OKB ekosistemos mėnesio ataskaita (2019 m. Gruodis – 2020 m. Sausis)

Ką tik praėjo Mėnulio naujieji metai. Linkime visiems sveikų ir klestinčių Žiurkės metų! Sausio mėnesį OKB daugiausia dėmesio skyrė saugojimo palaikymo plėtrai ir mes sukūrėme partnerystę su 3 įmonėmis, kad būtų galima saugiai saugoti OKB. Mes taip pat išplėtėme OKB prekybos kanalus ir pridėjome naują EURO indėlių kanalą. Siekdami patenkinti milijonų OKB turėtojų poreikius visame pasaulyje, praėjusį mėnesį surengėme 5 bendruomenės susitikimus, norėdami išklausyti jų vertingų pasiūlymų ir atsiliepimų..

Nuo šiandien OKB užmezgė ekologinę partnerystę su 32 verslais visame pasaulyje ir atvėrė indėlių kanalus dešimtims pagrindinių šalių ir vietovių, įskaitant USD, EURO, Pietų Korėjos voną, Vietnamo dongą ir Indonezijos rupiją. Kolektyvinių mūsų komandos pastangų dėka daugelyje pagrindinių biržų taip pat įtraukėme OKB prekybos poras. Dar įdomiau tai, kad OKB įrašė puikų rezultatą sausio mėnesį! 2020 m. Mes ir toliau tobulinsime OKB ekosistemą, kad pakeltume OKB į naujas aukštumas.

1. OKB sausio mėnesį užfiksavo 3,42 USDT, o mama padidėjo 25%

OKB sausio mėnesį pasiekė puikių rezultatų rinkoje ir sulaukė vartotojų palaikymo visame pasaulyje.

Sausio mėnesį OKB pakilo nuo 2,61 USDT iki 3,26 USDT, užfiksavus 24,9% padidėjimą. Didžiausia sausio mėn. Buvo 3,42 USDT.

2. OKB laikymo palaikymas ir cirkuliacija

Praėjusiais metais į kriptografijos rinką atėjo daugiau įmonių ir mainų, kad galėtų pasinaudoti šios kylančios pramonės dalimi, taip pat ir sukčiai bei sukčiavimai; todėl turto apsauga tapo pagrindiniu vartotojų rūpesčiu. OKB ieškojo būdų, kaip patenkinti OKB vartotojų saugaus saugojimo ir apyvartos poreikius, ir tai bus svarbus OKB pagrindas, kad 2020 m..

Sausio mėnesį mes sutelkėme dėmesį į partnerystės su žinomomis kriptografijos įmonėmis plėtojimą ir OKB saugojimo palaikymą aparatinėms piniginėms, sutartinėms ir debesų saugykloms, kad vartotojai galėtų saugiai laikyti savo turtą..

2020 m. Sausio 7 d. Mes bendradarbiavome su Taivano sutartinių piniginių bendrove „Portto“, kad palaikytume OKB saugojimą jų piniginėje „Blocto“..

„Blocto“ yra viena iš paprasčiausių naudotis „blockchain“ saugojimo paslaugomis. Per „Blocto“ OKB savininkai gali saugiai laikyti savo turtą ir tuo pačiu mėgautis puikia įmonės vartotojo patirtimi.

2020 m. Sausio 9 d. Bendradarbiavome su „Cool Wallet“, pasauline aparatinės piniginės įmone, kad palaikytume OKB saugojimą.

Siekdami padidinti vartotojų informuotumą apie turto saugumą ir padėkoti jiems už nuolatinį palaikymą, mes taip pat surengėme nemokamą „OKB“ aparatinės piniginės akciją su „Cool Wallet“, laimingiesiems nugalėtojams išduodami nešiojamas OKB piniginės korteles, kurios priimamos skirtingose ​​parduotuvėse..

2020 m. Sausio 10 d. Susikibome rankomis su „Hoo“, viešosios grandinės turto debesų mainais, kad palaikytume OKB saugojimą „Hoo“ piniginėje..

Aferos ir sukčiavimo išpuoliai visada buvo svarbiausia kripto prekybininkų grėsmė. Kai į rinką ateina nauji kriptografijos vartotojai ir kiekvieną dieną perka „OKB“, darome viską, kad apsaugotume „OKB“ vartotojų turtą.

Nuo šiandien OKB užmezgė partnerystę su 9 pirmaujančiomis pramonės įmonėmis piniginėmis, įskaitant „Ledger Vault“, „Bitpie“, „Mirthril“, „Kcash“, „Pocket“ ir „Cobo“..

3. Daugiau OKB prekybos kanalų

Mes stengėmės padidinti OKB likvidumą ir konkurencingumą rinkoje. Sausio mėnesį mes toliau pašalinome OKB prekybos kanalų vertės mainų kliūtis.

2020 m. Sausio 9 d. OKB oficialiai įtrauktas į Europos „C2C“ biržos „Bitlocus“ sąrašą. Dabar vartotojai gali tiesiogiai prekiauti OKB su EUR.

OKB palaiko įvairius pagrindinius prekybos metodus Europoje, tokius kaip SEPA, SWIFT ir VISA. Būdamas trečia pagal dydį pasaulyje šifravimo rinka, OKB prekybos pradžia EURO zonoje daro didelę įtaką ekologinei OKB statybai. Ateityje toliau plėtosime Europos rinką.

2020 m. Sausio 16 d. OKB bendradarbiavo su „CoinBene“, kad išvardytų OKB spot prekybos poras.

Nuo šiandien mes bendradarbiavome su 8 pagrindinėmis „C2C“ biržomis, įskaitant „Bitfinex“, „ALINIEX“, „Probit“ ir „Indodax“, kad palaikytume OKB pirkimą USD, EUR, Vietnamo Dong, Pietų Korėjos vona, Indonezijos rupija ir kt. prekyba, OKB dabar yra įtrauktas į daugybę pagrindinių biržų, tokių kaip „Bitmax“, „Bitfinex“ ir „BiKi“, su daugiau nei 40 pagrindinių turimo turto porų..

4. OKB bendruomenės plėtra

Bendruomenė yra svarbus ryšys tarp OKB vartotojų ir OKEx. Neseniai iš mūsų pasaulinių vartotojų gavome daug širdį džiuginančių naujųjų metų sveikinimo vaizdo įrašų anglų, korėjiečių, japonų, arabų, kantoniečių, malajiečių, indų, tamilų ir kitomis gimtosiomis kalbomis..

2020 m. Sausio 6 ir 10 d. Organizavome akcijas, norėdami suteikti nemokamas „OKB“ ir „OKB“ piniginės korteles, kad surinktume vertingus vartotojų pasiūlymus dėl „OKB“ automobilių rezervavimo ir aparatinės piniginės paslaugų paleidimo..

Suprantame, kad OKB ekosistema yra neatsiejama nuo bendruomenės, todėl norime sukurti į vartotoją orientuotą bendruomenę, kurioje visada galėtume klausytis tiesiogiai vartotojų komentarų ir pasiūlymų, kad galėtume toliau tobulinti savo paslaugas..

Dėkojame už visą jūsų paramą per pastaruosius metus. Praneškite mums savo pasiūlymus ir atsiliepimus, kad galėtume jums patobulinti OKB ekosistemą!

Papasakok, ką tu galvoji [apsaugotas el. paštu]!

Sekite „OKEx“:

Svetainė: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

1b9 d77 ee7 64f 4f0 582 91b