NULS & OKExChain ekosistēmas sadarbības priekšlikums

Par NULS

NULS ir atvērtā koda, uzņēmuma līmeņa, adaptīva blokķēdes platforma, kas izstrādātājiem piedāvā ātrdarbīgus biznesa risinājumus. NULS, izmantojot mikropakalpojumus, viedus līgumus, pārrobežu sadarbspēju un tūlītēju ķēdes izveidi, nosaka jaunu nozares standartu, pilnveidojot blokķēdes pieņemšanu.

NULS mikropakalpojumu slāņa dizains ļauj izstrādātājiem viegli ātri izveidot moduļus jebkuram lietojumam. NULS nodrošina plūstošus, rentablus, laiku taupošus risinājumus izstrādātājiem ar minimālu pieredzi blokķēdē.

NULS ir modulāra atvērtā koda blokķēdes infrastruktūra.

Tās galvenie produkti ir zemāk:

1.POCM platforma

POCM (Proof of Credit Mining) ir SCO platforma, kas ļauj projektiem izmantot viedos līgumus, lai izdotu un izplatītu projektu žetonus blokķēdēs. Vai jums ir NULS? Iegūstiet daļu no projekta mezgliem un nopelniet to žetonu kā atlīdzību, bet projekts nopelna NULS kā atlīdzību. Projekti var izmantot NULS vienprātības atlīdzību, lai sāktu darbu un palīdzētu finansēt attīstību. Atšķirībā no IEO un ICO, ieinteresētās personas nekad neriskē ar savu galveno, un NULS nekad neatstāj savu maku. Nopelniet projekta žetonus, kamēr ierīce ir izslēgta! Kā universālu SCO platformu POCM var izmantot, lai izsniegtu un izplatītu žetonus un aktīvus no jebkuras publiskās ķēdes jebkurā blokķēdes ekosistēmā.

2. NULS ķēdes kaste

ChainBox ir ķēdes veidošanas risinājums. Tas ietver sešus pamatā esošos moduļus: virsgrāmatu, kontus, darījumus, blokus, vienprātību un tīklu. ChainBox novērš nepieciešamību izprast visas pamatā esošās blokķēdes tehnoloģijas, ieskaitot sadalītu datu glabāšanu, pārraidi no punkta uz punktu, vienprātības mehānismus un šifrēšanas algoritmus. Tā vietā, lai tērētu laiku blokķēdes arhitektūrai, izstrādātāji var koncentrēties uz neatkarīgu biznesa moduļu izveidošanu, pamatojoties uz standarta komunikācijas protokoliem, pēc tam dažu minūšu laikā ar ChainBox izveido pavisam jaunu lietojumprogrammu ķēdi..

3. Ķēdes fabrika

Chainfactory ļauj jums izveidot blokķēdi, kas atbilst jūsu unikālajām vajadzībām ar minimālu kodēšanas spēju. Mūsu soli pa solim esošais grafiskais interfeiss palīdz jums konfigurēt ķēdi, izmantojot moduļu noliktavu.

Par NervuTīkls

Nervenetwork ir decentralizēts digitālo aktīvu pakalpojumu tīkls un blokķēdes pārrobežu mijiedarbības protokols, kura pamatā ir NULS mikropakalpojumu ietvars un kas izstrādāts ar NULS ChainBox. Tās mērķis ir pārtraukt blokķēdes izolētās vērtības salu, izveidot starpķēžu aktīvu mijiedarbības tīklu un nodrošināt visu nepieciešamo atbalstu Defi lietojumprogrammu ekosistēmai. Ļaujiet ikvienam digitālo aktīvu īpašniekam baudīt patiesi drošus, bezmaksas un pārredzamus Defi lietojumprogrammu pakalpojumus.

NerveNetwork ir decentralizēts digitālo aktīvu pakalpojumu tīkls un blokķēdes pārrobežu mijiedarbības protokols, kura pamatā ir NULS mikropakalpojumu ietvars un kas izstrādāts ar NULS ChainBox. Tās mērķis ir nojaukt izolēto bloku ķēdes vērtību salu, izveidot starpķēžu aktīvu mijiedarbības tīklu un nodrošināt visu nepieciešamo atbalstu Defi lietojumprogrammu ekoloģijai. Ļaujiet ikvienam digitālo aktīvu īpašniekam izbaudīt Defi lietojumprogrammu reālo drošību, brīvību un pārredzamību. Izmantojot Nerve starpķēžu mijiedarbības protokolu, izmantojot standarta saskarni, ir nepieciešams tikai neliels izstrādes apjoms, un pēc tam blokķēdi ar dažādām struktūrām var pārveidot par kopēju aktīvu tipu kopumu, kurus var identificēt ar ķēdes moduļiem NULS ekosistēma. Tādā veidā mēs varam sasniegt aktīvu mijiedarbību NULS ekosistēmā un ārpus tās, kā arī nodrošināt bagātīgus Defi scenārijus tādiem galvenajiem digitālajiem aktīviem kā BTC.

NULS pamatā esošās tehnoloģijas priekšrocības

Mikropakalpojumu arhitektūra, modularizācija ir rūpīgāka, vienprātības mehānisms ir iespraužams, moduļi darbojas neatkarīgi, zems savienojums un liela elastība.

Sadarbības risinājumi

1.Ir ieteicams, lai OKExChain pieņemtu neviendabīgu nervu savstarpēju ekoloģisko sadarbību starp ķēdēm

1.1. Ieteicams OKExChain pievienoties virtuālās bankas Nerve mezglam

NerveNetwork projekts ir gatavs sniegt atbalstu virtuālajiem bankas mezgliem.

NerveNetwork kopā ir 15 virtuālās bankas mezgli, kuriem ir ne tikai pilnvaras gūt ieņēmumus no blokiem, bet arī tie atbilst 15 daudzparakstu privāto atslēgu pārvaldības tiesībām. Tā ir atbildīga par BTC vairāku parakstu pārvaldību un pārvaldību no Ethereum viedā līguma paraksta privātās atslēgas, tas ir sadalīts aktīvu pārvaldības pārvaldnieks.

Virtuālais bankas mezgls uzņemas starpķēžu pārvaldības lomu, balsojot par dažiem ķēdes priekšlikumiem par dažādiem aktīvu jautājumiem, kas rodas starpķēdes procesā, un pārskatot aktīvu priekšlikumus ar 66% Bizantijas pārbaudes mehānismu, ieskaitot tos, kas notiek starpķēdes aktīvu pārsūtīšana, iesaldēšana, atgriešana un pārsūtīšana.

1.2. Nerve ir ieteicams nodrošināt neviendabīgu ķēdes risinājumu, kas palīdzētu atbalstīt tādu galveno aktīvu piekļuvi kā BTC, ETH, ERC20 un NULS.

Kā universāls starpķēžu protokols Nerve piekļūs dažādiem galvenajiem aktīviem. Pirmajai mainnet partijai būs piekļuve BTC, ETH, ERC20, NULS, NRC20 un citiem ķēdes aktīviem un līguma aktīviem. Izmantojot savienojumu ar OKExChain, tas var nodrošināt bagātīgu piekļuvi aktīviem OKExChain un OKExChain DEX un var piedalīties šo aktīvu ķēdes pārvaldībā, kas ne tikai nodrošina aktīvu drošību, bet arī elastīgi sniedz pakalpojumus OKExChain.

Nervu bloka ģenerēšanas laiks tiek apstiprināts 3S robežās. Tas pieņem POCBFT vienprātības mehānismu un tam nav atcelšanas darījumu. Tas ir ļoti piemērots kā zibens tīkla risinājums ilgstoši apstiprinātiem galvenajiem aktīviem.

2. NULS un OKExChain neviendabīga ekoloģiskā sadarbība starp ķēdēm

2.1. Ieteicams OKExChain piedalīties NULS bloku ģenerējošo mezglu uzturēšanā.

Pēc kļūšanas par virtuālo bankas mezglu baseinam ir ne tikai atlīdzība no virtuālās bankas Nerve, bet arī atlīdzība par bloku ģenerēšanu. Baseins var arī likt turēt NULS, Ethereum un Bitcoin Nerve ieguves rūpniecībai.

2.2. Ieteicams NULS viedo līgumu DApp & Defi var atbalstīt OKT piekļuvi aktīviem

Visus Nerve aktīvus var nodot NULS ķēdei, izmantojot NULS releja protokolu. NULS ķēdes aktīvi var atbalstīt OKExChain aktīvu viedo līgumu izstrādi un izmantošanu. Piemēram, digitālā identitāte un izplatītās krātuves Aleph tīkls NULS ķēdē. un NULS ir panākuši sadarbību ar Ledger.

Turklāt ātri var piekļūt pārvaldības rīkiem un POCM.

2.3. NULS Nabox seifam ieteicams sniegt atbalstu neviendabīgiem ķēdes aktīviem no OKExChain līdz NULS

NULS ekoloģisko seifu Nabox App pašlaik izmanto 10000+ reāli lietotāji augstās frekvencēs, un tā var atbalstīt piekļuvi OKExChain starpķēdes aktīviem un to glabāšanu.

3. Mediju veicināšana

Būdams OKExChain ekosistēmas dalībnieks, NULS nodrošinās kopējus resursus, apvienos plašsaziņas līdzekļus un tradicionālo sabiedrisko domu, lai palielinātu nozares ietekmi.

  • Plašsaziņas līdzekļi : HuoXing Finance , Jinse Finance , Beenews , Lianshijie, BightbcNews, PingCaiJin, FengLi.com, YunShi24.com, bitett.com, Zilian8.com, maiyaotop.com, beipopfinance.com, Deep Cloud Finance, CoinPlay, Munzixun.com utt.
  • To var reklamēt vairāk nekā 10 KOL ar plašu ietekmi uz Weibo, Twitter un Youtube
  • Savā forumā to var reklamēt desmitiem tūkstošu reģistrētu lietotāju.

To var reklamēt WeChat Group, Telegram Group, Twitter Group un citas 100 000+ kopienas visā pasaulē.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me