Dana Farbo, Augmate vadītāja – Interviju sērija

Dana Farbo ir operatīvā direktore un ieguldītāja Somālijā Augmate. Viņš virza izaugsmi un veido galveno platformu ierīču pārvaldībai lietiskajam internetam (IoT). Izmantojot izplatīto virsgrāmatu tehnoloģiju, Augmate nodrošina labāku kontroli un drošību miljardiem ierīču, kuras lieto uzņēmumi un patērētāji.

AT: Augmate sāka darbību 2014. gadā un bija viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas piedāvāja IoT ierīču pārvaldību. Vai jūs varētu pastāstīt mums, kā jūs sākāt?

DF: Augmate sāka darboties kā Google Glass at work partneris, lai palīdzētu veiksmīgi ieviest uzņēmumos Google Glass. Mēs kļuvām par vienu no izvēlētajām 10 uzņēmumu grupām, ko sertificējis Google, lai sniegtu risinājumus šai jaunajai tehnoloģijai. Tā vietā, lai koncentrētos uz patērētājiem, mēs uzskatījām, ka to izmantošana ražošanas grīdās, loģistikā un citos uzņēmumos ir vislabākais izmantošanas gadījums augošajam uz galvas valkājamajam uzņēmumam.

AT: 2015. gadā jūs iepazīstinājāt ar Augmate Wearable Environment Manager (WEM). Kas tas īsti ir?

DF: W.E.M. ir centralizēta platforma IT pārvaldībai, lai kontrolētu un komandētu uz galvas uzstādītas valkājamās ierīces, kuras viņi ievietoja savos tīklos. Tirgū nebija nekā tāda, kas varētu palīdzēt šiem uzņēmumiem ieviest un pārvaldīt tādas lietas kā bezvadu atjauninājumi, atļaujas pareizajam lietotājam īstajā laikā, ierīču drošība, ieskaitot iespēju individuāli bloķēt un pārvaldīt saturu un daudz ko citu. vairāk. W.E.M var izmantot kā SaaS vai kā serveri, kura pamatā ir telpas risinājums. IT pilnībā kontrolē ierīces, izmantojot platformu, jo mēs sadarbojamies ar apģērbu ražotājiem, lai viņi parakstītu mūsu kodu un kodu, kas jānovieto ierīces kodolā..

AT: Kādi ir daži populārākie WEM lietošanas gadījumi?

DF: Skatiet šo saiti lai iegūtu detalizētu pamatinformāciju. Vieglākais ir attālināts darbinieku atbalsts:

Uzņēmumi visā pasaulē izmanto savus sadalītos darba spēkus, dodot viņiem tādas tehnoloģijas kā uz galvas piestiprināmi valkājami datori ar video un audio iespējām. Iedomājieties strādnieku, kurš remontē ģeneratoru laukā, bet kuram nepieciešama speciālistu palīdzība, kas varētu atrasties 1000 jūdžu attālumā. Izmantojot valkājamu ierīci ar kameru un audio, darbinieks var brīvi darboties abās rokās, kamēr atbalsta persona viņus vada, redzot, ko viņi redz. Augmate ir ierīču pārvaldības un vadības slānis, kas ļauj šīs ierīces pārvaldīt attālināti un efektīvi atjaunināt, lai netiktu pārtraukta to lietošana. Augmate nodrošina papildu iespējas vadības personālam, piemēram, automātisku wifi savienojamību apstiprinātiem tīkliem, ierobežotu piekļuves kontroli, lai tikai darbinieki, kuriem atļauts tos izmantot, varētu pieteikties un vēl daudz vairāk.

AT: Vai jūs varētu pastāstīt mums par Augmate Connect?

DF: Augmate Connect ierīču pārvaldībā ienes jaunu paradigmu. Tas ir veidots, izmantojot atvērtas arhitektūras ietvaru, lai pārvaldībai varētu pievienot neierobežotus ierīču veidus. To var “pieslēgt” citām sistēmām, lai paplašinātu to iespējas, izmantojot API, vai balstīties uz SDK izmantošanu, lai no izstrādātāju kopienas varētu pievienot papildu komponentus. Tas ir veidots ar iespēju integrēt blokķēdi un izplatītās virsgrāmatas tehnoloģiju, neieslēdzot nevienu atsevišķu risinājumu. Šī elastīgā sistēma ir atslēga stabilam pamatam, kas laika gaitā un mērogā var paplašināties līdz neierobežotam potenciālam.

AT: Kā Augmate Connect nodrošina IoT ierīču drošību?

DF: Drošība ir gan iebūvēta, gan atbalstīta, izmantojot papildinājumu tehnoloģiju. Drošība var būt no datu šifrēšanas veidiem pārraides laikā līdz blokķēdes izmantošanai un ierīces identifikācijai blokķēdē. Kā minēts, trešo pušu integrāciju, piemēram, tīkla stāvokli, var veikt ar viena paneļa uzraudzību. Politikas var rakstīt, lai vadībai būtu iespēja rakstīt drošības protokolus tieši sistēmā. Drošība ir pamats Augmate Connect ietvara plānošanā un ieviešanā, visu uzmanību pievēršot maksimālai aizsardzībai un traucējumu samazināšanai.

AT: Tā kā Augmate izmanto blokķēdi, tas padara to drošāku nekā datu bāzes izmantošana?

DF: Blockchain sola mērogotu, decentralizētu vidi, kur droša autentifikācija ir vissvarīgākā. Centralizētās datu bāzes var tikt pārkāptas, un daudzos gadījumos tas ir saistīts ar cilvēku kļūdām paroļu pārvaldībā. Datorurķēšana var iekļūt arī caur zināmām vai nezināmām ievainojamībām. Blockchain joprojām var būt pakļauts cilvēka kļūdām, taču tiešās uzlaušanas ievainojamība ir ievērojami mazināta darījumu apstiprināšanas veida dēļ.

AT: 2017. gadā jūs veiksmīgi pabeidzāt koncepcijas pierādīšanu ar IOTA. Vai tā būs blokķēde, kas tiek izmantota uz priekšu?

DF: Augmate ir OS un blockchain agnostic platforma. Mēs novērtējam un izmantojam vairākas tehnoloģijas, kuru pamatā ir lietošanas gadījuma vajadzības. IOTA ir solījums par apjomu un nekādas darījumu izmaksas vai tās nav minimālas. Tiek izstrādāta cita DLT tehnoloģija, kas paredzēta lietošanai internetā.

AT: Augmate sākotnēji cīnījās ar ideju sākt ICO pret STO. Kas jūs pamudināja paaugstināt, izmantojot STO?

DF: 2018. gada sākumā kļuva skaidrs, ka SEC vadlīnijas norāda uz nepieciešamību uzņēmumiem apsvērt ieguldījumu palielināšanu, izmantojot žetonus, lai tie atbilstu vērtspapīru likumiem. Augmate ir klienti, darbinieki un akcionāri, un bija svarīgi, lai mēs neapdraudētu nevienu no tiem, mēģinot piespiest jaunu domāšanas veidu par ieguldījumu paaugstināšanu, pamatojoties uz vēlmi būt ICO pret STO. Mūsu pašu komanda par to daudzkārt diskutēja, jo ICO priekšrocības vilināja. Tomēr mēs izmantojām padomdevēja padomu un veselo saprātu, kas lika mums pārliecināties, ka darām visu iespējamo, lai aizsargātu savas ieinteresētās puses, vienlaikus piedaloties jaunajā investīciju jomā, kas, mūsuprāt, turpinās pieaugt.

AT: Jums ir iespaidīgs partneru saraksts, kurā ietilpst Toyota un UPS. Vai jūs varētu pastāstīt vairāk par šīm partnerattiecībām?

DF: Partnerattiecības ir pamats mūsu izaugsmes stratēģijām. Mums ir stratēģiski investori un klienti, piemēram, UPS, un mums ir lietojumprogrammu partneri, kas mūs demonstrē saviem klientiem. Aparatūras partneri ļauj mums dziļāk izpētīt, kas viņiem palīdz gūt panākumus, kamēr mēs sagatavojam nākotnes risinājumus, lai maksimāli palielinātu viņu ietekmi. Mēs visi kopā esam šajā IoT ekosistēmā, un mūsu pārliecība ir tāda, ka, padarot mūsu partnerus stiprākus, mēs paši kļūstam tik daudz stiprāki.

AT: Vai ir vēl kaut kas, ko jūs vēlaties dalīties par Augmate?

DF: Augmate ir izveidojis pasaules klases komandu, un mums ir daži no labākajiem klientiem pasaulē. Mēs esam priecīgi būt līderi bloku ķēdē un DLT un esam koncentrējušies uz risinājumu nodrošināšanu, lai pārvaldītu masveida iespēju, ko IoT sniedz uzņēmumiem.

Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, apmeklējiet vietni Augmate vai mūsu Augmate žetonu saraksta lapa.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me