Genesis Mining: mākoņu ieguves lietotāja pārskata ceļvedis

ģenēzes iegūšana

Ieskats Genesis Mining, kas ir viens no lielākajiem mākoņu ieguves uzņēmumiem, kas koncentrējas uz Bitcoin (ASIC) un Ethereum (GPU) tirgiem ar vairāk nekā 2 miljoniem cilvēku, kuri ir reģistrējušies, lai izmantotu savus hashower pakalpojumus.

Genesis Mining – ne tikai pa vārpstu vai ar datoru

Bitcoin ieviešana nesa dažas ārkārtas, lai arī revolucionāras izmaiņas cilvēku attiecībās ar naudu. Tiešākais no tiem ir tā izmantošana kā vērtības un naudas digitāls avots, ko neierobežo valstu robežas. Tas pats par sevi ir dramatisks novirzīšanās no tūlītējas autonomijas veida, kas mums kā patērētājiem ir pār mūsu naudu, bet kriptogrāfijas stāsts ir vairāk.

Cilvēkiem ir tendence aizmirst par zobratiem, kas ļauj digitālajiem aktīviem, piemēram, Bitcoin, iegūt un turpināt griezties. Viens no tiem ir darījumu process, katru darījumu apstiprinot indivīds vai kolektīvā kalnraču grupa blokķēdē, piemēram, Bitcoin, ar savu darba pierādījumu vienprātību.

Jau kādu laiku uzsvars tiek likts uz tiem lietotājiem, kuriem ir tūlītēja piekļuve aparatūrai un ieguves grupām, kas nepieciešami, lai tieši veicinātu šo procesu. Kaut arī ieguldījums šāda veida apstiprināšanas procesā sniedz vairākas priekšrocības “kalnračiem”, tas nav tieši tas, ko mēs sauktu par “pieejamu” vidējam kriptogrāfijas entuziastam ar datoru.

Mēs redzam, ka šis pats ierobežojums neļauj avid spēlētājiem un dizaineriem iedziļināties spēlēs un projektos, kas ir “prasīgāki” aparatūrai. Šis jautājums ir radījis interesantas mākoņdatošanas pasaules izveidi. Konkrētāk, kriptovalūtu ieguvei: projekti, piemēram, Genesis Cloud Mining, kuru izveidoja izpilddirektors Marco Streng, kurš izveidoja mūsu sarakstu ar pasaules galvenajiem kriptogrāfijas ietekmētājiem, kurš sākās 2013. gada decembrī. Pārskatīsim Genesis Mining un redzēsim, kā viņiem iet “padarīt kalnrūpniecību pieejamu ikvienam” ar savu globālo “skaitļošanas jaudu”, kas atrodas Islandē, Norvēģijā, Zviedrijā, Somijā un Igaunijā.

Kripto ieguve – izaicinājumi iesācējiem

Dažiem pievienotajiem kontekstiem mēs esam redzējuši pakāpeniskas izmaiņas tajā, kurš tieši var piedalīties kā kalnrači tādā blokķēdē kā Bitcoin. Pirmkārt, mēs esam redzējuši pāreju no privātpersonām uz liela mēroga uzņēmumiem. Pirmie kalpotu kā vaļasprieki, piesaistot viņu mājas datoru apstrādes jaudu, lai darbotos kā ogļrači.

Pēdējai būtu piekļuve bieži neticami dārgai nišas aparatūrai, kas var nodrošināt nepieciešamo apstrādes jaudu, bet, ja tā tiek apvienota ar pietiekami lielu skaitu, tā apstiprina vairāk darījumu un nopelna vairāk atlīdzību par blokiem.

Vienīgais risinājums hobijiem būtu vai nu iegūt labāku aparatūru, vai arī pievienoties kalnrūpniecības baseinam. Bet pirmais ir dārgs, un otrs būtu atkarīgs no piekļuves vienam no šiem baseiniem. Tātad, ja jūs patiešām meklējat vai nu pāreju uz pilna laika kalnračiem, vai vēlaties iegūt vairāk BTC nekā jūs, jums zināmā mērā nav paveicies.

Tas ir tas, kur Genesis Cloud Mining nonāk vienādojumā, un tas, kā tas darbojas, ir nedaudz nosaukts. GCM darbojas ar arvien pieaugošu datu centru skaitu, kurus tā izmanto kā kalnrūpniecības aprīkojumu, un apgalvo, ka kopš 2013. gada ir veicis vairāk nekā 100 miljonus darījumu. Tās izmantotā instalācijas / serveru saimniecība ir nekas cits kā Enigma, kas tika izveidota 2014. gada oktobrī Islandē lai sākotnēji iegūtu Ethereum.

Izmantojot Genesis Mining, tas ir atvērts plašākam skaitam digitālo līdzekļu. Pirmā priekšrocība ir tā, ka vajadzība pēc dārgām, enerģiju patērējošām iekārtām tiek novērsta no indivīda, vienlaikus nodrošinot viņiem piekļuvi daudz nozīmīgākam blokam.

“Enigma skaitļošanas veiktspēja tiek sasniegta, izmantojot īpaši izstrādātas kalnrūpniecības platformas, kas efektīvi mīnē algoritmus dažādām kriptovalūtām, piemēram, Zcash, Dash, Monero un citiem.”

Un šeit ir attēls, kas sniedz pārskatu par ieguvumiem, izvēloties izmantot Genesis Mining, lai nomātu savas bitcoin ieguves aparatūras platformas, salīdzinot ar savas servera fermas izveidošanu:

ģenēze-ieguve-ieguvumi

Lai sāktu kalnrūpniecību ar Genesis, visiem lietotājiem ir jādara, ir jāpierakstās savā kontā un jāsāk samērā ātri strādāt pie visa, sākot no galvenajiem kriptos (Ethereum, Bitcoin, Etc) līdz altcoins, atkarībā no lietotāja vēlmēm..

Apsverot, kādas pieskaitāmās izmaksas rodas, sākot sākt raktuves, Genesis abonēšana ietaupa diezgan lielu sāpju apjomu. It īpaši, ja šīs pieskaitāmās izmaksas var sastāvēt no aparatūras iegādes un uzturēšanas kopā ar rēķiniem par elektrību.

Viens no Genesis izmantotajiem tagiem ir tas, ka tas ir viens no pasaules vadošajiem jaucējspēka piegādātājiem, un tas ir gan iespējams, patiess apgalvojums, gan ļoti spēcīgs pārdošanas punkts.

Šīs pieskaitāmās izmaksas nemaz nepiemin celma veidu, kas rodas, mēģinot veiksmīgi iegūt bloka atrisināšanai nepieciešamo jaukšanas jaudu un tā ļoti sarežģītos vienādojumus.

Hobistu kalnračiem, kas mēģina sacensties ar daudz lielākām kalnrūpniecības kompānijām hash cīņā, ir ekvivalents sacīkstēm ar olimpieti ar arklu uz muguras.

Ar saviem specializētajiem datu centriem Genesis, šķiet, ir vairāk nekā pietiekams potenciāls, lai lietotājiem piedāvātu pūļa izcelsmes alternatīvu jaukšanas jaudas uzkrāšanai un kriptogrāfijas iegūšanai, apstiprinot darījumus..

Cik populārs lietotājiem ir bijis Genesis mākoņu ieguves risinājums? Tā kā tīklā ir vairāk nekā 2 miljoni lietotāju (saskaņā ar uzņēmuma vietni), mēs vismaz varam pieņemt, ka tas ir pierādījis skaidru ieguves alternatīvu. Neatkarīgi no 2013. gada sākuma datuma un Islandes atrašanās vietas darbības 2014. gadā, tas bija 2015. – 2019. Gads, kad Genesis Mining kļuva par vienu no lielākajiem kriptonauda mākoņu ieguves pakalpojumu sniedzējiem..

2015. gadā viņi sasniedza vairāk nekā 100 000 klientu un uzsāka savu pirmo Bitcoin izpratnes kampaņu. Tad 2016. gadā viņiem bija „Jamie Dimon billboard” vīruss virs bitcoin sūtīšanas uz ārējo telpa. 2017. gadā viņiem izdevās sasniegt vairāk nekā 2 000 000 lietotāju (no 100 dažādām valstīm) pēdējā kriptogrāfijas tirgus buļļa augstumā, kā arī viņi tika parādīti CNN izstādē Quest Means Business, kad viņi apmeklēja savas Islandes kalnrūpniecības saimniecības. 2018. gada lāču tirgus laikā viņi paplašinājās līdz Zviedrijai, Ņujorkā notikušajā konsensa pasākumā uzsāka kampaņu “Bankers Against Bitcoin” un, izmantojot savu Radiant Technology, ieguva “Mining Initiative of the Year Award 2018”..

Viņi sekoja viņu iespaidīgajiem sasniegumiem, parādoties kopā ar CNN Anderson Cooper 60 minūšu TV šovā, lai parādītu viņu Enigma ieguves rūpnīcu.

Izaicinājumi – kalnračiem

Līdz šim Genesis Cloud Mining sistēma izklausās kā patiešām labs darījums lietotājiem, kuri vēlas sākt kalnrūpniecību vai palielināt jaudu, ko viņi var izmantot. Bet kā ar esošajiem kalnračiem?

Apskatot iepriekš minēto, var viegli atrisināt vairākus jautājumus, kas atsevišķiem kalnračiem rodas, apstiprinot blokus. Piekļuve šādiem serveriem nozīmē, ka kalnrači ar mājas aparatūru var pieslēgties daudz lielākam klāstam, lai uzlabotu viņu iespējas nopelnīt kriptogrāfiju.

Salīdzinot ar citiem mākoņdatošanas risinājumu veidiem, šķiet, ka lietotājiem nav nekādu veidu, kā piesaistīt savu apstrādes jaudu. Šis risinājums ir diezgan izplatīts starp spēļu straumēšanas risinājumiem bloku ķēdes pasaulē.

Viena lieta, kas ir labi sakārtota ar Genesis Cloud Mining, ir acu kā jūsu kalnraču statistikas novērošana. Atkarībā no tā, cik labi to pārzināt, jums joprojām ir jāizveido pietiekami intuitīvs interfeiss, kas ļauj izsekot hashrate, enerģijas patēriņu, kā arī nopelnīto..

Tas var būt problemātisks pat tiem pieredzējušajiem kalnračiem, tāpēc Genesis to efektīvi apkopo. Lai gan tas nozīmē, ka kalnračiem nav jāpieliek savas kalnrūpniecības sīkumi, GCM lietotājiem periodiski sniedz atjauninājumus par to, cik lietotāji nopelna salīdzinājumā ar izmantoto jaukšanas jaudu..

Genesis Cloud Mining – kā tas darbojas

Ja jūs esat viens no tiem topošajiem / esošajiem kalnračiem, kas vēlas iesaistīties Genesis grāmatā, darba sākšana ir diezgan vienkārša. Bet vispirms jums var būt nepieciešams veikt kādu pētījumu.

Kāpēc ir tā, ka? Lai gan tas nav gluži nepieciešams tiem, kas iepriekš ir bijuši kalnrači. Iesācējam, kurš vēlas tajā iesaistīties, jums, visticamāk, nav ne jausmas par to, cik lielu apstrādes jaudu vēlaties izmantot, un jums būs tikai virspusēja izpratne par to, kuru aktīvu vēlaties iegūt.

Par laimi, lai apstrādātu jaudu / jaudu, vietnēm, piemēram, CryptoCompare, ir virkne rīku, kurus varat izmantot, lai aprēķinātu dažādu hash likmju rentabilitāti. Pēc tam jūs varat to salīdzināt ar GCM piedāvāto cenu plānu veidiem.

Pašlaik tas sastāv no:

  • Zelts (sākuma plāns), kas maksā 181 USD [pagaidām] par 1,5 terahashes sekundē (TH / s)
  • Platīns, kas ir milzīgs izmaksu pieaugums par 3036 USD. Bet tas ir tāpēc, ka tas lietotājiem nodrošina 25 TH / s.

Matemātiski tas pats par sevi šķiet mazliet viltus ekonomika. Bet šis milzīgais cenu lēciens rada iespaidu, ka šāds plāns lietotājiem būs vajadzīgs, lai gūtu panākumus kalnrūpniecībā.

  • Dimanta plāns ir nākamais sarakstā un pagaidām maksā 5365 USD, un lietotājiem tas nodrošina 44 TH / s.

Varat arī izlemt par cita veida jaukšanas apjomu, izmantojot pielāgotu plānu. Tas ļauj iegūt noteiktu TH / s daudzumu, kas vislabāk atbilst jūsu budžetam.

Pirms ienirt šajā nepietiekamajā garā un izvēlēties plānu, jums jāapsver daži jautājumi. Pirmais ir tas, vai jūsu izvēlētais plāns būs jums izdevīgs.

Otrkārt, jums vajadzētu izlasīt smalko druku. Šis punkts ir tāpēc, ka, ja jūs nolemjat sākt izmantot mākoņu ieguvi, jums jāparaksta 18 mēnešu saistību termiņš. Šeit ir video pārskats par Genesis Mining un to darbību:

Ierobežojumi

Lai arī Genesis Cloud Mining piekrīt, ir arī mainīgie, kurus tā nevar kontrolēt un kuri var gūt peļņu, strādājot ar to.

“Ikdienas ieguves rezultāti ir mainīgi, un tos nosaka divi faktori: ieguves grūtības un ieguves tehnoloģija. Lai arī pirmais faktors ir neparedzams un mēs to nevaram kontrolēt, mēs vienmēr izmantojam vismodernāko kalnrūpniecības tehnoloģiju un darām visu iespējamo, lai mūsu datu centri darbotos pēc iespējas labāk. “

Lai gan tas izmanto dažas augstas klases tehnoloģijas (ar interesantu atjaunojamās, ģeotermiskās enerģijas pielietojumu kā enerģijas avotu), individuālie lietotāji vai uzņēmumi neko nevar darīt, mainot grūtības pakāpi ieguves rūpniecībā.

Bet viens liels faktors, kas jāņem vērā, ir tas, ka pašreizējā kriptogrāfiskās tirdzniecības apstākļos nav izdevīgi piedalīties ieguves rūpniecībā.

Mēs absolūti nevaram pilnībā noraidīt pieskaitāmās izmaksas, kuras tādas sistēmas kā Genesis padara novecojušu. Bet pat to paturot prātā – aplūkojot gada ienākumu veidu, ko varat iegūt no 25–44 TH / s, pat aprēķinot uzturēšanas izmaksas, jūs gūtu gada ieņēmumus no 1 474 līdz 2 590 USD.

Paturot to prātā, jūs šajā brīdī faktiski nonāktu negatīvā kapitālā. Bet vai tas ir saistīts ar to, ka Genesis kāpj par maksu? Nepavisam. Realitāte ir tāda, ka kriptogrāfijas ir piedzīvojušas cenu lejupslīdes tendences, tāpēc to ieguve pagaidām nav izdevīga..

Bet, lai arī kalnrūpniecības grūtības var svārstīties, tāpat mainās arī cena. Un, kad lietotāji nonāk ieguves rūpniecībā, tas nav saistīts ar īstermiņa mērķiem, tas ir daudz vairāk par ilgtermiņa ieguldījumiem.

Mēs turpināsim atjaunināt šo Genesis Mining pārskatu, jo interese noteikti palielināsies, ņemot vērā 2020. gada bitcoin samazināšanos uz horizonta.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me