Geriausi šifravimo renginiai: 2020 m. Populiariausios „Bitcoin Blockchain“ konferencijos

Populiariausi „Blockchain“ renginiai ir kriptovaliutų konferencijos 2020 m

Contents

Didžiausi „Blockchain + Crypto“ renginiai, kuriuose dalyvaus 2020 m

Pradėkime naująjį 2020 metų dešimtmetį su trenksmu ir išvardinkime visus svarbiausius šių metų Bitcoin įvykius, kriptovaliutų konferencijas ir į „blockchain“ orientuotus susitikimus..

Kai 2019-ieji dabar už nugaros, sunku nepaisyti, kokie permainingi bus ateinantys metai, nes pasaulinės „blockchain“ bendruomenės jaudulys niekada nebuvo didesnis. Atsižvelgiant į tai, reikia paminėti, kad susidūrus su bitkoino kainų ir didesnės kriptografijos rinkos sąlygomis geresnėje praėjusių metų ir visų 2018 m. Dalyje, skaitmeninio turto pramonė yra pasirengusi dideliems pokyčiams į priekį. Šie įvykiai yra didžiuliai katalizatoriai, teikiantys praturtinančią patirtį ekosistemoje, taip pat yra puikus pasiteisinimas tyrinėti pasaulį ir išeiti iš už kompiuterio ekrano.

Šiame 2020 m. Kripto įvykių vadove sąrašas apžvelgia daugybę vertų konferencijų, gerbiamų prekybos parodų ir žymių forumų, kuriuose daugybė išmanančių technologijų entuziastų tikisi dalyvauti ne tik norėdami padidinti savo techninį, finansinį ir net ekonominį apetitą, bet ir tinklą su keliais didžiausiais kriptografijos pramonės vardais, žaidėjais ir įmonėmis.

Šie į kriptografiją orientuoti „protų susitikimai“ yra fantastiškos galimybės susieti asmeniškai ir susieti akis į akį su pramonės novatoriais ir kriptografijos įtakotojais, kurie veda mokestį į naują kriptografinių rinkinių dešimtmetį. Nors kasdieninės naujienos ir tinklalaidės yra puikūs būdai, kaip panaudoti žydinčio bitkoino industrijos esmę, apgauti jėgų žmones ir novatoriškus asmenis, kurie sukuria šią erdvę tokią, kokia ji yra šiandien, gali pakeisti jūsų gyvenimas. Gebėjimas užmegzti adatų judėjimo ryšius ir potencialią partnerystę gali labai padidėti, jei lankysitės bet kurioje iš šių kriptografinių konferencijų 2020 m.

Nesvarbu, ar tai yra naujos rinkodaros strategijos, verslo idėjos pasirinkimas, ar dApp koncepcijos mokymasis; jei esate susijęs su bitkoinais ir „blockchain“, nėra jokių abejonių, kad dėti pastangas ir skirti laiko pasirodyti bet kuriam iš šių kriptografinių įvykių bus verta, o edukacinės pastangos, kurios gali suteikti naudos jūsų finansinei ateičiai.

Be tolesnių veiksmų suskirstykime didžiausias 2020 m. Kriptovaliutų konferencijas ir pasidalinkime kai kuriomis svarbiomis detalėmis (datomis, vietomis, garsiakalbiais, pagrindinėmis lankytinomis vietomis) apie kiekvieną, kad, tikimės, galėtume padėti susidomėti ir išplėsti savo žinias apie visus bitkoinus ir „blockchain“.

2020 m. Sausio mėn

Digital Pinigų forumas 2020

Skaitmeninių pinigų forumas 2020 m

 • Data: 2020 m. Sausio 7 d
 • Vieta: Venecijos viešbutis, Las Vegasas, JAV

Panašiai kaip keturis paskutinius kartojimus, „Digital Money Forum 2020“ taip pat rems CES. Renginys vyks sausio pirmąją savaitę ir jame bus keletas lankytinų vietų, kurios leis pasaulinės technologijų bendruomenės nariams ištirti daugelį pagrindinių problemų, su kuriomis šiuo metu susiduria blokų grandinės / šifravimo pramonė..

Kai kurie pramonės darbuotojai, kurie dalyvaus renginyje, yra šie:

 • Combizas Richardas Abdolrahimi – naujos technologijos & „Deloitte“ inovacijų lyderis
 • Jeremy K. Balkinas – HSBC inovacijų vadovas
 • Stevenas Beckeris – „MakerDAO“ prezidentas
 • Stan Bharti – „Gear Capital“ pirmininkas
 • Rickas Bleszynskis – „Splend“ generalinis direktorius
 • Michelle Bond – „Ripple“ vyriausybės ir reguliavimo reikalų vadovė, „Ripple“
 • Michaelas Casey – turinio kuratorius, vedantis pirmaujančią šifravimo žiniasklaidos priemonę „CoinDesk“

Kripto finansų konferencija 2020 m

Kripto finansų konferencija 2020 m

 • Data: 2020 m. Sausio 15–17 d
 • Vieta: „Suvretta“ namas, Sankt Moritzas

„Crypto Finance Conference“, pavadinta „tik investuotojams skirtu įvykiu“, kartu su keliais kripto / blokų grandinės ekspertais suburia keletą didžiausių privačių / institucinių investuotojų pasaulyje. 3 dienų renginyje bus nagrinėjama daugybė temų apie šią sritį, o dalyviai galės gauti svarbių investicijų ir tinklų kūrimo galimybių. Šių metų konferencijoje dalyvaus Dvyniai Cameronas ir Tyleris Winklevossas, Eva Kaili (Europos Parlamento STOA pirmininkė), Michaelas Sungas, Bitfury Billas Tai, „Coinshare Capital“ „Meltem Demirors“..

Šiaurės Amerikos Bitcoin konferencija

Šiaurės Amerikos Bitcoin konferencija

 • Data: 2020 m. Sausio 15–17 d
 • Vieta: Jameso L. Knighto centras, Majamyje, JAV

2020-ųjų labai hipnotizuotos Šiaurės Amerikos Bitcoin konferencijos versiją rems „Keynote“. Maža to, renginyje bus dvi dvi dienas trunkantys su kriptografiniu / blokiniu tinklu susiję renginiai, taip pat įvairios diskusijos apie trikdančias technologijas, kurias daugelis ekspertų pakeis, kaip veikia pasaulinė finansų pramonė. Keletas žinomų technologijų asmenybių, kurios dalyvaus renginyje, yra „Binary Financial“ narys Harry Yeh, „Crypto Pioneer“ veikėjas Nickas Spanos, „Netki COO“ Dawn Newton, Alexas Tapscottas ir Charlie Shremas..

Galiausiai, jame taip pat paminėta, kad renginys yra atviras visiems ir visi norintys dalyvauti gali tiesiog pasirodyti konferencijoje ir prisijungti.

2020 m. „Block Talk“ aukščiausiojo lygio susitikimas

2020 m. „Block Talk“ aukščiausiojo lygio susitikimas

 • Data: 2020 m. Sausio 18 d
 • Vieta: McNally amfiteatras, Niujorkas

2020 m. „Block Talk“ aukščiausiojo lygio susitikime pirmiausia bus nagrinėjamas klausimas „Kaip„ blockchain “ateitis atrodo JAV ir Kinijoje?“. Jame taip pat paminėta, kad šią įvykio iteraciją surengs „New Power Chain“ ir joje dalyvaus keli geriausi „blockchain“ ekspertai (susiję su skirtingomis mainų platformomis, advokatų kontoromis, kriptografijos platformomis) iš visų JAV ir Kinijos..

2020 m. Ženevos „Blockchain“ kongresas

2020 m. Ženevos „Blockchain“ kongresas

 • Data: 2020 m. Sausio 20 d
 • Vieta: Ženeva, Šveicarija

Antruoju Ženevos „Blockchain“ kongreso leidimu siekiama gilintis į temą „Nuo laboratorijos iki rinkos per etiką, reguliavimą ir valdymą“. Kaip skelbiama oficialioje renginio svetainėje, Kongresas siekia padėti skatinti sveiką nuomonių mainą tarp tarptautinių standartus nustatančių įstaigų ir nacionalinių vyriausybės agentūrų, kurioms pavesta atsakyti už tai, kad būtų sukurta į kriptografiją / blokų grandinę orientuota teisinė sistema. Patvirtinti dalyviai yra:

 • Louis de Bruin: „IBM Global Business Services“ vadovas
 • Kavita Gupta: Stanfordo universiteto profesorė
 • Marta Piekarska-Geater: „Hyperledger“ direktorė
 • Tina Balzli: Kripto slėnio asociacijos narė

Europos „Blockchain“ konvencija (EBC)

Europos „Blockchain“ konvencija (EBC)

 • Data 2020 m. Sausio 20–21 d
 • Vieta: Viešbutis „Hesperia Barcelona Tower“, Barselona, ​​Ispanija

Europos blokų grandinės konvencija (ECB) turėtų įvykti sausio trečiąją savaitę, joje dalyvaus daugiau nei 600 technologijų lyderių, reguliavimo institucijų, investuotojų, specialistų iš viso pasaulio..

Renginio tikslas – padėti šifravimo entuziastams sukurti tinklą, užmegzti ilgalaikę verslo partnerystę ir gauti potencialių partnerių savo verslo įmonėms..

Kaip skelbiama oficialioje ECB svetainėje, dviejų dienų renginyje bus siekiama gilintis į realius naudojimo atvejus, susijusius su „blockchain“ ir DLT įvairiose skirtingose ​​srityse, tokiose kaip energijos paskirstymas, finansai, tiekimo grandinė, sveikatos priežiūra, mažmeninė prekyba ir kt..

„Blocktech Connect 2020“

„Blocktech Connect 2020“

Antroji „Blocktech Connect“ konferencijos kartojimas vyks paskutinę sausio savaitę Hamiltone, Ontarijo valstijoje. Pagrindinis šių metų konferencijos akcentas bus naujos technologijos, tokios kaip „blockchain“, dirbtinis intelektas (AI) ir daiktų internetas (IoT). Be to, dienos trukmės renginyje dalyvaus keli pramonės lyderiai, kurie ne tik pateiks savo nuomonę apie minėtus dalykus, bet ir bendraus su dalyviais, kad juos šviestų ir įkvėptų..

Kai kurie pagrindiniai pranešėjai, kurie pasakys pranešimą renginyje, yra žinomi pramonės darbuotojai, tokie kaip Chetan Phull, Ramy Nassar, Stephen Worrall, Jerry Qian.

UNLOCK „Blockchain 2020“ forumas

UNLOCK „Blockchain 2020“ forumas

 • Data: 2020 m. Sausio 28–29 d
 • Vieta: Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai

Trečioji „UNLOCK Blockchain 2020“ forumo kartojimas bus dviejų dienų renginys, kuris vyks Dubajuje. Renginyje bus nagrinėjama daugybė klausimų, susijusių su „blockchain“ ir decentralizavimu (visų pirma MENA regione gyvenančių asmenų požiūriu).

Nuo pat savo įkūrimo UNLOCK siekia pagerinti ryšius tarp kelių tarptautinių ir regioninių „blockchain“ startuolių. Šiuo atžvilgiu reikia paminėti, kad šiais metais konferencija sieks aptarti ir pabrėžti tam tikras nišos temas, pvz .:

 • Reguliavimo sunkumai, susiję su blokų grandine / kriptografija MENA regione
 • Privalumai ir trūkumai, susiję su saugos žetonų pasiūlymais (STO)
 • Kripto mainų ir platformų pakilimas MENA regione

Galiausiai turime pabrėžti, kad šių metų konferencijoje iš viso dalyvaus 800 dalyvių, taip pat 115 pranešėjų iš 70 skirtingų „blockchain“ firmų. Jei to nepakaks, „UNLOCK 2020“ taip pat dalyvaus 70 žiniasklaidos partnerių ir daugiau nei 30 investuotojų.

„Crypto 2020 Summit“ ONLINE

„Crypto 2020 Summit“ ONLINE

 • Data: 2020 m. Sausio 29–31 d
 • Vieta: internetinė

„Crypto 2020 Online“ viršūnių susitikimas turėtų įvykti paskutinę sausio savaitę. Jame dalyvaus gausybė žinomų kripto asmenybių, įskaitant „MakerDAO“ Mariano Conti, „Pantera Capital“ Joey Krug, Bitcoin.com „Roger Ver“, „Tone“ (be kitų)..

Konferencijos metu dalyviai dalyvaus diskusijose, susijusiose su konkrečiomis temomis, tokiomis kaip:

 • Kodėl visi 2020 metai turi būti šifravimo metai?
 • Perspektyviausi 2020 m. Kriptografijos projektai
 • Skaitmeninės valiutos, kurios greičiausiai išaugs šiais metais.

2020 m. Vasaris

4-asis tarptautinis „Blockchain“ kongresas („Blockress“) 2020 m

Tarptautinis „Blockchain“ kongresas („Blockress“) 2020 m

 • Data: 2020 m. Vasario 6 d
 • Vieta: AON centras, Čikaga, JAV

2020 m. Tarptautinio „Blockchain“ kongreso (taip pat paprastai vadinamo „Blockress“) kartojimas vyks Čikagoje vasario pirmą savaitę. Renginyje daugiausia dėmesio skiriama keliems klausimams, susijusiems su techninėmis sritimis, tokiomis kaip „blockchain“, kriptovaliutos, skaitmeninės išmaniosios sutartys, ir joje dalyvaus daug žinomų asmenybių iš šios erdvės. Kai kurie iš šių asmenų yra:

 • Hesteris M. Peirce’as: dabartinis JAV SEC komisaras (taip pat švelniai vadinamas „Cryptomom“)
 • Billas Fosteris: JAV Kongreso narys iš Ilinojaus valstijos
 • Shogo Ishida: „QRC Group“ generalinis direktorius
 • Robertas Konsdorfas: EOS Detroito generalinis direktorius

„Blockchain Dev“ konferencija 2020 m

„Blockchain Dev“ konferencija 2020 m

 • Data: 2020 m. Vasario 13 – vasario 14 d
 • Vieta: Ouklando konferencijų centras, San Franciskas, JAV

Per pastaruosius 4-5 metus „blockchain“ pakeitė tai, kaip daugelis žmonių suvokia įvairias su kriptografija susijusias technologijas. Šiuo klausimu „Blockchain Dev Conference 2020“ sieks šviesti mases apie bendrą „blockchain“ protokolo naudingumą, decentralizuotas sutartis ir kitas tokias naujoves..

Dviejų dienų renginys iš esmės yra Kūrėjų savaitė planuojama, kad tai vyks 2020 m. vasario 12–16 d. ir kurioje kelios aukšto lygio asmenybės (tokios kaip Jesse Stockall, Synth, Wyatt Floch) pristatys savo mintis ir nuomones įvairiais klausimais, susijusiais su šia augančia erdve.

DAS Londonas

DAS Londonas

 • Data: 2020 m. Vasario 10 d.
 • Vieta: „The Rosewood“ viešbutis, Londonas.

Londono „Digital Asset Summit“ (DAS) yra vienas iš labiausiai laukiamų 2020 m. „Blockchain“ renginių. Renginys visų pirma bus sutelktas į institucinius klientus, kurie nori įsitvirtinti pasaulinėje skaitmeninio turto ekosistemoje. Be to, renginio metu dalyvaus daugiau nei 500 dalyvių, kuriems bus suteikta tiesioginė galimybė kalbėti ir bendrauti su įvairių finansų įstaigų atstovais, turto valdytojais ir „blockchain“ pradininkais įvairiais klausimais, pradedant skaitmeniniu finansuoti „blockchain“ ateities potencialą.

Kaip skelbiama oficialioje DAS Londono svetainėje, šių metų konferencijos darbotvarkę pirmiausia sudarys pagrindinės temos, tokios kaip:

 • Rinkos infrastruktūra
 • Prekybos mechanika mainų ir ne biržos rinkose
 • Išvestinės finansinės priemonės ir kaip geriausiai jomis pasinaudoti
 • Pagrindiniai ETF aspektai

Su visais aukščiau minėtais klausimais tiesiogiai spręs įsitvirtinę darbuotojai, kurie jau gana seniai yra susiję su „blockchain“ / „crypto“ arena. Be to, tarp pagrindinių pranešėjų, kurie jau patvirtino savo pasirodymą renginyje, yra Steve’as Kokinosas, dr. Ruth Wandhöfer, Diana Biggs, Michaelas Ippolito..

„Blockchain Economy“

„Blockchain Economy“

 • Data: 2020 m. Vasario 20–21 d.
 • Vieta: WOW konferencijų centras, Stambulas / Turkija

Plačiai įvardijama, kad tai yra vienas iš sudėtingiausių ir išsamiausių blokinių grandinių / šifravimo renginių, vykstančių MENA ir Eurazijos regione, „Blockchain Economy“ konferencija vyks vaizdingame Stambule vasario antroje pusėje..

Renginyje dalyvaus keli žinomi kalbėtojai, įskaitant kriptografijos milijardierių Johną McAfee, „Fundstrat“ Tomą Lee, Alexą Alexandrovą ir Nithiną Eapeną. Maža to, tikimasi, kad renginyje taip pat dalyvaus kelios kitos garsių technologijų asmenybės, tačiau šiuo metu dar nėra paskelbta informacijos apie tą patį..

Kaip rašoma oficialioje „Blockchain Economy“ svetainėje, pagrindinė renginio darbotvarkė bus skirta daugybei temų, susijusių su „ateities finansinėmis technologijomis“, turinčiomis galimybių pakeisti pasaulį..

NFT. NYC 2020

NFT. NYC 2020

 • Data: 2020 m. Vasario 20 d
 • Vieta: „Edison Ballroom“, Niujorkas, JAV

„NFT.NYC 2020“, laikomas pirmaujančiu pasaulyje „Nefungible Token“ (NFT) renginiu, gyvuoja jau porą metų. Vienos dienos renginyje iš viso 500 dalyvių ir daugiau nei 80 pranešėjų susirinks NYC Laiko aikštėje, kad išspręstų daugybę klausimų, kurie šiuo metu daro įtaką besiformuojančiai NFT ekosistemai..

Konferencijos metu įvairūs NFT ekspertai pristatys pasauliui įvairius naudojimo atvejus, kai neužfiksuojami žetonai paveikė vartotojų patirtį, susijusią su skaitmeninių valiutų nuosavybe ir tapatumu. Be to, remiantis oficialia renginio svetaine, kai kurios konferencijos metu plačiai aptariamos temos:

 • Įvairūs materialūs NFT naudojimo atvejai, susiję su įmonėmis.
 • Kaip galima palengvinti vartotojų rinkodarą naudojant NFT?
 • Žaidimų sąveika naudojant NFT ir skirtingus NFT, kurie suteikia sporto entuziastams skaitmeninę nuosavybę.
 • NFT reguliavimas ir kaip šis turtas gali būti naudojamas pasitikėjimui visame pasaulyje skatinti.

„CoinGeek“ konferencija 2020 m

„CoinGeek“ konferencija 2020 m

 • Data: 2020 m. Vasario 20 d. – 2020 m. Vasario 21 d
 • Vieta: Londonas, Jungtinė Karalystė

„CoinGeek Conference 2020“ yra kriptografinis įvykis, kuris visų pirma bus sutelktas į „Bitcoin SV“, „blockchain“ platformos, kuri teigiama, kad ji yra draugiška reguliavimui ir gali būti keičiama itin dideliu mastu (tai pernelyg lengvai ir efektyviai), pokyčius..

Šių metų renginyje dalyvaus kai kurie pagrindiniai filialai, susiję su „Bitcoin SV“ projektu. Tarp jų yra dr. Craigas S. Wrightas, „nChain“ vyriausiasis mokslininkas ir vienas svarbiausių BSV ekosistemos šalininkų, Jimmy Nguyenas, „nChain Group“ įkūrėjas prezidentas ir Steve’as Shaddersas, „BSV Node“ projekto CTO..

2020 m. Kovo mėn

2020 m. Honkongo „Blockchain“ savaitė

2020 m. Honkongo „Blockchain“ savaitė

 • Data: 2020 m. Kovo 2–6 d
 • Vieta: „Ocean Park Marriott“ viešbutis, Honkongas

„HongKong Blockchain Week 2020“ surengs „NexChange“ ir suburs keletą didžiausių lyderių, susijusių su šia nuolat augančia pramone. Remiantis oficialia renginio svetaine, konferencija taps susitikimų vieta technologijų entuziastams, investuotojams, vyriausybės darbuotojams, verslininkams, pradedančiųjų savininkams ir kt. Be to, joje paminėta, kad 2019 m. Vyko Honkongo „Blockchain“ savaitės iteracija. daugiau nei 3500 dalyvių ir todėl tikimasi, kad šių metų renginio versija nesiskirs.

2020 m. Londono „Blockchain“ savaitė

2020 m. Londono „Blockchain“ savaitė

 • Data: 2020 m. Kovo 4 d. – kovo 11 d
 • Vieta: Londonas, Jungtinė Karalystė

Tai bus 6-asis „London Blockchain Week“ (LBW) leidimas ir tikimasi, kad renginyje dalyvaus daugiau nei 3000 nelyginių žmonių. Per savaitę dalyviams bus leidžiama dalyvauti keliuose susitikimuose, vakaro priėmimuose, dirbtuvėse, taip pat specialiame „blockchain“ hakatone. Jei to nepakaks, kaip numatyta oficialioje LBW svetainėje, organizatoriai taip pat surengs konkursą, kuriame 10 skirtingų šifravimo / blokų grandinės projektų vadovų bus paprašyta pateikti savo idėjas teisėjų kolegijai (kurią sudaro daugiausia aukščiausios rizikos įmonės). kapitalistai). Iš dešimties bus išrinktas vienas nugalėtojas, kuris galės nemokamai pristatyti savo platformą kitame „Fintech Worldwide“ renginyje.

„Blockchain Technology World 2020“

„Blockchain Technology World 2020“

 • Data: 2020 m. Kovo 11 – kovo mėn
 • Vieta: Londonas, JK

Kaip atrodo iš pavadinimo, „Blockchain Technology World“ (BTW) 2020 yra renginys, skirtas padėti plačiai pritaikyti „blockchain“ technologijos ir skaitmenines valiutas daugybėje unikalių pramoninių sričių. Tačiau pagrindinis šių metų renginio akcentas yra įvairios „realaus pasaulio“ technologijos taikymo. Šiuo atžvilgiu BTW talpins platų turinį iš kelių šifravimo novatorių, verslininkų iš daugybės skirtingų teatrų.

Galiausiai paminėta, kad 2019 m. Konferencijoje dalyvavo iš viso 20 000 technologijų pirkėjų ir įtakininkų iš viso pasaulio..

„DC Blockchain Summit 2020“

„DC Blockchain Summit 2020“

 • Data: 2020 m. Kovo 11 – kovo 12 d
 • Vieta: Džordžtauno universitetas, Vašingtonas

Penktasis „DC Blockchain Summit“ leidimas susitiks su Skaitmeninės prekybos rūmų nariais aptarti klausimų, kurie vis dar veikia „blockchain“ ir „crypto“ sektorių. Planuojama, kad renginys vyks antrą kovo savaitę ir vyks bendradarbiaujant su Džordžtauno universiteto Finansų rinkų ir politikos centru. Kai kurie dalyviai, kurie savo viršūnių susitikimo metu pateiks savo nuomonę ir nuomones, yra EP narė STOA pirmininkė Eva Kaili, buvusi JAV CFTC vadovė J. Christopher Giancarlo, CDC prezidentė Perianne Boring ir CDC CPO Amy Davine Kim..

„Blockchain Africa Conference 2020“ konferencija

„Blockchain Africa Conference 2020“ konferencija

 • Data: 2020 m. Kovo 11–12 d
 • Vieta: Johanesburgas, Pietų Afrika

Šis renginys tapo vienu didžiausių „blockchain“ / šifravimo renginių, vykstančių šiais metais Afrikoje. Šiuo renginiu bus siekiama išsiaiškinti ir išspręsti daugelį verslo iššūkių, kuriuos potencialiai galima išspręsti naudojant „blockchain“ šiame ekonomiškai sunokusiame regione. Be to, konferencija taip pat sieks mokyti dalyvius apie įvairias realaus pasaulio programas (šios augančios technologijos), kurias jau naudoja įvairios įmonės visame pasaulyje, todėl jas galima panaudoti daugeliui besivystančių Afrikos tautų padėti..

Kai kurie technologijų novatoriai ir lyderiai, kurie pasidžiaugs renginiu, yra šie:

 • „Tone Vays“ – gerbiamas kriptovaliutų prekybininkas ir analitikas, dažnai rodomas daugelyje visame pasaulyje transliuojamų televizijos laidų.
 • Akhona Damane – CSIR narė
 • Gary de Beer – „BankservAfrica“ kūrėjas ir skaitmeninis specialistas
 • Mervyn George – „SAP Africa“ strategijos vadovas ir patarėjas
 • Carmelle Cadet – įkūrėja & „EMTECH“ generalinis direktorius

2020 m. „Blockchain“ verslui

2020 m. „Blockchain“ verslui

 • Data: 2020 m. Kovo 13 d
 • Vieta: RCED, Fejetvilis, JAV

2020 m. „Blockchain for Business“ konferencijos laidą ves Samo M. Waltono verslo kolegija. Tai suburs keletą svarbiausių šios srities akademinių ir pramonės ekspertų, kurie ateis ir ištirs, kaip decentralizuota informacija ir vertybiniais mainais pagrįstos technologijos lėtai, bet užtikrintai keičia verslo veiklą šiais laikais..

Kad būtų dar konkretiau, pagrindiniai pranešėjai renginyje aptars daugybę nišinių temų, tokių kaip:

 • Atvirų karkasų pranašumas ir bendras naudingumas
 • Kaip turėtų vystytis reglamentai, kai mes einame į ateitį?
 • Kokie yra pagrindiniai pagrindai, susiję su viešosiomis, privačiomis, leidimų turinčiomis ir hibridinėmis blokinėmis grandinėmis?

Galiausiai paminėta, kad konferencijoje dalyvaus žmonės: Nickas Szabo (skaitmeninių išmaniųjų sutarčių sumanytojas), Caitlinas Long („WyoHackathon“ pirmininkas), Paulas Brody (pagrindinis ir pasaulinių inovacijų lyderis, EY) ir Archana Mehta Sristy (Vyresnysis „Walmart“ programinės įrangos inžinerijos direktorius).

„Blockchain Expo Global“

„Blockchain Expo Global“

 • Data: 2020 m. Kovo 17–18 d.
 • Vieta: Olympia, Londonas.

„Blockchain Expo Global“ yra vienas didžiausių pasaulyje technologijų renginių, kuriame daugiausia dėmesio skiriama tik ateities skaitmeninėms galimybėms, tokioms kaip kriptografijos technologijos ir „blockchain“. Konferencijoje dalyvaus kelios garsios asmenybės, tarp jų Williamas Lovellas, Ioana Surpateanu, Leanne Kemp, Mariana Gomez de la Villa, Johanas Tollas. Ji vyks Londone kovo trečią savaitę.

Ekspozicijos metu kelias renginių vitrinas surengs skirtingos įmonės, kurios yra ne tik šios erdvės lyderės, bet ir aktyviai dirba kurdamos pažangiausias „blockchain“ platformas ir sprendimus.

„Blockchain“ savaitė „Roma 2020“

„Blockchain“ savaitė „Roma 2020“

 • Data: 2020 m. Kovo 17 d. – kovo 21 d
 • Vieta: „Mercure“ viešbutis, Roma, Italija

Praėjusio dešimtmečio pradžioje „Bitcoin“ atvėrė kelią pasaulinei finansinei revoliucijai, „Blockchain Week Roma“ stengsis atskleisti dalyvius daugeliui pramonės lyderių, startuolių savininkų, ekspertų, kurie padėtų jiems suprasti šio sparčiai besivystančio sektoriaus ypatybes. Šiuo atžvilgiu reikia paminėti, kad 5 dienų trukmės renginyje pagrindinius pranešimus skaitys gerbiami pramonės specialistai, tokie kaip Giacomo Zucco (visame pasaulyje žinomas BTC tyrėjas ir specialistas), Massimo Chiriatti (CTO Blockchain) & „Digital Currencies IBM“) ir Gian Luca Comandini („MiSE“ narys).

2020 m. Paryžiaus „Blockchain“ savaitės aukščiausiojo lygio susitikimas

2020 m. Paryžiaus „Blockchain“ savaitės aukščiausiojo lygio susitikimas

 • Data: 2020 m. Kovo 31 d. – balandžio 1 d.
 • Vieta: F stotis, 5 Parvis Alan Turing, 75013 Paryžius.

Viename didžiausių Europoje „blockchain +“ šifravimo renginių „PBW Summit“ dalyvaus iš viso 2500 dalyvių iš viso pasaulio. Maža to, konferencijoje taip pat dalyvaus daugiau nei 150 pranešėjų kartu su 50 rėmėjų. Galiausiai, renginys vyks gražioje Paryžiuje, Prancūzijoje, paskutinę kovo savaitę.

Pasak oficialios PBWS svetainės, dviejų dienų renginyje gausu kelių įžvalgių pokalbių ir seminarų, kuriuos ves gerbiami pasaulinės kriptografinės / blokinės grandinės ekosistemos nariai. Šiuo atžvilgiu reikia pažymėti, kad kai kurie didelę vardą turintys žaidėjai, kurie jau pasirašė derybas viršūnių susitikime, yra Arthuras Breitmanas, Davidas Chaumas, Hadasas Goldas, Jackas Gaviganas, Marjanas Delatinne’as (daugiau vardų bus paskelbta per kitą pora savaičių).

„Finnovex“ Artimieji Rytai 2020 m

„Finnovex“ Artimieji Rytai 2020 m

 • Data: 2020 m. Kovo 11–12 d
 • Vieta: „Conrad Hotel“ – Dubajus, JAE

„Finnovex“ yra vienas iš pirmaujančių šiandienos technologijų renginių, skirtas tik naujovėms, susijusioms su finansinių paslaugų sritimi Vidurio Rytuose – vienoje iš sparčiausiai augančių kapitalo rinkų pasaulyje. Konferencija turėtų įvykti antrąją kovo savaitę ir aptarti keletą aktualių klausimų, tokių kaip:

 • Kaip bankai ir kitos finansinės institucijos, įsikūrusios Viduriniuose Rytuose ir jų apylinkėse, gali prilygti tarptautiniams bendraamžiams ar juos pralenkti?
 • Kaip startuoliai ir kiti finansiniai subjektai gali įvairinti savo produktus ir paslaugas?
 • Su kokiais reguliavimo iššūkiais susiduria įmonės, veikiančios Viduriniuose Rytuose, ypač kuriant saugias finansų sistemas?
 • Kokius vaidmenis gali atlikti įvairios bankininkystės / nebankinės institucijos, finansinės organizacijos, investicinės įmonės, padėdamos šiam rinkos nišai sparčiai vystytis?

Be to, jame taip pat paminėta, kad 2020 m. „Finnovex“ kartojime šiandien bus keletas aukščiausių C lygio vadovų, dirbančių finansinių paslaugų pramonėje..

2020 m. Balandžio mėn

Stambulo „Blockchain“ savaitė, 2020 m

Stambulo „Blockchain“ savaitė, 2020 m

 • Data: 2020 m. Balandžio 6–10 d
 • Vieta: „Hilton Istanbul“, Turkija

Pirmoji Stambulo „Blockchain“ savaitės kartojimas turėtų įvykti per 5 dienas balandžio mėnesį. Šis renginys įvardijamas kaip vienas laukiamiausių „blockchain“ renginių per metus. Jame dalyvaus keletas didelių vardų žaidėjų iš pramonės, įskaitant kriptografinį „YouTuber“ ir analitiką Ivaną Liljeqvistą, CNBC „Crypto Trader“ laidos vedėją Raną Neunerį, EAK Digital įkūrėją Erhaną Korhalillerį. , „Cointelegraph“ vadovė Kristina Lucrezia Cornèr ir „DataDash“ įkūrėja Nicholas Merten (be kitų).

„Blockchain Revolution Global 2020“

„Blockchain Revolution Global 2020“

 • Data: 2020 m. Balandžio 7–8 d
 • Vieta: Torontas, Kanada

Antrasis „Blockchain Revolution Global“ (BRG) leidimas suburs kelias iškiliausias „blockchain“ ir „crypto tech“ srities įmones, lyderius, mąstytojus ir vizionierius. Renginį veda pagrindinis nepriklausomas mokslinių tyrimų centras „Blockchain“ tyrimų institutas ir MCI grupė ir, kaip nurodyta oficialioje renginio svetainėje, BRG tikslas yra padėti „šviesti, įkvėpti ir paruošti lyderius“ būsimai „blockchain“ revoliucijai.

Ateitis „Blockchain Summit 2020“

Ateitis „Blockchain Summit 2020“

 • Data: 2020 m. Balandžio 7–8 d
 • Vieta: Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai

Trečiasis „Future Blockchain Summit“ leidimas vyks balandžio antrąją savaitę Dubajuje. Renginį kartu organizuos „Smart Dubai“ ir Dubajaus Pasaulio prekybos centras. Tai pamatys, kaip kai kurie pasaulio aukščiausių technologijų lyderiai, vyriausybės atstovai, įmonės, pradedantieji veiks kartu ir aptars daugybę klausimų, susijusių su „blockchain“ priėmimu pasauliniu mastu. Dalyviai bus Švedijos infrastruktūros ministras Davidas Suomalainenas, Londono vertybinių popierių biržos „Blockchain“ strategijos vadovas Dotunas Rominiyi, dr. Aisha Bint Butti Bin Bishr ir Hon. Silvio Schembri (parlamentinis sekretorius Maltos vyriausybei).

ANON aukščiausiojo lygio susitikimas 2020 m

ANON aukščiausiojo lygio susitikimas 2020 m

 • Data: 2020 m. Balandžio 15-16 d.
 • Vieta: Gösserhalle, Viena, Austrija.

ANON aukščiausiojo lygio susitikimas pamažu tampa viena iš karščiausių technologijų entuziastų vietų visame pasaulyje. Dvi dienas truksiantis renginys bus sutelktas į daugybę temų, tokių kaip dirbtinis intelektas, daiktų internetas (IoT), šifravimo platformos, skaitmeninis turtas ir „blockchain“ technologija.

Rašant šį straipsnį, manoma, kad ANON iš viso dalyvaus 1500 dalyvių ir 100 kviestinių kalbų (įskaitant keletą didelių asmenybių, tokių kaip Andreas M. Antonopoulos, Walteris Kokas, Mariya Gabriel, Maximilianas Marenbachas). Be to, renginys taip pat taps pagrindu pradedantiesiems verslininkams, kurie galbūt nori bendradarbiauti su pramonės lyderiais ir ekspertais.

„FinnoSec Africa 2020“

„FinnoSec Africa 2020“

 • Data: 2020 m. Balandžio 21–22 d
 • Vieta: Nairobis, Kenija (tiksli vieta bus paskelbta artimiausiomis savaitėmis)

Kaip daugelis mūsų nuolatinių skaitytojų jau gali žinoti, Afrikos žemyne ​​šiuo metu gyvena sparčiausiai augančios ekonomikos pasaulyje. Šiuo atžvilgiu daugelis ekspertų mano, kad žengiant į ateitį „blockchain“ technologija padės šiam regionui transformuotis tiek socialiniu, tiek ekonominiu požiūriu.

Kaip rašoma oficialioje renginio svetainėje, „FinnoSec 2020“ bus protų susitikimas keliems finansų, kibernetinio saugumo ekspertams. Kai kurie dalyviai:

 • Titus Mengichas Kimaiyo: IRT apygardos direktorius & e. vyriausybė
 • Bamidele Oseni (FCA), FICA: I grupės grupės vyriausiasis rizikos vadovas&„M Bank Ltd“
 • Raymondas Bettas: startuolio „Salaam“ generalinis direktorius ir ISACA (Kenija) prezidentas
 • Peteris Njuguna: Kenijos kooperatinio banko valdytojas
 • Steve’as Njenga: „Barclays“ banko vyriausiasis informacijos pareigūnas
 • Christianas H. C. Ayiku: „Ecobank Transnational Togo“ finansų direktorius

„Blockchain Life 2020“

„Blockchain Life 2020“

 • Data: 2020 m. Balandžio 22–23 d
 • Vieta: „Music Media Dome“, Maskva, Rusija

„Blockchain Life 2020“ turėtų pritraukti daugiau nei 4800 dalyvių iš viso pasaulio, kad aptartų pagrindinius su šiuo augančiu sektoriumi susijusius aspektus. Be to, per pastaruosius 3–4 metus renginys tapo gana prestižine platforma, kur keli rinkos lyderiai ir vyriausybės atstovai ateina aptarti „blockchain“ technologijos įtakos įvairioms pramonės šakoms (tokioms kaip tiekimo grandinė, sveikatos priežiūra ir kt.)..

2020 m. Gegužė

„Blockchain“, skirtas 2020 m. Europos aukščiausiojo lygio susitikimui

„Blockchain“, skirtas 2020 m. Europos aukščiausiojo lygio susitikimui

 • Data: 2020 m. Gegužės 2 d
 • Vieta: Briuselis, Belgija

Pirmąją gegužės savaitę „Blockchain for Europe“ aukščiausiojo lygio susitikime (BES) bus liudijami kai kurie geriausi regiono „blockchain“ žaidėjai susirinks aptarti galimo DLT naudojimo būdų įvairiuose sektoriuose (taip pat išsiaiškins technologijos pasekmes) visuomenėje apskritai).

Be to, kaip skelbiama oficialioje renginio svetainėje, BES siekia palengvinti nacionalinių, regioninių ir pasaulinių žaidėjų bendradarbiavimą, kad padėtų greičiau priimti, skatinti „blockchain“ technologiją visoje Europoje..

IEEE tarptautinė konferencija „Blockchain and Cryptocurrency 2020“

IEEE tarptautinė konferencija „Blockchain and Cryptocurrency 2020“

 • Data: 2020 m. Gegužės 3–6 d
 • Vieta: Torontas, Kanada

Antrąją ir paskutinę „ICBC 2020“ dalį surengs IEEE, kuri vyks pirmąją gegužės savaitę Toronte (Kanada). Jame bus keletas pagrindinių adresų, pamokų, recenzuojamų techninių straipsnių pristatymų ir kt., Kurie padės mokyti dalyvius apie šios nuolat augančios srities ateitį. Maža to, kaip skelbiama oficialioje konferencijos svetainėje, kelių atrinktų pranešimų autoriai bus pakviesti pateikti savo tyrimų rezultatus, kurie bus paskelbti specialiajame IEEE operacijų tinklų ir paslaugų valdymo leidinyje..

Eterinis Niujorkas 2020 m

Eterinis Niujorkas 2020 m

 • Data: 2020 m. Gegužės 8–9 d
 • Vieta: NYC, JAV

Kartu su „Consensys“, „Ethereal Summit“ taip pat daugelis laikomi „blockchain“ / „crypto“ entuziastų renginiu visame pasaulyje. Konferencijos tikslas – sujungti pirmaujančius kūrėjus, įmones ir įtaką turinčius asmenis, kad jie galėtų susiburti ir padėti formuoti šios pramonės ateitį. Šiuo atžvilgiu reikia paminėti, kad šių metų renginio versijoje dalyvaus tokie dideli perukai kaip Josephas Lubinas, Tayloras Monahanas, Robertas Leshneris ir Laura Shinas.

„Consensus 2020“

„Consensus 2020“

 • Data: 2020 m. Gegužės 11–13 d
 • Vieta: Hilton Midtown, Niujorkas, JAV

Daugelis (nuo 2015 m.) Sutinka, kad sutarimas yra vienas svarbiausių kasmet vykstančių neišvengiamų technologijų asmenybių šifravimo susirinkimų. Atsižvelgiant į tai, šių metų renginys taip pat greičiausiai sulauks beveik kiekvienos su šia sritimi susijusios įmonės, kūrėjo, įkūrėjo ir investuotojo, kad aptartų pagrindinius klausimus, šiuo metu turinčius įtakos visai šiai pramonei. Be to, trijų dienų renginys taip pat taps puikia susitikimų vieta verslininkams, pradedančiųjų savininkams užmegzti ryšius tarpusavyje, taip pat su įvairiais „Wall Street“ ir „Fortune 500“ vadovais..

Nors „Consensus 2020“ dalyvių sąrašas dar nėra paskelbtas, tikimasi, kad renginyje dalyvaus keletas didžiausių vardų iš kriptografijos pasaulio..

Suprasti „Bitcoin 2020“

Suprasti „Bitcoin 2020“

 • Data: 2020 m. Gegužės 28–31 d
 • Vieta: „Westin Dragonara“, Sent Džuliansas, Malta

Suprasti „Bitcoin 2020“ yra 3 dienų įvykis, kurio metu bus siekiama suteikti kripto mėgėjams apčiuopiamų būdų, kaip pašalinti daugelį nesusipratimų / FUD, šiuo metu supančių „Bitcoin“ patikimą tinklą. Be to, konferencijoje taip pat bus aptarta nepasitikinčio decentralizuoto vertės perkėlimo ateitis ir bus pristatyti pagrindiniai pranešimai iš žinomų pramonės darbuotojų, tokių kaip „Tone Vays“ (gerbiamas kripto prekybininkas ir analitikas), dr. Adamas Backas (įkūrėjas). & Generalinis direktorius, „Blockstream“), Alexas Petrovas („BitFury“ direktorius).

2020 m. Birželio mėn

„Telco Blockchain“ forumas

„Telco Blockchain“ forumas

 • Data: 2020 m. Birželio 9 d
 • Vieta: Londonas, Jungtinė Karalystė

Pagal oficialią šių metų „Telco Blockchain“ forumo darbotvarkę renginiu bus siekiama paskatinti „blockchain“ pritaikymą visoje telekomunikacijų pramonėje. Be to, konferencijoje gausu pranešėjų, kurie aptars „blockchain“ potencialą telekomunikacijų sektoriuje, taip pat tirs įvairius verslo atvejus (susijusius su šia nišos sritimi)..

Be to, forumas taip pat gilinsis į įvairius realius telekomunikacijų blokų grandinės naudojimo būdus (pvz., Ar technologija gali būti perspektyvi pajamų generuotoja, ar pirmiausia dirbti kaip atvira pramonės šakų pjaustyklė?)

„Blockchain for Business Summit 2020“

„Blockchain for Business Summit 2020“

 • Data: 2020 m. Birželio 10–11 d
 • Vieta: „Excel“ Londonas, Jungtinė Karalystė

Po sėkmingo praėjusių metų renginio 2020 m. „Blockchain for Business Summit“ pakartojimu bus siekiama išspręsti skaitmeninio turto rinkos ažiotažą ir spekuliaciją. Be to, renginyje taip pat bus aptarti įvairūs realūs technologijos naudojimo atvejai daugelyje skirtingų pramonės sričių ir rinkos sektorių..

Aukščiausiojo lygio susitikime dalyvaus daug garsių žaidėjų, tokių kaip „GE Power“ inovacijų vadovas Maher Chebbo, „Nordea“ „Ville Sointu“, Anglijos banko Williamas Lovellas ir ING Mariana Gómez de la Villa (be kita ko)..

Kripto slėnio „Blockchain“ konferencija

Kripto slėnio „Blockchain“ konferencija

 • Data: 2020 m. Birželio 11–12 d.
 • Vieta: Rotkreuz, Šveicarija

Trečiasis ir paskutinis „Crypto Valley Conference“ (CVC) leidimas vyks antrąją birželio savaitę Rotkreuze, Šveicarijoje. Dviejų dienų renginyje vyks daug diskusijų, kuriose bus sprendžiami aktualūs klausimai, susiję su „blockchain“ technologija. Kaip skelbiama oficialioje konferencijos svetainėje, CVC surengs daugiau nei 50 ir daugiau pasaulinių pramonės lyderių pranešimų.

Be to, renginyje dalyviams taip pat pristatys:

 • Kruopščiai atrinkti tyrimų tyrimai, kuriuose nagrinėjamas kriptografijos ir „blockchain“ technologijos akademinis aspektas.
 • Bendravimas su keletu žinomų asmenų iš skirtingų verslo aplinkų, akademinių institucijų, pradedančiųjų įmonių ir vyriausybės subjektų.
 • Produktų vitrinos iš daugybės įmonių.
 • Skydinės diskusijos, kuriose pateikiamos sudėtingos nuomonės.

Galiausiai jame paminėta, kad Kripto slėnio konferencijoje dalyvaus daugiau nei 700 asmenų, 100 ir daugiau investuotojų, daugiau nei 10 dalyvių ir daugiau nei 200 įmonių.

2020 m. Liepos mėn

„Blockchain“ aukščiausiojo lygio susitikimas: „Blockchain“ verslas

„Blockchain“ aukščiausiojo lygio susitikimas: „Blockchain“ verslas

 • Data: 2020 m. Liepos 1–2 d
 • Vieta: „Olympia“ konferencijų centras, Londonas, JK

„Blockchain Summit 2020“ dalyviams bus suteikta prieiga prie daugybės technologijų įtakotojų ir sutrikdytojų iš viso pasaulio. Šių metų konferencijos laidoje iš viso dalyvaus daugiau nei 200 pranešėjų, kurie sveikinsis iš įvairių pramonės šakų, tokių kaip „blockchain“, dirbtinis intelektas, finansai, ir taps įvairių pardavėjų platforma diskutuoti, demonstruoti ir pristatyti savo produktus pasaulinėje technologijų rinkoje.

„Blockchain Conference 2020“ tiekimo grandinė

„Blockchain Conference 2020“ tiekimo grandinė

 • Data: 2020 m. Liepos 13 d
 • Vieta: „Fishburners“ renginių vieta, Brisbenas, Australija

Kaip atrodo, rodo pavadinimas, „Blockchain“ konferencijos tiekimo grandinė siekia suburti tiekimo grandinės operatorius su įvairiais „blockchain“ tyrėjais, nepriklausomais kūrėjais, vyriausybės pareigūnais, kad aptartų įvairiausius su šia sritimi susijusius nišos klausimus (pvz., Kilmę, tiekimo grandinės finansavimą). , derybos dėl derybų ir logistika).

„Blockchain Expo Europe“

„Blockchain Expo Europe“

 • Data: 2020 m. Liepos 17–18 d.
 • Vieta: RAI Amsterdamas.

Plačiai laikoma viena didžiausių pasaulyje į blokų grandinę orientuotų konferencijų, renginyje daugiausia dėmesio skiriama tokiems dalykams:

 • Įmonių technologijų ateitis
 • Blokų grandinės ir šifravimo galimybės

Be to, vykstant dviejų dienų renginiui, taip pat vyks keletas renginių vitrinų, kurias ves įvairūs pirmaujantys prekės ženklai iš šios sparčiai besivystančios pramonės..

Kasybos sutrikimų konferencija (MDC) 2020 m

Kasybos sutrikimų konferencija (MDC) 2020 m

 • Data: 2020 m. Liepos 22–23 d
 • Vieta: „DoubleTree by Hilton“, Majamis, Jungtinės Valstijos

MDC yra plačiai pripažinta kaip viena didžiausių pasaulyje į šifravimą orientuotų konferencijų, kurioje dalyvaus daugybė nusistovėjusių kalnakasių, šeimininkų ir net ASIC kūrėjų. Dalyvaudami šių metų renginyje dalyviai turės galimybę sužinoti apie įvairius trikdančius „blockchain“ startuolius ir platformas, kurie gali visiškai pakeisti šią industriją. Negana to, tikimasi, kad „MDC 2020“ dalyvaus daugiau nei 1 000 ir daugiau ekspertų, influencerių ir strategų iš viso pasaulio. Kai kurie iš šių asmenų yra:

 • Irene Gao – „Bitmain“ tarptautinių pardavimų vadovė
 • Davidas Vorickas – generalinis direktorius, „Obelisk ASIC Manufacturer“ įkūrėjas + pagrindinis „Sia“ kūrėjas
 • „Navdeep Garg“ – „BitTorrent“ techninis vadovas
 • Philipas Salteris – kasybos operacijų vadovas, „Genesis Mining“

2020 m. Rugpjūtis

„Blockchain Summit Singapore“

„Blockchain Summit Singapore“

 • Data: bus nuspręsta
 • Vieta: Suntec, Singapūras

Visą dieną vykstančiame renginyje dalyvaus daugiau nei 700 pramonės lyderių, novatorių ir sprendimus priimančių asmenų, kurie susirinks padėti dalyviams suprasti įvairius trūkumus, susijusius su šia nuolat besikeičiančia technologija. Nors šių metų aukščiausiojo lygio susitikimo svečių sąrašas dar nepaskelbtas, jį eina ankstesniais metais renginyje dalyvavę darbuotojai, tikimasi, kad šių metų konferencijoje dalyvaus keletas žymiausių šios vietos vardų.

„Blockchain“ mokymo konferencija

„Blockchain“ mokymo konferencija

 • Data: bus nuspręsta
 • Vieta: Denveris, Koloradas

Šių metų „Blockchain“ mokymo konferencijoje ketinama pristatyti daugybę išsamių sąveikų su pasaulinio „blockchain“ sektoriaus nariais. Kaip skelbiama oficialioje renginio svetainėje, konferencijoje gausu 16 valandų mokomojo turinio, kuris yra pritaikytas padėti žmonėms maksimaliai išmanyti visus dalykus, susijusius su šiuo augančiu domenu..

Forumo blokmasteris

Forumo blokmasteris

 • Data: bus nuspręsta
 • Vieta: San Paulas, Brazilija

„Forum Blockmaster“ yra laikomas svarbiausiu Brazilijos kriptografijos / blokų grandinės renginiu. Šių metų renginio versijoje nemažai Pietų Amerikos pirmaujančių technologijų kūrėjų, verslo savininkų ir šifravimo entuziastų susiburs ne tik užmegzti tinklą, bet ir pasidalinti savo žiniomis, įžvalgomis bei užmegzti ryšius su regiono ir tarptautiniais dalyviais..

2020 m. Rugsėjo mėn

„Blockchain“ aliejuje & Dujų konferencija

„Blockchain“ aliejuje & amp; Dujų konferencija

 • Data: 2020 m. Rugsėjo 16–17 d
 • Vieta: „JW Marriott Houston“, JAV

4-asis kasmetinio „Blockchain in Oil“ leidimas & Dujų konferencija vyks rugsėjo trečiąją savaitę ir panašiai, kaip jos pirmtakas parodys daugiau nei 40+ pranešėjų ir daugiau nei 200 dalyvių. Be to, jame minima, kad renginys vyks bendradarbiaujant su „Oil and Gas Blockchain Consortium“ – subjektu, kurį sudaro gerai žinomi pramonės gigantai, įskaitant „Shell“, „Equinor“, „Chevron“, „Hess“, „Repsol“ (be kita ko).

Kaip rašoma oficialioje renginio svetainėje, šių metų konferencijoje bus siekiama išnagrinėti įvairius būdus, kaip „blockchain“ gali naudoti nafta & dujų įmonėms racionalizuoti savo vidaus veiklą ir maksimaliai padidinti bendrą produktyvumą. Maža to, konferencijoje taip pat bus demonstruojami įvairūs valdymo blokais pagrįsti valdymo pagrindai, kurie gali būti naudojami pakeičiant esamas pramonės sistemas..

2020 m. Spalis

„Blockchain“ balsas 2020 m

„Blockchain“ balsas 2020 m

 • Data: 2020 m. Spalio 5–6 d
 • Vieta Vieta SIX10, Čikaga, JAV

Remiantis daugybe internete pateikiamos informacijos, šių metų „Blockchain Voice“ (VoB) konferencijos versija sieks suteikti pasaulinės „blockchain“ ekosistemos nariams platformą, leidžiančią sąveikauti tarpusavyje labai racionaliai – taip suteikiant jiems galimybę maksimaliai padidinti jų tinklų kūrimo galimybes.

Tikimasi, kad pagrindinė renginio darbotvarkė bus paskelbta iki 20.01.20.

„Crypto Invest Summit 2020“

„Crypto Invest Summit 2020“

 • Data: 2020 m. Spalio 6 – spalio 7 d
 • Vieta: Los Andželo konferencijų centras, Los Andželas, JAV

Šis renginys, dar vadinamas NVS, yra laikomas viena iš pirmaujančių pasaulyje šifravimo konferencijų / parodų, kuriose daugiausia dėmesio skiriama nišinėms temoms, tokioms kaip „blockchain“ investavimas, šifravimo priėmimas ir kt. Be to, reikia pažymėti, kad šių metų konferencija bus kurį organizuoja „Goren Holm Ventures“ ir kuriame dalyvaus daugybė novatorių, lyderių, verslininkų, startuolių, investuotojų angelų, rizikos kapitalo investuotojų, mažmeninių investuotojų, šeimos biurų, nekilnojamojo turto investuotojų, kurie jau daugelį metų yra susiję su „blockchain“ erdve..

Ankstesni dalyviai yra Steve’as Wozniakas, Timas Draperis, Danas Moreheadas, Billas Barhydtas ir Apolo Ohno..

2020 m. Lapkričio mėn

„MoneyConf“

„MoneyConf“

 • Data: 2020 m. Lapkričio 2–3 d
 • Vieta: Lisabona, Portugalija

„MoneConf 2020“ yra dviejų dienų renginys, kuriame dalyvaus daugiau nei 5000 dalyvių iš daugiau nei šimto skirtingų šalių. Kalbant apie tai, ką siūlo renginys, konferencijoje gausu pagrindinių pranešimų, praktinių seminarų, tinklo sesijų, kurios leis asmenims maksimaliai išnaudoti žinias tokiomis temomis kaip „blockchain“, „crypto“, AI, decentralizacija, DLT ir kt..

„Blockchain Expo“ Šiaurės Amerikoje

„Blockchain Expo“ Šiaurės Amerikoje

 • Data: 2020 m. Lapkričio 4–5 d
 • Vieta: Santa Clara konferencijų centras, JAV

Ketvirtasis kasmetinės N.American Blockchain Expo leidimas sukvies lyderius, įvairių pramonės šakų ekspertus, kad aptartų klausimus, susijusius su įvairiomis nišos sritimis, tokiomis kaip blockchain, IoT, 5G, kibernetinis saugumas, debesų technologijos, AI ir didieji duomenys..

Be to, jame taip pat minima, kad renginyje bus daug pagrindinių kalbų, interaktyvių diskusijų ir sprendimais pagrįstų atvejų analizių, kurios dalyviams leis ne tik sužinoti apie įvairius šios nuolat besikeičiančios erdvės aspektus, bet ir leisti jiems įgyti geriau suvokti kai kurias smulkias šios technologijos detales.

Galiausiai, atsižvelgiant į oficialią renginio darbotvarkę, konferencija siekia padėti žmonėms atrasti pagrindines pramonės šakas, kurios gali būti sutrikdytos naudojant „blockchain“ technologijas. Kai kurie iš šių rinkos sektorių yra mažmeninė prekyba, finansai, sveikatos priežiūra, draudimas, energetika, muzika, vyriausybė, nekilnojamasis turtas.

Decentralizuota 2020 m

Decentralizuota 2020 m

 • Data: 2020 m. Lapkričio 11–13 d
 • Vieta: Limasolis, Kipras

Nikosijos universiteto rengiama ketvirtoji kasmetinė decentralizuota konferencija vyks lapkričio antrąją savaitę. Kaip daugelis mūsų skaitytojų jau gali žinoti, renginys yra laikomas viena svarbiausių Europos konferencijų apie blokų grandinę ir skaitmenines valiutas. Šiuo atžvilgiu reikia paminėti, kad „Decentralized 2020“ metu kai kurie iš pirmaujančių pasaulio verslo vykdytojų, taip pat akademiniai ekspertai susirinks aptarti įvairių tendencijų ir pokyčių, turinčių įtakos šiai erdvei. Ankstesni dalyviai yra „blockstream“ daktaras Adamas Backas, CDC Perianne Boring ir Eva Kaili.

IMTC 2020 m

IMTC 2020 m

 • Data: 2020 m. Lapkričio 16–19 d
 • Vieta: Majamis, JAV

„IMTC 2020“ metu iš viso pasaulio susirinks 500 nelyginių dalyvių, kurie ne tik sujungs tinklą, bet ir sužinos apie naujausius pokyčius, vykstančius „blockchain“ ir su kriptografija susijusių finansų pasaulyje. Šių metų renginyje kalbės tokios garsios asmenybės kaip George Harrap, Leon Issacs, Nina Hulsken.

Geriausi 2020 m. Šifravimo renginiai ir konferencijos: galutinis žodis

Kokie bus uogienės supakuoti metai bitkoino šalyje. Kai „blockchain“ pagrindu eina mums visiems 2020 m. Ir vėliau, pradedant perpus mažesniu įvykiu ir baigiant bet kuria iš šių išvardytų į kriptovaliutas orientuotų konferencijų, išmintingas žodis visiems šifravimo entuziastams, advokatams ir zelotams yra atlikti turus ir pradėti bendradarbiaukite su bendraamžiais, raskite naujų įdomių tiekėjų ar pardavėjų ir pradėkite pozicionuoti save, kad gautumėte geriausią šansą į sėkmę šiame nuostabiame kriptografinių rinkinių pasaulyje.

Nesvarbu, ar tai būtų jūsų supratimo didinimas, ar aiškumo įgijimas, šie su „blockchain“ susiję kriptografiniai įvykiai atskleis kitokį įkvėpimo ir motyvacijos lygį, kurį galite pasiimti namo. O ir paskutinė mintis – būtinai linksminkis! Dalyvaujant bet kuriame iš šių bitkoinų renginių bus naudinga pasiimti strategijas, įžvalgas ir analizę, kurių paprasčiausiai nerasite kriptografiniame „twitter“.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

bfb 059 bfc 336 73e 755 dfc