Geriausias „Bitcoin Trading Bot“: Vartotojo peržiūros vadovas

best-bitcoin-trading-bots-review

Gebėjimas prekiauti bitkoinais besiformuojančioje kriptovaliutų rinkos turto klasėje nėra nieko nuostabaus.

Prekyba visada buvo žinoma kaip turgaviečių gyvybės kraujas. „Blockchain“ pagrindu sukurta „Bitcoin“ era atnešė naujų iššūkių, su kuriais niekada nesusidūrė tradiciniai „grindų“ akcijų prekybininkai, atsižvelgiant į tai, kad kriptografijos pramonė visą laiką veikė 24/7/365. Prekybos bitkoinais tendencijos neturi pabaigos, todėl pradėkime.

Išmokti naudotis geriausiais 2019 m. Bitkoinų prekybos robotais nebus lengva, o momentinis pelnas nebus iš karto. Tačiau sąmoningumas yra pirmasis atrakinimo slenksčio raktas, siekiant optimizuoti protingiausiems sandoriams.

Pirmiausia rekomenduojame peržiūrėti kiekvieną iš toliau pateiktų 15 automatinės prekybos robotų sistemų.

Šie bitkoinų prekybos robotų reitingai naudojo šiuos komponentus kaip kriterijus, kad padėtų įvertinti ir peržiūrėti:

 • lengva nustatyti, tinkamai įdiegti ir naudoti – taip pat galimybė greitai atlikti pakeitimus (be super techninių įgūdžių)
 • prekybos strategija (arbitražas, rinkos formavimas, prekyba kopijomis, trumpiniai, „stop-loss“, „scalping“, įgūdžių modeliavimas)
 • mainų integracijos („Binance“, „Coinbase“, „Bittrex“, „Bitfinex“, „Bitstamp“, „Poloniex“, „KuCoin“, „Huobi“ ir kt.)
 • kainodara ir kaštų lankstumas (nemokamos bandomosios versijos, mėnesio, metinės ar viso laikotarpio licencijos galimybės)
 • tipo (debesies pagrindu, „Windows“ / „MacOS“ / „Linux“, automatizuota 1 paspaudimo prekybos funkcija)
 • išoriniai signalai (per „TradingView“ ar kitus trečiųjų šalių rodiklius ir pan.)
 • aktyvių pozicijų skaičius (kiek atvirų sandorių bet kuriuo metu)
 • monetų įvairovė (kiek skirtingų žetonų galima įsigyti)
 • įmonės reputacija, produkto istorija ir bendras ilgaamžiškumas
 • Pagalba klientams ir paslaugų prieinamumas (plius programinės įrangos sistemos atnaujinimas)

Įvertinę šias charakteristikas kiekvienai platformai, nustatykite, kurios yra jūsų palankiausios strategijos vykdymo ypatybės, ir pradėkite nagrinėti. Pradėkite nuo mažo kiekio, naudokite toleruotinas sumas, kai nustatote bet kokį automatinį kriptografinių rinkinių robotą, kurio pagrindas yra bitkoinas. Paskutinis dalykas, kurį nori patirti pusiau automatinio bandomojo prekybininko prekiautojas, yra bitkoinų sandorių vykdymas nuostolingai, ypač be jūsų žinomo „sutikimo“, kurį rankiniu būdu atliekamos operacijos turi iš esmės (taip pat žinomas kaip nustatymas ir užmiršimas).

Žmonės, dar žinomi kaip investuotojai ir prekybininkai, yra pilni šališkumo ir linkę į emocines reakcijas (dar žinomi kaip FOMO, FUD).

Tai kartais padaro bitino pirkėjus ir pardavėjus nepalankioje padėtyje, dėl to neteisingai apskaičiuojama ir kyla pavojus prekybos rezultatams dėl per daug analizuojančių nuotaikų ir „tendencingų“ kriptovaliutų naujienų..

Su kriptografija susijusios platformos ruošiasi „aukšto dažnio prekybos“ bumui pradedančio bitkoino sektoriuje. Kartu su nenutrūkstamu kainų nepastovumo judėjimu dienos prekeiviams gali būti nemalonu konkuruoti visame pasaulyje ar nuolat su bet kokia ramybe, ypač jei gresia reali pinigų suma. Kad būtų sunkiau; be sienų be leidimų bendraamžių rinka niekada nemiega ir neišsijungia „po darbo valandų“. Tai gali tapti labai įtempta investuotojų situacija. „The Crypto“ vadovas apie geriausius bitkoinų prekybos robotų sąrašus tikisi padėti pamatyti, kaip kiekvienas kaupiasi po truputį, robotas po botą.

Bitcoin bot naudojimas prekybai yra gana paprastas. Jie suteikia galimybę keistis visą parą, visą parą, 7 dienas, pašalina žmogaus klaidas ir emocijas, suteikia įvairovės ir netgi išbandymo žaidimų aikštelę, kad galėtumėte praktikuoti savo robotų pinigus tiesioginėse rinkose. Žinoma, kaip žino daugelis, kartais tenka imti ir gera su bloga. Šie robotai gali suteikti skaitmeninio pranašumo pranašumą, tačiau gali pasiūlyti savo riziką, pvz., Žemos kokybės programinę įrangą, nustatyti ir pamiršti baimę, prastas strategijas, nepavykusius „stop-loss“ limitus ar bendras sukčių schemas, žadančias „garantuotą pelną“..

Kūdikystėje jie nebuvo geriausias pasirinkimas pasitikėti didelėmis pinigų sumomis, tačiau nuo to laiko jie nuėjo ilgą kelią. Prekybos robotai dabar gali būti laikomi labai sudėtingais ir turi visas funkcijas, atitinkančias jūsų komforto lygį ir poreikius. Geriausios turimos programinės įrangos sistemos gali suteikti investuotojams teisėtą pranašumą prekiaudami jų vardu, nustatydami konkrečius parametrus, taip optimizuodami dalyvaujančio žmogaus laiką, pastangas ir išteklius. Nesvarbu, ar galvojate, kad jūsų asmeninis bitkoinų prekybos robotas yra panašus į jūsų dirbtinį padėjėją, yra tik vienas iš dviejų variantų; Pasidaryk pats, dar kitaip sukurk savo, arba naudok iš anksto užprogramuotą robotą. Atėjo laikas sutelkti dėmesį į pastarąjį ir pamatyti, ką bitkoinų rinka gali pasiūlyti augančiame automatizuotų kriptografinių robotų pasaulyje..

Išspręskite prekybos robotų, programuojamų robotų, sukurtų tam, kad visą parą galėtumėte prekiauti rytą, vidurdienį ir naktį.

15 geriausių 2019 m. Bitcoin prekybos robotų

Bitcoin-trading-bot-guide

Čia mes suskirstėme geriausią 2019 m. Prekybos robotų pasirinkimą, atskleisdami, kodėl jie veikia ir kaip jie yra užprogramuoti, įskaitant rizikos tolerancijos, laikotarpių ir investuotojo svarstymų apie konkrečią monetą naudojimą. Taip pat įtraukiame kuo daugiau aktualios informacijos (pvz., Išlaidos, jei jos lengvai prieinamos).

Haasbotas

„Hassbot“ yra vienas iš populiariausių automatizuotų prekybos sprendimų ir taip pat gali integruotis į visas pagrindines biržas. Jį reguliariai naudoja finansų guru, mokantys kitus apie kriptovaliutas (tai visada lemia tai, kad geriausios prekybos paslaptys pasilieka sau, pavyzdžiui, prekybos robotai). Jis veikia visą parą, be išeiginių, gali atpažinti žvakidžių modelius prekybos pripažinime ir gali būti nusipirktas kaip tris mėnesius vienu metu.

Nuo tada, kai 2014 m. Sausio mėn. Buvo sukurta „HaaSOnline“ automatinė investicinė programinė įranga, kurią sukūrė Stephenas de Haasas, programinė įranga buvo 2 pagrindiniai pakeitimai ir trečioji ketinama išleisti šiais metais. Atnaujinta versija buvo peržiūrėta ir negali prisijungti prie kiekvienos pagrindinės platformos, tačiau dabar jos ieško jos sprendimo.

Robotas palaikomas „Windows“, „MacOS“ ir „Linux“, tačiau norint, kad jis tinkamai veiktų, reikia 1,2 GHz ar didesnės spartos, taip pat 4 branduolių, mažiausiai 2 GB atminties ir super riebaus interneto ryšio (5 bitų atsisiuntimo greitis). „HaaSOnline“ siūlo pasirinkti 15 skirtingų robotų, atsižvelgiant į tai, kaip dažnai norite prekiauti, o asortimentas siūlo daugybę būdų asmeniškai konfigūruoti nuostatas. Kadangi jie siūlo labai daug skirtingų sistemų, viskam yra kažkas. Tačiau kaina yra nuo 12 iki 32 BTC už tris mėnesius, mes rekomenduojame šią tik tiems vartotojams, kurie yra pasiryžę išgauti reikšmingą naudojimą iš paties roboto. Priešingu atveju tai tiesiog nėra verta kainos.

3Komandos

„3Commas“ yra populiarus, lengvai naudojamas robotas, palaikantis „BitFinex“, „Bittrex“, „Bitstamp“, „Binance“, GDAX, „KuCoin“, „Poloniex“, „YoBit“, „Huobi“ ir „Cryptopia“. Tai nuolat papildo naujus mainus ir leidžia jums patekti į visus juos tuo pačiu metu iš patogios platformos. Nors ji įsikūrusi Toronte, panašu, kad didžiąją dalį jos valdo Rusija su Rusijoje įsikūrusiais darbuotojais. Svetainėje galite pamatyti apie tuziną darbuotojų kartu su „LinkedIn“ profiliais, o pati įmonė turi labai aktyvią socialinės žiniasklaidos paskyrą.

Platforma gali pasigirti išmaniuoju prekybos terminalu su portfelio valdymo įrankiais, leidžiančiais juos pritaikyti. Yra „prekybininko žurnalas“, kuriame stebimi visi jūsų sandoriai skirtingose ​​biržose vienoje lengvai matomoje vietoje, ir jūs galite nustatyti prekybos tipus platformose, kurios paprastai neleidžia tokio tipo naudotis šia paslauga. Robotai netgi leidžia vienu metu atlikti kelis sandorius. Tikriausiai viena iš šaunesnių savybių yra galimybė sekti ir kopijuoti kažkieno prekybos stilių. Taigi, jei matote ką nors, kas žavisi jūsų prekybiniais sugebėjimais, galite atsekti juos ir sekti pavyzdžiu vienu paprastu paspaudimu – ir tai tik ledkalnio viršūnė.

Norėdami pamatyti, kaip atrodo jų prietaisų skydelis, galite nemokamai susikurti paskyrą naudodami savo el. Pašto adresą ir slaptažodį. Mėnesinės prekybos ir robotų naudojimo prenumeratos svyruoja nuo 30 iki 100 USD per mėnesį, priklausomai nuo to, ko ieškote, įskaitant pradinį, pažangųjį, profesionalų ir įmonės paketą, kurį galite įsigyti per 1 mėnesį, 6 mėnesius ir metus. . Yra 0,25% komisinis mokestis, tačiau tai yra tik pinigai, kuriuos įnešate tiesiai į savo „3commas“ sąskaitą, o ne atskirose biržose, ir yra 10 USD registracijos premija.

Visi „3commas“ gali būti prieinami per žiniatinklio naršyklę darbalaukyje ar mobiliajame telefone, tačiau „iOS“ yra prieinama programa ir šiuo metu jie dirba su „Android“.

Kriptohoperis

„CryptoHopper“ yra kriptografinės prekybos platforma, pagrįsta debesų technologija, o tai reiškia, kad ji gali atlikti jūsų sandorius net ir tada, kai kompiuteris išjungtas. Yra nustatymas, leidžiantis trečiųjų šalių patikimiems šaltiniams nustatyti, kokių signalų robotas turėtų ieškoti, kurie yra naudingi naujesniems prekybininkams. Patyrę prekybininkai gali rinktis iš daugiau nei 120 indikatorių ir žvakių modelių, taip pat per 30 signalų grupių iš viso pasaulio, kad sukurtų unikalų prekybos metodą, atitinkantį norimą stilių..

„Cryptohopper“ susikūrė reputaciją kaip patikima, kokybiška prekybos platforma, pasižyminti tokiomis funkcijomis kaip prekybos dizainerio strategija, automatiniai robotai, prekyba kopijomis ir savo prekybos rinka. Tiems, kurie nėra tikri dėl savo įgūdžių, jie taip pat siūlo „popierinę prekybą“, kuri imituoja tikrąsias rinkas, tačiau nenaudoja tikrų pinigų. Tai leidžia jums praktikuoti tiek, kiek norite / reikia, prieš žengdami su tikrais grynaisiais.

2017 m. Įkūrė du broliai, o pagrindinis „CryptoHopper“ tikslas yra supaprastinti pažangią automatizuotą prekybą, kurį, atrodo, pasiekė, ir kuris yra įsikūręs Amsterdame. Kaip ir kai kurios kitos robotų platformos, tai leidžia jums pasiekti keletą mainų vienoje vietoje, tačiau jas skiria tai, kad už tai nėra mokama. Jis gali prisijungti prie 12 geriausių biržų visame pasaulyje.

Mes rekomenduojame šią platformą specialiai dėl jos paprasto naudojimo, „mokymų“ programos ir galutinio valdymo, suteikiančio vartotojui be jokio paspaudimo viena ar kita kryptimi. Jų mėnesio prenumeratos svyruoja nuo 19 USD iki 99 USD per mėnesį, atsižvelgiant į norimas funkcijas ir jūsų turimą biudžetą, įskaitant „Explorer“ bunkerį, nuotykių ieškotojo bunkerį ir herojų bunkerio paketus. Jei vis dar nesate įsitikinę ar jaudinatės, jie siūlo nemokamą 7 dienų bandymą visiems, kurie užsiregistruoja.

Gekko

„Gekko“ yra unikalus prekybos robotas tuo, kad yra visiškai programuojamas ir yra „GitHub“ prieinamas kaip visiškai atviras šaltinis. Jis palaiko 18 pagrindinių mainų ir siūlo pritaikomą papildinių sistemą, skirtą integruoti su IRC, „Telegram“ ir el.

Apskritai „Gekko“ yra skirtas vartotojams, kurie vertina paprastą automatizavimą ir optimizavimą, kad įgyvendintų pagrindines prekybos strategijas. Jie turi žiniatinklio sąsają, leidžiančią įvesti istorinius duomenis ir tiesioginius duomenis, apskaičiuoti rodiklius, taip pat pelno / rizikos metriką, imituoti rinkas ir užsakymų vykdymą bei grafikuoti rezultatus, kad būtų lengviau suprasti. Jame taip pat pateikiama monetų kainų peržiūra realiuoju laiku ir tiesioginių užsakymų vykdymas.

Tai nėra pernelyg gausi paslauga ir ribotas funkcionalumas, tačiau taip pat paprastai ir lengvai suprantama. Gekko atlieka darbą ir yra ne tik naudingas, bet ir visiškai nemokamas.

Gunbotas

„Gunbot“ yra viena iš populiariausių automatizuotų prekybos bitkoinais sistemų, prieinamų šiandien, kai kurie skelbia savo plačias pritaikymo galimybes, o kiti apibūdina savo sugebėjimą patenkinti naujokus ir pažengusius vartotojus..

Ši platforma leidžia vartotojams prisijungti prie beveik visų populiarių mainų (kiekvienam atnaujinimui pridedant dar daugiau) ir yra viena iš nedaugelio, turinti prekybos įrankius, kad būtų galima visiškai pritaikyti jūsų boto prekybos techniką. Populiarumas atneša didelę ir aktyvią bendruomenę, nes tūkstančiai žmonių ją naudoja kasdien. Bet kokia problema, su kuria susidursite su programine įranga, greičiausiai turės forumus, nurodančius, kaip ją išspręsti.

„Gunbot“ yra darbalaukio programinė įranga ir gali veikti asmeniniame kompiuteryje, „Mac“, „Linux“ ar VPS. Jis yra trijų kainų taškų, svyruojančių tarp 0,04 BTC ir 3 BTC. Pirkinyje yra atnaujinimai visam gyvenimui ir galite gauti licenciją visam gyvenimui nuo 0,035 iki 0,165 BTC.

„CryptoTrader“

„Cryptotrader“ yra fantastiška, bet mažai žinoma platforma. Tai debesų pagrindu veikiantis prekybos robotas, leidžiantis prekybininkams per kelias minutes sukurti savo pritaikomą prekybos robotų sprendimą ir nereikalaujantis įdiegti programinės įrangos..

Unikali šios platformos ypatybė yra jų strategijų rinka, kurioje galite pirkti ir parduoti sėkmingas strategijas. „Cryptotrader“ netgi leidžia atlikti ankstesnių rinkos duomenų patikrinimo strategijas. Jis taip pat palaiko visas pagrindines kriptovaliutų mainus ir naudoja daugybę monetų tipų, ne tik „Bitcoin“.

Kaina yra nuo 0,0026 iki 0,0316 BTC per mėnesį (nors jie taip pat priima „Litecoin“).

BTC robotas

„BTC Robot“ garantuoja pelną naudodamas pačių aprašytą automatizuotą prekybos įrankį ir yra vienas iš ankstyviausių prekybos robotų, kurį galima įsigyti komerciškai. Kas juos skiria nuo kitų platformų, kurios taip pat teigia esančios geriausios, yra tai, kad jie iš tikrųjų turi tai patvirtinančių įrodymų ir tvirtina, kad tai veikia nuolat analizuojant kainas visose „Bitcoin“ valiutų rinkose, kad būtų išnaudotos spragos..

Jų sąranka yra paprasta ir patogi vartotojui, tačiau jose pateikiami įvairūs atsiliepimai. Vieni teigia, kad reguliariai gaunama nedidelė grąža, tačiau kiti pareiškė, kad sunku tinkamai veikti ir nesukuria reikšmingos IG.

Nepaisant to, tai yra saugus statymas bent jau išbandyti, nes jiems suteikiama 60 dienų 100% pinigų grąžinimo garantija.

Zenbotas

„Zenbot“ yra atviro kodo anoniminis prekybos robotas, kuris šiuo metu aktyviai tobulinamas ir veikia trečią kartą. Tai visiškai nemokama, tačiau tam tikrų žinių apie jos kodą reikia, nes tai leidžia asmeniškai redaguoti per „Github“.

Robotas dirba su daugybe kriptų ir gali vykdyti kelias prekybos strategijas. Tai taip pat yra vienas iš vienintelių savarankiškų prekybos sprendimų, kuris netgi gali vykdyti aukšto dažnio prekybą ir palaiko kelias prekybas vienu metu. Jie gali pasigirti daugybe funkcijų, tačiau nerekomenduoja jų naudoti, jei norite prekiauti dideliais kiekiais.

„Coinbot.club“

„Coinbot.club“ yra kripto robotų nuomos paslauga, turinti atviro kodo kodą. Vienas geriausių dalykų šioje įmonėje yra tai, kiek jie yra per daug skaidrūs. Svetainėje yra naudojamų algoritmų aprašymas (įskaitant jų konservatyvų ir agresyvų algoritmus), informacija apie komandą ir nuoroda į jų „Github“ puslapį: https://github.com/coinbitbot.

Didelis funkcijų kiekis yra pasididžiavimas ir dalis to, kas daro juos vienu populiariausių automatizuotų „Bitcoin“ prekybos robotų šiandien rinkoje. Jie turi trijų tipų robotus ir tris papildomus modulius; socialinio analizatoriaus modulis, analizuojantis informaciją įvairiose socialinės žiniasklaidos svetainėse, kad gautų informacijos apie jūsų pasirinktą šifravimą ir tai daro per žmonių komandos narius, arbitražo botą, kuris ieško galimybių įvairiuose mainuose, ir telegramos asistentą, kuris leidžia jums atlikti sandorius pažįstama platformos sąsaja. Visi trys yra pritaikomi.

Svarbu atsiminti, kad jie turi daugiapakopio komisinio darbo programą, taigi, jei jums atsiunčiama nuoroda iš draugo, kuriame kalbama apie tai, kaip puiku, gali būti, kad jie nebus visiškai pasirengę, nes užsidirbtų pinigų, jei užsiregistruotumėte per juos.

Apskritai, Coinbot.club ypatingą dėmesį skiria bendruomenei ir viliojančiam skaidrumui. Kaip pramonė, susijusi su asmenine nauda ir paprastai vertinanti anonimiškumą, daro gražų pokytį, kad jie skelbia ir elgiasi priešingai. Jie taip pat išsiskiria pažadėdami pasiūlyti realų pelną ir nuostolius, išsiųsdami perspėjimą, jei botas prarado -10 proc..

Jei jus domina, bet nesate tikri, jie praleidžia 7 dienų nemokamą bandomąją versiją. Galite nemokamai registruotis robotams išbandyti, jei jūsų prekybos apimtis neviršija 0,001 BTC. Tai daro tai puikiu pasirinkimu, jei norite pajusti tai, ką norėtumėte įsigyti iš tikrųjų.

Margin.de (buvęs Leonardo)

„Margin.de“ yra „Margin“ išleista prekybos boto platforma, pagaminta su integruotomis dalimis, kurias ji pirko iš anksčiau uždaryto prekybos boto „Leonardo“ vardu. Jų dėmesys skiriamas saugumui, švariems išdėstymams ir efektyviems robotams, o svetainė rodo didelį skaidrumą.

Tai yra vieno mokėjimo sistema, kurios pradinis paketas yra 89 USD, o profesinis planas – 1 699 USD. Tai palaiko stebėtinai daug mainų ir leidžia mokėti iš kelių šaltinių („Visa“, „MasterCard“, „PayPal“ ir „BitPay“)..

Jie, be abejo, yra patraukliausi ir akivaizdžiai daug investavo į sąsajos išvaizdą. Taip pat svetainėje galite rasti išsamų DUK skyrių ir daugybę internetinių pamokų.

„Autonio“

Šis robotas teigia esąs pirmoji visiškai decentralizuota prekybos programa, kurią valdo dirbtinis intelektas. Dėl to „Autinio“ šaltinio kodą gali patikrinti ir patikrinti bet kuris vartotojas.

„Autinio“ yra parduodamas tiek pradedantiesiems, tiek profesionaliems vartotojams su daugybe pritaikomų parinkčių, kad jūsų botui būtų sukurtas norimas prekybos stilius. Tačiau jie taip pat turi turgų, kuriame galite nusipirkti kažkieno.

Platformos programa yra „Ethereum Blockchain“ ir naudoja savo ERC-20 žetoną, vadinamą NIO. NIO žetonus galite įsigyti tokiose pagrindinėse biržose kaip „Bitfinex“, „Ethfinex“ ir kt., Nes jų prireiks norint prekiauti programoje..

Spalio mėn. Programoje kasdien yra daugiau nei 3000 aktyvių vartotojų ir ją galima atsisiųsti iš „Windows“, „Mac OS“, „Linux“ ir „Android“. Šiuo metu prenumeratos kaina yra 50 USD per mėnesį.

Zignaly

„Zignaly“ yra nepaprastai naujas bitkoinų prekybos robotas, vis dar beta stadijoje, ir šiuo metu palaiko tik „Binance“ ir leidžia vartotojams tiesiogiai vykdyti prekybos strategijas. Geriausia savybė iki šiol nėra apribojimas prekybos poroms (dėl kitų platformų mokate daugiau, kad galėtumėte pasiekti daugiau).

Tinklalapis taip pat siūlo daug skaidrumo, įskaitant nuorodas į steigėjų socialinės žiniasklaidos profilius. Šiuo metu jis yra nemokamas, tačiau kai bus oficialus leidimas, tai kainuos ir jie pridės daugiau mainų.

Apžvalgos kol kas geros, todėl stebėkite būsimą pagrindinės platformos išleidimą!

Pelno priekaba

„ProfitTrailer“ turi šiek tiek skaidrumo, tačiau savo kūrėjų svetainėje visiškai nepateikia. Nepaisant to, kad oficialiai įregistruota Curaco mieste, būstinė ir darbuotojai iš tikrųjų yra Nyderlanduose ir reikalauja 3000 vartotojų visame pasaulyje.

Šis robotas gali „atsekti tendencijas“, leidžiantis vartotojams greičiau ir mažiau rizikuoti pereiti prie naujausių tendencijų. Tačiau ypač unikalus yra jo wiki. „Wiki“ turi daugybę instrukcijų puslapių, o palaikymo komanda kalba apie 50 ir daugiau vaizdo įrašų, kuriuose žmonės plačiai naudojami. Tai vienas iš daugelio dalykų, įkvepiantis vartotojus pateikti gerus atsiliepimus.

Šios platformos funkcijos apima (bet neapsiriboja) daugiau nei 20 pirkimo ir pardavimo strategijų, pagalbą pradedantiesiems, portfelio apžvalgą, daugybę mainų ir šimtus kriptografinių pranešimų, „Telegram and Discord“ pranešimų sekimo priemonę ir daug daugiau. Prenumeratos pateikiamos per 1 mėnesį, 3 mėnesius, 6 mėnesius, 9 mėnesius ir 1 metus, jų kaina svyruoja nuo 39 iki 89 eurų per mėnesį. Visi prenumeratos tipai suteikia jums prieigą prie visų mainų ir 24/5 palaikymo. Jie taip pat siūlo paslaugą, kai jūs perkate VPS (virtualų privatų serverį).

„ProfitTrailer“ yra „Windows“, „Mac OS“ ir „Linux“. Galite atsisiųsti programinę įrangą ir naudoti ją bet kuriame prie interneto prijungtame įrenginyje.

„Pro Crypto Bots“ („Goldman Bot“)

Deja, „Pro Crypto Bots“ siūlo didelį skaidrumo trūkumą. Svetainėje nėra apie mus puslapio ir nėra aišku, kas ar kur teikia jų paslaugas, nors vardas yra registruotas Toronte. Vieninteliai patarimai apie jo teisėtumą kyla iš internetinių apžvalgininkų, o didžiausią internetinių vardų ryšį teikia „brokeback packer“.

Pasak svetainės, platforma naudoja „Fibonacci“ prekybos robotus, kad vartotojams suteiktų „neįtikėtinų galimybių auginti jūsų kriptografinę investiciją su minimalia rizika net nepastoviomis rinkos sąlygomis“ ir bando apakinti istorijomis, kai vartotojai, įgyvendinę savo prekybos strategijas, gauna milžinišką grąžą. jei kainos kris.

Pačius robotus tariamai sukūrė anoniminis vartotojas @ Fibonacci30, vienas iš jų skirtas ETH / USD, kuris veikia 2 valandų laikotarpyje, o kitas – BTC / USD, kuris veikia 4 valandų laikotarpyje. Abi yra visiškai automatizuotos ir vyksta tik per „Bitmex“ ir „Deribit“. Dėl šios priežasties ji nėra prieinama JAV, nes šios dvi biržos yra uždraustos (kai kurie interneto vartotojai siūlo naudoti VPN, kad būtų galima tai apeiti)..

Jų ypatybės yra paprastas nustatymas, veikia per „Amazon“ interneto paslaugas, o ne jūsų kompiuteryje, siūlo nesantaikos palaikymo grupę, yra užšifruota, reikalauja didelių grąžų ir gali pirkti / parduoti ateities sandorius. Viskas, ko reikia, yra „Bitmex“ arba „Deribit“ paskyra, „Bitcoin“ (jie siūlo ne mažiau kaip 5 BTC, bet to nereikia) ir „PayPal“, kad galėtumėte užsiregistruoti prenumeratai. Yra tik 1 paketas ir jis kainuoja stulbinančius 350 USD per mėnesį, mokamą tik per „PayPal“.

Apskritai dėl ribotos informacijos apie įmonę ir platformą sunku gauti visišką supratimą apie „Pro Crypto Bots“. Tačiau jie siūlo nemokamą 14 dienų bandomąją versiją ir „Paypal“ nebus apmokestinti, jei atšauksite užsakymą iki 14 dienos. Skaidrumo trūkumas yra neįprastas tokiai brangiai kainuojančiai paslaugai, todėl tęskite savo rizika.

„Crypto World Evolution“ (CWE)

CWE yra įtraukta tik tam, kad parodytų, kaip greitai šie bitkoinų prekybos robotai gali „susidėvėti“. „Crypto World Evolution“, kadaise laikyta aukščiausio lygio sistema, turinti didelę narystę ir aktyvius vartotojus, patyrė nemažą malonę automatinės kriptografinės prekybos robotų erdvėje. Didžiausias patrauklumas buvo tai, kiek jūs individualiai kontroliuojate tai, kuo prekiaujate, ir net kaip atskiras jūsų pasirinktas monetas. Nors savo prekybos pavedimuose jis naudojo tik bitkoinus, jis turėjo galimybę pasirinkti iki 15 skirtingų monetų, kuriomis prekiaujama, ir iš esmės bandyti pasipelnyti iš „mikrobetingo“, mikropardavimo ir mikropirkimo..

Prekybos, kurias atliko šis robotas, vidutiniškai buvo 0,01 BTC vertės, taigi, jei pasirinksite 1 BTC ribą, tada botas gali atidaryti 10 sandorių iš karto, kad įvykdytų šią ribą. Sandoriai lieka „laukiantys“, kol bus pasiektas norimas lygis arba kol paspausite parduoti save (vėl palikdami jums didžiausią kontrolę). Dabar, 2019 m. Pabaigoje, atrodo, kad šis bitkoinų prekybos robotas išnyko užmarštyje ir jį reikia patikrinti prieš kruopščiai apsvarstant, ar naudoti automatinės prekybos robotų programinę įrangą, kad įsitikintumėte, jog ji yra atnaujinta ir tinkamai veikia..

Piko metu vidutiniškai sandoriai buvo uždaryti maždaug 2%, tačiau galima pastebėti, kad jie baigiasi 1-10%. Kadangi rinkos yra nepastovios, tai gali atlikti kelis sandorius per dieną arba jų iš viso nevykdyti. Tai iš tikrųjų priklauso tik nuo to, ką vertina kaip vertą, o tai reiškia, kad jūs galite ramiai atsipalaiduoti, o ne nuolat žiūrėti aukštyn ir žemyn. Nors su šiuo robotu galite naudoti bet kokią prekybos platformą, kol kas rekomenduojame „Binance“, nes jų API leidžia laisvai pasirinkti altcoiną prekybai su jūsų „Bitcoin“. Tačiau, kaip pažymėta, prašome prisijungti prie savo naujausios bitkoinų prekybos robotų portalo versijos, kad prieš naudodami galėtumėte tinkamai apklausti žarnyną. Mes atnaujinsime CWE prekybos robotų programinės įrangos apžvalgą, kai vėl pas mus bus „Intel“.

Daugiau Bitcoin prekybos robotų, kuriuos reikia peržiūrėti

15 populiariausių bitkoinų prekybos robotų yra išvardyti tolesnei peržiūrai ir gairėms. Tačiau netrukus bus daugiau.

 • „Apex Trader“ automatizuota prekybos platforma (veikia „Binance“ ir „KuCoin“)
 • „SuperOrder“ automatiniai kriptovaliutų prekybos robotai (veikia „BitMEX“)
 • „Quadency Smart Crypto Asset Trading and Management“ (veikia daugiau nei 10 biržų)
 • Kryll
 • „Shrimpy Universal Crypto Trading and Portfolio Management App“ (visos pagrindinės platformos)
 • „HodlBot“ kriptovaliutų prekybos botas (lengvas, lengvai pritaikomas)

Kaip žmonės lygina prekybą kriptografija

bitcoin-trading-chart-graph

Eiti į naują kriptovaliutos kovą bitkoinų prekybos kovos lauke gali būti bauginanti, nes prekybos robotai iš esmės yra specialios programos, naudojančios sudėtingus rodiklius, kad būtų galima išanalizuoti rinkos būklę, numatyti kitą jos žingsnį ir vykdyti sandorius. Skamba komplikuotai, tiesa? Bet pažvelkime į šio naujo prekybos kelio peripetijas.

Neigiama pusė

 • Sukčiai – ankstyvais prekybos robotų laikais dauguma buvo tik sukčiai ir tai gali pakenkti bet kuriai šaliai.
 • Paslėpti mokesčiai – ne viskas, kaip atrodo, kai kurios paslaugos turi papildomus mokesčius už mėnesio abonementus.
 • Atnaujinimai – neatsilikti nuo atnaujinimų yra kažkas, apie kurį juokaujama internete, nes žmonės nemėgsta to daryti, tačiau šiuo atveju labai svarbu atnaujinti programinę įrangą, kad botas galėtų išlikti svarbus rinkos pokyčiams.
 • Apribojimai – atsižvelgiant į pasirinktą robotą, gali būti, kad nebus atsižvelgiama į kriptovaliutų naujienų, analizės, viešai neatskleistos informacijos ar dar daugiau, kad žmogus norėtų.
 • Šablonų atitikimas – tai yra tada, kai nustatomas prekybos robotų veiklos algoritmas, todėl jie gali būti mažiau pelningi.
 • Dirbtinis intelektas – dirbtinis intelektas vis dar ribotas ir stengiasi pakeisti žmogaus patirtį ir instinktą.

Aukštynė

 • Efektyvumas – šiuose robotuose nėra žmogaus klaidų, todėl jų greitis ir sugebėjimas išvengti klaidų daro juos labai pelningus.
 • 24/7 – ši rinka niekada nemiega, bet žmonės turi, botas gali jus aprėpti, nereikalaujant kuo daugiau streso..
 • Intuityvūs algoritmai – mašininio mokymosi algoritmai gali greitai atsižvelgti į daugelį dalykų, įskaitant socialinę žiniasklaidą, kad nustatytų geriausias investavimo galimybes.
 • Emocijų trūkumas – tai impulsų pirkimo trūkumas ar kitaip emociškai valdomas žmogaus pasirinkimas, ypač tas, kuris pagrįstas baime.
 • Suasmeninimas – nuolat stebėdami rinkas visame pasaulyje, taip pat galite užprogramuoti robotą, kad lengvai naudojamais sąsajos mygtukais atkreiptų dėmesį į pagrindinius rodiklius, kuriuos norite teikti..

Kiti verti dėmesio pagrindiniai dalykai:

Instituciniai robotai yra skirti problemoms, susijusioms su manipuliavimu rinka ir kripto nepastovumu, sumažinti.

Tradicinius šifravimo robotus sudaro daugiausia automatizuotos sistemos, skirtos atlikti tokius veiksmus kaip informacijos mainai realiuoju laiku, „fiat-crypto“ prekyba, klientų užklausų sprendimas ir kt..

Idealiame pasaulyje galite apsvarstyti galimybę naudoti robotus, kurie sujungia automatinę sistemą su žmonių patirtimi. Pavyzdžiui, „eToro“ siūlo įrankį „CopyTrader“, leidžiantį nukopijuoti tikslius kitų prekybininkų sandorius. Tai daugiau prekybos botas, dirbantis padedant prekiautojui žmogui.

Nepaisant to, jie nuolat vystosi, o jų funkcionalumas ir rafinuotumas nuolat didėja. Visą laiką atsiranda naujų, o jų rinkoje šiuo metu yra dešimtys, laukiančių, kol bus panaudoti. Jie gali būti nemokami arba pagrįsti prenumerata. Tokie robotai gali būti gana brangūs ir dažnai naudojami profesionalių prekybininkų. Vis dėlto jie visi yra tinkami naudoti ir netgi gali būti gana pelningi.

Nors prekybos robotų naudojimas yra daugybė privalumų, vartotojai turėtų atsiminti, kad taip pat yra rimtų apgalvotų pavojų. Galų gale jūs suteikiate savo pinigų kontrolę trečiajai šaliai. Prekybos robotai vis dar yra nauja technologija, kuri dar turi būti sukurta. Negana to, jie dirba su kriptomis, kurios yra tik keleriais metais senesnės technologijos nei patys robotai.

Viena didžiausių rizikų susijusi su ydingąja programine įranga. Ne visi robotai yra vienodos kokybės, o blogas kodavimas gali padaryti daug žalos. Jei nuspręsite prekiauti didelėmis sumomis per robotą, rizika yra daug didesnė. Žinoma, ydinga programinė įranga nėra tikslingas defektas, tačiau tai gali jums kainuoti daug, kai naudojate botą, kuris jį turi.

Taip pat yra „Flash“ strigčių, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį, nes jei nepatiksite „stop-loss“ ribų, galite patirti gana didelių nuostolių. „Flash“ strigimas gali būti gana dažnai, todėl labai patartina būti tokių įvykių stebėtojams.

Galiausiai neturėtume pamiršti apie sukčiavimą. Sukčiai yra įdomi veislė, kuri vystosi pagal technologijas ir rinką. Kai tik atsirado prekybos robotai, sukčiai sugalvojo, kaip juos panaudoti savo naudai. Jie pradėjo kurti padirbtus prekybos robotus, kuriuos prekybininkai pradės naudoti, atiduoti jiems savo pinigus, daugiau niekada jų nematyti.

Kiek prekybos robotai yra svarbūs Bitcoin rinkai?

kriptovaliuta-prekybos robotai

Kriptovaliuta yra visiškai nauja technologija, kuri greitai tampa pasaulio numylėtine. Dar daugiau, tai vis dažniau tampa tiesiogine laboratorijos procedūra prekybai didesniu dažnumu, taip pat prekybos robotų pažangos sritimi..

Nors Volstryto įmonės naudojo daugybę prekybos robotų ir algoritmų įprastoms prekybos disciplinoms, kriptovaliutų rinkos dabar laikomos nauja prekybos platforma naujų metodų tyrimui ir kai kurių rinkodaros strategijų naudojimui..

jį patvirtino „Forbes“, kurie pranešė, kad įrankių ar prekybos programinės įrangos kūrimas ir decentralizuoti mainai pranašaus naują automatizuotų prekybos robotų erą..

Nors įmonės vis dažniau kuria skirtingą kriptografinės prekybos programinę įrangą, tai vis dar yra sektorius, kuris garantuoja daug patobulinimų, kuriuos atskleis nuolatinė dirbtinio intelekto plėtra.

Nors mainų ir „blockchain“ technologijų ateitis vis dar nėra aiški, vis akivaizdu, kad artimiausiu metu dirbtinis intelektas atliks didelį vaidmenį.

Profesionaliems prekybininkams ir instituciniams investuotojams jų prireiks, kad jie padėtų sumažinti riziką vykdydami didelės apimties sandorius pusiau automatizuotai arba laisvų rankų režimu..

Prekybos robotai efektyviai padeda sumažinti prekybos apribojimus ir leidžia mažmeniniams investuotojams efektyviai naudoti paprastesnes technologijų programas per gerai apsaugotą procesą. Tiesą sakant, šie prekybos robotai gali būti sukurti siekiant pasinaudoti prekybos nenuoseklumais, kuriuos sukelia tam tikros manipuliacijos, ir taip padėti investuotojui ar prekybininkui uždirbti dar daugiau pinigų.

Prekybininkai robotai su dirbtiniu intelektu taip pat padės lengviau stebėti prekybą ir investicijų portfelį. Dėl to prekybininkai, remdamiesi patikima ir nuspėjama grąža, gali sutelkti dėmesį į savo portfelio augimą.

Be to, prekybininkai, naudojantys robotus, iš savo prekybos dažniau pašalina visas žmogaus klaidas. Tiesą sakant, praėjusiais metais daugelis prekybininkų naudojosi prekyba.

Ilgalaikiai efektai

Šiais laikais patyrę prekybininkai naudoja pažangias prekybos priemones, nes įprasti prekybininkai jų nepažįsta. Šiuo metu yra bendra kriptografinės prekybos API, todėl robotų naudojimas tampa sudėtingesnis. Ironiška, tačiau dauguma jų nesiseka, kai kalbama apie mažos apimties sandorius.

Dėl kriptovaliutų rinkos nepastovumo reikia prekybinių robotų, kurie tampa vis populiaresni tarp prekybininkų. Šie programuojami programinės įrangos algoritmai leidžia investuotojams visą laiką išlikti prekyboje, kai robotas automatiškai teikia pasiūlymus net tuo metu, kai prekybininkas miega, o kita pasaulio pusė tik pradeda busti ir kilti..

Nors kripto prekybos robotai skamba nuostabiai, reikia kruopštaus patikrinimo, jei jis susijęs su automatine programine įranga, nes vien tik žmogus nėra neklystantis, kai kalbama apie prekybą. Net Warrenas Buffetas, patyręs Volstryto legenda, kartais pralaimi, o kriptografiniai prekybos robotai gali būti naudingi užtikrinant, kad tokie investuotojai liktų prieš kitus.

Nepaisant to, jų nuolatinis naudojimas prekyboje sukelia didelių išlaidų. Galų gale yra tikra, kad robotai ir toliau bus tobulinami, kad patenkintų įvairius prekybos poreikius. Tai bus dar labiau, kai kriptografijos pramonė stabilizuosis, nes jie atliks svarbų vaidmenį padėdami kūrėjams, turintiems AI gilias mokymosi galimybes..

Paskutinės automatinės „Bitcoin Trading Bot“ mintys

crypto-trading-bots-review

Čia jūs turite tai – mes padarysime viską, kad atnaujintume atlikdami nuolatinius tyrimus apie naujausius ir puikiausius bitkoinų prekybos robotus. Kaip greitai „FinTech“ ir virtualių valiutų pasauliai auga, per trumpą laiką daug kas gali pasikeisti.

Kai naujovės ir įžvalgos ima kaupti ir demonstruoti stipriąsias savybes visais transformuojančiais ir trikdančiais būdais, bus daug šernų skalaujama su šonine. Bet kaip mėsa nėra raktas, baltymas yra tas, kuriame yra sprendimas. Nesvarbu, kokiame sąraše sukluptumėte ir perskaitytumėte toliau, niekada neinvestuokite daugiau nei rizikuojate prarasti, nes daugybė su kriptovaliuta susijusių įstatymų, taisyklių ir nuostatų dar turi priimti abėcėlės valdymo organai.

Paskutinis dalykas, kurį reikia atsiminti dėl prekybos robotų, yra tai, kad jie yra įrankiai, kuriuos reikėtų vertinti ir naudoti. Tai nėra pasyvus pajamų sprendimas, kuris uždirbs jums pelną, kai darote ką nors kita vien dėl automatizuoto madingo žodžio. Žinoma, kai kuriems iš jų galite nustatyti konkrečius parametrus ir šiek tiek apsaugoti savo prekybą, tačiau rinka nuolat auga ir keičiasi, o jūsų parametrai turi atitikti šiuos pokyčius, ypač tol, kol kasdieninės kriptografinės naujienos ir ciklai tęsiasi.

Dėl to jūs negalite tiesiog įsteigti botą ir jį pamiršti. Jie vis dar reikalauja jūsų priežiūros ir dažnai net kišimosi. Teisinga strategija taip pat yra svarbi, o jei elgiatės tinkamai, prekybos robotai gali pasirodyti gana pelningi įrankiai. Jei ne – tikėkitės rimtų nuostolių.

Baigiant šį kūrinį, verta prisiminti, kad skirtingai nuo žmonių, komercinius robotus niekada nevilioja emocijos ar kiti psichologiniai veiksniai, kurie, kaip žinoma, daro įtaką daugeliui prekybininkų. Tai sakant, jie nieko nevadina intelektu „didžiausiu žmogaus turtu“. Laimingo prekybos visiems &# 128578;

PS: susisiekite su mumis, jei turite atsiliepimų ar pasiūlymų, ir pasiruoškite, kad bitkoinas sumažėtų perpus, kur galėtų išsipildyti daug patikimų BTC kainų prognozių. Gali pasirodyti, kad unikalus, vienkartinis bitkoinas yra tinkamiausias laikas pradėti naudoti automatizuotą kriptografinės prekybos robotą, kad būtų galima pasinaudoti kitu bulių rinkos ciklu..

@media (min-width: 300px) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-7517 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {fono paveikslėlis: tiesinis gradientas (rgba (0, 0, 0, 0.5), rgba (0, 0, 0, 0.5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/12/bitcoin-accepted-here-2.jpg")! svarbu;} [duomenys-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-7517 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: užveskite pelės žymeklį [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {fono paveikslėlis: tiesinis gradientas (rgba (0, 0, 0, 0,25), rgba (0, 0, 0, 0,25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/12/bitcoin-accepted-here-2.jpg")! svarbu;}}

Priimkite „Bitcoin“ mokėjimus: naudokite 14 populiariausių prekybininkų vartų

Skaityti daugiau @media (min-width: 300px) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-6558 [duomenys-css ="tve-u-16db90daad6"] {fono paveikslėlis: tiesinis gradientas (rgba (0, 0, 0, 0.5), rgba (0, 0, 0, 0.5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/bitcoin-accepted-here.jpg")! svarbu;} [duomenys-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-6558 [duomenys-css ="tve-u-16db90daad5"]: užveskite pelės žymeklį [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {fono paveikslėlis: tiesinis gradientas (rgba (0, 0, 0, 0,25), rgba (0, 0, 0, 0,25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/bitcoin-accepted-here.jpg")! svarbu;}}

Išleiskite „Bitcoin“: geriausios vietos, priimančios kriptografinius mokėjimus 2020 m

Skaityti daugiau @media (min-width: 300px) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-6496 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {fono paveikslėlis: tiesinis gradientas (rgba (0, 0, 0, 0.5), rgba (0, 0, 0, 0.5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/Futures-Contract.jpg")! svarbu;} [duomenys-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-6496 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: užveskite pelės žymeklį [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {fono paveikslėlis: tiesinis gradientas (rgba (0, 0, 0, 0,25), rgba (0, 0, 0, 0,25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/Futures-Contract.jpg")! svarbu;}}

„Bitcoin“ ateities gidas: geriausios biržos + kaip veikia prekyba

Skaityti daugiau @media (min-width: 300px) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-3532 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {fono paveikslėlis: tiesinis gradientas (rgba (0, 0, 0, 0.5), rgba (0, 0, 0, 0.5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/10/Scams.jpg")! svarbu;} [duomenys-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-3532 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: užveskite pelės žymeklį [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {fono paveikslėlis: tiesinis gradientas (rgba (0, 0, 0, 0,25), rgba (0, 0, 0, 0,25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/10/Scams.jpg")! svarbu;}}

„Bitcoin“ suktybės: „Bitcoin Hacks“, „Vagystės“ ir „Išeities iš sukčiavimo“ istorija

Skaityti daugiau @media (min-width: 300px) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-5760 [duomenys-css ="tve-u-16db90daad6"] {fono paveikslėlis: tiesinis gradientas (rgba (0, 0, 0, 0.5), rgba (0, 0, 0, 0.5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/BITCOIN-PRICE.jpg")! svarbu;} [duomenys-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-5760 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: užveskite pelės žymeklį [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {fono paveikslėlis: tiesinis gradientas (rgba (0, 0, 0, 0,25), rgba (0, 0, 0, 0,25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/BITCOIN-PRICE.jpg")! svarbu;}}

„Bitcoin Price Today“: BTC / USD valiutos kurso vertės vadovas

Skaityti daugiau @media (min-width: 300px) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-5478 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {fono paveikslėlis: tiesinis gradientas (rgba (0, 0, 0, 0.5), rgba (0, 0, 0, 0.5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/CryptoTrading.jpg")! svarbu;} [duomenys-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-5478 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: užveskite pelės žymeklį [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {fono paveikslėlis: tiesinis gradientas (rgba (0, 0, 0, 0,25), rgba (0, 0, 0, 0,25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/CryptoTrading.jpg")! svarbu;}}

„Bitcoin Chart“ analizė: kaip prekiauti „Bitcoin“ naudojant diagramas

Skaityti daugiau

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me