Kuri yra mano lengviausia kriptovaliuta?

Tai nėra lengva užduotis rasti lengviausią kriptovaliutą, kurią turiu. Jei norite išgauti „Bitcoin“ (BTC) arba „Ethereum“ (ETH), turėsite naudoti specializuotą kasybos įrangą. Ši aparatūra paprastai yra labai brangi, todėl jums reikės įsigyti keletą kasybos įrenginių.

Tačiau supratimas, kuri yra lengviausia kriptovaliuta, padėtų mums patekti į kasybos pramonę neinvestuojant didelių pinigų į kasybos platformas. Lengviausia kriptovaliuta, kurią turėčiau, turėtų vieną pranašumą: galėtumėte ją išminuoti naudodami procesorius ar GPU. Paprastai tai yra lengviausias būdas gauti kriptovaliutą.

Kas yra kriptovaliutos kasyba?

Kriptovaliutų kasimas yra užduotis, kurią galime atlikti norėdami būti apdovanoti virtualia valiuta. Ši užduotis yra susijusi su skaičiavimo galios suteikimu virtualios valiutos, kurią norite išgauti, tinklui. Pavyzdžiui, norint tai padaryti dėl „Bitcoin“, jums reikės kelių ASIC kalnakasių, kurie paprastai yra labai brangūs. 

Tačiau kai buvo sukurtas „Bitcoin“, procesorius buvo lengviausias būdas išgauti kriptovaliutą. Vartotojai tai galėjo padaryti tiesiai iš savo kompiuterių. Plečiantis „Bitcoin“ tinklui, vis sunkiau buvo išgauti BTC.

Už tinklui teikiamą galią vartotojai gauna atlygį kriptovaliutomis. „Bitcoin“ kalnakasis, radęs bloką, gauna 6,25 BTC ir mokesčius, kuriuos moka vartotojai, siunčiantys operacijas. Kalnakasiai yra atsakingi už šių sandorių apdorojimą ir jų galiojimo patvirtinimą.

Nepaisant to, kiekviena virtuali valiuta turi skirtingą kasybos sistemą. Kiekvieno kriptografinio tinklo nauda bus skirtinga. Pavyzdžiui, „Litecoin“ (LTC) kalnakasiai gauna 12,5 LTC už bloką (kas 2,5 min.). Tai skiriasi nuo 10 minučių blokų „Bitcoin“ tinkle. Kitose skiltyse taip pat sužinosite, kurią kriptovaliutą lengviausia gauti.

Kasyba leidžia decentralizuoti

Turint decentralizuotų kalnakasių tinklą, galima visiškai decentralizuoti tokias kriptovaliutas kaip Bitcoin ir Litecoin. Vartotojai gali apdoroti pervedimus nepasikliaudami patikima trečiąja šalimi.

Kalnakasiai patvirtina sandorius „blockchain“ tinkluose. Už pasidalijimą savo skaičiavimo galia jie gauna atlygį ir blokuoja atlygį. Centralizuotos finansų įmonės ir įmonės kontroliuoja vartotojų lėšas ir nusprendžia, ar lėšos pervedamos, ar ne. Kalnakasiai tampa labai svarbia „blockchain“ tinklų dalimi visame pasaulyje.

Ateinančiose pastraipose taip pat sužinosite, kas yra darbo įrodymas (PW) ir kodėl tai svarbu žinoti, kurią kriptovaliutą lengviausia gauti.

Kas man yra lengviausia kriptovaliuta?

Jei jums įdomu, „kurią kriptovaliutą lengviausia gauti?“ tada tu turi tašką. Kiekviena kriptovaliuta turi skirtingą sunkumų lygį. Nėra aiškaus atsakymo į „kokia lengviausia kriptovaliuta mano?“.

Tačiau yra keletas monetų, kurias lengviau išgauti nei kitas. Nors dabar yra nedaug vertingų kriptovaliutų, kurias galima išgauti su procesoriais, yra keletas skaitmeninių išteklių, kuriuos galima išgauti naudojant GPU. GPU nėra tokie brangūs kaip ASIC kalnakasiai, taip pat yra plačiai prieinami rinkoje.

„Monero“ (XMR)

„Monero“ (XMR) yra viena lengviausių kriptovaliutų. Ši kriptovaliuta siūlo vartotojams galimybę siųsti ir gauti privačias operacijas. Per pastaruosius metus jis tapo vienu didžiausių visame pasaulyje.

XMR buvo naujienose dėl to, kaip jis išgaunamas. Iš tiesų įsilaužėliai diegė kenkėjiškas programas įvairiose svetainėse ir kasė XMR naudodami lankytojų procesoriaus galią. Be to, kitos kenkėjiškos šalys įdiegė paslėptus virusus vartotojų kompiuteriuose ir kasė XMR su savo procesoriaus galia. Įsilaužėliai jį naudojo, nes tai yra lengviausia kriptovaliuta, gaunama su procesoriumi.

monero phisycal moneta (viena lengviausiai kriptovaliutos mano)

Nors „Monero“ galima išgauti naudojant centrinį procesorių, geriausia yra investuoti šiek tiek pinigų į GPU techninę įrangą. Tai leistų jums būti efektyvesniems ir išgauti didesnius XMR kiekius. UNICEF Australia taip pat leido vartotojams išminuoti XMR ir paaukoti surinktas lėšas. Kaip matote, tai gali būti vienas iš lengviausių kriptovaliutų.

„Ethereum Classic“ (ETC)

„Ethereum Classic“ (ETC) taip pat yra viena populiariausių kriptovaliutų pasaulyje. O kas gali būti geriau už jo kasimą namuose? „Ethereum Classic“ veikia su „Ethash“ algoritmu. Tai reiškia, kad jį galima išgauti naudojant GPU.

Jei turite šiek tiek pinigų investuoti, gali būti naudinga nusipirkti keletą GPU „Ethereum Classic“. Tačiau mes nesame finansiniai patarėjai. Norėdami rasti vieną paprasčiausių kriptovaliutų, turite žinoti, kurios yra geriausios virtualios valiutos. „Ethereum Classic“ yra vienas iš seniausių žaidėjų.

ir tt logotipas (tai gali būti laikoma viena lengviausių kriptovaliutų)

Vartotojai, kurie kasa ETC tinkle, bus labai panašūs į „Ethereum“ (ETH). Tačiau atsižvelgiant į tai, kad „Ethereum“ tinkle yra daugiau kalnakasių, uždirbti atlygį tampa sunkiau. Be to, jūs galite padidinti savo atlygį kasant Ethereum classic, jei prisijungiate prie kasybos baseino.

Kasybos baseinai leidžia vartotojams sujungti pastangas ir kartu išgauti virtualias valiutas. Tai leistų jiems rasti daugiau blokų ir padidinti jų galimą naudą.

„Electroneum“ (ETN)

Kita populiari kriptovaliuta, kurią galima išgauti namuose, yra „Electroneum“ (ETN). Tai taip pat gali būti laikoma viena lengviausių kriptovaliutų pasaulyje. Be to, kad jis buvo vienas iš pirmųjų KYC reikalavimus atitinkančių skaitmeninių išteklių, jis buvo sukurtas padėti vartotojams išgauti skaitmeninį turtą.

Šiais laikais galite išgauti „Electroneum“ savo kompiuteryje arba su specialia GPU aparatūra. Tai padėtų jums daug lengviau ir turėtų pranašumą prieš kitus vartotojus. Lengviausias būdas gauti kriptovaliutą yra visada turėti tam skirtą kasybos įrenginį. Jei perkate keletą GPU arba turite senesnius GPU, galite juos perdirbti ir pradėti kasinėti „Electroneum“.

Kaip jau minėjome anksčiau, prisijungimas prie kasybos baseino gali padidinti jūsų atlygį. Dabar dauguma monetų rinkoje išgaunamos per kasybos baseinus. Individualus kasimas gali būti atliekamas, jei turite masiškai didelę kasybos galią, arba tai taip pat galėtų būti padaryta anksčiau.

Horizenas (ZEN)

Kita kriptovaliuta, kurią vartotojai gali pradėti kasinėti, yra „Horizen“. Ši virtuali valiuta veikia su „Equihash“ algoritmu. Tai reiškia, kad virtuali valiuta bus 100% ASIC pasipriešinimas. Taigi, tai gali būti labai naudinga tiems vartotojams, kurie nori pradėti kasinėti naudodami GPU ar procesorius.

Vartotojai gali lengvai atsisiųsti oficialų klientą savo darbalaukyje ir pradėti kasinėti naudodami GPU. Tai leistų jums labai efektyviai užsidirbti „Horizen“. Atminkite, kad kuo didesnė virtualios valiutos kaina, tuo didesnė nauda, ​​jei sunkumai išlieka tie patys.

Kasdami virtualias valiutas, visada turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į tinklo sunkumus. Kartais gali būti nepelninga kasinėti skaitmeninį turtą.

Vertcoin (VTC)

Pagaliau „Vertcoin“ yra viena lengviausių kriptovaliutų. Iš tiesų, šis cionas veikia su darbo algoritmo, vadinamo „Lyra2RE“, įrodymu. Naudodami šį algoritmą vartotojai gali išgauti VTC tik naudodami procesorius ir GPU. Štai kodėl tai gali būti viena lengviausių kriptovaliutų.

vertcoin žalias logotipas

Kalnakasiai, norintys sužinoti apie kriptografijos rinką, galės tai padaryti naudodamiesi „Vertcoin“. Nepaisant to, „Vertcoin“ prekybos apimtis ir kaina pastaraisiais metais krito. Šiais laikais tai nėra vienas pelningiausių tinklų. Ateityje, jei projektas atsinaujins, jis gali tapti geru sprendimu naudoti.

Jei norite gauti kriptovaliutas, tai tik keletas pavyzdžių. Yra daugybė kitų monetų, kurias galima išgauti. Turėtumėte jų ieškoti ir išbandyti, ar jie yra pelningi, ar ne. Vertcoin paprastais žodžiais tariant yra viena lengviausių kriptovaliutų.

Kuris yra lengviausias kelias į mano kriptovaliutą?

Lengviausias būdas gauti kriptovaliutą yra jūsų procesorius. Tai reiškia, kad naudodami kompiuterį galite išgauti skaitmeninį turtą. Nepaisant to, tai padaryti tampa labai sunku. Taip atsitiko todėl, kad daugumoje tinklų yra tūkstančiai kalnakasių.

Kalnakasiai varžosi dėl atlygio, kuris paprastai būna fiksuotas. Štai kodėl kriptovaliutų kasėjai pereina prie GPU. Jie tampa daug efektyvesni apdorodami šiuos sudėtingus galvosūkius, kad patvirtintų operacijas.

GPU Mining su pinigais, kad parodytų pelningumą

Lengviausia kriptovaliuta bus ta, kuri leistų minuoti procesoriais ir GPU ir išliktų pelninga. Apskritai mažos monetos leidžia jums kasti su procesoriais ir GPU, tačiau nauda yra tiesiog centai.

Būtent čia BTC kalnakasiams yra prasminga investuoti į didelę ASIC kasybą. Nepaisant to, mažiems ir mažmeniniams investuotojams pripažinto skaitmeninio turto procesoriai ir GPU gali būti vienas iš būdų padidinti pelną.

Sujungta kasyba

Nors sujungta kasyba gali būti ne pats lengviausias būdas išgauti kriptovaliutą, tai gali padėti vartotojams tapti daug pelningesniais. Pavyzdžiui, Bitcoin kalnakasiai daro savo kasybos veiklą daug efektyvesnę.

Tai galima padaryti atliekant sujungtą kasybą. Tai padeda vartotojams padidinti savo pajamas tuo pačiu metu kasant du skirtingus tinklus. Vienas iš tinklų, kuris dabar leidžia Bitcoin kalnakasiams atlikti sujungtą kasybą, yra RSK.

RSK dabar yra didžiausias sujungtas kasybos tinklas pasaulyje. Nors vartotojai patvirtina RSK blokus, jie taip pat gauna BTC apdovanojimus. Ateityje sujungta kasyba gali tapti įprastu dalyku daugumai kalnakasių. RIF taip pat yra viena lengviausių kriptovaliutų. RIF yra kriptovaliuta, kuri veikia virš RSK blokų grandinės.

„Defi Mining“

Vartotojai taip pat gali išgauti virtualias valiutas, užtikrindami likvidumą kasybos grupėms. Per pastaruosius metus decentralizuota finansų rinka augo. Šiais laikais vartotojai gali užtikrinti kasybos fondų likvidumą ir gauti atlygį už naują skaitmeninį turtą.

Nors tam nereikėtų dalytis kasybos galia su tinklu, rizikuosite savo lėšomis, užrakindami jas į kasybos baseiną. Atlygis paskirstomas vartotojams, teikiantiems likvidumą.

Nepaisant to, kad tai vadinama kasyba, tai nėra tradicinis skaitmeninio turto kasybos būdas. Be to, tam jums nereikės jokios specialios įrangos. Nepaisant to, tai nėra panaši į monetų, tokių kaip LTC, ETC ar BTC, kasybą.

Kurias kriptovaliutas galiu gauti?

Yra įvairių kriptovaliutų, kurias galite išgauti. Mes pasidalijome su jumis lengviausių kriptovaliutų sąrašu. Be to, mes taip pat jums pasakėme, koks lengviausias būdas gauti kriptovaliutą.

„Monero“ (XMR), „Electroneum“ (ETN), „Ethereum Classic“ (ETN) ir „Horizen“ (ZEN) yra keletas kriptovaliutų, kurias galite išgauti. Tačiau rinkoje yra daugybė kitų. Verta pabrėžti, kad ne visas kriptovaliutas galima išgauti. Galite išminuoti visas šias virtualias valiutas. Tačiau jūsų sąrankoje bus apibrėžta, kurią kriptovaliutą lengviausia išgauti.

Iš tiesų, tradiciniu būdu gali būti išgaunamas tik skaitmeninis darbo įrodymo turtas. „Stake“ (PoS) virtualių valiutų įrodymas negali būti išgautas. Štai kodėl svarbu tai atskirti.

Darbo įrodymas (PW)

Norėdami suprasti, kurią kriptovaliutą lengviausia gauti, turime žinoti, kas yra „Proof of Work“ tinklai. „PoW“ yra visi kriptografiniai tinklai, leidžiantys vartotojams išgauti kriptovaliutas. „PoW“ skaitmeninius išteklius galima išminuoti, nesvarbu, ar su procesoriais, GPU ar ASIC aparatine įranga.

Vietoj to, kortelių įrodymas negali būti išgautas. Jie įtraukiami. Tai labai svarbus kriptovaliutų rinkos skirtumas. Kalbėdami apie „PoS“ tinklus, mes galvojame apie monetas, kurioms nereikia, kad vartotojai suteiktų skaičiavimo galios operacijoms apdoroti.

Naudodamiesi „Proof of Work“ tinklais, kalnakasiai tikrai dirba tam, kad patvirtintų sandorius. Didžiausi kasybos ūkiai yra Kinijoje. Jose yra daug ASIC kalnakasių, dirbančių visą parą. Darbuotojai reikalingi, kad sistemos veiktų. Be to, energijos suvartojimas taip pat yra labai didelis. Taigi tai nedaro Bitcoin lengviausia kriptovaliuta.

Naudodami „Proof of Stake“ tinklus, vartotojai turi dalyvauti tik „blockchain“ tinkluose pagal savo šifravimo valdas. Tai nenaudoja didelio energijos kiekio ir nesuteikia saugumo, kurį gali suteikti toks tinklas kaip „Bitcoin“.

Pavyzdžiui, XRP negalima išgauti, net jei tai nėra „PoS“ kriptovaliuta. Kai kurie „PoS“ tinklai apima „Tezos“ arba „NEO“. „PoW“ tinkluose yra „Bitcoin“, „Ethereum“ (bet jis juda „PoS“ tinklo link), „Litecoin“, „Bitcoin Cash“ (BCH), „Bitcoin SV“ (BSV) ir kiti. „Ethereum Classic“, „Horizen“, „Monero“ ir „Electroneum“ taip pat yra „PoW“ blokų grandinės. Tai tik keletas lengviausių kriptovaliutų.

Paskutiniai žodžiai apie lengviausią kriptovaliutą

Pasirinkti lengviausią kriptovaliutą man nėra lengva. Turime atsižvelgti į daugybę dalykų. Tačiau galime tikėtis, kad bus lengviau gauti mažesnių virtualių valiutų, nei naudojant didelius tinklus.

Galima išgauti tik virtualias darbo įrodymo valiutas. „PoS“ ar kiti konsensuso algoritmai neleistų išgauti virtualių valiutų. „DeFi“ rinkoje kasybos fondai nurodo atlygio gavimą už likvidumo užtikrinimą prekybos grupėms.

Lengviausia kriptovaliuta man pasikeis laikui bėgant. Iš tiesų, kai kuriais atvejais tai gali būti viena, tačiau kai tik vartotojai pereis į tinklą, jis gali tapti kitu. Štai kodėl turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į rinkos judėjimą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

5c6 c68 1a5 6a4 1b7 48f 843