Pastāvīga ekonomiskā nenoteiktība kaitē augsta riska aktīviem, ieskaitot Bitcoin: Market Watch Weekly

Bitcoin (BTC) cenu svārstīgums pagājušās nedēļas sākumā bija ļoti zems, svārstoties starp stingru diapazonu no 9500 līdz 9800 dolāriem līdz Trešdiena, Pēc tam vadošā kriptonauda trešdienas vakarā mēģināja pārkāpt 10 000 ASV dolāru slieksni, taču tika noraidīta par 9 999 ASV dolāriem, kā norādīts OKEx Spot cena.

Tajā pašā dienā Nasdaq uzstādīja rekordaugstu līmeni 10 086, pirmo reizi pārkāpjot 10 000 līmeni. Tomēr ieguvumi nebija ilgtspējīgi, Federālajā rezervē nesen notikušajā sanāksmē brīdinot par vidēja termiņa negatīviem riskiem.

Ar pieaugošu ekonomisko nenoteiktību Bitcoin korelācija ar riskantiem aktīviem atkal paātrinājās. Kad svārstīguma indekss (VIX) atkal pieauga, Bitcoin veica milzīgu korekciju, nokrītot tik zemu kā $ 9,077 – dienas laikā par 6 procentiem mazāk.

Vēsturiski, tiklīdz Bitcoin sāk pārvietoties tandēmā ar tradicionālajiem aktīviem, tas kādu laiku turpinās, lai gan ir grūti precīzi pateikt, cik ilgi korelācija saglabājas. Lielo kapitālu tirgū, Cardano (ADA), Visaugstākais ieguvējs starp 10 labākajiem altkoīniem nedēļā pirms nedēļas šonedēļ bija 12,28 procentu negatīvs ienesīgums.

Citas monētas ar lielu vāciņu galvenokārt ir zemākas par Bitcoin, ar Ethereum (ETH) otra lielākā digitālā valūta, nedēļu pabeidzot ar 5,21 procentu zaudējumiem. Tikmēr, EOS tajā pašā periodā samazinājās par 8.55 procentiem.

monētu sniegums katru nedēļuNedēļas atdeve no galvenajām kriptovalūtām 6/8 – 6/15. Avots: Tradingview

Paredzams, ka Bitcoin Hashrate pieaugs

Pēc OKLink, aktīvo adrešu skaits BTC tīklā laikā no 8. jūnija līdz 14. jūnijam bija 4 843 297, kas ir par 4,47 procentiem vairāk nekā iepriekšējā nedēļā, savukārt darījumu skaits bija 3 198 639,72 BTC, kas ir par 17,39 procentiem mazāk.

Rakstīšanas laikā kopējais BTC tīkla hashrate ir aptuveni 113,36 EH / s, kas ir par 0,3 EH / s augstāks nekā pagājušās nedēļas vidējais līmenis. Ņemot vērā hashrate pieaugumu, paredzams, ka gaidāmā grūtību korekcija rīt izraisīs pieaugumu par vairāk nekā 10 procentiem, sasniedzot augstāko līmeni kopš 2018. gada janvāra, jo norādīja autors Coinmetrics.

Bitcoin nākotnes darījumu apjoms samazinājās līdz jaunam 2020. gada līmenim

13. jūnijā Bitcoin fjūčeru tirdzniecības apjoms biržās samazinājās līdz jaunam gada zemākajam līmenim – aptuveni 5 miljardiem ASV dolāru, saskaņā ar datiem Šķībs. Trīs galvenās dienas dienas biržas bija OKEx, Huobi un Binance, kuru tirdzniecības apjoms bija attiecīgi 1,4 miljardi USD, 1,3 miljardi USD un 1,1 miljards USD. Tomēr kopējie atklātie procenti pagājušajā pirmdienā atgriezās pie 4 miljardiem dolāru, kas bija augstākais līmenis kopš marta vidus avārijas.

BTC nākotnes procentiBTC nākotnes darījumi – apkopotie ikdienas apjomi. Avots: Šķībs

Tikmēr BTC iespēju atklātā interese ir sasniegusi rekordaugstu līmeni, pagājušajā nedēļā pārsniedzot 1,5 miljardus USD. Kā mēs atzīmējām 10. jūnijā Kripto tirgus katru dienu, opciju tirgus ir ļoti spēcīgs attiecībā uz Bitcoin nākotni, un CME opciju atvērtā interese gandrīz pilnībā sastāv no zvaniem.

Bitcoin tehniskā analīze

Nedēļas nogalē notikušā retracementa dēļ pašlaik nav daudz pirkumu. Mēs varam redzēt, ka OKEx garā / īsā attiecība ir samazinājusies līdz nesenam zemākajam līmenim 0,9, kā arī ļoti zemai starpībai starp aizdevumu procentu likmi uz vietas starpības tirgū.

Tagad, kad Bitcoin ir zaudējis 9300 dolāru atbalstu, atsitiens var saskarties ar ievērojamu pārdošanas spiedienu. Cena, visticamāk, pārbaudīs maija beigu zemāko līmeni – USD 8 750 par OKEx ceturkšņa nākotnes līgumu (BTCUSD0925).

BTC USD 15. jūnijsOKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumu (BTCUSD0925) 4H diagramma. Avots: OKEx

Skatāmies uz šo nedēļu

Covid-19 otrajam vilnim ir sist Nedēļas nogalē Pekinā un izraisīja sekojošu bloķēšanu. Tradicionālie patvēruma aktīvi atkal var būt par labu, jo zelts ir pieaudzis virs 1730 USD, un, ja Bitcoin korelācija ar riskantajiem aktīviem joprojām būs augsta, iespējams, redzēs pārdošanas spiedienu.

Kriptogrāfijā, VSYS šomēnes tiks izlaists viedais līgums. KNC gatavojas pabeigt Katalyst jaunināšanu, kamēr Zilliqa (ZIL) šomēnes pabeigs atbalstu.

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me