Iesācēju ceļvedis

Lai gan galvenā pieņemšana vēl nav pienākusi, aktīvu blokķēdes projektu netrūkst. Pašlaik vietnē CoinMarketCap ir iekļautas 2081 kriptovalūtas. Un tas ir tikai, ņemot vērā projektus ar savu kriptonauda.

Sadarbspējas trūkums starp visiem šiem dažādajiem tīkliem galu galā izrādīsies šķērslis. Šis šķērslis var kavēt blokķēdes nokļūšanu masās. Tas ir arī tas, ko Wanchain vēlas risināt, un iemesls, kāpēc projekts ir ļoti satraukti.

Wanchain, kondensēts

Tātad, kas ir Wanchain? Iedomājieties, ka tādi tīkli kā Bitcoin un Ethereum ir viņu pašu privātās salas. Wanchain ir tilts starp šīm salām.

Ja kādu laiku esat nodarbojies ar kriptogrāfiju un blokķēdi, iespējams, esat pieredzējis, cik ainava ir sadrumstalota. Jums ir nepieciešams ducis dažādu seifu, un jums jāizmanto ķekars dažādu apmaiņas vietu. Kriptogrāfijas valūtas praktiska izmantošana neatkarīgi no tā, vai tā ir lietderības žetoni vai regulāri iegādājoties, ir vēl lielāka problēma.

Wanchain piedāvā veidu, kā veikt pārsūtīšanu starp dažādām blokķēdēm vai sadalītām grāmatām. Pie plikajiem kauliem tas ir DEX (decentralizētās apmaiņas) protokols. Veids kādam apmainīt Bitcoin pret Ethereum, bez nepieciešamības atrast kādu, kurš vēlas apmainīt Ethereum pret jūsu Bitcoin.

Wanchain vērtības piedāvājums paplašina iepriekšējos kripto mijmaiņas darījumus. Tas ir arī paredzēts, lai atvieglotu datu apmaiņu starp dažādām grāmatām. Tas rada daudz nozīmīgākas sekas tam, ko Wanchain var darīt.

Ja tas izdosies (viņiem jāspēj atrisināt mūžsenās mērogojamības / drošības / privātuma problēmas), tas varētu ļaut lietotnēm vai programmām, kas veidotas uz dažādām blokķēdēm, savstarpēji sazināties. Rezultāts ir blokķēdes ekosistēma, kas tā vietā, lai eksistētu gabalos un gabalos, būtu savstarpēji saistīta tādā veidā, ka pasaulei ir viegli pieņemt.

Wanchain fons

Projektu izveidoja Ķīnas tehnoloģiju uzņēmums Wanglu Tech. Tagad to vada bezpeļņas Wanchain Foundation. Pats tīkls ir Ethereum koda dakša.

Fonds vadīja ICO, kas tika pabeigta 2017. gada oktobrī, piesaistot vairāk nekā 120 000 ETH. Viņi uzsāka Wanchain mainnet 2018. gada sākumā, pārveidojot marķieru tirdzniecībā izplatītos ERC-20 marķierus vietējos WAN marķieros.

Wanchain attīstības ceļvedim ir vairāki posmi. Wanchain 1.0 – mainnet laidiens – nāca 2018. gada janvārī. Wanchain 2.0 piezemējās 2018. gada vidū un nodrošināja darbspēju starp Wanchain tīklu un Ethereum. Wanchain 3.0 plāno to pašu Bitcoin.

2017. gadā Wanchain kopā ar ICON un Aion kļuva par Blockchain sadarbspējas alianses daļu. Grupa ir mēģinājums apvienoties, lai veicinātu ķēdes pārrobežu darījumus un savienojamību starp dažādām ķēdēm. Katrs projekts pievērš šo uzmanību citai pasaules teritorijai, Wanchain koncentrējoties uz Ķīnas tirgu.

Wanchain lietošanas gadījumi

Viens no lielākajiem pozitīvajiem jautājumiem par Wanchain ir tas, ka tas piedāvā gandrīz neierobežotu skaitu potenciālo lietojumu. Tā kā tas nospiež darbspēju starp tīkliem, nevis mērķējot uz vienu lietošanas gadījumu, it īpaši Wanchain potenciāls ir tikpat liels kā paša blokķēdes potenciāls.

Wanchain Foundation Medium konts izklāsta vairākus lietošanas gadījumu piemērus:

Finanses

Vieglākais veids, kā mēs varam redzēt, kā Wanchain ir ieviests, ir iespējot dažādu ķēžu darījumus un apmaiņu ar dažādām monētām. Ja kriptonauda parasti tiek izmantota, var rasties problēma ar 50 dažādu monētu nepieciešamību 50 dažādiem pakalpojumiem. Iedomājieties – jūs ejat no rīta un maksājat par savu kafiju ar Bitcoin. Tad jūs maksājat par gāzi ar Litecoin. Kad ir pienācis pusdienu laiks, jūs apmaksājat rēķinu ar Dash, un, atgriežoties mājās, jūs maksājat īri ar Ethereum. Tas nozīmē, ka ir nepieciešams turēt visas šīs monētas, kas nav ideāli.

Wanchain novērš šo situāciju, ļaujot apmainīt monētas dažādās ķēdēs. Piemēram, jūs varat turēt Litecoin un maksāt par visu, izmantojot Litecoin, neatkarīgi no tā, kuru valūtu pārdevējs pieņem.

Piegādes ķēde

Uzņēmumi var izsekot savai piegādes ķēdei, lai atrastu visu problēmu avotu neatkarīgi no tā, kādu ķēdi izmanto citas piegādes ķēdes puses. Tas atkal izjauc konkurējošo bloku ķēdes negatīvos aspektus, kas var likt uzņēmumiem veikt darījumus tikai ar piegādātājiem vai izplatītājiem, kuri izmanto savas sistēmām savietojamas sistēmas.

Medicīniskā

Pašlaik pacientu medicīniskie dati tiek droši glabāti vienas iestādes reģistrā. Tas ir pamatoti, jo tieši datiem jābūt privātiem un konfidenciāliem. Tomēr tas rada sarežģījumus un kavēšanos, ja pacients vēlas ārstēties citā iestādē. Wanchain, kas nodrošina darbspēju starp abiem tīkliem, nozīmē, ka viņi var ātri pārsūtīt informāciju, ja vien tā nepieciešama, ar neskartu privātumu.

Identifikācija

Iesaistot starptautiskās robežas, identifikācija un ID pārbaude kļūst duļķaina. Tas varētu mainīties, jo valstis pieņem blokķēdi, lai reģistrētu identitātes, bet tikai tām valstīm, kuras izmanto to pašu platformu. Konfidencialitātes problēmas nozīmē, ka šajā gadījumā nevar izmantot publisko virsgrāmatu, tāpēc viena valsts piekļūt citas valsts ID datu bāzei ir sarežģīta.

Wanchain piedāvā efektīvāku risinājumu pārrobežu identitātes pārbaudei. Nācijas var izmantot privātu blokķēdi, lai pārliecinātos, ka ID ir derīgi. Pateicoties Wanchain pārrobežu ķēdes datu protokolam, ID var palikt derīgs dažādās valstīs ar dažādām sistēmām.

WanLabs

Vēl viena Wanchain ekosistēmas daļa ir viņu blokķēdes inkubators, WanLabs. Izceļot to ICO un blokķēdes iesācēju skaitu, kuri cīnījās vai nomira pilnībā, Wanchain fonds vēlas sniegt atbalstu topošajiem un nākamajiem projektiem blockchain telpā.

Projektiem, kas iziet pārbaudes fāzi, fonds palīdz šādās jomās:

 • Blockchain padomdevēji
 • Tehniskās vadlīnijas
 • Juridiskais atbalsts
 • Resursu piesaiste
 • Mārketings
 • Finansējums

Tas viss ietilpst Wanchain vispārējā priekšnoteikumā, proti, lai veicinātu plašāku blokķēdes ekosistēmu, nevis tikai viņu pašu ķēdi.

WanLabs projekti

Pēc WanLabs paziņojuma agrāk 2018. gadā Wanchain arī paziņoja par vairākiem projektiem, kas būtu daļa no WanLabs sistēmas. Šie projekti ir:

 • Freedium: platforma, kas izmanto blokķēdi, lai atvērtu finanšu pakalpojumus visiem, jo ​​īpaši tiem, kas atrodas jaunietekmes valstīs.
 • CryptoCurve: uzņēmums, kas nodrošina blokķēdes lietojumprogrammas un izstrādes risinājumus, sākot ar Curve Wallet.
 • Theia: digitālo aktīvu pārvaldības platforma.
 • BlockMedx: uzņēmums, kas bloku ķēdē veido veselības aprūpes infrastruktūru un farmaceitiskās tehnoloģijas.
 • AllSpark: viedā uz līgumiem balstīta satura veidošanas un izplatīšanas platforma.
 • Intellos: decentralizēta, sabiedrības virzīta finanšu ekosistēma.

Wanchain’s Team

Wanchain Foundation vadītājs ir izpilddirektors un dibinātājs Jack Lu, kā arī Wanglu Tech izpilddirektors un līdzdibinātājs. Pirms Wanglu Tech uzsākšanas Lu bija dibinātājs un CTO pie Factom, vēl viena blokķēdes starta. Factom joprojām darbojas spēcīgi šodien, sēžot 80 lielāko vietu kriptogrāfijas tirgus kapitalizācijā.

Pārējā Wanchain komanda galvenokārt atrodas Ķīnā, lai gan projekts tiek izplatīts, lai pievienotu lielāku starptautisko pārklājumu. Jo īpaši viņiem ir bāzes Singapūrā un Ostinā, Teksasā (kur atrodas WanLabs galvenā mītne).

Wanchain nākotne

Sākot ar 2018. gada 4. ceturksni, Wanchain ir pusē no plānotajiem izlaišanas posmiem. Wanchain 1.0 un 2.0 ir izlaisti, un 3.0 ir plānots 2018. gada beigās. Wanchain 4.0, galvenais izlaidums, ar kuru tiks pabeigts Wanchain sākotnējais ceļvedis, ir atzīmēts līdz 2019. gada beigām. Šajā laidienā tiks iekļauta darbspēja ar privātajām ķēdēm, kas ir galvenā projekta beigu spēlē. Gaidiet ievērojamu vērtības pieaugumu, ja 4.0 tiks izlaists ar nelielu žagas daudzumu, jo Wanchain sāks izpildīt dažus reālās lietošanas gadījumus.

Vēl viens nozīmīgs nākotnes orientieris ir plāns pāriet uz PoS modeli ar masternodiem 2019. gadā. Pārcelšanās tika plānota kādu laiku, taču līdz šim ir pieejama maz detaļu, līdz zināmiem nemieriem Wanchain kopienā. Ja viņi varēs piegādāt 2019. gada sākumā, tas varētu būt vēl viens pozitīvs solis Wanchain un WAN monētām. Apvienojiet PoS likmes un veiksmīgu Bitcoin / Ethereum savietojamību, un nākotne izskatās spoža.

Vai Wanchain varētu izgāzties? Protams, jebkurš blokķēdes vai kriptogrāfijas projekts var. Un Wanchain ir stāvoklī, kur tā vērtība ir gandrīz paralēla visai blokķēdes ekosistēmas vērtībai. Konkrēti, gadījums, kad bloķēšanas ķēde paliek noklusēta, kā tas ir šodien. Ja blokķēde nenokļūst parastajos uzņēmumos vai viena platforma paceļas, lai dominētu tirgū, Wanchain var nebūt daudz iemesla pastāvēt.

Mums joprojām ir jāredz Wanchain galīgā forma, lai uzzinātu, vai tas patiešām būs traucējošs spēks komerciālā blokķēdes pieņemšanā. Tomēr, šķiet, ka gabali ir ievietoti un skaidri lietošanas gadījumi ir galvenais blokshēmas dalībnieks, kad attīstības grafiks ir pilnībā realizēts.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

81c e47 adc c16 b46 8c9 2b1