Jay Hao pa PAXE TV: OKEx paplašināšanās Korejā 2020

25. aprīlī mūsu izpilddirektoru Jay Hao intervēja labi pazīstamais Korejas apraides kanāls Pax Economic TV (PAXE TV), kas koncentrējas uz kriptovalūtām un blokķēdes tendencēm, lai apspriestu tirgus ieskatus un OKEx plānu paplašināties uz Koreju 2020. gadā. intervijā Džejs runāja arī par OKEx jauno partnerību ar MeconCash, augstas kvalitātes blokķēdes projektu, kas palīdz mums paplašināt mūsu fiat vārteju Korejā.

Vai esat satraukti par mūsu jaunajiem virzieniem? Ko Džejs domā par blokķēdes ekosistēmu 2020. gadā? Pārbaudiet interviju zemāk un Q&Kā mēs jums pierakstījām, ar visiem jautājumiem Džeja atbildēja.

Lai iegūtu pilnu intervijas materiālu, lūdzu, apmeklējiet: http://www.paxetv.com/tv/view.html?idxno=24148

OKEx izpilddirektoru Džeju Hao intervēja PAXE TV

1. Lūdzu, iepazīstiniet sevi skatītājiem Korejā

Protams. A-ni-ha-sya-tu, es esmu Džejs Hao, OKEx izpilddirektors. Paldies, ka esmu šeit.

2. Lūdzu, ieviesiet OKEx skatītājiem Korejā.

OKEx ir globāla digitālo aktīvu birža, kas piedāvā tādus tirdzniecības pakalpojumus kā tūlītējā tirdzniecība, atvasinātie instrumenti, piemēram, nākotnes līgumi, pastāvīgais mijmaiņas darījums, opciju tirdzniecība, C2C tirgi utt..

Kā skaņas blokķēdes ekosistēmai OKEx ir arī savs ieguves baseins, maks un publiskā ķēde.

Jūtieties brīvi sekot man (@ Jayhao8) vai OKEx () čivināt, lai uzzinātu vairāk;)

3. Vai jūs domājat, ka 2020. gadā notiks lielas izmaiņas blokķēdes ekosistēmā? Ja tā, kas tas būtu?

Bez šaubām.

Runājot par 2020. gadu, koronavīruss ir ļoti ietekmējis pasaules ekonomiku. Akciju tirgus, darba tirgus … patiešām grūts. Šajā grūtajā laikā “pasīvie ienākumi” būs mūsu blokķēdes ekosistēmas atslēga visa gada garumā.

DeFi attīstās ļoti strauji, un mēs uzskatām, ka tas kļūs par tradicionālās finanšu sistēmas izšķirošo elementu. Mēs esam laiduši klajā dažādus produktus, lai ļautu lietotājiem viegli nopelnīt pasīvo naudu, izmantojot Defi aizdevumus, iemaksas un depozītus.

4. Kā jūs plānojat paplašināt savu biznesu Korejā?

Nu, 200 miljardi ASV dolāru – šī ir summa, ko kriptogrāfijas tirgus tirgus ierobežojums ir sasniedzis pagājušajā gadā. Acīmredzot šis tirgus joprojām strauji aug. OKEx dati liecina, ka Koreja ir viena no ļoti aktīvajām valstīm mūsu nozarē.

Mēs patiešām novērtējam Korejas lietotāju entuziasmu. Un šeit vienmēr ir viens no galvenajiem tirgiem, kuru vērtējam visvairāk. Neatkarīgi no daudzsološajiem projektiem vai kopienām, tie vienmēr ir motivators, kas mums ļauj piedāvāt izcilākus pakalpojumus visiem. Arī mūsu partneris OKEx Korea centīsies darīt visu iespējamo, lai nodrošinātu Korejas lietotājiem visvieglāko piekļuvi kriptovalūtām.

5. Kas liek OKEx sadarboties ar MeconCash? Ko jūs domājat par partnerību?

OKEx mērķis ir stimulēt blokķēdes nozares izaugsmi, kā arī blokķēdes iespējas. Mums ir prieks sadarboties ar augstas kvalitātes blokķēdes projektiem, piemēram, MeconCash. Šī OKB un Meconcash sadarbība būs izdevīga.

Mēs laiku pa laikam ievērojam augsta līmeņa projekta pārskatīšanas procesu. Procedūras ir izveidotas, lai aizsargātu mūsu tirgotāju intereses, garantējot arī mūsu sadarbības projektu kvalitāti. Un MeconCash palīdz mums paplašināt mūsu fiat vārteju Korejā.

6. Kādas ir jūsu domas par MeconCash?

Mēs ļoti novērtējam to, ko MeconCash ir devis šajā nozarē, it īpaši darbojoties ar fiat vārteju Korejā ar bankomātiem. Pateicoties tam, cilvēki Korejā var vieglāk piekļūt kriptovalūtai ar masveida ieviešanu.

Mums ir kopīgs mērķis un kopīgi veidojam nozari.

7. Kas ir OKB? Kāds ir tā nākotnes plāns?

OKB ir lietderības marķieris, ko izdevis OK Blockchain Foundation, un OKEx to ir pieņēmusi kā būtisku OKChain ekosistēmas sastāvdaļu. No šodienas OKB ir izstrādājis līdz 13 platformu balstītu lietojumprogrammu scenārijiem, kā arī 35 ārēju lietojumu lietojuma gadījumus, piemēram, produktu vai pakalpojumu iegāde ar marķieriem.

Iekļaušana 50 vietņu biržās, 9 fiat-to-crypto biržās, aptverot 141 valsti un reģionu visā pasaulē … tas parāda, kā OKB ir ļoti pieejams.

Lai labāk uzturētu marķieru sistēmu, mums ir arī OKB atpirkšanas plāns – 30% no darījumu komisijas ienākumiem no OKEx spot tirgus tiktu izmantoti, lai regulāri atpirktu OKB.

OKB, ir mūsu nākotne.

8. Pastāstiet mums vairāk par to, kā OKEx turpinās dot ieguldījumu blokķēdes nozarē.

Tagad mēs saviem lietotājiem piedāvājam ļoti plašu produktu portfeli – C2C, spot, margin un atvasinātos instrumentus, piemēram, nākotnes līgumus, opcijas un pastāvīgo mijmaiņas darījumu. Patlaban mēs aktīvi attīstām gan ieguves baseinu, gan sabiedrisko ķēdi.

Sabiedriskajai ķēdei mēs esam izlaiduši savu – OKChain un tā pirmo DApp – OKEx DEX. OKChain ir atvērts visām blockchain kopienām un atbalsta dažāda veida dapps. Lietotāji var izdot savus žetonus, izveidot tirdzniecības pārus un brīvi tirgoties, izmantojot OKChain. Nākotnē es ceru, ka tajā darbosies arī vairāk decentralizētu lietojumprogrammu, lai stimulētu strauju nozares attīstību.

Mēs ceram palikt abpusēji izdevīgi tradicionālajam finanšu tirgum, jo ​​īpaši tur ir vairāk nekā miljardi cilvēku, kuri nespēj piekļūt tradicionālajiem finanšu pakalpojumiem. Tāpēc mēs viņiem palīdzēsim atbrīvoties no finansiālās iekļaušanas un pēc tam izbaudīt pasīvos ienākumus. EARN – mūsu nesen palaistā funkcija ir vienas pieturas aģentūra, kas lietotājiem ļauj piekļūt visiem OKEx finanšu produktiem, tostarp akcijām un uzkrājumiem, kur lietotāji varētu gūt procentu ienākumus.

9. Ja jums ir kaut kas sakāms Korejas skatītājiem pēdējo reizi, lūdzu, pastāstiet viņiem.

Blockchain nozare pagājušajā gadā ir guvusi ievērojamus panākumus, tomēr tā joprojām ir jauna. Es teiktu, ka blokķēdes tehnoloģijai vēl ir tāls ceļš ejams ar milzīgu izaugsmes potenciālu.

Mēs priecājamies redzēt arvien vairāk augstas kvalitātes blokķēdes projektu, piemēram, Meconcash, kuri tika inkubēti Korejā un veicināja nozari visā pasaulē. Kā spēlētājs mēs esam ļoti gatavi iet gan ar Korejas projektiem, gan lietotājiem, lai virzītu blokķēdes nozares attīstību uz nākamo līmeni.

Sekojiet OKEx vietnē:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

87c b7f 7e9 47d 710 ce9 661