Stablecoin rinkos dalis sprogsta, BCH, BSV sumažinimas: rinkos stebėjimo savaitė

Kripto turtas šią savaitę smarkiai atsigavo, o Bitcoin (BTC) padidėjo 15 procentų ir šiandien, balandžio 6 d., Prekiauja virš 7000 USD ribos už OKEx BTC indekso kainą. Nors 2020 m. Kovo mėn. Pirmaujanti kriptovaliuta galų gale uždarė 25,4 proc., Kaina smarkiai sumažėjo per 11 metų, o kovo 12–13 d..

„Bitcoin“ kainos šiuo metu prekiauja 7100 USD intervale po kelių nesėkmingų bandymų praeitą savaitę peržengti tą psichologinį kainos tašką.

OKEx BTC / USD indekso savaitės kaina. Šaltinis: „TradingView“

Stablecoins bangų paklausa

Nors BTC kaina smarkiai atsigavo, prekybos apimtis smarkiai nepadidėjo. Dėl nuosmukio „OKEx“ tapo didžiausia ateities sandorių platforma pagal „Open Interest per“ Paslaptingi tyrimaiDuomenis. Kita vertus, BTC neatidėliotinų sandorių rinkų dienos paros apimtis nepadidėjo, rodo tyrimų firmos pateikti duomenys Iškreipti. Kainos padidėjimas, kurio nepalaiko prekybos apimties padidėjimas, techninėje analizėje laikomas trumpalaikiu atšokimu. Vėliau tai dažnai lemia dideles korekcijas.

Visų atvirų palūkanų dalis 3 / 23-3 / 29. Šaltinis: Paslaptingi tyrimai BTC Spot – apibendrinti dienos kiekiai. Šaltinis: Iškreipti

Tačiau tuo pat metu atkreipiame dėmesį į tai, kad JAV doleriais išreikšti stablecoinai tapo svarbia kriptovaliutų investuotojų priemone, kad būtų išvengta kainų svyravimų..

stablecino paklausa buvo labai stiprus nuo kovo vidurio rinkos žlugimo, kaip ir tradicinių finansų srityje, krizės metu padidėjo grynųjų dolerių paklausa. Be to, atrodo, kad „Bitcoin“ dar nėra atsieta nuo akcijų rinkų.

Visų pirma sparčiai auga „Tether“ (USDT) rinkos vertė. Prieš kovo 12 d. Katastrofą USDT turėjo 4,7 mlrd. USD apyvartoje, imant 2,1 proc visos kriptovaliutų rinkos kapitalizacijos. Iki balandžio 4 d. USDT bendra apyvarta išaugo iki 6,1 mlrd. USD, arba 3,24 proc kriptovaliutų rinkos vertės už Longhashas ir Monetų patikrinimas duomenis.

USDT cirkuliacija ir Bitcoin kaina. Šaltinis: LongHash

Nors šiuo metu rinkoje yra daugybė stablecoino, tai nėra vienintelis kriterijus, leidžiantis pradėti bulių rinką. Didelė dalis stablecoin išleidžiamų fondų gali būti tik bulių rinkos dalis, tačiau maža prekybos apimtis ir likvidumo sumažėjimas gali sulaikyti bulių rinką.

„Bitcoin Cash“ & „Bitcoin SV halvings“ kitą savaitę

„Bitcoin Cash“ (BCH) ir „Bitcoin SV“ (BSV) kitą savaitę patirs atitinkamus blokinius atlygio mažinimus.

Sumažinti skaičiavimą perpus. Šaltinis: Blokinė

Istoriškai BCH kasybos sunkumai ir jo kaina palaiko aukštą nuoseklumo laipsnį. Kadangi visos trys monetos, įrodančios dirbimą, yra išgaunamos naudojant SHA256, kalnakasiai nusprendžia, ar pakeisti kainą, kad būtų pelningiau..

Tai taip pat reiškia, kad po kelių dienų bus daugybė kalnakasių, priverstų uždaryti arba pereiti prie BTC tęsti kasybą. Dėl to BCH kasybos sunkumai sumažės, nebent jo kaina gali pakilti į viršų. Atsižvelgiant į istorinę koreliaciją, BCH kaina turi gerą šansą mažėti artėjant perpus.

„Bitcoin Cash“ kasybos sunkumai ir kaina JAV dolerių istorinėje diagramoje. Šaltinis: bitinfocharts.com Vidutinis kasybos sunkumas per dieną, palyginti su vidutine dienos kaina, USD, 7 dienų pokyčių greitis. Šaltinis: bitinfocharts.com

Gegužės mėnesį tarp BCH perpus ir perpus sumažėjus BTC, pamatysime, kad daugelis kalnakasių pereina į BTC tinklą, kad kasytųsi pelningiau, todėl tinklo hashratas padidėtų, o vidutinės kasybos išlaidos būtų brangesnės. Jei iki to laiko Bitcoin kaina nepakils, neefektyvesni kalnakasiai stengsis gauti pelną ir galiausiai kapituliuos.

Iki gegužės vidurio, kai Bitcoin sumažės perpus, kalnakasių laukia dar vienas kapituliacijos etapas. Likę kalnakasiai bus tos tvirtos rankos, o jų padidėjęs noras HODL sumažins rinkos spaudimą.

Kasybos operacijos „Btc.top“ generalinis direktorius Zhuoeras Jiangas patvirtino interviu šią savaitę po kovo vidurio avarijos buvo išjungtos garsiosios „Bitmain S9“ kasybos platformos. Į interviu paskelbta balandžio 5 d., Bin Luo, kasybos platformų gamintojo „Avalon“ pardavimo direktorius užsienyje, sakė, kad gera žinia kalnakasiams yra ta, kad artėjant balandžio – gegužės potvynių sezonui, jie gali pasirinkti stabilias, nebrangias kasybos vietas. Koronaviruso paveikta, daugelis gamyklų iš tikrųjų nėra visiškai atidarytos, o perteklinis elektros energijos tiekimas yra gera proga derėtis dėl žemų elektros kainų.

Atsakomybės apribojimas: Ši medžiaga neturėtų būti laikoma pagrindu priimant sprendimus dėl investavimo, taip pat neturėtų būti aiškinama kaip rekomendacija vykdyti investicinius sandorius. Prekyba skaitmeniniu turtu yra susijusi su didele rizika ir gali prarasti jūsų investuotą kapitalą. Turėtumėte įsitikinti, kad visiškai suprantate riziką, atsižvelgiate į savo patirties lygį, investavimo tikslus ir prireikus kreipkitės į nepriklausomą finansinę konsultaciją.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

cf2 3fd d92 c17 939 b2e b7d