Jay Hao per „PAXE TV“: „OKEx“ plėtra Korėjoje 2020 m

Balandžio 25 d. Mūsų generalinį direktorių Jay Hao apklausė žinomas Korėjos transliacijų kanalas „Pax Economic TV“ (PAXE TV), kuris daugiausia dėmesio skiria kriptovaliutoms ir „blockchain“ tendencijoms, kad aptartų rinkos įžvalgas ir „OKEx“ planą plėstis į Korėją 2020 m. interviu Jay taip pat kalbėjo apie naują „OKEx“ partnerystę su aukštos kokybės „blockchain“ projektu „MeconCash“, kuris padeda mums išplėsti „fiat gateway“ Korėjoje.

Ar jus jaudina mūsų naujosios kryptys? Ką Jay mano apie „blockchain“ ekosistemą 2020 m. Peržiūrėkite interviu žemiau ir Q&Kaip mes jums perrašėme, su visais Jay atsakytais klausimais.

Norėdami gauti visą interviu medžiagą, apsilankykite: http://www.paxetv.com/tv/view.html?idxno=24148

„OKEx“ generalinį direktorių Jay Hao kalbino „PAXE TV“

1. Prašau prisistatyti žiūrovams Korėjoje

Aišku. A-ni-ha-sya-tu, aš esu Jay Hao, „OKEx“ generalinis direktorius. Ačiū, kad mane čia.

2. Prašau pristatyti „OKEx“ žiūrovams Korėjoje.

„OKEx“ yra pasaulinė skaitmeninio turto birža, siūlanti prekybos paslaugas, pavyzdžiui, neatidėliotiną prekybą, išvestines finansines priemones, tokias kaip ateities sandoriai, nuolatinį apsikeitimą, opcionų prekybą, C2C rinkas ir kt..

Kaip garso blokų grandinės ekosistema, „OKEx“ taip pat turi savo kasybos baseiną, piniginę ir viešąją grandinę.

Nesivaržykite sekti mane (@ Jayhao8) arba „OKEx“ () „Twitter“, kad sužinotumėte daugiau;)

3. Ar manote, kad 2020 m. Bus pagrindiniai pokyčiai „blockchain“ ekosistemoje? Jei taip, kas tai būtų?

Be abejonės.

Kalbant apie 2020 metus, koronavirusas labai paveikė pasaulio ekonomiką. Akcijų rinka, darbo rinka … tikrai sunku. Šiuo sunkiu metu „pasyviosios pajamos“ bus raktas į mūsų „blockchain“ ekosistemą visus metus.

„DeFi“ vystėsi labai greitai, ir mes manome, kad tai taps lemiamu tradicinės finansų sistemos elementu. Mes išleidome įvairius produktus, kad vartotojai galėtų lengvai uždirbti pasyvius pinigus skolindami, statydami ir deponuodami „Defi“.

4. Kaip planuojate išplėsti savo verslą Korėjoje?

Na, 200 milijardų JAV dolerių – tai yra suma, kurią pernai pasiekė kriptografijos rinkos viršutinė riba. Akivaizdu, kad ši rinka vis dar sparčiai auga. „OKEx“ duomenys rodo, kad Korėja yra viena iš labai aktyvių šalių mūsų pramonėje.

Mes labai vertiname vartotojų Korėjoje entuziazmą. Ir čia visada yra viena iš geriausių rinkų, kurią mes vertiname labiausiai. Nepriklausomai nuo perspektyvių projektų ar bendruomenių, jie visada yra motyvatorius, leidžiantis mums visiems pasiūlyti aukštesnio lygio paslaugas. Be to, mūsų partneris „OKEx Korea“ stengsis suteikti Korėjos vartotojams lengviausią prieigą prie kriptovaliutų.

5. Kas skatina „OKEx“ bendradarbiauti su „MeconCash“? Ką manote apie partnerystę?

„OKEx“ tikslas yra skatinti „blockchain“ pramonės augimą, taip pat į „blockchain“ įgalintą ekonomiką. Mums malonu bendradarbiauti su aukštos kokybės „blockchain“ projektais, tokiais kaip „MeconCash“. Šis OKB ir „Meconcash“ bendradarbiavimas bus naudingas.

Mes kartkartėmis laikomės aukšto lygio projekto peržiūros proceso. Procedūros yra nustatytos siekiant apsaugoti mūsų prekybininkų interesus, taip pat užtikrinant, kad mūsų bendradarbiaujantys projektai būtų aukštos kokybės. „MeconCash“ padeda mums išplėsti „fiat“ vartus Korėjoje.

6. Kokios jūsų mintys apie „MeconCash“?

Mes labai vertiname tai, ką „MeconCash“ prisidėjo prie šios pramonės, ypač naudodamas „fiat“ vartus Korėjoje su bankomatais. Dėl to žmonės Korėjoje gali lengviau naudotis kriptovaliuta, masiškai įsisavinę.

Mes dalijamės tuo pačiu tikslu ir kartu kuriame pramonę.

7. Kas yra OKB? Koks jos ateities planas?

OKB yra naudingumo žetonas, kurį išleido „OK Blockchain Foundation“, ir „OKEx“ jį priėmė kaip esminę „OKChain“ ekosistemos dalį. Nuo šiandien OKB sukūrė iki 13 platformos pagrindu sukurtų programų scenarijų kartu su 35 išorinių programų naudojimo atvejais, pvz., Produktų ar paslaugų pirkimu su žetonais.

Būdamas įtrauktas į 50 biržų, 9 „fiat-to-crypto“ biržas, apimančias 141 šalį ir regioną visame pasaulyje … tai parodo, kaip OKB yra labai prieinama.

Norėdami geriau palaikyti žetonų sistemą, mes taip pat turime OKB atpirkimo planą – 30% visų sandorio mokesčio pajamų iš OKEx neatidėliotinų priemonių rinkos būtų naudojama reguliariai atpirkti OKB..

OKB, yra mūsų ateitis.

8. Papasakokite daugiau apie tai, kaip „OKEx“ ir toliau prisidės prie „blockchain“ pramonės.

Dabar savo vartotojams siūlome labai išsamų produktų portfelį – C2C, spot, maržą ir išvestines finansines priemones, tokias kaip ateities sandoriai, pasirinkimo sandoriai ir amžinojo apsikeitimo sandoriai. Šiuo metu aktyviai plėtojame kasybos baseiną ir viešąją grandinę.

Viešajai grandinei mes išleidome savo – „OKChain“ ir pirmąjį jos „DApp“ – „OKEx DEX“. „OKChain“ yra atvira visoms „blockchain“ bendruomenėms ir palaiko įvairius „dapps“. Vartotojai gali leisti savo žetonus, kurti prekybos poras ir laisvai prekiauti per „OKChain“. Ateityje tikiuosi, kad bus vykdomos daugiau decentralizuotų programų, kad paskatintų spartų pramonės vystymąsi.

Tikimės, kad išliksime abipusiai naudingi tradicinei finansų rinkai, ypač daugiau nei milijardai žmonių negali gauti tradicinių finansinių paslaugų. Todėl mes padėsime jiems atsikratyti finansinės įtraukties ir tada mėgautis pasyviomis pajamomis. EARN – mūsų naujai pristatyta funkcija yra vieno langelio principas, leidžiantis vartotojams pasiekti visus finansinius „OKEx“ produktus, įskaitant akcijų paketus ir santaupas, kur vartotojai galėtų gauti palūkanų pajamų..

9. Jei paskutinį kartą turite ką pasakyti Korėjos žiūrovams, pasakykite jiems.

„Blockchain“ pramonė pernai padarė didelę pažangą, tačiau ji vis dar jauna. Sakyčiau, „blockchain“ technologija dar turi nueiti didžiulį augimo potencialą.

Džiaugiamės matydami vis daugiau ir daugiau aukštos kokybės „blockchain“ projektų, tokių kaip „Meconcash“, kurie buvo inkubuojami Korėjoje ir prisidėjo prie pramonės visame pasaulyje. Kaip žaidėjas, mes labai norime eiti kartu su Korėjos projektais ir vartotojais, norėdami pakelti „blockchain“ pramonės plėtrą į kitą lygį.

Sekite „OKEx“:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me