Investavimas į „Teta“ – viskas, ką reikia žinoti

Kas yra „Theta Blockchain“?

„Theta“ blokų grandinė yra specialiai sukurta decentralizuotas vaizdo pristatymo tinklas ir kriptovaliuta. Ši naujoviška platforma teikia tiek techninius, tiek ekonominius srautinio perdavimo sektoriaus problemų sprendimus. Taigi „Theta“ blokų grandinė buvo sukurta siekiant paskatinti dalijimąsi pralaidumu visame tinkle. Konkrečiai, vartotojai įgyja galimybę prisidėti prie perteklinio pralaidumo ir skaičiavimo išteklių mainais už žetonų atlygį.

„Theta“ kūrėjai bando išspręsti įvairius iššūkius, su kuriais šiandien susiduria vaizdo transliacijos pramonė, naudodama naujovišką naują blokų grandinę. Visų pirma, platformos išdėstymas pašalina tradicinių turinio pristatymo vamzdynų trūkumus. Ši problema specialistams žinoma kaip „paskutinės mylios“ problema. Tai kelia didelį susirūpinimą dėl didelės raiškos didelės spartos 4k, 8k ir naujos kartos srautinio perdavimo platformų.

„Theta Blockchain“ pranašumai

„Theta“ vartotojai gali naudotis pasauline vaizdo įrašų turinio ir duomenų teikimo infrastruktūra. Šis atviro kodo projektas teikia esportą, muziką, televiziją / filmus, švietimą, verslo konferencijas, „peer-to-peer“ srautą ir kt. Be to, decentralizuotas platformos pobūdis užtikrina, kad „Theta“ valdys vartotojai.

„Theta“ tinklapis

„Theta“ tinklapis

Sąveika

Kitas svarbus „Theta“ tinklo pranašumas yra jo išplėtimas ir sąveika. Tinklas palaiko vertikalių decentralizuotų programų („Dapp“) kūrimą. Šios programos veikia platformos viršuje ir naudojasi jos galingų techninių įrankių rinkiniu. Pirmiausia tinkle paleista „Dapp“ buvo „SLIVER.tv“.

Kaip veikia „Theta Blockchain“?

„Theta“ yra ERC-20 suderinamas decentralizuotas vaizdo pristatymo tinklas. Šis klasifikavimas reiškia, kad „Theta“ vartotojai gali naudoti „Ethereum“ ekosistemą, kad supaprastintų savo šifravimo patirtį. „Ethereum“ yra didžiausia „Dapp“ ekosistema pasaulyje, o „ERC-20“ žetonai naudojasi daugybe piniginių, DEX ir žaidimų. „Theta“ naudoja „Ethereum“ saugumą ir efektyvumą bei sujungia jį su įvairiomis patentuotomis technologijomis, kad pagerintų srauto pristatymo kokybę..

„Theta Blockchain“

„Theta“ blokų grandinė yra vienintelė decentralizuoto vaizdo perdavimo ir perdavimo infrastruktūra šiuo metu. „Blockchain“ dizainas suteikia maksimalų funkcionalumą šiuo klausimu. Pvz., Sistema gali ištraukti srautus iš keeringo talpyklos mazgų. Šis metodas leidžia vaizdo platformoms žymiai sumažinti turinio pristatymo tinklo (CDN) išlaidas.

Teta žetonai

„Theta“ ženklai yra „Theta“ tinklo valdymo ženklas. Jie suteikia vartotojams daugybę funkcijų. Ši žetona yra tai, ką jūs naudojate kaip „Validator“ ar „Guardian“ mazgas, kad sukurtumėte blokus ir dalyvautumėte tvarkant protokolą. Šiuo metu apyvartoje yra 1 000 000 000 „Theta“ žetonų. Įdomu tai, kad tai yra ir bendra žetonų, kuriuos platforma ketina išleisti, suma.

TFUEL

TFUEL žetonai veikia kaip žmogaus naudingumo žetonas Theta ekosistemoje. Šie žetonai tinkle tarnauja keliems tikslams. Pirmiausia „TFUEL“ žetonai skatina ir skatina atskirus vartotojus dalytis nereikalingais skaičiavimo ir pralaidumo ištekliais kaip vaizdo srautų talpyklos ar perdavimo mazgai.

Theta.tv

„Theta.tv“ yra pagrindinė tinklo srautinio perdavimo paslauga. Vartotojai gali peržiūrėti ir paskelbti savo vaizdo įrašus čia. Įspūdinga tai, kad šį „Dapp“ planuojama įtraukti į būsimus „Samsung Galaxy“ telefonus. Integravus „Theta“ programinė įranga bus įdiegta 75 milijonuose esamų įrenginių. Taigi šis žingsnis suteiktų „Theta“ pasaulinę vartotojų bazę, kuri judėtų į priekį.

Konsensuso mechanizmas

„Theta“ pristato naują „Proof-of-Stake“ konsensuso mechanizmo formą, vadinamą „Multi-Level BFT“. Šis sutarimo būdas yra daug greitesnis nei tradicinės darbo įrodymo sistemos. Daugiapakopis BFT mechanizmas naudoja nedidelį mazgų rinkinį, kad paspartintų patvirtinimus.

Teta - „Twitter“

Teta – „Twitter“

Konkrečiai, nedidelė mazgų grupė veikia kaip „tikrintojų komitetas“. Kai šie mazgai suteiks pirmąjį patvirtinimą, daug didesnė grupė, susidedanti iš tūkstančių mazgų, vadinama „Guardian Pool“, visiškai patvirtina operacijas ir prideda jas prie „blockchain“. Puikiai šis mechanizmas suteikia „Theta“ didelę operacijų pralaidumą.

Į išteklius orientuotas mikrokreditų fondas

„Theta“ taip pat pristato į išteklius orientuotą mikrofoninių mokėjimų grupę, kad supaprastintų tinklo procesą. Šis protokolas sukuria grandinės nesusijusių mokėjimų grupę, kurią bet kuris kitas vartotojas gali atsisakyti naudodamasis grandinės išorės operacijomis.

„Theta Blockchain“ istorija

„Theta“ į rinką atėjo 2018 m. Po 20 mln. USD vertės privačių žetonų pardavimo, surengto prieš metus. San Franciske įsikūrusi įmonė, kurianti šį projektą, yra „Theta Labs“. Iš pradžių „Theta“ kūrėjai pasirinko platformą laikyti „Ethereum“. Nuo to laiko įmonė pradėjo kurti vietinį „blockchain“.

Theta pastebėjo augantį investuotojų susidomėjimą. Platformos įkūrėjas ir generalinis direktorius Mitchas Liu pramonėje yra gerai žinomas kaip novatoriškos jėgos. Be to, Theta sugebėjo užsitikrinti keletą žinomų patarėjų. Šie patarėjai yra „YouTube“ įkūrėjai Steve’as Chenas ir Justinas Kanas, žaidimų srautinės platformos „Twitch“ įkūrėjas. 2018 m. Lapkričio mėn. „Tencent Games“ paskelbė apie bendradarbiavimą su SLIVER.tv, kad „Theta“ būtų apdovanota „Ring of Elysium“ žaidėjais..

Kaip nusipirkti Teta

Šiuo metu „Theta“ galima įsigyti daugelyje populiarių biržų. Binansas, geriausia pasaulio rinkos kapitalizacijos birža, vartotojams suteikia lengvą prieigą prie „Theta“. Norėdami naudoti „Binance“, turėsite užsiregistruoti mainams. Yra jūsų darbalaukio ir mobiliųjų „Dapp“ versijų, atitinkančių jūsų poreikius.

„Binance“ registracijos procesas yra paprastas. Pradinė dalis trunka tik kelias sekundes. Tačiau norint užpildyti KYC / AML reikalavimus, gali užtrukti kelias dienas, nes jums reikia pateikti asmens dokumentą su nuotrauka ir laukti patvirtinimo. Kai jūsų sąskaita bus aktyvi, turėsite finansuoti savo piniginę.

Norėdami finansuoti savo piniginę, turite į ją įkelti „fiat“ valiutą ir tada konvertuoti šias lėšas į kriptovaliutą arba tiesiogiai įkelti „Bitcoin“ ar „Ethereum“. Pastarasis variantas leidžia pradėti prekiauti iškart. Jei įkeliate „fiat“ valiutą, norėsite ją konvertuoti į „Bitcoin“ arba „Ethereum“, nes tai yra dvi šiuo metu siūlomos „Theta“ prekybos poros.

Investavimas į „Teta“ - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į „Teta“ - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į „Teta“ - viskas, ką reikia žinoti
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Poloniex“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

Geriausia

Pažengę prekybininkai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Lengva naudoti

Prekybos mokesčiai

0,10%

Prekybos mokesčiai

0,16%

Prekybos mokesčiai

0,125%

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Kaip laikyti Theta

Vartotojai gauna daug lankstumo, kaip saugoti „Theta“. Moneta yra „ERC-20“ žetonas, todėl galite rinktis iš daugybės su ERC suderinamų variantų. Viena populiariausių piniginių, naudojamų „Theta“ laikymui, yra „Metamask“. „Metamask“ yra kriptovaliutų piniginė ir naršyklės priedas. Piniginė yra populiariausias „ERC-20“ piniginės variantas dėl savo sąveikumo ir paprasto montavimo bei naudojimo.

Jei norite investuoti į „Theta“ arba planuojate ilgą laiką HODLing šią kriptografiją, geriausias pasirinkimas yra aparatinė piniginė. Aparatinės piniginės palaiko jūsų šifravimą neprisijungus prie „šaldymo saugyklos“. Ši strategija neleidžia internetinėms grėsmėms pasiekti jūsų valdų. „Nano S“ knyga ar labiau pažengęs „Nano X“ knyga abu palaiko „Theta“ (THETA).

„Theta Blockchain“ – srautinis perdavimas, kad patenkintų rytojaus poreikius

Theta, atrodo, užpildo pagrindinę sektoriaus nišą. Dėl šios priežasties rinkoje auga šio ženklo paklausa. Kol kas susidomėjusiems investuotojams bus lengva surinkti kai kuriuos „Theta“ žetonus ir padėti toliau įgyvendinti šią decentralizuotą srautinės transliacijos platformos tikslą suteikti geresnį UX visiems.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

b1f 17b a59 879 996 48a d30