Drošākie maki, lai turētu ripple 2018. gadā | Iesācēja ceļvedis

Ir daudz iespēju Ripple Pieejami XRP maki, un izvēlēties pareizo var būt diezgan grūti. Šī rokasgrāmata palīdzēs jums izlemt, kādi Ripple maki ir ārā un kurš jums ir piemērots.

Pirms Maka iegādes

Pats pirmais, kas jums jāzina pirms jebkura Ripple XRP seifa iegūšanas, ir tas, ka neatkarīgi no jūsu izvēlētā seifa 20 XRP būs nepieciešams no jūsu bilances, lai rezervētu jūsu maka adresi. Šie 20 XRP nebūs pieejami nekādiem darījumiem, XRP tiek izmantots, lai jūsu seifs būtu atvērts un aktivizētu XRP Ripple Ledger. (Tas nav tas gadījums, kad XRP glabājat biržā.)

Tāpēc ieteicams turēt un lietot tikai vienu Ripple maku, ja vien tas nav absolūti nepieciešams.

Dažādi maku veidi

Pirms iepazīties ar Ripple seifu veidiem šajā sarakstā, ir svarīgi zināt atšķirību starp dažādiem tirgū esošajiem makiem. Zinot atšķirības, jūs varat izlemt, kurš maka veids vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Programmatūras seifs ir tiešsaistes seifs, kuru var turēt datorā, planšetdatorā vai mobilajā ierīcē. Tie prasa piekļuvi internetam un tā saglabāšanu. Tās ir ērti lietojamas, un daudzas no tām var lejupielādēt bez maksas. Tiešsaistes savienojuma dēļ viņi tiek uzskatīti par neaizsargātiem pret uzbrukumiem, un, veicot darījumus, viņiem ir nepieciešams stabils interneta savienojums.

Aparatūras maks ir fizisks maks (tas parasti izskatās kā USB atmiņa), kurā jūs glabājat savus digitālos līdzekļus. Tie tiek uzskatīti par visprivātākajām un drošākajām kriptogrāfijas glabāšanas metodēm. No otras puses, tie ir vairāk dārgajā pusē.

Karsts maks, pazīstams arī kā pārlūka seifs, ir maka veids, kuram var piekļūt tikai tiešsaistē. Tas ļauj lietotājiem veikt tūlītējus darījumus.

Papīra maks ir papīra lapa, uz kuras tiek drukāti visi jūsu kriptogrāfisko līdzekļu dati, ieskaitot privātās atslēgas un adreses.

Virsgrāmata Nano S

Virsgrāmata Nano S ir aparatūras maks, kas līdzinās USB diskdzinim ar OLED ekrānu. Kripto entuziasti to uzskata par drošāko privāto atslēgu glabāšanas veidu, jo tas ierobežo hakera iespējas piekļūt valūtai.

Atšķirībā no citiem makiem, Nano neierobežo to monētu skaitu, kuras jūs varat glabāt, tas nozīmē, ka jūs varat uzglabāt neierobežotu daudzumu XRP monētu. Tas atbalsta arī citas kriptogrāfijas valūtas.

Lai piekļūtu Ledger Nano S glabātajiem līdzekļiem, to vienkārši jāpievieno datoram vai mobilajam tālrunim, un jūs varat viegli sākt sūtīt un saņemt XRP.

Visas privātās atslēgas tiek turētas bezsaistes vidē, un tādējādi hakeriem ir gandrīz neiespējami nozagt jūsu līdzekļus. Ierīce ir saderīga ar personālajiem datoriem, kuros darbojas sistēma Windows, Mac, Linux un Chrome OS. Izmantojot OTG kabeli, jūs to pievienojat arī savam Android tālrunim.

Šai ierīcei ir atsevišķs ekrāns, kurā tiek parādīta darījuma informācija, piemēram, sēklas atslēga. Privātās atslēgas ierīcē tiek turētas atsevišķi, jo tajā darbojas norādītā kriptogrāfiskā programmaparatūra, kas augšupielādēta tās divu mikroshēmu arhitektūrā. Turklāt, savienojot to ar datoru, ir jāievada četrciparu PIN kods.

Pēc savienojuma izveidošanas Virsgrāmata Nano S datorā ir jāinstalē lietojumprogramma, lai pārbaudītu XRP bilanci un visus darījumus. Ja vēlaties nosūtīt XRP, jums ir fiziski jāpiekļūst ierīcei, lai autorizētu darījumu, kas padara to drošāku, jo ierobežo kontaktu tikai ar īpašnieku.

Exarpy

Exarpy, Gudra vārdu spēle XRP ir Ripple (XRP) tīmekļa maks, kas ļauj tirgotājiem tieši sazināties ar Ripple tīklu, izmantojot viņu pieejamo lietojumprogrammu. Seifs ļauj lietotājiem veikt Ripple darījumus no jebkuras vietas, nodrošinot savienojumu starp lietotāju un globālo Ripple tīklu, izmantojot ērti lietojamu un interaktīvu saskarni.

Viņu saskarne ir ļoti atsaucīga, un to var izmantot pat iesācēju tirgotāji. Turklāt Exarpy nav nevienas dalībnieku informācijas, jo platforma nepieder un nepārvalda datu bāzi. Tāpat platforma neuzrauga klientus, izmantojot tādus aizmugures analīzes rīkus kā Google Analytics. Tas tiek darīts, jo šādu ierakstu glabāšana palielina tiešsaistes uzlaušanas risku.

Visdrošākā seifa piedāvātā iespēja būtu viņu PIN pieteikšanās drošības pasākums. Mēģinot pieteikties Exarpy, jums tiks parādīts ziņojums ar aicinājumu atvienot datoru vai klēpjdatoru no interneta. Pēc atvienošanas jūs tiksiet nosūtīts uz pieteikšanās lapu, kur jums būs jānorāda savs PIN un verifikācijas kods. Pēc tam, kad esat ievadījis datus, noklikšķiniet uz pieteikšanās pogas. Pēc tam seifs jums pateiks, ka ir droši atkal atkal izveidot savienojumu ar internetu.

Jāatzīmē, ka Exarpy maks par darījumu iekasē 0,0025 XRP maksu (kas ietver tīkla maksu). Būdams viens no populārākajiem Ripple makiem, Exarpy ir droša platforma, kurā varat glabāt savas vērtīgās XRP monētas, neuztraucoties, ka jūsu uzkrājumi tiks uzlauzti vai pazaudēti..

Guarda maks

Maka vietne: https://guarda.co/

Maka tips: Web, Mobile, Desktop, Chrome paplašinājums

Lietošanas ērtums: Viegli

Droši: Jā

Izmaksas: Bezmaksas

Guarda ir atvērtā koda vienas valūtas mobilais maks. Tas atbalsta Android ierīces, dodot lietotājiem iespēju nosūtīt, saņemt un apmainīties ar XRP monētām tieši no viedtālruņiem. Papildus tam lietotāji var pārbaudīt savu darījumu vēsturi, pateicoties lietotājam draudzīgajai saskarnei, kas padara tās lietošanu ērtu, ātrāku un patīkamāku. Seifa izstrādātāji vienmēr meklē jaunus veidus, kā uzlabot savu klientu pieredzi.

Guarda ir vairāku monētu seifs, kas atbalsta lielāko daļu galveno kriptovalūtu, ieskaitot XRP. Citas atbalstītās kriptovalūtas ietver Bitcoin (BTC), NEO, Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH) un Bitcoin Gold (BTG). Viena no interesantākajām šī maka īpašībām ir tā, ka tā piedāvā ar brīvības atņemšanu nesaistītu risinājumu kriptovalūtu turēšanai. 

Lai nodrošinātu, ka visi cilvēki joprojām kontrolē savus līdzekļus, Guarda neglabā nekādu personisko informāciju, ieskaitot seifa informāciju un privātās atslēgas. Privātā atslēga paliek drošā ierīces atmiņā un nekavējoties izdzēš, kad lietotājs atsakās no ierīces. Šī funkcija padara Guarda par vienu no labākajiem Zcash makiem tiešsaistē.

Kā ziņo Trustpilot, Guarda makā ir 84% pozitīvu komentāru no lietotājiem, kuri uzskata, ka maks ir “lielisks” vai “lielisks”. Tikai 13% atsauksmju bija negatīvas, ņemot vērā maka sniegtos pakalpojumus “Nabadzīgi” vai “Slikti”. Tas arī parāda, ka seifs lietotājiem piedāvā labus pakalpojumus kriptonauda tirgū. 

Grauzdiņš

Grauzdiņš ir tiešsaistes seifs, ko izstrādājusi StarStone Limited. Sākotnēji tas tika izstrādāts kā mobilais maks, bet tagad tam ir arī pieejamas darbvirsmas versijas. Visas privātās atslēgas tiek ģenerētas un glabātas lietotāja ierīcē, nevis tiek glabātas tiešsaistē, tādējādi padarot visu drošāku un mazāk pakļautu hakeru uzbrukumiem. Pirmkods un programmatūras binārie faili, uz kuriem balstās, ir atvērti.

Tostu var lejupielādēt operētājsistēmām iOS, Android, Windows, Mac un Linux. Šis maks ir pilnīgi bez maksas, no viņu puses neko neuzlādē. Viņi nenovirza nekādu informāciju vai slepenus piekļuves kodus no jūsu ierīces uz saviem serveriem, tādējādi apgalvojot, ka viņiem ir uzlabota drošība.

Secinājums

Šis ir bijis mūsu labāko trijnieks jūsu XRP labākajiem makiem. Mēs ceram, ka mūsu labākie ieteikumi palīdzēs jums sašaurināt jūsu vēlamā maka meklēšanu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me