Swarm 2.0 Goes Live – Spieta fakti

Ļoti gaidītais Swarm 2.0 atjauninājums šajā mēnesī sāka darboties. Atjauninājums nospiež platformas jau tā iespaidīgā atvērtā infrastruktūra soli tālāk. Tagad uzņēmumi var izsniegt drošības marķierus vairākās blokķēdēs par pazeminātām likmēm. Pašlaik Swarm var palaist drošības marķierus Ethereum, Stellar un Trons.

Kas ir Swarm?

Swarm 2.0 ir uzņēmuma līmeņa marķēšanas un izdošanas platforma. Uzņēmumi var marķēt jebkuru aktīvu, izmantojot spietu SRC-20 protokolu. Pašlaik Swarm apzīmē visdažādākos aktīvus, tostarp vērtspapīrus, akcijas un pat tēlotājmākslu. Šī stratēģija pazemina ieguldījumu sākuma līmeni un nodrošina uzņēmumiem piekļuvi globālai ieguldījumu kopienai. Svarīgi ir tas, ka platformā ir iekļautas dažas unikālas funkcijas, kas to izceļ starp pieaugošo žetonu izdošanas pūli.

Nulles sākotnējā maksa

Spiets uzcēla uzacis pāri kriptokopienai pēc paziņojot nulles avansa maksas struktūra uzņēmumiem, kas vēlas rīkot STO. Uzņēmuma jaunais cenu modelis novērš augstās izmaksas, kas bieži saistītas ar pūļa finansēšanas projektiem. Agrāk analītiķi minēja šīs izmaksas kā vienu no galvenajiem šķēršļiem, kas aizkavēja masveida drošības žetonu pieņemšanu. Tagad uzņēmumiem ir rentabla, uz blokķēdi balstīta pūļa finansēšanas stratēģija, kuru izmantot.

Spiets caur čivināt

Spiets caur čivināt

Atvērtais avots

Spiets ir atvērtas izcelsmes jēdziens, kas virza marķēšanas robežas uz nākamo līmeni. Viens no uzņēmuma izdevīgās pieejas tirgum piemēriem bija 2018. gada augusts. Šajā laikā Swarm atklāts tas bija simbolizējis darbinieku pašu kapitālu ļoti populārajā Robinhood tirdzniecības lietotnē.

Ironiski, ka Robinhood nebija ne jausmas, kas vai kas bija Swarm, kad tika jautāts par šo soli. Uzņēmums nekad nav paziņojis un pat neplānojis piedāvāt publiskas akcijas. Par laimi, Swarm darbojas tādā veidā, ka uzņēmumam nav nepieciešama atļauja piedāvāt šos produktus. Lūk, kā Swarm izdevās izvilkt šo manevru bez Robinhood apstiprinājuma un kāpēc tas ir likumīgi to darīt.

Kā darbojas Swarm 2.0

Šajā piemērā uzņēmums izmantoja brokeru partnerību un sindikāta vadītāju kombināciju, lai iegūtu kapitālu no iepriekšējiem Robinhood darbiniekiem. Šie darbinieki vēlējās likvidēt savu kapitālu pirms uzņēmumu IPO. Kad bija savākts pietiekami daudz pašu kapitāla, tas tika ieslēgts čaulas uzņēmumā. Tad Swarm tokenizēja čaulas uzņēmuma akcijas kā SRC-20 žetonus.

Svarīgi, ka SRC-20 marķieros tiek automātiski integrēti tiesiskās un normatīvās atbilstības apsvērumi protokolā. Tas padara SRC-20 marķierus elastīgus to lietošanas gadījumu scenārijos.

Tirgus piekļuves protokols

Interesanti, ka Swarm 2.0 izmanto tirgus piekļuves protokolu (MAP), lai iespējotu bezšuvju pārrobežu blokķēdes darījumus. Šī funkcija padara SRC-20 marķierus pievilcīgākus investoriem, jo ​​tas ļauj marķieriem sasniegt augstāku savietojamību. MAP var darboties arī ar citiem drošības marķieriem, izņemot Swarm SRC-20 marķieri.

Swarm 2.0 Masternodes

Vēl viena galvenā Swarm iezīme ir Masternodes lai tā blokķēde būtu droša. Šie mezgli darbojas līdzīgi Bitcoin, jo tie pārbauda un pievieno blokķēdei darījumus. Masternodes nopelna SWM žetonus par saviem pakalpojumiem. Par laimi, ikviens var kļūt par Masternode. Jums vienkārši jāieliek 50 000 SWM žetonu.

Jums būs prieks uzzināt, ka SRC-20 žetoni ir saderīgi ar protokolu ERC-20. Līdz ar to šī saderība nozīmē, ka jūs varat ievietot savas SWM daļas jebkurā ERC-20 makā. Kad būsiet savācis savus žetonus, vienkārši lejupielādējiet masternodu programmatūru un tu esi oficiāls.

Lielās partnerības

Partnerattiecības ir svarīga Swarm biznesa stratēģijas sastāvdaļa. Īpaši uzņēmums sadarbojās ar Lielbritānijā bāzētu kriptogrāfijas brīvības atņemšanas pakalpojumu sniedzēju Copper. Runājot par partnerību, Swarm izpilddirektors un līdzdibinātājs, Filips Pīpers, aprakstīja uzņēmumu saderību. Viņš arī veltīja brīdi, lai izskaidrotu, kāpēc varš bija lieliski piemērots. Vara nodrošina institucionālā līmeņa drošību digitālajiem aktīviem.

Sper to

Swarm turpina attīstīt savu platformu tādā veidā, kas to nošķir no konkurentiem. Firmas nulles avansa maksas struktūras izmantošana parāda, ka šī firma nopietni vēlas turpināt kripto ieviešanu. Jūs varat sagaidīt, ka tuvāko mēnešu laikā no šīs platformas tiks sākts jaunu projektu “bars”.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me