Tirgotāji, iespējams, nav gaidījuši Bitcoin pieaugumu līdz 10 000 ASV dolāriem, pašreizējais FOMO varētu būt signāls izejai: Nākotnes piektdiena

Nākotnes piektdiena ir iknedēļas pārskats par Bitcoin ceturkšņa nākotni OKEx.

Kopš mūsu pēdējās Futures Friday atjaunināšanas Bitcoin (BTC) ir pieaudzis par 12,5 procentiem. Saskaņā ar OKEx ceturkšņa nākotnes (BTCUSD0626) cenu BTC palielinājās no $ 8,000 līdz tirdzniecības līmenim aptuveni $ 9,900 preses laikā..

Ceturtdienas beigās (UTC) Bitcoin cena bija pārsniegusi 10 000 USD, līmeni, kuru tā pēdējo reizi redzēja 24. februārī. Šajā procesā vadošā digitālā valūta pārspēja galvenos pretestības līmeņus 9 200 USD un 9 500 USD.

Šīs nedēļas rallijam ir jēga, kad Bitcoin tuvojas trešajam bloka un atlīdzības samazināšanas pasākumam, kas paredzēts ap 11. maiju, taču pārsniedz to, ko, šķiet, gaidīja mazumtirgotāji.

Aplūkojot OKEx tirdzniecības datus, mēs varam redzēt, ka BTC Long / Short Ratio šonedēļ turpināja svārstīties ap 1.0, norādot, ka maz mazumtirgotāju veica garas derības nākotnes tirgū.

Tikmēr BTC pamats atspoguļo optimistisku perspektīvu, jo prēmija ir palielinājusies līdz ar cenu pieaugumu. Turklāt starpības aizdevumu koeficients rāda, ka galvenais virzītājspēks ir bijis tūlītēja tirgus pirkšana.

OKEX BTC / USDOKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumu (BTCUSD0626) 1H diagramma. Avots: OKEx

OKEx tirdzniecības datu rādījumi

Apmeklējiet OKEx tirdzniecības datu lapu, lai izpētītu vairāk rādītāju.

BTC garā / īsā attiecība

BTC Long / Short attiecība nepaaugstinājās ar cenu, un nedēļas laikā tā samazinājās, norādot, ka daudzi mazumtirgotāji palaida garām šo iespēju.

Pašlaik attiecība ir 1,1 un, iespējams, neredzēs strauju pieaugumu, jo ir paredzams, ka tirgus dalībnieki atvasināto instrumentu tirgū ierobežos savas spot pozīcijas ar piesaistītiem šortiem.

OKEX BTC garš / īssDatu vākšanas laiks: 5/1 8:00 līdz 5/8 8:00 (UTC)

Long / Short Ratio parāda to lietotāju kopskaita attiecību, kuri atver garās pozīcijas, salīdzinot ar atvērtajām īsajām pozīcijām. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un mūžīgajiem mijmaiņas līgumiem. Lietotāja garo / īso pusi nosaka tā neto pozīcija BTC.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad ir atvērta garā pozīcija, jābūt atvērtai arī īsajai pozīcijai, lai to līdzsvarotu. Kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu. Kad attiecība ir zema, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti.

BTC pamats

BTC pamats nedēļas laikā dažas reizes nonāca negatīvā teritorijā, bet līdz ar ceturtdienas ralliju strauji pieauga. OKEx BTC ceturkšņa nākotnes prēmija ceturtdien bija no negatīvas līdz 100 ASV dolāriem, pirms atkal atgriezās līdz 50 ASV dolāriem, taču tā joprojām ir tālu no marta augstākā līmeņa – 400 ASV dolāriem.

BTC pamata diagrammaDatu vākšanas laiks: 5/1 8:00 līdz 5/8 8:00 (UTC)

Šis rādītājs parāda ceturkšņa fjūčeru cenu, spot indeksa cenu un arī bāzes atšķirību. Noteiktā laika pamats ir vienāds ar ceturkšņa fjūčeru cenu, atņemot spot indeksa cenu.

Nākotnes līgumu cena atspoguļo tirgotāju cerības uz bitkoina cenu. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Ja pamats ir negatīvs, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs.

Ceturkšņa nākotnes darījumu bāze var labāk norādīt tirgus ilgtermiņa tendenci. Ja pamats ir augsts (vai nu pozitīvs, vai negatīvs), tas nozīmē, ka ir vairāk vietas arbitrāžai.

Atvērtie procenti un tirdzniecības apjoms

Atklātie procenti (OI) bija uzkrājuši līdz 5,8 miljoniem līgumu (1 līgums = 100 USD) no 5,12 miljoniem, pirms šorti tika likvidēti ceturtdien. No šodienas tirdzniecības apjomi joprojām bija augsti, savukārt OI atkal palielinās, sasniedzot 5,77 miljonus līgumu.

BTC nākotnes atklātie procentiDatu vākšanas laiks: 5/1 8:00 līdz 5/8 8:00 (UTC)

Atvērtie procenti ir to nenomaksāto nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumu kopējais skaits, kuri attiecīgajā dienā nav slēgti.

Tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ja ir atvērti 2000 ilgtermiņa līgumu un 2000 īstermiņa līgumu, atvērtie procenti būs 2000. Ja tirdzniecības apjoms palielinās un atvērtā procentu likme īsā laika posmā samazinās, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai spiestas likvidēt. Ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan atvērtie procenti, tas norāda, ka ir atvērts daudz pozīciju.

BTC nodrošinājuma aizdevuma koeficients

Aizdevumu īpatsvars ātri pieauga no 2,0 līdz aptuveni 3,5, palielinoties trīs nedēļas pēc kārtas. Attiecība tagad ir atgriezusies augstākajā līmenī kopš marta vidus, un tā atbilst pašreizējiem tirgus novērojumiem par spēcīgu spot pirkšanu, kas atbalsta šo cenu pieaugumu.

BTC maržas kreditēšanaDatu vākšanas laiks: 5/1 8:00 līdz 5/8 8:00 (UTC)

Aizdevumu starpība ir tūlītējas tirgus tirdzniecības dati, kas parāda attiecību starp lietotājiem, kuri aizņemas USDT, salīdzinot ar BTC aizņemšanos USDT vērtībā noteiktā laika periodā..

Šī attiecība arī palīdz tirgotājiem izpētīt tirgus noskaņojumu. Parasti tirgotāju, kuri aizņemas USDT, mērķis ir iegādāties BTC, un tiem, kuri aizņemas BTC, mērķis ir saīsināt to.

Ja aizdevumu īpatsvars ir augsts, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Kad tas ir zems, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs. Šīs attiecības galējās vērtības vēsturiski norāda uz tendenču maiņu.

Tirgotāja ieskats

Robijs, OKEx ieguldījumu analītiķis

Pēdējo divu nedēļu laikā es esmu apgalvojis, ka BTC saīsināšana var nebūt ideāla pirms pusi. Tā kā mums līdz pasākumam tagad ir atlikušas tikai četras dienas, es ceru, ka BTC cena pārbaudīs zonu starp USD 10 300 un USD 10 500. Tomēr 10 500 USD ir galvenā pretestība, un to var būt grūti pārspēt.

Ja ņemam atsauci BCH un BSV halvings, joprojām ir lielas izredzes, ka BTC pēc notikuma būs jāsastopas ar īstermiņa cenu kritumu.

Lai gan iepriekš minētie rādītāji pašlaik nav pārkarsuši, jebkurš mazumtirgotāju FOMO kopā ar vēl vienu strauju cenu pieaugumu var norādīt, ka ir laiks pārdot.

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija

Sekojiet OKEx vietnē:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me