OKExChain piesaista publisko ķēžu attīstību, ne tikai kā OKEx paplašinājumu

Blokķēdes nozares straujā attīstībā konkurence nozares gigantu starpā ir saasinājusies jaunā augstumā – publiskajā ķēdē, kas ir viena no vissvarīgākajām blokķēdes infrastruktūrām. OKEx izstrādātā komerciālā publiskā ķēde OKChain testnet nesen ir sākusi darboties un ļauj validatoriem palaist tajā mezglus. Turklāt OKChain ir uzsācis savu pirmo hakatonu, lai veicinātu decentralizētu lietojumprogrammu izveidi tās globālajā kopienā.

Tikai divu mēnešu laikā pēc tā palaišanas OKChain aprīlī jau augšupielādēja savu kodu Github, bet agrākais biržas publiskās ķēdes virzītājs joprojām nav atvērts. Maijā OKChain uzsāka versiju 0.10, atklājot validatoru izvēles un dividenžu mehānismu un kļuva par pirmo publisko ķēdi, ko izstrādāja kriptogrāfijas apmaiņa, lai atbalstītu trešo personu iestāžu piekļuvi.

“Ievērojot sākotnējo blokķēdes garu, OKChain nekļūs par apmaiņas paplašinājumu, bet gan par neatkarīgu ekoloģiju. Mēs ceram kopīgi izveidot atvērtu, decentralizētu, praktisku un daudzveidīgu ekosistēmu ar mūsu globālajiem lietotājiem, ”sacīja OKEx izpilddirektors Džejs Hao. “Tagad lietotāji var realizēt savu gribu, izmantojot balsošanas mehānismu, izstrādāt savu DEX vai dApp un brīvi uzskaitīt savus tirdzniecības pārus, pamatojoties uz OKChain testnet jaunāko versiju.”

Pirmais hakatons

Tagad OKChain aicina pasaules lielākos izstrādātājus piedalīties “Hackathon”, lai uz OKChain balstītu pakalpojumu un produktu radīšanu, tostarp izstrādes rīkus, delegatoru pakalpojumu produktus, tirgus skaitļošanas spraudni, SDK un poligona pakalpojumu produktus. Kampaņa ir atvērta līdz 2020. gada 20. jūlijam, un uzvarētājs var saņemt līdz 5000 USD ekvivalentu OKB kā atlīdzību.

Kad vairāk izstrādātāju un lietotāju pievienojas OKChain testnet, OKChain testēšanu var ievērojami paātrināt, un paredzams, ka OKChain mainnet drīz tiks palaists.

OKChain, patiesās decentralizācijas “fundamentālists”

Atšķirībā no citām apmaiņas sabiedriskajām ķēdēm, OKChain ir visvairāk decentralizētā, publisko ķēžu fundamentāliste. OKChain pilnībā izmanto vienādranga tīkla būtību, savā pirmkodā ieviešot neatgriezeniskumu un efektīvu autonomiju, kas nozīmē, ka visi OKChain dalībnieki, ieskaitot tā izstrādātāju OKEx, nespēj kontrolēt vai manipulēt ar publisko ķēdi.

Pieņemot “vienādranga tīklu”, OKChain nodrošina augstu autonomiju mezglu skrējējiem, tā vietā, lai pieprasītu mezgliem pirms katras kustības tāpat kā citas apmaiņas publiskās ķēdes iesniegt priekšlikumu publiskās ķēdes “gubernatoram”. Piemēram, mezglu skrējēji var izlemt par kriptovalūtu vai tirdzniecības pāru iekļaušanu sarakstā vai izņemšanu no tā, vai arī paši izstrādāt DEX un dApp, bez iepriekšējas atļaujas iegūšanas.

Balsošanas mehānisms arī garantē, ka OKChain paliek decentralizēts. Jebkurš OKT (OKChain vietējais marķieris) īpašnieks, kurš ir iesaistījies OKT, var izvēlēties kļūt par “parasto vēlētāju”, lai tieši balsotu par validatoriem, vai arī deleģēt savas balsstiesības citam kontam, ko sauc par “pilnvaroto balsotāju”, lai balsotu viņu vārdā. Katram vēlētājam ir atļauts balsot līdz 30 apstiprinātāja kandidātiem, un tiks ievēlēts 21 augstākais vērtētājs ar vislielāko balsu skaitu.

Ir pierādīts, ka “izvēlēties pāris labu” ir izturīgāka pret kļūdām nekā “izvēlēties labāko”. Turklāt tas var arī vājināt lielo OKT turētāju ietekmi, īpaši OKChain mainnet palaišanas sākuma posmā, izvairoties no dažu cilvēku iespējas manipulēt ar publisko ķēdi.

Vienīgā ķēde ar inflācijas ekonomisko modeli

Salīdzinot ar citām apmaiņas publiskajām ķēdēm, OKChain ir vienīgā ķēde, kas izsniedz jaunu marķieri OKT, kas darbojas kā vietējais marķieris. Tādējādi OKT ir vienīgais inflācijas pamatlīmenis starp visām biržas publiskajām ķēdēm.

Inflācijas un deflācijas pretruna faktiski atspoguļo atšķirīgās prasības starp diviem publiskās ķēdes ekosistēmā iesaistītajiem spēlētājiem – marķieriem un publisko ķēžu lietotājiem (ieskaitot dApp izstrādātājus)..

Žetonu autori cer, ka marķiera cena pieaugs, lai gūtu peļņu, savukārt pārlieku augstā marķiera cena palielinās marķiera izmantošanas izmaksas un samazinās publiskās ķēdes aktīvo līmeni, no kā citi lietotāji vēlas izvairīties..

Deflācijas modelis saasinās interešu konfliktu starp lietotājiem un hodlers. Turpinot maksu pieaugumu, samazinās lietotāju skaits un ienākumi no maksām. Galu galā tiks zaudēta publiskās ķēdes un tās dzimtās zīmes vērtība.

OKChain iepriekš apiet šo problēmu, izsniedzot OKT, nevis izmantojot OKB, OKEx pieņemto globālo lietderības marķieri, jo OKB tagad ir absolūti deflācijas marķieris.

Jaunākā versija samazina mezglu izmaksas, vienlaikus piedāvājot vairākus ienākumu avotus

0.10 versijā OKChain bija pionieris “OpenDEX model” un “DEX Operator” koncepcijā, saskaņā ar kuru OKChain mezgliem nodrošinās visu nepieciešamo tehnoloģiju. Tajā pašā laikā tiks izdalīti publiskās ķēdes operatori un DEX operatori, kas vairumā gadījumu tika apvienoti kā viens, kas nozīmē, ka mezgliem ne tikai nav jāmaksā lielas izmaksas par serveri un tehnoloģiju, bet arī viņiem piederēs nepārtraukta ieguvumi.

Piedaloties OKChain, izmantojot dažādas identitātes, lietotāji var iegūt vairākus ieguvumus, piemēram, par bloku ģenerēšanas atlīdzību, balsošanas atlīdzību, samaksas maksu, darījuma maksu utt..

Beigas

Par OKEx

Pasaulē lielākais un daudzveidīgākais kriptovalūtu tirgus OKEx ir tas, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs piedāvājam galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību, tostarp nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas, piedāvājot investoriem lielu elastību, izstrādājot stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus..

Mediju kontakts:

Vivjens Čoi

E-pasts: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

73d 818 8a6 5f5 b38 f64 112