Marķēts zelts atrod atbalstu, izmantojot SALT un NEXO pēc palaišanas

Marķēts zelts, pazīstams arī kā “Pax Gold”

Pagājušajā nedēļā tika uzsākta PAX Zelts. Šis jaunais piedāvājums darbojas kā stabila monēta, kas pamatota ar fizisko zeltu. Šo produktu izveidoja un uzsāka PAXOS – populārs dažādu stablecoīnu radītājs, kas tika pieņemts blokķēdes pasaulē.

Lielākā daļa nozares dalībnieku uzskata, ka vērtīgi aktīvi, kas cieš no nelikviditātes, ir ideāli kandidāti tokenizācijai, izmantojot blokķēdi. Zelts lieliski iederas šajā kategorijā – ar PAX vēlas kapitalizēt.

PAX Gold ir uz ERC-20 balstīts marķieris, kurā katrs apzīmē vienu smalku Trojas unci zelta. Šī piesaiste zeltam ļauj žetoniem atdarināt zelta tirgus. Tas arī ļauj īpašniekiem netieši ieguldīt dārgmetālos, lai arī efektīvāk, jo žetoni ir likvīdāki un neprasa uzglabāšanas maksu.

Procentu konti un nodrošinājums

Pēc darbības uzsākšanas nekavējoties tika pieņemts PAX Gold, jo vairāki uzņēmumi izteicās, norādot uz gaidāmo atbalstu aktīvam, izmantojot dažādus līdzekļus. Precīzāk, divas uz blockchain balstītas kreditēšanas platformas – NEXO un SĀLS – pastiprinājās. Pirmie piedāvās procentus nesošus krājkontus, kurus finansē PAX Gold, bet otrie atvieglos kriptokredītus, kas kā nodrošinājumu izmanto PAX Gold.

Šī PAX Gold iekļaušana vairākās platformās, piemēram, SALT un NEXO piedāvātajās platformās, norāda uz gaišo nākotni.

Neatkarīgi no tā, vai to izmanto kā nodrošinājumu vai līdzekli līdzekļu palielināšanai procentus nesošajā kontā, industrijā arvien vairāk tiek pieņemts stabils. Nozares dalībnieki ir atzinuši savu spēju darboties kā kriptogrāfijas ieslēgšanas / izslēgšanas rampas, un tagad cenšas to atbalstīt.

Komentārs

Pēdējās nedēļas laikā pārstāvji no Paxos, SALT un NEXO ir veltījuši laiku, lai komentētu savu PAX Gold lietošanu. Katram bija jāsaka par šo jautājumu.

Norādīja Paxos izpilddirektors Čārlzs Kaskarilla,

“Digitālā un globālā finanšu sistēmā fiziskā zelta īpašums ir apgrūtinošs, novecojis ieguldījums; nav viegli tirgot, sadalīt, pārvietot vai piesaistīt citus ieguldījumus. Lai gan ir viegli tirgot zelta atvasinājumus – ETF, nākotnes līgumus un nepiešķirto zeltu -, tie ir sintētiski attēlojumi, nevis juridiskas īpašumtiesības uz fizisko zeltu, un tiem ir ierobežota piekļuve. Zelts, kas iegādāts neakreditētās mazumtirdzniecības vietās, ir ne tikai dārgs, bet arī riskants, jo zelta kvalitāte un izcelsme nav pārbaudīta … PAX Gold atrisina šīs pamatproblēmas. To ir tikpat viegli tirgot kā ar ETF vai bitcoīnu, tas ir ārkārtīgi mobils un dalāms, un tas arī piešķir īpašniekiem īpašumtiesības uz visaugstākās kvalitātes zeltu pasaulē. Nekad nav bijis vieglāk īpašumā vai tirdzniecībā ar zeltu, un mēs priecājamies par ātrāku un lētāku iespēju nodrošināt gan iestāžu, gan indivīdu piekļuvi zeltam. Ievietojot zeltu blokķēdē, mēs demokratizējam piekļuvi zeltam. ”

Jenny Shaver, SALT vadītājs,

“Dārgmetāli ir ideāli piemēroti marķēšanai. Zeltam, piemēram, ir labi izveidota institucionālā fiziskā glabāšana un plaša ieguldītāju bāze, kas pārzina aktīvu klasi … Zelts tradicionāli tiek turēts kā nodrošinājums pret apgriezti korelējošiem aktīviem, piemēram, akcijām un fiat valūtu, tāpēc tas nodrošina digitālo žetonu turētājus ar pazīstamas aktīvu diversifikācijas iespējas. Piedāvājot PAX Gold kā mūsu jaunāko nodrošinājuma veidu, mēs pievienojam vērtību mūsu klientiem, apvienojot zelta ieguldījumu priekšrocības ar vieglu piekļuvi līdzekļiem, izmantojot kripto nodrošinātu aizdevumu. “

 

Nexo

NEXO, kas atrodas Londonā, Anglijā, ir blokķēdes aizdevumu uzņēmums, kas tika dibināts 2017. gadā. Jo īpaši viņi nodrošina savu klientu lokam piekļuvi tūlītējiem aizdevumiem / kredītlīnijām, kuras nodrošina kriptogrāfijas aktīvi. Darbības ir paplašinātas, iekļaujot procentus nesošus krājkontus.

Sāls

Šis Denveras, Kolorādo uzņēmums, tika dibināts 2016. gadā, un tā specializācija ir kriptogrāfijas nodrošināti aizdevumi. Laikā kopš to darbības sākuma SALT ir izdevies paplašināt pakalpojumus dažādās valstīs, tostarp, bet ne tikai:

  • Apvienotā Karaliste
  • Savienotās Valstis
  • Brazīlija
  • Šveice
  • Jaunzēlande

Citu ziņu sadaļā

NEXO nav pirmais uzņēmums, kas piedāvā procentus nesošus kontus, kas tiek finansēti ar stabilu monētu. Lai gan viņi var būt pirmie, kas izmanto PAX Gold, citi, piemēram, BlockFi, jau piedāvā līdzīgus produktus. Nesen mēs īsi apskatījām dažus no dažādiem tirgū esošajiem stablecoin piedāvājumiem un to, kā tiem ir nozīme BlockFi platformā.

Stablecoins – vai tie ir triki vai moderni

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me