5 geriausios nuosavybės sutelktinio finansavimo svetainės – nuomonė

Sutelktinis finansavimas egzistuoja nuo 2008 m., Kai buvo paleistas „indiegogo“, o po to sekė „Kickstarter“, kuris buvo atidarytas 2009 m.

Ankstyvosios sutelktinio finansavimo svetainės vartotojams siūlė nemokamų privilegijų ir prekių mainais už jų verslo finansavimą. Daugelis šių pradedančiųjų įmonių pasirodė po kelių mėnesių, tačiau kai kurios iš jų buvo sėkmingai vykdomos. Viena žymiausių sėkmės istorijų yra virtualiosios realybės laisvų rankų įranga „Oculus“ „Kickstarter“ surinko virš 2,4 mln kampanijoje, kuri taip pat atkreipė Marko Zuckerbergo dėmesį. Trumpai po to „Oculus“ įsigijo „Facebook“ už 3 mlrd. Tai buvo monumentalus startuolio įsigijimas, turintis puikią viziją ir neturintis jokio pelno.

Deja, nors „Facebook“ įsigijo „Oculus“, „Oculus“ komandos gyvenimas pasikeitė, ankstyvieji projekto „Kickstarter“ rėmėjai nieko negavo, nes nebuvo pasiūlyta nuosavo kapitalo už pradinį šio projekto palaikymą..

2012 m. Priimtas Darbo vietų įstatymas, kuris atvėrė duris sutelktinio finansavimo svetainėms, siūlančioms ankstyvą investuotojų kapitalą. Dabar investuotojai iš viso pasaulio turi galimybę paremti pradedančiąsias įmones, kurios yra per mažos, kad galėtų gauti tradicinį rizikos finansavimą.

Šios kapitalo sutelktinio finansavimo svetainės tarnauja svarbiam tikslui, nes jos yra tiesiogiai atsakingos už verslininkų ugdymą, o investavimo galimybes siūlo investuotojams, kurie nėra Silicio slėnyje.

Žemiau pateikiamos 5 geriausios nuosavybės sutelktinio finansavimo svetainės. Kaip atsakomybės atsisakymas, aš esu 3 iš toliau išvardytų bendrovių („WeFunder“, „Microventures“, „StartEngine“) akcijų savininkas..

1 – „SeedInvest“

„SeedInvest“ išskiria save, sutelkdami dėmesį tik į tai, kad būsimose pramonės šakose rinktųsi tik startuolius. Jei norite investuoti į technologijų ateitį, tai yra vienas iš geriausių variantų. Pramonės šakos, kurios dažnai rodomos:

  • Išplėstinė realybė
  • 3d spausdinimas
  • Dirbtinis intelektas
  • Robotika
  • Kosmoso technologijos

Jie padėjo daugiau nei 150 bendrovių pritraukti kapitalą, ir komanda puikiai išfiltruoja daugumą besikreipiančių bendrovių, kad pasiūlytų investuotojams kuruojamą pasaulinės klasės bendrovių, į kurias galėtų investuoti, sąrašą..

# 2 – Mikroventūros

Ši svetainė skiriasi nuo likusios šio sąrašo dalies, nes jose siūlomi du skirtingi tikslai ir jie skirti tik akredituotiems investuotojams.

Pagrindinis dėmesys skiriamas „Late Stage“ įmonėms. Keletas vėlyvojo etapo kompanijų, kurios buvo pristatytos, yra:

  • „SpaceX“
  • LYft
  • „Pinterest“
  • Sąžininga kompanija
  • Robinas Hudas

Tai siūlo lengviausią įmanomą būdą investuoti į fenomenalias vėlyvojo etapo įmones, kurios dažnai yra likus vos keleriems metams nuo IPO. Minimali investicija dažnai būna nuo 5000 iki 50000 USD, mažiausia – priklausomai nuo palūkanų lygio ir įmonės.

Jie taip pat siūlo investavimo galimybes ankstyvojo etapo įmonėse, kurių minimalios investicijos yra nuo 3000 iki 5000 USD. Šios įmonės dažnai užsiima „Fintech“, robotikos, 3D spausdinimo veikla ir kt. Šių ankstyvojo etapo įmonių kokybė yra aukšta, be to, ji pasirenkama rankomis..

# 3 – „WeFunder“

Jie buvo atsakingi už tai, kad padėjo parašyti JOBS aktą, ir yra viena iš seniausių bendrovių sutelktinio finansavimo erdvėje. Šioje svetainėje buvo keletas didžiulių sėkmės istorijų.

2013 m. Balandžio mėn. „Zenefits“ surinko 9 mln. USD vertės įvertinimą, o tik po dvejų metų, 2015 m. Gegužės mėn., Jie surinko papildomus 500 mln. USD ir buvo įvertinti 4,5 mlrd. USD. Tai reiškia, kad jei būtumėte investavę 10000 USD, per dvejus metus būtumėte gavę puikią 500 000 USD grąžą.

„WeFunder“ išėjo iš „Y Combinator“ greitintuvo programos, kuri yra garsiausia ir sėkmingiausia akceleratoriaus programa pasaulyje. Keletas sėkmės istorijų yra AirBNB, DropBox, Stripe, coinbase ir kt.

Tai svarbu dėl to, kad „Y Combinator“ kompanijos palaiko viena kitą milžiniškoje ekosistemoje. Daugelis „WeFunder“ pradedančiųjų yra „Y Combinator“ absolventai (pvz., „Zenefits“).

# 4 – Finansuojamas

Viena iš seniausių platformų šiame sąraše „Fundable“ buvo paleista 2012 m. Gegužės 22 d. Nuo tada jie siūlo prieigą prie žinomo visų pramonės šakų bendrovių sąrašo, kurį galite įsivaizduoti. Aš mačiau viską, pradedant saulės energijos laukais ir baigiant revoliuciniu 3D spausdintu protezavimu.

„Fundable“ yra sutelktinio finansavimo svetainė, siūlanti platų bendrovių pasirinkimą.

5 – „StartEngine“

Daugiau nei 90 mln. Išaugino 265 ir daugiau įmonių. Jie net neseniai sėkmingai surinko 10 mln. USD vertės STO.

Nors tai yra puiki platforma, jie nėra tokie selektyvūs, kaip ir likusios nuosavo kapitalo sutelktinio finansavimo svetainės šiame sąraše, todėl jūs turite būti atsargesni ir atlikti itin kruopštų patikrinimą, į ką investuojate. Beje, yra keletas brangakmenių galima rasti. „Hackernoon“ neseniai sėkmingai baigtas 1,07 mln. dolerių padidėjimas. Manau, kad jose yra per daug bendrovių, kurių sąrašas yra įtrauktas, todėl sąrašas yra šiek tiek varginantis.

Santrauka:

Tai yra 5 populiariausios sutelktinio finansavimo svetainės, kurios, mano manymu, suteikia investuotojams geriausią prieigą prie investavimo galimybių. Visada turėtumėte tinkamai atlikti išsamų patikrinimą ir suprasti, kad ankstyvojo etapo investavimas kelia didelę riziką ir kad jūs greičiausiai neprarasite prieigos prie viso savo kapitalo. Taip pat turėtumėte tikėtis, kad norint gauti bet kurios iš šių investicijų grąžą reikia 7–10 metų.

Atsakomybės apribojimas:

„Securities.io“ nėra licencijuota ar registruota JAV vertybinių popierių ir biržos komisijos, FINRA ar bet kurios kitos finansinių paslaugų reguliavimo institucijos. Tiksliau sakant, „Securities.io“ nėra FINRA registruotas tarpininkų pardavėjas ir jis nesiūlo, neparduoda vertybinių popierių ir nevykdo jokios kitos brokerių pardavėjų veiklos. Niekas šioje svetainėje nėra jokio saugumo pasiūlymas, platinimas, prašymas ar rinkodara.

Be to, Securities.io nėra birža, alternatyvi prekybos sistema, depozito agentas ar pervedimo agentas. „Securities.io“ neteikia teisinių, apskaitos, mokesčių ar reguliavimo patarimų ar saugo bet kokius grynuosius pinigus, virtualią valiutą, apsaugos žetoną ar kitą skaitmeninį turtą bet kurios trečiosios šalies vardu arba jos vardu..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me