5 Bitcoin cenu prognozes ir nepareizi

Kriptogrāfijas telpā cenu prognozes ir izplatītas daļēji tāpēc, ka daudzi investori motivējas uz tām un daļēji tāpēc, ka daži no tiem piepildās. Pat ja tā, daudzas Bitcoin prognozes izrādās nepareizajā pusē. Šeit ir saraksts ar Bitcoin cenu prognozēm, kuras nespēja sasniegt savus mērķus 2018. gadam.

Ronijs Moess: 28 000 USD līdz 2018. gada vidum

To jau prognozēja finanšu analītiķis Ronijs Moass jau 2018. gada martā Bitcoin piedzīvos strauju tendenci un sasniegs 28 000 USD vērtību, visticamāk, līdz šī gada vidum. Tomēr, tā kā pašlaik ir lietas, šī Bitcoin prognoze var neredzēt dienasgaismu. Gads gandrīz beidzas, bet pasaulē lielākā un pionieru kriptovalūta ne tuvu nav puse no šī rādītāja.

Sākot ar šo rakstu, Bitcoin vērtība ir USD 3 965 USD CoinMarketCap, vietne, kurā uzskaitītas kriptovalūtas to tirgus lieluma ziņā. Lai šī situācija varētu mainīties uz labo pusi, būs jāmaina vairākas lietas. Tā kā 2018. gada sākumā tā sasniedza visu laiku augstāko līmeni, Bitcoin cena ir piedzīvojusi virkni kritumu, jo lāči turpina nekontrolējami pazemināt cenu. Nepastāvība ir daļa no kriptogrāfijas tirgus, taču izredzes ir mazas, ka BTC spēcīgāk pārspēs atlikušās gada dienas.

Ronijs Moass ir Volstrītas analītiķis un Standpoint Research dibinātājs. Viņa Bitcoin prognoze kaut kā nebija vērsta uz pašreizējo kriptovalūtas veiktspēju. Varbūt viņš paredzēja augšupejošu tendenci parādīties diezgan drīz, pat ja tehniskie analītiķi parāda ievērojamus pārdošanas signālus.

DutkKG1WwAU Jmv

Avots: Twitter.com

Kay Van-Petersen: 100 000 USD 2018. gadā

2016. gada decembrī Kajs Van-Petersens prognozēja, ka Bitcoin cena 2017. gadā sasniegs 2000 USD. Tajā laikā Bitcoin Coinbase tika novērtēts par 900 USD. Šī prognoze bija pareiza, kad līdz 2017. gada maijam kriptonauda jau bija pārsniegusi 2000 USD. Tomēr cita tā paša analītiķa Bitcoin prognoze ir nepareizā virzienā. Van-Petersens minēja, ka Bitcoin cena 2018. gadā varētu sasniegt 100 000 USD.

Runājot ar CNBC šī gada janvārī, Van-Petersens sacīja:

“Pirmkārt, jūs varētu apgalvot, ka mums ir pareiza korekcija bitcoīnā, tam vienā brīdī ir bijusi 50 procentu atkāpšanās, kas ir veselīgi. Bet mēs joprojām neesam redzējuši pilnīgu nākotnes līgumu ietekmi … Es nebūtu pārsteigts, ja tas ir kaut kas, ko mēs redzam. Tas ir sava veida pamatu veidošana, tad tas tiks novērtēts mazliet augstāk. “

Pamatojoties uz pašreizējo bitcoīna cenu, šī prognoze varētu nepiepildīties. Kopš 2018. gada janvāra monētas vērtība ir piedzīvojusi milzīgu kritumu, kuras atgūšana varētu aizņemt ilgu laiku. Van-Petersena bitkoina prognoze 100 000 ASV dolāru apmērā pat bija pretrunā ar viņa agrāko apgalvojumu, ka tas varētu prasīt desmit gadus, lai bitkoina vērtība sasniegtu šo atzīmi.

Bitcoin prognoze 60 000 USD apmērā līdz 2018. gada decembrim

Tuvojoties 2017. gada decembrim, bitkoins saglabāja strauju tendenci, kas daudziem ekspertiem ļāva secināt, ka kriptonauda 2018. gadā varētu sasniegt 60 000 ASV dolāru. Tomēr pionieru kriptovalūtas vērtība ne tuvu nav šim skaitlim, jo ​​gads tuvojas beigām. Kaut arī bitcoīns joprojām ir izturīgs un dominē kriptogrāfiskajā telpā, tā vērtība kopš 2018. gada janvāra ir ārkārtīgi samazinājusies.

Runājot par BTC šī gada sākumā, pāris eksperti uzskatīja, ka kriptonauda vērtība svārstās no 50 000 līdz 60 000 USD.

Futūrismā 2017. gada decembrī, Mārvins Dumonts, vecākais Bitcoin.com redaktors teica: “Bitcoin var sasniegt 60 000 USD [līdz 2018. gada decembrim]”.

Cits eksperts dalījās ar līdzīgu ideju. Saskaņā ar Medicalchain COO Mohamed Tayeb teikto: “Līdz nākamajam laikam Bitcoin līdz šim laikam varētu sasniegt 50 000 USD, ja ne vairāk …. Es domāju, ka mūs visus arvien retāk pārsteidz virsraksti, kas gandrīz katru mēnesi parādās par Bitcoin sasniegumu un tam nevajadzētu būt pārsteigumam, kad tas sasniedz 50 000 USD. ”

Maiks Novogratcs: Bitcoin prognoze 40 000 USD

Maiks Novograts ir slavens analītiķis un ieguldījumu fondu ieguldītājs. Pēc viņa teiktā, Bitcoin cena 2018. gadā varētu sasniegt 40 000 ASV dolāru. Ņemot vērā to, kā kriptogrāfijas valūtas vērtība vienlaikus sasniedza pusi no šī skaitļa, Novogratz spēja spekulēt ar bitcoin cenu joprojām varētu notikt, bet ne 2018. gadā.

Kopš šī raksta cena ir nedaudz virs USD 3000 USD. Lielākā daļa cilvēku būtu priecīgi, ja tas paliktu tur vai iet uz augšu, bet līdz decembra beigām tas nebūtu zemāks par trīs tūkstošiem dolāru atzīmi.

Pamatojoties uz Bitcoin un citu altkoīnu veiktspēju kopumā, var droši apgalvot, ka gads nav bijis labvēlīgs kriptovalūtām. Pat pamata altkoīnu, piemēram, Ethereum, Bitcoin Cash un citu, vērtības ir samazinātas ar milzīgu rezervi. Tā kā mazais mūžs palicis līdz 2018. gadam, mēs varam tikai gaidīt, lai redzētu, kā viss notiks kriptogrāfijas telpā.

Tomass Lī: 14 000 ASV dolāru2018. gada decembra beigas

Tomasa Lī Bitcoin prognoze 14 000 ASV dolāru apmērā ir viena no tām, kurai pietrūks atzīmes, ciktāl tas attiecas uz Bitcoin prognozēm 2018. gadā. Volstrītas bitkoina bullis minēja dažus faktorus, kas, pēc viņa domām, varētu virzīt bitcoin cenu līdz šai zīmei. Starp faktoriem bija aktīvo seifu adrešu pieaugošais saraksts, darījumu skaita palielināšanās uz kontu un “piedāvājumu ietekmējošie faktori”. Tomēr tas drīz nepiepildīsies, un 2018. gadā būs atlikušas tikai dažas dienas.

Tomass Lī ir ievērojams Bitcoin ieguldītājs un pētījumu kompānijas Fundstrat Global līdzdibinātājs. Lai gan viņš izmantoja spēcīgu statistiku un datu zinātni, lai atbalstītu savas prognozes, neviens no tiem nav tuvu tam, ko parāda diagrammas. Vienā no viņa tvītiem, Lī prognozēja, ka bitcoīna cena 2018. gadā varētu sasniegt 25 000 USD.

104858370 IMG 6144 tom lee.1910x1000

Avots: cnbc.com

Pēdējās domas

Daudzas Bitcoin cenu prognozes, visticamāk, nepildīs savus mērķus 2018. gadam. Tomēr tas nenozīmē, ka spekulācijas nav derīgas. No neveiksmīgajām prognozēm ir vērtīgas mācības.

Kripto telpa ir viena ar lielu nepastāvību, un tāpēc neviens nevar precīzi pateikt, kas notiks nākamajā stundā, dienā, nedēļā, mēnesī vai gadā. Kaut arī 2018. gads lielākoties ir bijis lācīgs, pieredzējuši investori un kriptogrāfijas ietekmētāji, piemēram, Ēriks Voorheess, Džons Makafijs, Tims Draperis un daudzi citi, ir diezgan optimistiski, ka kriptonauda ir veids, kā iet. Kad beigsies 2018. gads, analītiķi var izteikt savu viedokli, bet sabiedrība var uzticēties tikai diagrammām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me