Debeto kortelės už potvynio kriptografiją su „Coinbase“, „Paxful“ ir kt.

Kriptovaliutoms vis populiarėjant, pastebime, kad labai reikalingos įmonės, norinčios aptarnauti sektorių. Nors kriptovaliutos siūlo daug skirtingų galimybių, yra vienas įgyvendinimas, kuris visada bus priešakyje – prekybininkų išlaidos. Tai reiškia, kad plačiajai visuomenei suteikiama galimybė palaikyti savo kasdienius išlaidų įpročius naudojant kriptovaliutas.

Diena, kurią klientas gali panaudoti savo kriptovaliutos atsargas degalinėje, nesiskiria nuo debeto kortelės, bus svarbi diena sektoriui. Laimei, tai diena, kuri netrukus ateis.

Kripto debeto kortelės

Kripto debetinė kortelė yra būtent tai, ką reiškia jos pavadinimas – debeto kortelė, leidžianti vartotojui kasdien nusipirkti turint kriptovaliutą. Norėdami tai pasiekti, įmonės paprastai yra priverstos bendradarbiauti su esamais mokėjimo procesoriais, pasinaudodamos esama infrastruktūra. Daugumai iki šiol paskelbtų kriptografinių debeto kortelių „Visa“ tapo šiuo pasirinktu partneriu.

Grūdintas lūkestis

Jei kripto debeto kortelės idėja skamba kaip fantastiškas žingsnis į priekį, sušvelninkite savo lūkesčius. Nors tokių kortelių išleidimas iš tikrųjų rodo kripto pagreitį, dauguma jų neveiks taip, kaip tikėtasi.

Nors kortelių turėtojai galės pasinaudoti kriptovaliutų atsargomis, kad finansuotų pirkimą, prekybininkai nepriims kriptovaliutų. Atvirkščiai, šios partnerystės su „Visa“ leis mokėjimo procesoriui konvertuoti kriptovaliutas į FIAT prekybos vietose..

Geriausia, kai prekybininkai mato vis daugiau klientų, mokančių tokiomis priemonėmis, ir jiems labiau patinka skaitmeninis turtas, jie vieną dieną palaikys visišką integraciją.

Būsimi pasiūlymai

Dabar, kai mes nustatėme, kas yra kriptografinė debeto kortelė, ir kai kuriuos susijusius privalumus / trūkumus, kada galime tikėtis jas naudoti?

Jau keleri metai, įvairios kompanijos padarė viską, kad sukurtų tokią kortelę. Tačiau daugumą šios idėjos pradininkų kliudė reglamentai ir rinkos nebrandumas. Tačiau tai pasikeitė 2020 m., Kai įvairios garsios kompanijos paskelbė apie netrukus prasidėsiančias savo iteracijas. Tikimasi, kad kiekviena iš šių kortelių bus pristatyta artimiausiais mėnesiais JAV ir įvairiose pasaulio šalyse.

Monetų bazė

Kaip vienas didžiausių pavadinimų, susijusių su kriptografija, labai tikimasi bet kokio „Coinbase“ pasiūlymo. „Coinbase“, norėdama užkirsti kelią kriptografinėmis debeto kortelėmis, paskelbė„Coinbase“ kortelė“. Kortelė, kurią jau kurį laiką buvo galima įsigyti ne JAV, netrukus pasirodys pirmoji išvaizda JAV sienose.

„Coinbase“ žengė dar vieną žingsnį toliau, nei tik palaikė išlaidas kriptografijai. Ji paskelbė, kad jos kortelėje taip pat bus siūlomos atlygio funkcijos, kurios suteiks vartotojams 4% atgal į „Steller“ arba 1% atgal į „Bitcoin“..

Skausmingas

Tai visai neseniai paskelbė šiandien čia išvardyta kriptografinė debeto kortelė. Kortelė, kurią pavyko pasiekti bendradarbiaujant Paxful ir Ternio, buvo sukurta siekiant „bankuoti banką“. Paxfulas ypač atkreipia dėmesį į Pasaulio banko surinktus duomenis, kurie rodo, kad visame pasaulyje nėra 1,7 milijardo žmonių bankų, kaip jo motyvą..

„Ternio“ generalinis direktorius Daneilas Gouldmanas teigia: „„ Paxful “yra geriausias klasių tarpusavio bitkoinų rinkos klasė, todėl esame pasirengę suteikti savo klientams galimybę naudotis„ BlockCard “platforma … Bus smagu susieti visus „Paxful“ privalumų, naudojant „Blockcard“ pasaulinę debeto kortelę ir banko sąskaitos galimybes. „Ternio“ yra įsipareigojusi užtikrinti kriptovaliutų ir tradicinės bankų sistemos sąveikumą “.

„BlockFi“

Nors pirmiau minėti pasiūlymai turi daug panašumų, „BlockFi“ pasiūlymas šiek tiek skiriasi. Užuot leidusi klientui pirkti kriptovaliutomis, ji bendradarbiavo su „Visa“ ir sukūrė vieną pirmųjų kriptovaliutų atlygio kortelių..

Tai reiškia, kad pirkdamas įprastus debeto mokėjimus, kortelės turėtojas galės gauti palaikomas kriptovaliutas, panašiai kaip jie gautų lojalumo taškus, tokius kaip oro mylios ar „pinigų grąžinimas“..

Faktinės išlaidos vis tiek bus naudojamos tik FIAT valiutų kortelių turėtojų likučiams. Kai kiti pasiūlymai suteikia galimybę gauti šifravimo premijas, be išlaidų, turėtų būti įdomu sužinoti, ar paleidus „BlockFi“ kortelės struktūrą pasikeičia.

Verdiktas vis dar nėra

Pateikti kriptografinių debeto kortelių pavyzdžiai yra tik keli iš daugelio. Kadangi dar nedaug buvo paskelbta, nuosprendis vis dar skelbiamas, ar šios kortelės bus sėkmingos. Ar klientai domisi tik atlygio kortelėmis? Abiejų derinys? O gal jie visai nesidomi?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

206 05e 394 545 481 9e9 cce