7 slaveni Ethereum investori, kas jums būtu jāzina

Pašlaik pasaules otrā vērtīgākā kriptovalūta Ethereum ir sākusi piesaistīt lielāku investoru uzmanību. Pēc 2017. gada decembra, kad kopā ar lielāko daļu citu kriptogrāfiju ETH cena sasniedza visu laiku augstāko līmeni, vēl vairāk Ethereum investoru ir pievienojušies tirgum. Šodien mēs uzskaitīsim 7 slavenākos.

Viens no iemesliem, kāpēc Ethereum ir kļuvis par iecienītāko investoru vidū, ir fakts, ka tas patiesībā ir daudz vairāk nekā tikai kriptonauda. Patiesībā varētu apgalvot, ka Ethereum ir pasaules vissvarīgākais blokķēdes projekts, jo tas aktīvi veicina kriptogrāfiju pieņemšanu, pateicoties tās platformai, kas piedāvā atbalstu dApps, viedajiem līgumiem un jauniem blokķēdes projektiem.

Tāpat kā ar visām kriptovalūtām, ieguldījumiem Ethereum kā platformā ir dažādi riski. Tomēr tas nav atturējis lielu skaitu cilvēku to darīt, ieskaitot dažādas slavenības un lielus vārdus kriptosfērā.

Šeit ir saraksts ar slavenajiem Ethereum investoriem:

Džozefs Lubins

Lieliska pieredze tādās jomās kā programmatūras inženierija, robotika, mašīnu redze un neironu tīkli, Džozefs Lubins ir arī viens no lielākajiem vārdiem, kas saistīts ar Ethereum projektu. Ethereum līdzdibinātājs un ConsenSys dibinātājs (Bruklinā bāzēta programmatūras kompānija, kas koncentrējas uz dApps izveidošanu, pamatojoties uz Ethereum platformu), ļoti labi var būt viens no lielākajiem Ethereum investoriem.

Saskaņā ar dažādām baumām Džozefs Lubins bija viens no lielākajiem pircējiem Ethereum pūļa pārdošanas pasākumā, kas notika pirms pāris gadiem. Džozefs Lubins, pēc dažādu nozares pārstāvju domām, ir viens no vissvarīgākajiem Ethereum turētājiem, kura vērtējums, domājams, ir 10 miljardi USD.

Tajā pašā laikā Lubina kungs ir arī Šveices uzņēmuma EthSuisse dibinātājs, kas ir ieguldījis ievērojamus ieguldījumus Ethereum. Izmantojot ConsenSys un EthSuisse, viņi iegulda ne tikai tīkla nākotnē, bet arī risinājumos, kas lietotājiem varētu piedāvāt labākus pakalpojumus. 

Papildus tam Lubinam ir arī bijis iesaistīts dažādās starpnozaru grupās, kuru mērķis bija virzīt risinājumus, kas saistīti ar pārvaldības jautājumiem blokķēdes telpā. Tādējādi, pērkot Ethereum, tas ne vienmēr nozīmē līdzekļus tieši izstrādātājiem, bet tas var būt arī, izstrādājot jaunus pakalpojumus, apkopojot pūles jaunu risinājumu radīšanai un visas ekosistēmas paplašināšanai..

joseph lubin - slavens ethereum investors

Avots: rte.ie

Ričards Šermans

Ričards Šermans, amerikāņu futbola stūrmanis NFL (Nacionālā futbola līga) Sanfrancisko 49ers komandai ir vēl viena slavena persona, kas aizrauj kriptonauda. Šermans sāka kā Bitcoin un Ethereum investors ļoti agri, pēc tam, kad fani sāka jautāt, vai viņi var iegādāties produktus un preces no viņa oficiālās vietnes, izmantojot dažādas digitālās monētas.

Ričards vairākkārt paziņoja, ka viņam pieder daži BTC, ETH un LTC bet patiesībā neinteresē citu mazāku monētu daudzums. Viņš iegādājās Bitcoin, kad tas tika novērtēts aptuveni 1000 ASV dolāru apmērā, un viņam izdevās izņemt naudu, kad cenas pieauga līdz 19 000. Neatkarīgi no tā viņš paziņoja, ka nožēlo, ka Bitcoins nav turējis tādus, kādi tie bija.

Ričards Šermans četras reizes ticis izvēlēts Pro Bowl, kā arī četras reizes balsojis par All-Pro. Laikā no 2011. līdz 2017. gadam viņš spēlē Sietlas “Seahawks” un kopš 2018. gada – Sanfrancisko 49ers.

Šermaņa kungu interesē ne tikai kriptonauda, ​​bet viņš ir arī sīkumu lietojumprogrammas FleetWit vēstnieks. Turklāt viņš ir ieguldījis arī citās tehnoloģiju akcijās, parādot, ka viņam ir diversificēts portfelis.

Ir dažādas personas, kuras nolēma ienākt kriptovalūtu tirgū.

Kamerons un Tailers, brāļi Winklevoss – Ethereum Investors

Kamerons un Tailers Vinklevoss daudzkārt ir veikuši virsrakstus sakarā ar to saistību ar kriptogrāfijas pasauli. Kaut arī brāļi ir ieguvuši slavu pēc iesūdzēšanas Facebook dibinātājā un izpilddirektorā Markā Cukerbergā, apgalvojot, ka viņš nozaga viņu ideju par sociālo tīklu, mūsdienās brāļi Winklevoss ir pazīstami kā vieni no lielākajiem Ethereum investoriem.

Prasība ļāva brāļiem samierināties ar milzīgiem 65 miljoniem ASV dolāru Facebook krājumiem un skaidru naudu. Redzējuši iespēju blokķēdē un kriptogrāfijas tehnoloģijā, viņi nolēma ieguldīt Bitcoin. Brāļi beidzot nopirka 120 000 Bitcoin 2012. gadā, kad cena bija mazāka par 10 ASV dolāriem. Pēc viņu finansiālajiem panākumiem viņi atkārtoti ieguldīja un uzkrāja apmēram 350 miljonus ASV dolāru no citām kriptovalūtām, ieskaitot Ethereum. Brāļi un māsas ir slaveni arī ar to, ka izveidoja Ņujorkā bāzētu kriptogrāfijas biržu ar nosaukumu Gemini.

Lai gan brāļi Winklevoss ir ieguldījuši līdzekļus Bitcoin (BTC) un koncentrējas uz šo digitālo aktīvu, viņi turēja arī Ethereum. Tailers Vinklevoss paskaidroja ka sākotnējie monētu piedāvājumi (ICO) neatbilda vērtspapīru likumiem un ka tie ir žetoni. Attiecībā uz Ethereum tīkla un tā žetonu vērtību Vinkleovs sacīja, ka tā vērtība slēpjas pašā tīklā, nevis citos digitālajos marķieros.

Pašlaik nav skaidras informācijas par ETH daudzumu, kas viņiem pieder, vai par to, vai viņi ir nolēmuši daļu no savas daļas pārdot. Neskatoties uz to, viņi turpinās spēlēt nozīmīgu lomu visā kriptonauda tirgū neatkarīgi no viņu rīcībā esošās virtuālās valūtas.

Kamerons un Tailers - slaveni ethereum investori

Avots: CNBC

Vitāliks Buterins – Ethereum dibinātājs

Vitāliks Buterins ir nosaukums, kas gandrīz neprasa nekādu ieviešanu, it īpaši tiem, kas ir labi pieraduši pie kriptogrāfiskās telpas. Mūsu saraksts nebūtu pilnīgs bez Vitalika, visa Ethereum projekta veidotāja un, iespējams, vissvarīgākās personas kriptogrāfiskajā sfērā pēc Satoshi Nakamoto.

Tas ir labi zināms fakts, ka Vitāliks Buterins ir ļoti turīgs cilvēks ar vienu no lielākajām kriptogrāfijas vērtībām. Lai gan izgudrotājs nekad nav publiski atzinis, cik daudz viņam pieder ETH, ir bijuši ziņojumi par to, ka viņš 2017. gada decembrī kaut kur 2017. gada decembrī pārskaitīja 30 000 ETH uz Bitstamp, vienu no lielākajām kripto apmaiņām. Citos forumos un publiskajās ziņās Vitaliks tiek attēlots kā kaut kur turētājs aptuveni 500 000 ETH.

Dienas beigās uz šo jautājumu neviens nevar atbildēt, izņemot pašu Vitāliku Buterinu. Pārsteidzošāk ir tas, ka tad, kad lielākā daļa cilvēku domā par Buterin, viņi redz nevis turīgo cilvēku, bet gan vienas no labākajām blokķēdes platformām izgudrotāju, cilvēku, kuram nauda nav prioritāte, un vienmēr cenšas atrisināt reālas problēmas kriptogrāfijas sfēra.

Buterina kungs ir bijis iesaistīts kriptovalūtu tirgū, un viņu ieguldījumi Ethereum tīklā nav tikai finansiāli. Viņš ir veltīts Ethereum kā dažādu komandu izstrādātājam un vadītājam, kas iegulda savu laiku un līdzekļus Ethereum ekosistēmas uzlabošanā.

Tādējādi laika un pūļu pavadīšana tīklā ir arī veids, kā tajā ieguldīt. Turklāt ir daudz uzņēmumu, kas paļaujas uz viņa ieteikumiem un padomiem, lai ieguldītu savu naudu izstrādātājiem, kuri strādā virs Ethereum. Vairāk pieņemšanas nozīmē stingrākus Ethereum pamatus, kas galu galā tiktu pārvērsti par augstāku ETH digitālā aktīva cenu.

Buterīns ir līdzīgā situācijā kā Džozefs Lubins. Abi ir Ethereum līdzdibinātāji, un viņi strādā, lai paplašinātu Ethereum risinājumus un projektus. Viņi var ieguldīt lielas naudas summas tieši ETH, bet viņi ir strādājuši, lai ETH laika gaitā būtu lielāka vērtība.

vitālik buterīns

Avots: Ethereum World News

Eštons Kačers

Eštons Kačers, Holivudas aktieris ir pazīstams ar aizrautību pret tehnoloģijām kopumā. Viņš bija arī viens no agrīnajiem ieguldītājiem tādās tehnoloģijās un lietotnēs kā Airbnb un Uber, kā arī kriptovalūtām. Viņš bija viena no pirmajām slavenībām, kas uzlēca uz šifrēšanas trakuma grupas vagonu, un 2014. gadā, gandrīz gadu pirms tā sākotnējās izlaišanas, pat ir tweeted par Ethereum. Tiek teikts, ka Kutchers ir viens no lielākajiem Bitcoin un Ethereum investoriem, kaut arī oficiāls numurs vēl nav pieejams.

Eštons Kačers - Ethereum investors

Avots: MarketWatch

Čārlzs Hoskinsons

Čārlzs Hoskinsons ir arī viens no Ethereum līdzdibinātājiem. Tagad viņš ir Cardano (ADA) un Ethereum Classic (ETC) galvenais izstrādātājs. Viņš strādā, lai piedāvātu alternatīvus risinājumus Ethereum.

Neskatoties uz to, viņš ir agrīns virtuālo valūtu lietotājs. Viņš ienāca telpā, kad Bitcoin tika tirgots tuvu 1 USD. Kad digitālā valūta pārcēlās līdz 250 USD viņš nolēma vadīt citus lielus projektus un sākt virzīties uz priekšu, paplašinoties kriptogrāfijas telpai.

Ir vērts pieminēt, ka viņš ir starp agrīnajiem Ethereum investoriem kā tīkla līdzdibinātājs. Tomēr viņš neatklāja daļu no ieguldījumiem kriptogrāfijas projektā vai to, vai viņš pēc kāda laika pārdeva visas savas monētas. 

Viņš ir bijis iesaistīts lielā skaitā kripto projektu un tagad ir koncentrējies uz Cardano, vienu no lielākajām kriptovalūtām tirgū. Viņa veiktais darbs ir ļoti pozitīvs kriptogrāfijas tirgum, kaut kas palīdzēja paaugstināt tehnisko uzlabojumu līmeni kriptogrāfijas telpā. Ethereum arī tagad cenšas konkurēt ar citiem tīkliem, tostarp Cardano, kas ļauj izstrādātājiem piedāvāt vēl labākus risinājumus un produktus.

Līdzīgi kā Lubins un Buterins, Hoskinsons ieguldīja savu laiku, nevis tikai naudu Ethereum. Tādējādi viņa un viņa aizraušanās ar kriptogrāfijas projektiem dēļ mums tagad varētu būt daudz attīstītāka tīkla un kriptovalūtu nozare. 11

Kols ir ārštata rakstnieks, kas koncentrējas uz kriptovalūtu un jaunajām tehnoloģijām. Iepriekšējie raksti par Masternodes tika parādīti vadošajās kriptogrāfijas vietnēs un citēti Whitepapers.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me