OKEx: jūsu vienas pieturas tirgus, kur nopirkt, tirgot un nopelnīt kriptogrāfiju

Vai meklējat plašu tirgu, kur iegādāties, tirgot un pat nopelnīt vairāk kriptogrāfijas?

Pēc ļoti gaidītā OKChain izlaišanas februārī mēs beidzot esam pabeiguši visaptverošākās kriptogrāfijas pakalpojumu platformas būvniecību nozarē. Mūsu plaša spektra pakalpojumos ir uzstādīts viss, kas paredzēts visiem kriptogrāfijas tirgotājiem, sākot no pirmā Bitcoin pirkšanas līdz citu kriptogrāfiju tirdzniecībai, maksimizējot savu ienesīgumu vai panākot tirgu, OKEx ir iekļāvis jūs. Ļaujieties ienirt kriptogrāfijas ceļojumā OKEx!

Pērciet kriptogrāfiju: viegli iegādājieties kriptogrāfiju ar fiat valūtām

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties HODL vai tirgot Bitcoin, pats pirmais solis, kas jums jādara, ir pārvērst savu fiat par kriptogrāfiju. Mūsu intuitīvais fiat-to-crypto gateway ir saistīts ar uzticamiem maksājumu kanāliem, kas ir vienkāršoti, lai jūs varētu baudīt drošu un efektīvu kriptogrāfijas tirdzniecību.

Šim attēlam ir tukšs alt atribūts; tā faila nosaukums ir Screenshot-2020-03-26-at-7.05.36-PM.png? x-oss-process = image / quality, q_85

Kriptogrāfijas pakalpojums Out Buy Crypto atbalsta apmaiņu ar 6 galvenie žetoni– Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), USDT, Ripple (XRP), Litecoin (LTC) un OKB ar 30 fiat valūtām vairāk nekā 180 valstīs un apgabalos, ieskaitot USD, EUR, GBP, RUB, TRY un daudz ko citu. Mēs esam sadarbojušies ar 6 visuzticamākajiem maksājumu kanāliem, tostarp pasaules līderi Simplex, Koinal, Banxa, Koinal, Mercuryo un MoonPay, lai piedāvātu līdz 17 norēķinu iespējām, ieskaitot VISA, MasterCard, bankas pārskaitījumu, Apple Pay un daudz ko citu. , nodrošinot ātrus un uzticamus pakalpojumus, lai jūsu līdzekļi un darījumi būtu droši.

Visā darījumā nav nepieciešama KYC verifikācija uz OKEx. Tādējādi jūs varat izlaist visas verifikācijas procedūras, lai nopirktu savu kriptogrāfiju un nekavējoties sāktu tirdzniecības vietu un virkni atvasinājumu pēc tam OKEx.

Tirdzniecības tirgi: Tirgot kā profesionālis

Tā kā blokķēdes tehnoloģija turpina attīstīties un tiek pieņemta, vairāk žetonu kļūst pieejami tirgum tirdzniecībai. OKEx mēs esam apņēmušies nodrošināt atjautīgu, lietotājam draudzīgu un atbilstošu platformu tirdzniecībai un palīdzēt bloku ķēdes projektiem augt. Izmantojot savu nesen apmainīto kriptogrāfiju, jūs varat tirgot galvenās kriptovalūtas mūsu visaptverošajā tīklā plankums un atvasinājumi tirgos, ieskaitot starpība, nākotnes līgumi, mūžīgā mijmaiņa, un jaunākā palaišana, iespējas tirdzniecība.

Pašlaik mūsu nozares vadošie nākotnes produktu piedāvājumi apgriezts vai reverss līgumi ar dažādiem norēķinu datumiem pēc jūsu izvēles, ieskaitot iknedēļas, divas reizes nedēļā, reizi ceturksnī, un reizi ceturksnī kopā ar plašu pasūtījumu veidu izvēli, lai lietotāji varētu ļoti elastīgi formulēt savas stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus. Turklāt mūsu spot tirgus piedāvā 290+ tirdzniecības pārus un 10x pārsvaru maržas tirdzniecībai.

Aktīvu pārvaldības rīki: Visi rīki, kas nepieciešami aktīvu glabāšanai, vērtības saglabāšanai vai papildu ieguvei jūsu kriptogrāfijas portfelim

Veidi, kā gūt papildu ienākumus blokķēdē, katru dienu pieaug un iegūst popularitāti. Izņemot pirkšanas un HODL mentalitāti, jūs faktiski varētu izveidot pasīvu ienākumu plānu un strādāt pie lielākiem ietaupījumiem. Papildus mūsu slavenajiem tirdzniecības tirgiem mēs lietotājiem piedāvājam virkni pievienotās vērtības pakalpojumu, lai nopelnītu papildu kriptogrāfiju.

EARN ir pilnīgi jauns pakalpojums, kas apkopo visus mūsu finanšu piedāvājumus vienuviet, lai lietotāji varētu izmantot savas rezerves monētas, lai iegūtu vairāk. Lietotāji var izmantot Uzkrājumi automātiski audzēt aktīvus savā Maka iekšienē bez tirdzniecības; izmantot Staking turēt monētas, lai iegūtu lielāku ienesīgumu OKEx Pool, novatoriskā kalnrūpniecības baseinā, kas nodrošina stabilus un pārredzamus vairāku valūtu daudzveidīgus kalnrūpniecības pakalpojumus; vai izmantot Termiņnoguldījums uzkrāt pasīvos ienākumus, nosakot uz noteiktu laiku.

OKEx akadēmija: Izmantojiet zināšanas par blokķēdēm un tirgus tendencēm

OKEx ir vairāk nekā tikai tirdzniecības platforma. Mēs saprotam, ka lietotāji dažreiz var būt neapmierināti, pārvietojoties kriptogrāfiskajā pasaulē, tāpēc mēs vēlamies izveidot atvērtu izglītības portālu, kas ikvienam nodrošina plašu blokķēdes zināšanu klāstu. Neatkarīgi no tā, vai esat kriptogrāfijas iesācējs vai pieredzējis tirgotājs, šeit, OKEx akadēmijā, varat uzzināt visu par blokķēdi, tirdzniecības stratēģijām, tirgus analīzi un, protams, apmācības, lai jūs varētu sākt darbu OKEx..

Izbaudiet OKEx labākās iespējas šodien!

Sekojiet OKEx vietnē:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me