Štangos strategija šifravimui

Apžvalga

Pasaulinės rinkos išliko nestabilios, nors turto rinkos parodė pradinį atsigavimo po kovo mėnesio išpardavimą. Tuo metu, kai dviženklis pelnas ar nuostoliai yra nauja įprasta, balansuojanti rizika ir atlygis investicijoms atrodo kritiškesni nei bet kada. Ilgalaikių pajamų ir akcijų investuotojai jau seniai laikosi štangos strategijos, kad diversifikuotų savo riziką ir potencialiai galėtų pasiekti didesnę investicijų portfelio grąžą. Ar štangos strategija galėtų veikti su kriptografiniu turtu? Kaip sukonstruoti šifruotą štangą?

Kokia yra štangos strategija?

Svarstyklių strategija yra labai didelės rizikos ir nerizikingų investicijų į tą patį portfelį mišinys, vengiant visko, kas yra viduryje. Šio požiūrio tikslas yra maksimaliai padidinti potencialią grąžą, tuo pačiu sumažinant neigiamą riziką. Kadangi grįžtamasis srautas paprastai yra neigiamai susijęs, tai reiškia, kad vienas gerai veikia, kai kitas kovoja. Keičiantis rinkos sąlygoms, strategai gali pakoreguoti kiekvienos pusės svorį.

Obligacijų portfelyje štangos strategija gali reikšti trumpalaikių obligacijų laikymą, kurios laikomos nerizikingomis, bet moka mažiau, o tuo pačiu ir kai kurias ilgalaikes obligacijas, kurios gali suteikti didesnį pelningumą, tačiau turi didesnę palūkanų normos riziką..

Akcijų erdvėje strategai galėtų uždėti gynybines atsargas ant vieno štangos galo, o didelės rizikos spekuliacines atsargas, kurios gali suteikti didesnę grąžą kitame gale..

Kartą štangos strategiją išgarsinęs mokslininkas ir statistikas Nassimas Nicholasas Talebas sakė, "Jei žinote, kad esate pažeidžiamas prognozavimo klaidų, ir sutinkate, kad dauguma rizikos priemonių yra ydingos, jūsų strategija yra būti kiek įmanoma agresyvesniam ir konservatyviam, o ne būti agresyviam ar konservatyviam."

Rizikos spektro išplėtimas kriptografinėje erdvėje

Nors kriptovaliuta apskritai buvo laikoma rizikingesniu turtu, lyginant su kitomis turto klasėmis, tokiomis kaip akcijos ir obligacijos, rizikos kriptografinėje erdvėje vis daugiau.

Kripto prekybininkai ir investuotojai dabar gali mėgautis didesniu lankstumu, kai reikia koreguoti savo svertą ir strategijas atsižvelgiant į jų rizikos tolerancijos lygį dėl spartaus vystymosi. produktas vietos. Viena vertus, prekybininkai gali padidinti savo svertą, į savo portfelį įtraukdami išvestinių finansinių priemonių (didesnė spektro rizika). Kita vertus, pridedant kuoliuotis, investuotojai gali uždirbti pasyvias pajamas naudodami kriptovaliutas (mažesnė spektro rizika).

Įvedus šiuos produktus ir lengvai pasiekiant juos kripto mainai kaip ir „OKEx“, tai atvėrė naujų galimybių leisti rinkos dalyviams priimti tokias strategijas kaip štangos strategija ir padaryti ją prieinamą kriptografiniam pasauliui.

„Štangos“ šifravimo programos

Gali būti keli aspektai, kai kalbame apie štangos strategijos taikymą kriptografiniame portfelyje. Pirkėjams ir sulaikantiems investuotojams štangos strategija gali būti maždaug tokia:

  • 70% – „Stablecoin“ santaupos. t.y., USDT taupymas „OKEx“ turi 0,6815% APY.
  • 30% – XTZ + NUORODA

Viena iš skynimo priežasčių XTZ ir NUORODA yra tai, kad jie teikia deramą pagal riziką pakoreguotą grąžą. Duomenys sudaryta „Messari“ rodo XTZ 90 dienų Sharpe santykis yra 1,80, o NUORODA’S 1.33 val. Tai vieni aukščiausių rodmenų tarp pirmaujančių altcoinų.

Žinoma, buvo keletas kitų žetonų ir monetų, kurių „Sharpe“ santykis yra dar didesnis (tai reiškia, kad rizikinga ir potencialiai didesnė grąža). Tačiau greičiausiai pasirinkimą ribos kiti veiksniai, tokie kaip likvidumas, rinkos dydis ir prieinamumas. „OKEx“ paaiškino, kas yra „Sharpe“ santykis ir kaip tai gali paveikti jūsų šifravimo portfelį, skaitykite daugiau čia.

Kitoje štangos pusėje, atsižvelgiant į tai, kad stablecoinai nėra nerizikingi, pvz DAIKainos gali būti labai svyruojančios dėl pokyčių ETH. USDT ir USDC taip pat gali kilti kitokia sisteminė rizika. Tačiau, lyginant su pagrindiniais altkoinais, net ir bitkoinais, tinkamesnis pasirinkimas yra įdėti stablecoins į vieną štangos galą..

Pirkdami ir laikydami investuotojus, kurie gali tvarkyti rizikingesnį turtą, didesnį nepastovumą ir norėtų trumpesnio investavimo laiko, jų štanga galėtų būti tokia:

  • 70% – MKR
  • 15% – MCO
  • 15% – BSV

Paimkime šį derinį kaip pavyzdį: laikotarpiu nuo kovo 13 d. Iki balandžio 13 d. Iškart po kovo išpardavimo atsirado toks portfelis apie 38 proc. grąža viršijo BTC 29 proc. tuo pačiu laikotarpiu. Vėlgi, investuotojai gali pakoreguoti savo paskirstymą kiekvienoje štangos pusėje naudodami turtą, kuris atitinka jų investavimo tikslus.

Svarstyklių strategija taupant kriptografiją

Uždirbdami pasyvias pajamas naudodamiesi kriptografija, įgyjate daugiau populiarustarp investuotojų. Tuo pačiu metu sandėliavimo, santaupų ir terminuotųjų indėlių produktai buvo universalesni nei bet kada, vis daugiau palaikomų žetonų ir monetų.

Nors taupytojai gali rinktis daugiau taupymo / pakavimo produktų, šių produktų pajamingumas gali svyruoti nuo 0,04% iki viršyti 11%, todėl atrodo, kad svarbiau yra sukurti tinkamą EARN portfelio strategiją. Šioje erdvėje taip pat gali būti naudinga štangos strategija.

Fiksuotų pajamų erdvėje didesnio pajamingumo obligacijos paprastai turi didesnę kredito riziką. Valiutų pasaulyje dėl didesnio pelningumo FX investuotojai patirs didesnį nepastovumą. Kriptovaliutoje ši sąvoka yra panaši. Kriptos, teikiančios didesnes taupymo normas, paprastai yra vidutinio / mažo kapitalo altcoins, kurios paprastai yra didesnės nepastovumo.

Pavyzdžiui, TU grandine (TU) norma , o „OKEx“ buvo 4,58 proc DAIAkcijų paketas buvo vos 1%. 30 dienų terminuotų indėlių kaupimo strategija gali būti tokia:

  • 20% – MCO (7,68% APY)
  • 80% – EOS (3,13% APY)

Investuotojai taip pat gali ištirti skirtingų akcijų paketo / taupymo / terminuotų indėlių produktų derinį, kad padidintų grąžą ir subalansuotų kainų svyravimų riziką..

Išvada

Štangos strategija gali būti ne įprasta strategija. Tačiau po COVID rinkos taip pat nėra įprastos. Pandemijos sukelta ekonominė žala yra potencialiai didelė, tačiau ji vis dar nėra iki galo įgyvendinta. Tuo pačiu metu pasaulio politikos formuotojai, siekdami sušvelninti rinkas, išleido keletą išsamių skatinamųjų priemonių paketų. Investuotojų lūkesčiai buvo aklavietė tarp kritimo į depresiją ir V formos ekonomikos atsigavimo, sukurtų bangų, kurios veikia visas turto klases visose rinkose, ir kriptovaliuta nėra išimtis. Netradicinė strategija, tokia kaip štangos strategija, galėtų būti vienas iš atsakymų į tokias rinkos sąlygas. Investuotojai raginami pritaikyti tradicinę štangos versiją ir pritaikyti ją savo reikmėms.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

97e 4e3 0ed ef0 4e6 357 411