Piesaiste Pievieno OMG, Kripto firmas palielina līdzekļus un YFI cenas palielinās

Tether pievieno OMG tīklu starp Ethereum satiksmes sastrēgumiem

Stablecoin emitents Tether ir pieņēmis OMG tīklu USDT marķieriem, jo ​​pieprasījums pēc vadošā stablecoin turpina pieaugt – līdzās interesei par arvien pārslogotāko Ethereum blockchain.

Pēc oficiālu paziņojumu, Pārvietošanās uz procentuālo daļu ievietošanu OMG tīklā, 2. slāņa risinājums Ethereum, kas izmanto darījumu paketēšanu, nodrošinās ātrāku apstiprināšanas laiku un zemākas maksas, bet neapdraudēs ķēdes drošību.

Saskaņā ar CoinGecko datiem preses laikā OMG marķiera cena pēdējo septiņu dienu laikā ir palielinājusies par 261,7%.

Galvenie līdzņemamie piedāvājumi:

  • Stabils pieprasījums pēc stablecoins un sprādzienbīstams decentralizēto finanšu pieaugums kopā ir ievērojami aizsērējis Ethereum tīklu un, savukārt, palielina darījumu maksu. 2. slāņa risinājumi, piemēram, OMG Network, ir paredzēti, lai īstermiņā un vidējā termiņā palielinātu pieprasījumu.
  • Pats DeFi var sākt meklēt citus blokķēdes, nevis Ethereum, piemēram, konkurentus vai Bitcoin (BTC).

OMG cenu diagrammaPēdējo septiņu dienu laikā OMG tīkla (OMG) cena ir pieaugusi. Avots: MonētaGecko

BlockFi savāc 50 miljonus ASV dolāru, Pantera – 165 miljonus ASV dolāru

Kriptogrāfiskās kreditēšanas platforma BlockFi ir slēgta C sērijas līdzekļu piesaistīšana 50 miljonu ASV dolāru vērtībā – kas seko 30 miljonu ASV dolāru B sērijas līdzekļu vākšanai februārī. Pēdējo kārtu īpaši vadīja Morgan Creek Digital, un tajā piedalījās Winklevoss Capital, NBA spēlētājs Metjū Dellavedova, divi universitātes fondi un citi.

BlockFi veiksmīgais līdzekļu vākšana izriet arī no kripto investīciju kompānijas Pantera Capital, kas nesen savāca aptuveni 165 miljonus USD privātajā finansējumā.

Galvenie līdzņemamie piedāvājumi:

  • BlockFi veiksmīgais līdzekļu vākšana ļauj ilgtermiņā kļūt par visaptverošu finanšu pakalpojumu uzņēmumu – un sākt īstermiņā izsniegt BTC kredītkartes.
  • Finansējuma vākšana arī palīdzēs BlockFi censties noturēties priekšā arvien konkurējošākajam kriptogrāfijas kreditēšanas tirgum, Coinbase un citiem iesaistoties cīņā.
  • Citi veiksmīgi līdzekļu vākšana, piemēram, no Pantera Capital, ilustrē iespējamo kriptogrāfijas nozares izaugsmi un nobriešanu.

Paredzams, ka Pro-Bitcoin galvenais uzvarētājs pievienosies ASV Senātam

Bijusī ASV republika Sintija Lummisa ir uzvarējusi savās galvenajās sacensībās Vaiomingā pēc deviņu citu republikāņu kandidātu uzvarēšanas.

The atzīmēja Bitcoin advokāts tagad stāsies pretī demokrātam Meravam Ben-Deividam, kuru, pēc viņas domām, viņa sakauts, balstoties uz štatu pašreizējās politiskās tendences.

Lummis pirmo reizi iegādājās BTC 2013. gadā un uzskata par vadošo kriptovalūtu kā vērtības krātuvi.

Galvenais līdzņemšana:

  • Politiski pieredzējusī Lummis, visticamāk, kļūtu par vienu no kripto draudzīgākajiem likumdevējiem Amerikas Savienoto Valstu valdībā, ja viņa uzvarētu vispārējās vēlēšanās.

Spēcīgas lietavas apgrūtina Bitcoin ieguvi Ķīnas provincē

Spēcīgas lietavas Ķīnas Sičuaņas provincē ir izpostījušas Bitcoin ieguves operācijas šajā apgabalā, izraisot ikdienas kritumu no 10% līdz 20% šīs nedēļas sākumā atkarībā no ieguves baseina.

Lietusgāzes ir bijušas atbildīgas par elektroenerģijas padeves pārtraukumiem, plūdiem un telekomunikāciju jautājumiem reģionā, kas ir iemesls 9,66% no BTC hash likmes valstī, kas veido 65,08% no Bitcoin ieguves jaudas.

Galvenie līdzņemamie piedāvājumi:

  • Plūdi galu galā būs īstermiņa neveiksme Bitcoin izrakteņu iegūšanai Sičuanā, jo lietus sezona normālos apstākļos faktiski var nākt par labu hidroelektrostacijām..
  • Neskatoties uz dominējošā stāvokļa saglabāšanu kā Bitcoin ieguves epicentrs, operācijas Ķīnā ir bijušas smagi skāra 2020. gadā – lielā mērā sakarā ar COVID-19 sarežģījumu, iekšējo strīdu – piemēram, Bitmaina un Kanaānas – sūtījumu kavēšanos un politikas izmaiņām Sičuaņā.

Bitcoin hash likmju diagrammaPēdējo dienu laikā Bitcoin (BTC) hash likme samazinās. Avots: blockchain.com

Yearn.finance YFI marķieris šonedēļ uzsprāga par 173%

Saskaņā ar CoinGecko iegūtajiem datiem, preses laikrakstā yearn.finance (YFI) pēdējās nedēļas laikā ir pieaudzis par 173,2%, un šobrīd tā tirgo 14 558,20 USD..

YFI uzsāka darbību pirms četrām nedēļām un sāka tirgoties par 32 ASV dolāriem. Pēdējo 30 dienu laikā tas ir pieaudzis par 1541,2%.

Pārvaldības žetona straujā izaugsme lielā mērā ir saistīta ar tā marķētās apdrošināšanas platformas izlaišanu, kā arī vispārējo satraukumu par decentralizēto finansējumu.

Galvenais līdzņemšana:

  • YFI ir vēl viens piemērs tam, kā ar DeFi saistīti marķieri vērtības pieaugumā īsā laika posmā palielina dažus ieguldītājus. Tomēr daži no plašākas kriptovalūtu nozares pārstāvjiem joprojām nav pārliecināti par DeFi leģitimitāti un baidās, ka uzpūš burbulis.

gads. finanšu (YFI) cenu diagrammaYearn.finance YFI pārvaldības marķiera cena ir strauji pieaugusi. Avots: MonētaGecko

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas, oriģinālus pētījumus & kurētas ziņas no kriptogrāfijas profesionāļiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

b09 9f6 dcf 778 e48 1c4 b1c