietnē. Atcerieties vienmēr iegādāties uzticamus, oriģinālus produktus.

Iegādājoties Nano S produktu, neaizmirstiet ierīcē instalēt jaunāko programmaparatūru. Tas novērš jebkādu neatļautu iefiltrēšanos, kas varētu apdraudēt jūsu līdzekļu drošību. Ar plāno dizainu, intuitīvo lietotāja saskarni un ērto darbību Tezos atbalstītais Ledger Nano S seifs noteikti ir viens no labākajiem Tezos maciņiem..

Tezos maki

Avots: chrome.google.com (lietotne)

Tezbox maks | Tezos maki

Tezbox maks vietne: Https://texbox.com/

Tezbox Maks tips: Mobilais / darbvirsma

Lietošanas ērtums: Jā

Droši: Jā

Izmaksas: Bezmaksas

TezBox ir viens no vecākajiem Tezos GUI makiem, ko izstrādājusi Tezos kopiena. Tas kalpo gan kā mobilais, gan darbvirsmas maks, un tas atbalsta Mac un Windows operētājsistēmas.

TezBox ir veidots, ņemot vērā drošību, un tam ir intuitīvs interfeiss, lai nodrošinātu, ka jūsu XTZ līdzekļi vienmēr ir droši. Tas neapkopo jūsu datus, jo jūsu privātā atslēga paliek droša jūsu ierīcē. Kā papildu drošības slānis maciņš integrējas ar aparatūras maciņiem, piemēram, Ledger Nano S un Trezor. Faktiski tas kļūst par pirmo maku, kas veicis šāda veida integrāciju. DApps ir viegli integrēt arī caur TezBox, jo tam ir draudzīgs lietotāja interfeiss.

TezBox maka galvenās iezīmes ir:

  • Ķēdes pārvaldība: Vadība ķēdē ir galvenā Tezos protokola sastāvdaļa. Tas nodrošina oficiālu procesu, kurā ieinteresētās personas var efektīvi pārvaldīt platformu un ieviest jaunas inovācijas.
  • Drošība: Tezos bloku ķēdes mērķis ir atvieglot oficiālu pārbaudi, kas palīdz nodrošināt viedus līgumus, lai izvairītos no kļūdām sistēmā.
  • Spēļu pierādījums: Tezos ietver PoS konsensa algoritmu, kas ļauj izstrādātājiem piedalīties darījumu apstiprināšanā Tezos blokķēdē. Galu galā viņi par protokolu saņem kompensāciju par to.

Tezos maki

Avots: themoneymongers.com

Guarda maks

Guarda maka vietne: https://guarda.co/

Guarda maka tips: Galddators, mobilais, tīmeklis

Lietošanas ērtums: Viegli izmantot

Seifs: Droši

Izmaksas: Bezmaksas

Ja esat kriptovalūtu ieguldītājs, kuram pieder dažādas virtuālās valūtas, ieskaitot Tezos, Guarda jums būs labs risinājums. Seifs piedāvā vairāku valūtu atbalstu daudziem ciparu aktīviem. Dažas no šīm virtuālajām valūtām ir Tron (TRX), Zvaigžņu (XLM), XRP, NEO, Litecoin (LTC), Bitcoin (BTC) un Monero (XMR). 

Tajā pašā laikā XTZ īpašnieki varēs rīkoties ar saviem līdzekļiem daudzās dažādās platformās. Guarda lietotājiem piedāvā galddatorus, mobilos un tīmekļa makus. Mērķis ir piesaistīt pēc iespējas lielāku lietotāju skaitu. 

Tādā veidā jūs varat izvēlēties jebkuru no pakalpojumiem, kas atbilst visām jūsu vajadzībām, neatkarīgi no tā, kā rīkojaties ar saviem digitālajiem aktīviem vai kuras kriptovalūtas jums pieder. Virtuālo valūtu glabāšana kriptogrāfijas biržā ir ļoti nedroša. Šīs platformas daudzkārt ir ietekmējušas uzlaušanas un uzbrukumi. 

Guarda sniedz ne tikai plašu pakalpojumu klāstu, bet tai ir arī visu diennakti pieejamais klientu atbalsts, lai atrisinātu visas problēmas, ar kurām klienti varētu saskarties. Izmantojot Guarda, lietotājiem būs iespēja visas savas digitālās valūtas, ieskaitot XTZ, glabāt tikai makā daudzās dažādās ierīcēs.. 

Lai gan tas nav aparatūras maks, tas piedāvā drošību un arī ļoti vienkāršu saskarni lietotājiem, lai tiktu galā ar viņu virtuālajām valūtām.

CorTEZ maks | Tezos maki

CorTEZ maks vietne: https://gitlab.com/tezos/cortez-android

CorTEZ Maks tips: Mobilais

Lietošanas ērtums: Jā

Droši: Jā

Izmaksas: Bezmaksas

TTEOS kopienas izstrādātais CorTEZ maks ir paredzēts Android lietotājiem. Android maks ir Parīzes Nomadic Labs produkts, un tā mērķis ir uzlabot drošību un ieviest vislabāko lietotāja pieredzi, izmantojot Android operētājsistēmu.

CorTEZ seifs ir tīri atvērtā koda kriptovalūtas seifs, un inicializācijas laikā tas lietotājiem nodrošina 24 vārdu mnemonisku frāzi. Neaizmirstiet glabāt mnemotonu droši un noslēpumā, lai izvairītos no nesankcionētas piekļuves, jo tas nodrošina tiešu piekļuvi jūsu Tezos līdzekļiem.

Lai uzlabotu līdzekļu drošību, CorTEZ seifam ir jābūt galvenajai parolei, kuru jūs iestatāt, pirmo reizi saņemot seifu. Kad jūsu maks ir izveidots un darbojas, varat izmantot galveno paroli, lai aizsargātu savas privātās atslēgas. Piemēram, lai nosūtītu XTZ līdzekļus uz norādīto adresi, jums jāievada parole. Varat arī izmantot pirkstu nospiedumu opciju.

CorTEZ maka galvenās funkcijas ir:

· Jūs varat izveidot un atjaunot Tezos maku.

· Jūs varat kontrolēt publisko atslēgu jaukšanu vienkāršā adrešu grāmatā.

· Jūs varat saņemt vai nosūtīt Tezos.

· Jūs varat atkārtoti apskatīt savu operāciju vēsturi.

Pateicoties šīm funkcijām, seifs ir viens no labākajiem Tezos makiem, kas jāņem vērā.

ielīmēts attēls 0 26

Avots: busy.org

Tezos.Zilais maks | Tezos maki

Tezos. Zilais maks vietne: https://tezos.blue/

Tezos. Zils Maks tips: Mobilais

Lietošanas ērtums: Jā

Droši: Jā

Izmaksas: Bezmaksas

Tezos.blue ir seifs bez apcietinājuma, kas paredzēts Android ierīcēm. To varat apsvērt, ja meklējat labāko mobilo kriptonauda seifu. Ar to jūs varat bez grūtībām aizsargāt savus Tezos žetonus. Īpaši ātrs, viegls maks ļauj jums anonīmi un droši glabāt žetonus Tezos blokķēdē.

Pašlaik mobilo šifrēšanas maku ir iespējams lejupielādēt no Google Play Android lietotājiem un App Store iOS lietotājiem. To var iegūt arī no Microsoft. Tezos.blue ļauj efektīvi izveidot kontu un pēc aktivizācijas jūs varat droši uzticēt, nosūtīt, saņemt vai uzglabāt savus Tezos līdzekļus.

Tezos.blue maka galvenās iezīmes:

· Daudzlīmeņu atslēgu šifrēšana atmiņā un ierīces atmiņā

· Reāllaika divvirzienu savienojums ar bloku Tezos

· Pilnīgi atvērts avots

· Minimāla resursu izmantošana un optimizēta datu plūsma

Darba sākšana ar Tezos.blue maku ir vienkārša, jo jums vairs nav jāpārbauda KYC pārbaude vai jāizmanto e-pasts, lai pieteiktos. Tā vietā seifu var lejupielādēt uzreiz, un jūs varat sākt to izmantot. Drošības jautājumos jums nav tik daudz jāuztraucas, jo jūs esat vienīgais sava maka glabātājs. Tas ir iespējams, pateicoties atslēgas daudzlīmeņu šifrēšanai gan ierīcē, gan atmiņā.

Tezos maki

Avots: medium.com

Atomu maks

Atomu Maks vietne: https://atomicwallet.io/tezos

Atomu Maks tips: Darbvirsma

Lietošanas ērtums: Jā

Droši: Jā

Izmaksas: Bezmaksas

Atomic Wallet ir salīdzinoši jauns daudzvalūtu risinājums, kuru varat izmantot, lai uzglabātu savus Tezos līdzekļus. Šis darbvirsmas vairāku kriptonauda seifs atbalsta vairāk nekā 300 digitālās monētas un žetonus. Turklāt platforma tiek atjaunināta katru nedēļu, lai pievienotu vairāk līdzekļu un funkciju. Atomic seifa darbvirsmas lietotne atbalsta dažādas operētājsistēmas, tostarp Windows, MacOS, Ubuntu, Fedora un Debian. Savukārt mobilā lietotne atbalsta gan Android, gan iOS ierīces.

Atomic maka galvenās priekšrocības:

· Jūsu privātās atslēgas paliek jūsu ierīcē, un jūs varat tās ģenerēt, izmantojot mnemonisks

· Jums ir iebūvēta opcija Pirkt kriptogrāfiju ar kredītkarti

· Iknedēļas atjauninājumi ar jaunām monētām, žetoniem un noderīgām funkcijām

· Atomic Swaps apmaiņai ar samazinātu maksu

· Tūlītējs, diennakts klientu atbalsts

· Pielāgota marķiera funkcija – jūs varat sekundēs pievienot jebkuru ERC20 marķieri

· ShapeShift un Changelly integrācija tūlītējai apmaiņai

Šīs funkcijas padara Atomic Wallet par vienu no labākajiem, ja ne labākajiem kriptogrāfijas darbvirsmas makiem Tezos līdzekļu nosūtīšanai, saņemšanai un glabāšanai. Piemēram, izmantojot Changelly un ShapeShift integrāciju, jūs varat uzreiz un tajā pašā platformā apmainīt savus tālruņus ar citām kriptovalūtām..

ielīmēts attēls 0 34ielīmēts attēls 0 35

Avots: medium.com

Tezzer maks

Tezzer maks vietne: https://github.com/Tezzerwallet/tezzer-v1.0.4

Tezzer Maks tips: Oficiālā Tezos darbvirsma

Lietošanas ērtums: Jā

Droši: Jā

Izmaksas: Bezmaksas

Tezzer tika izlaists 2018. gada jūlijā, un tas ir oficiālais kriptovalūtas darbvirsmas maks Tezos bloku ķēdei. Vieglais darbvirsmas kriptonauda maks ļauj jums uzglabāt un pārvaldīt savus Tezos līdzekļus, neizmantojot pilnu mezglu vai lejupielādējot visu blokķēdi..

Sākotnēji to izstrādāja tikai Tezos kopiena, un Tezos fonds vēlāk pārskatīja Tezzer, lai stiprinātu uzticību produktam un atbrīvotu to no kļūdām, kas varētu apdraudēt tā lietošanu. Maks ir tikai Windows operētājsistēmas ierīce, kas ļauj jums kontrolēt Tezos līdzekļus. Tas nāk ar sākotnējiem vārdiem, lai nodrošinātu jūsu XTZ žetonus.

Būtībā Tezzer maku veica divas ārējas pārbaudes, kas koncentrējās uz drošības auditu un draudu modelēšanu. Tas lietotājiem nodrošināja augstu drošību, jo jebkura pārskatīšanas laikā atklātā kļūda vai draudi tika vai nu novērsti, vai arī pēc izmeklēšanas tika nosūtīti uz tā likumīgo atrašanās vietu.

Kaut arī tas ir tikai Windows produkts, dažiem lietotājiem tas varētu būt trūkums, tomēr tas ir viens no labākajiem Tezos naudas līdzekļiem naudas līdzekļu drošībā.

Pēdējās domas

Tezos blokķēde ir pieaugoša kopiena, kurai ir plašs mērķu klāsts, piemēram, izmaksu samazināšana, laika ietaupīšana un darījumu atvieglošana. Jauna pāra projekts sākotnējā piedāvājuma laikā 2017. gadā radīja līdz USD 232 miljoniem. Tā kā vairāk cilvēku pieņem Tezos blokķēdi, ir jānodrošina līdzekļi, kā arī droši tos jāuzglabā. Ņemot vērā mūsu labāko Tezos maku sarakstu, varat būt drošs, jo jūsu līdzekļi ir droši.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

775 4c7 886 a05 de8 a18 fe0