Rahakott piniginė: įsisavinkite šifravimo vartotojo peržiūros vadovą

Rahakott apžvalga

Rahakott yra anoniminė kriptovaliutos piniginė su įmontuotu maišytuvu. Sužinokite, kaip tai veikia šiandien, mūsų „Rahakott“ vadove ir apžvalgoje.

Kas yra Rahakott?

„Rahakott“, rasta internete adresu Rahakott.io, yra nemokama kriptovaliutų piniginė, turinti keletą unikalių savybių, kurios ją išskiria iš kitų piniginių.

Kas yra Rahakott

Pirmiausia ir svarbiausia, kad Rahakott turi mikserio funkciją. Galite sumaišyti kelias kriptovaliutas, tada nusiųsti šias mišriąsias lėšas į vieną ar daugiau paskirties adresų. Kaip ir kitų maišytuvų atveju, galite apgauti savo lėšų šaltinį ir atsiimti pinigus kaip „švarią“ valiutą.

Kreipiantis į anonimiškumą reikalaujančią kriptovaldyklę nereikia telefono numerio ar net el. Pašto. Tiesą sakant, piniginę galite sukurti per 20 sekundžių, tiesiog apsilankę Rahakott.io. Viskas, ką jums reikia padaryti norint sukurti piniginę, yra išsaugoti mnemoninę frazę. Ši frazė veikia kaip raktas į jūsų piniginę.

Rahakott piniginės apžvalga

Rahakott palaiko šešias pagrindines kriptovaliutas, įskaitant BTC, BCH, LTC, XMR, ZEC, ETH ir DASH. Visas šias monetas galite laikyti ir sumaišyti savo „Rahakott“ piniginėje.

Svarbu pažymėti, kad Rahakott saugo jūsų monetas savo serveriuose. Visi jūsų privatūs raktai yra užšifruoti ir saugomi Rahakott serveriuose. Tai nėra kliento piniginė ir jūs techniškai nevaldote savo privačių raktų. Rahakottas teigia, kad net jų kūrėjai negali pasiekti klientų monetų. Kaip ir naudodamiesi kitomis maišytuvų paslaugomis, turite pasitikėti, kad Rahakott sumaišys jūsų monetas taip, kaip numatyta, užuot tik jas paėmęs.

Tai ne visi saulės spinduliai ir vaivorykštės Rahakottui. Kai kurios šifravimo svetainės „Rahakott“ pažymėjo kaip afera. Pavyzdžiui, „Coindoo.com“ teigia, kad „sulaukė daugybės skundų dėl Rahakoto“ ir nusprendė svetainę pažymėti kaip aferą.

Tačiau, kiek galime pasakyti, „Rahakott“ veikia kaip ir kitos maišytuvo paslaugos: jūs deponuojate kriptovaliutas, jas sumaišote, tada nusiimate savo lėšas į piniginę. Kaip ir naudodamiesi bet kokiu maišytuvu, rizikuojate prekiaudami monetomis nereguliuojamoje aplinkoje, tačiau negalime rasti jokio konkretaus įrodymo, kad Rahakott yra afera. Atrodo, kad tai yra teisėta paslauga, ir ji sklandžiai veikė nuo 2017 m.

Rahakott savybės

Rahakott piniginės ypatybės

Įmontuotas maišytuvas: Rahakottas teigia, kad jų įmontuotas maišytuvas „beveik neįmanoma stebėti jūsų operacijų“. Kaip ir kituose maišytuvuose, galite pasiimti kelias kriptovaliutas iš kelių šaltinių, tada sumaišykite jas kartu, kad pašalintumėte „fiat“ valiutą. Taip pat galite paimti tą pačią kriptovaliutą (pvz., BTC) iš kelių šaltinių, sumaišyti šį BTC kartu, tada atsiimti kaip fiat valiutą.

„Tor“ palaikymas: Rahakottas palaiko Tor protokolą dėl anonimiškumo. Rahakott taip pat palaiko kitus tunelius.

Nereikalingas el. Pašto adresas ar telefono numeris: Norint užsiregistruoti Rahakott, jums nereikia pateikti jokios asmeninės informacijos, pvz., Telefono numerio ar el. Pašto adreso.

2FA palaikymas: Rahakott palaiko dviejų veiksnių autentifikavimą (2FA).

Memoninis frazių atkūrimas: Pirmą kartą kurdamas piniginę, Rahakottas sukonfigūruos frazę.

„Rahakott“ serveriuose užšifruoti duomenys: Rahakottas teigia, kad duomenys yra saugiai užšifruoti jų serveriuose, todėl „net kūrėjai negali jų pasiekti“..

6 palaikomos kriptovaliutos: „Rahakott“ leidžia laikyti ir maišyti šešias kriptovaliutas, įskaitant BTC, BCH, LTC, ZEC, DASH ir ETH.

20 sekundžių sąranka: Rahakottas iš savo 20 sekundžių sąrankos proceso uždirba daug. Piniginę galite susikurti vos per 20 sekundžių apsilankę Rahakott.io. Net nereikia patvirtinti, el. Pašto adreso, telefono numerio ar net slaptažodžio.

Nemokamai naudojamas: Naudotis „Rahakott“ ir prisijungti prie jo yra nemokama. Mokėdami nedidelį mokestį (0,0005 BTC), pervesdami lėšas į „Rahakott“ piniginę ir iš jos išoriniu adresu arba iš jo. Tačiau pervedimai tarp Rahakott adresų yra nemokami.

Vienkartinis slaptažodis arba ilgalaikis slaptažodis: Pirmą kartą nustatydami „Rahakott“ piniginę galėsite pasirinkti vienkartinį arba ilgalaikį slaptažodį. Vienkartinis slaptažodis yra dviejų veiksnių autentifikavimo (2FA) tipas, kai į jūsų mobilųjį įrenginį siunčiamas kodas, suteikiantis vienkartinę prieigą prie jūsų paskyros. Tuo tarpu ilgalaikis slaptažodis leidžia pakartotinai pasiekti piniginę.

Slaptažodis nereikalingas: Taip pat galima nustatyti „Rahakott“ be jokio slaptažodžio. Tokiu atveju galite prisijungti prie savo piniginės naudodami tik savo viešąjį adresą.

Lengva vartotojo sąsaja: „Rahakott“ turi nesudėtingą sąsają, kuri bus žinoma visiems, kurie anksčiau naudojo kriptografinę piniginę. Jūs prisijungiate prie savo piniginės adresu Rahakott.io. Balansą galite pamatyti BTC, USD arba EUR. Taip pat galite pamatyti savo viešosios piniginės adresą ir QR kodą.

Hierarchinis deterministinis (HD) piniginės palaikymas: „Rahakott“ suteikia galimybę kiekvienai operacijai sukurti kelis naujus adresus, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas. Jūsų HD piniginės gali būti pastatytos po pagrindine pinigine. Šias pinigines galite pervadinti arba pašalinti, jei reikia.

Kelių kalbų palaikymas: „Rahakott“ yra anglų, kinų, japonų ir rusų kalbomis.

Pritaikomi mokesčiai: Galite pritaikyti savo mokestį nuo 1,00% iki 2,195%. Jei mokėsite didesnį mokestį, jūsų maišymo užklausa bus apdorota greičiau ir maišymas bus efektyvesnis.

Tinkinamas maišymo laikas: Norėdami kuo labiau sutrukdyti monetų maišymą, galite pritaikyti savo maišymo laiką (t. Y. Pasirinkti, kada monetos bus pristatytos jūsų paskirties adresu). Lėšas, kurios bus pristatytos per vieną valandą, pvz., Per 1 savaitę ar mėnesį, galite pasirinkti, be kitų terminų.

Daugelio naudotojų piniginės: „Rahakott“ dabar siūlo kelių vartotojų pinigines, skirtas verslo ir verslo vartotojams. Šios piniginės suteikia galimybę keliems vienos organizacijos vartotojams lengvai pasiekti bendrą piniginę. Jūs pasirenkate ką nors kaip administratorių, ir tas asmuo gali perduoti prieigą ir vaidmenis piniginės sąsajoje kitiems vartotojams, pvz., Valdytojui, prekybininkui ir auditoriui. Administratorius gali nustatyti skirtingus saugos lygius skirtingiems darbuotojams. Kai kurie darbuotojai, pavyzdžiui, negalės pasiekti API raktų.

P2P keitimas: Rahakott turi P2P biržą su „greito pirkimo“ ir „greito pardavimo“ galimybėmis. Rašymo metu (2019 m. Gruodžio mėn.) P2P rinkoje nėra jokių pasiūlymų, paskelbtų nė vienoje šalyje.

Sumaišykite didelę arba mažą sumą: Nuo 2019 m. Gruodžio mėn. Rahakott palaiko mažiausią maišymo kiekį 0,001 BTC ir didžiausią 563 BTC maišymo kiekį. Nesvarbu, ar turite nedidelį ar didelį kiekį bitino sumaišyti, turėtumėte turėti galimybę lengvai jį sumaišyti su Rahakott.

Maišykite į kelis paskirties adresus: Tinkindami savo maišymo nustatymus, „Rahakott“ leidžia siųsti lėšas į kelis paskirties adresus. Galite siųsti 50% savo BTC, pavyzdžiui, į vieną adresą ir 50% į kitą adresą. Laikas taip pat yra pritaikomas, todėl pusė jūsų lėšų šiandien gali atsidurti vienoje piniginėje, kita pusė – per 6 dienas.

API palaikymas: „Rahakott“ turi API, kuri suteikia kūrėjams prieigą prie „Rahakott“ protokolo. Visi API metodai iškviečiami naudojant HTTP metodą POST, ir jie turi būti autorizuoti naudojant API raktą, esantį jūsų „Rahakott“ piniginės skyriuje „Nustatymai“..

Kaip veikia Rahakottas?

Kaip veikia Rahakottas

Rahakott veikia kaip ir kitos interneto piniginės. Jūs sukuriate piniginę internete, tada pervedate lėšas į tą piniginę iš išorinių šifravimo adresų. Rahakott ima nedidelį mokestį už kiekvieną indėlį ar atsiėmimą į išorinį adresą arba iš jo (0,0005 BTC).

Galite įnešti šešias skirtingas kriptovaliutas į vieną „Rahakott“ piniginę, įskaitant BTC, BCH, LTC, DASH, ETH ir ZEC.

Kai tos kriptovaliutos bus jūsų „Rahakott“ piniginėje, galite pamatyti visą savo likutį USD arba EUR. Rahakott pasakys, kiek būtų verta visos jūsų kriptovaliutos, jei jas sumaišytumėte ir parduotumėte už USD arba EUR.

Jei norite sumaišyti savo kriptovaliutas, tada galite tai padaryti keliais paspaudimais. Jūsų kriptovaliutos bus išreikštos kaip viena valiuta (USD arba EUR), nors sumą atsiimsite kaip BTC, BCH, LTC, DASH, ETH arba ZEC.

Jūsų privatūs raktai saugomi (užšifruoti) Rahakott serveriuose. Rahakottas teigia, kad net jų kūrėjai negali pasiekti privačių raktų. Tačiau, kaip ir bet kurioje situacijoje, kai jūsų privatūs raktai saugomi išoriniame įrenginyje, taip pat turėtumėte būti ypač atsargūs pervesdami dideles pinigų sumas. Geriausia, jei naudosite Rahakott kriptovaliutoms įnešti, jas sumaišyti ir atsiimti.

Jei nuspręsite kriptovaliutą laikyti „Rahakott“ ilgalaikėje perspektyvoje, galėsite bet kada prieiti prie savo piniginės naudodami slaptažodį. „Rahakott“ leidžia jums nustatyti vienkartinį slaptažodį, tokiu atveju prieš prisijungdami turėsite užbaigti 2FA patvirtinimą telefone. Arba galite nustatyti ilgalaikį slaptažodį, tokiu atveju vienu slaptažodžiu galite prisijungti prie „Rahakott“. amžinai.

Rahakott taip pat palaiko „Tor“ protokolą, kad būtų užtikrintas maksimalus privatumas. Jei norite pervesti kriptovaliutas į Rahakott per Tor, sumaišykite jas kartu, tada atsiimkite, tada galite tai padaryti visiškai, šifruotai.

Rahakott kainodara ir mokesčiai

Rahakott yra nemokama kriptovaliutų piniginė ir maišytuvas. Kiekvienas gali apsilankyti Rahakott.io ir nemokamai pasidaryti piniginę.

Sumaišę kriptovaliutą, sumokėsite paslaugos mokestį. Šis paslaugos mokestis svyruoja nuo 1,00% iki 2,195%. Kuo didesnį mokėsite už paslaugą, tuo greičiau bus apdorotas jūsų prašymas ir geriau veiks mikseris.

Rahakott neima mokesčių pervesdamas pinigus iš vienos Rahakott piniginės į kitą. Tačiau pervedant pinigus į išorinės piniginės adresą ar iš jo, bus imamas 0,0005 BTC mokestis.

Rahakott taip pat pridės tinklo paslaugų mokesčius, kurie skiriasi priklausomai nuo jūsų naudojamos kriptovaliutos.

Taip pat yra tam tikrų minimalių pervedimų sumų, nors jos yra labai mažos (pvz., Minimali suma, reikalinga 0,0001 BTC pervedimui, arba 0,001 LTC).

Kaip naudotis Rahakott

Rahakott yra paprasta naudoti. Tiesą sakant, piniginę galite nustatyti ir naudoti greičiau nei per 20 sekundžių. Štai pagrindinis vadovas:

1 žingsnis) Sukurkite savo piniginę

Apsilankykite Rahakott.io, tada viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite „Sukurti piniginę“.

sukurdamas Rahakott piniginę

Užbaikite „Captcha“ patikrą įvesdami skaičius.

Rahakott kriptografinė piniginė

Tada pamatysite savo mnemoninę frazę. Užrašykite šiuos 24 žodžius ir laikykite saugioje vietoje. Šią frazę galite naudoti norėdami bet kada atkurti prieigą prie savo piniginės.

Rahakott kriptografinė saugykla

Kitame puslapyje Rahakottas dar kartą patikrins jūsų mnemoninę frazę, užrašydamas pirmąjį ir paskutinį žodį iš šios frazės.

Rahakoto apsauga

Atminkite: jei pametėte frazę, negalėsite prisijungti prie savo piniginės ir gauti prieigą prie savo lėšų. Įsitikinkite, kad frazė parašyta saugioje vietoje.

2 žingsnis) Kriptovaliutų pasirinkimas

Tada „Rahakott“ leidžia pasirinkti kriptovaliutų pinigines, kurias ketinate naudoti. Galite pasirinkti vieną iš šešių palaikomų kriptovaliutų, įskaitant BTC, LTC, DASH, BCH, ZEC ir ETH.

Rahakott Bitcoin piniginė

3 žingsnis. Nustatykite 2FA

„Rahakott“ leidžia nustatyti dviejų veiksnių autentifikavimą (2FA), nors to nereikia.

sąranka Rahakott

Jūsų antrasis veiksnys gali būti vienkartinis slaptažodis arba standartinis ilgalaikis slaptažodis.

Jei naudojate vienkartinį slaptažodį, jums reikės mobiliojo telefono su 2FA programa (pvz., „Authy“ arba „Google“ autentifikavimo priemonė). Programa generuoja naują slaptažodį kas kelias sekundes, ir jūs galite naudoti šį slaptažodį prisijungdami.

Standartinis ilgalaikis slaptažodis galioja visą laiką, nebent jį pakeisite ar atšauksite. Vieną kartą nustatėte slaptažodį, tada naudokite jį norėdami pasiekti „Rahakott“ piniginę.

Taip pat galite pasirinkti nenustatyti slaptažodžio, tokiu atveju visi, turintys jūsų piniginės adresą, gali prisijungti prie jūsų „Rahakott“ piniginės.

4 žingsnis) Indėlių fondai

Jūsų piniginė yra oficialiai nustatyta, ir dabar jūs galite įnešti lėšų į savo piniginę. Rahakott turi minimalią indėlių sumą kiekvienai kriptovaliutai (pavyzdžiui, bitkoinui – 0,0001 BTC). Siųskite lėšas savo Rahakott adresu iš išorinės bitcoin piniginės, ir lėšos pasirodys jūsų piniginėje.

indėlis į Rahakottą

5 žingsnis) Sumaišykite

„Rahakott“ piniginės nauda

Maišytuvui naudojate „Rahakott“. Maišytuvo puslapis yra paprastas. Galite tinkinti visus šiuos nustatymus:

Pasirinkite savo paskirties adresus: Pavyzdžiui, galite siųsti mišrius fondus į vieną ar daugiau paskirties adresų.

Pasirinkite platinimo dalį: Pavyzdžiui, galite siųsti 5% savo lėšų į vieną adresą, 10% į kitą adresą ir 85% į trečią adresą.

Tinkinkite vėlavimą: Jei visos jūsų lėšos vienu metu atkeliauja į visus jūsų adresus, tai gali atrodyti įtartinai (ypač jei bandote paslėpti lėšų šaltinį). „Rahakott“ leidžia jums pritaikyti vėlavimą nuo 1 valandos iki 1 mėnesio.

Rahakott piniginės privatumas

Pasirinkite savo paslaugų mokestį: Didesnis aptarnavimo mokestis (arčiau 2,195%) leis jūsų lėšas apdoroti greičiau ir geriau maišant, o pigesnis paslaugų mokestis (arčiau 1,00%) – lėčiau maišant ir mažiau maišant.

Rahakott mokesčiai

Tinkinkite savo sumą: „Rahakott“ šiuo metu leidžia jums maišyti nuo 0,001 iki 561,832 BTC. Tarp šių sumų, kurias norite sumaišyti, pasirinkite bet kokį BTC kiekį.

Kai pritaikysite visus šiuos nustatymus, galėsite įvesti savo slaptažodį, tada spustelėkite „Maišyti monetas“, kad užbaigtumėte maišymo procesą.

6 žingsnis) Tinkinkite nustatymus ir ištrinkite piniginę

„Rahakott“ leidžia jums tinkinti „Piniginės“ nustatymus > Nustatymų meniu. Galite pasirinkti, kurį mainą norite naudoti, pavyzdžiui, savo kalbą ar valiutą.

Rahakott piniginės nustatymai

Taip pat galite visiškai ištrinti savo piniginę – tarkime, jei baigėte maišymo procesą ir norite pašalinti visus ryšius su Rahakott.

Rahakott sąskaita

Apie Rahakottą

Pirmąją „Rahakott“ versiją išleido Akke Svenson (vienas iš įkūrėjų), Maksim Shreyder (vienas iš įkūrėjų) ir kūrėjų komanda 2017 m. Lapkričio 12 d..

Svensonas yra baigęs Stanfordo universitetą ir Švedijos karališkąjį technologijos institutą. Prieš pastatydamas „Rahakott“, Svensonas dirbo keliose „fintech“ įmonėse tiek JAV, tiek Europoje.

Shreyderis yra baigęs Maskvos fizikos ir technologijos institutą bei Londono universitetą.

Galutinis žodis

Rahakott yra kriptovaliutų piniginė ir maišytuvas, užpildantis unikalią nišą kriptografinėje erdvėje. Galite įnešti lėšų į „Rahakott“ iš palaikomų kriptovaliutų, tada sumaišykite tas lėšas ir atsiimkite kaip USD arba EUR „fiat“ valiutą. Tai piniginė ir maišytuvas, įmontuotas į vieną patogią paslaugą.

Pirmą kartą „Rahakott“ piniginę sukonfigūruoti reikia 20 sekundžių, o visos lėšos yra šifruotos serverio pusės „Rahakott“ serveriuose. Dėl šios priežasties nerekomenduojama ilgą laiką laikyti didelius kriptografijos kiekius. Tačiau, kaip trumpalaikis maišytuvas, atrodo, kad Rahakott yra idealus būdas sunaikinti jūsų kriptografinius fondus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me