Tai chaotiškas pasaulis.

Kripto prekybininkai ir stebėtojai nuo savaitgalio grįžta su kraujo vonia platesnėse kriptovaliutų rinkose. Kainos bitkoinas smuko 8% ir trumpam nukrito žemiau 8000 lygio, tuo tarpu pirmaudami tokie altcoinai kaip ETH, EOS, ir LTC patyrė keletą dviženklių nuostolių.

Tai, kad didėjantis koronaviruso protrūkis visame pasaulyje ir didėjantis nerimas dėl galimų jo ekonominių pasekmių, didėja nepastovumas tarp pagrindinių turto klasių. Rašymo metu, WTI dėl kainų karo nukrito 25 proc, akcijų Azijoje sumažėjo 5-6 proc. Tuo pat metu prieglobsčio paklausa išaugo. Su USDJPY palietė 101,50 ir auksas kainos tiesiog vengia 1700 USD.

Atrodo, kad meškos nuotaika sustiprėjo, mūsų duomenys rodo, kad bitkoino impulsas mažėja ir tai gali būti ženklas, kad rinkos pradeda stabilizuotis. „OKEx“ BTC ilgas / trumpas santykis nuo vasario pabaigos juda nuosmukiu, o savaitgalį „Raito“ pasiekė 1,71 – žemiausią lygį nuo vasario 8 d..

Mažesnis santykis reiškia, kad laikui bėgant buvo mažiau OKEx prekybininkų, turinčių grynąsias trumpąsias pozicijas, o galimas jų trumpųjų pozicijų pelnas mažėjo. Tai dažnai laikoma rinkos atsigavimo ženklu.

1 paveikslas: „OKEx BTC Long / Short“ (santykio šaltinis: „OKEx“)

Be to, nauji „Sentix“ duomenys rodo, kad investuotojai, atrodo, palaiko bitino šališkumą kaip saugų turtą, nepaisant pastarojo meto skirtingų rezultatų auksas ir JPY.

2 paveikslas: „Sentix“ strateginis šališkumas – „Bitcoin“ (USD) (šaltinis: „Sentix“)

Rinka galėtų toliau materializuoti BTC vertybinį pobūdį ir prieglobsčio ypatybes, jei pasaulinė rizikos rizika išliks ir tai gali vidutinės trukmės laikotarpiu paskatinti BTC kainas..

Kainų analizė

BTCUSDT – dar vienas mirties kryžius?

 • Savo paskutiniame „Technical Weekly“ leidime mes tai nurodėme BTC kainos turėtų atsigauti po išpardavimo vasario pabaigoje, o kaina pakilo pagal mūsų lūkesčius. Tačiau dėl didėjančio pasaulinio netikrumo meškos vėl susigrąžino kontrolę.
 • Pastarieji kainų veiksmai pastūmėjo 10 dienų slenkantį vidurkį žemyn ir atrodo, kad tai turėtų sukurti meškų kryžminimą su 200 dienų slenkamuoju vidurkiu. Tačiau mes manome, kad mirties kryžius nėra patikimas signalas dėl praeityje vykusio mišraus rinkimų aktyvumo.
 • Visi trys pagrindiniai impulsų rodikliai buvo parduodami, ir dabartinė padėtis yra panaši į lapkričio vidurį BTC kainos smuko nuo 8200 lygių iki 6500 lygių.
 • Mes manome, kad BTC trumpalaikis trūkumas buvo sumažintas, o impulsas turėtų palaikyti kainą, kad stabilizuotųsi arba trumpam atsigautų. Gruodžio 7600 vietovių aukštumas dabar gali būti tinkama parama.

3 paveikslas: BTCUSDT – dienos diagrama (šaltinis: OKEx; Tradingview)

ETHUSDT – daugiau vietos nusileisti?

 • ETHUSDT išlieka gerokai viršija 200 dienų slenkantį vidurkį, nors bitkoinas jau prekiavo žemiau tokio lygio. Tai galėtų būti vienas iš požymių ETH dar gali būti daugiau vietos eiti į pietus.
 • Tai, kad pora vis dar neparduodama, nepaisant išpardavimo per pastarąsias dvi dienas, sustiprino trumpalaikį meškų atvejį. Tačiau dabartinis lygis gali būti per toli trumpalaikiam dugnui.
 • 200 dienų slenkamasis vidurkis 175 srityje sutapo su 23,6% „Fibonacci“ retracemento ir pasipriešinimo pasukimo palaikymo lygiais sausio viduryje, ir tai gali būti pirmasis stebimas lygis.
 • Verta paminėti, kad bendra ETH užrakintas „DeFi“ yra nuo paskutinių žemumų ir atsigavo nuo praėjusio mėnesio pabaigos. Tokios tendencijos tęsimas gali sustiprinti būsimus trumpalaikius atšokimus.

4 paveikslas: ETHUSDT – dienos diagrama (šaltinis: OKEx; Tradingview) 5 paveikslas: ETHUSD užrakintas „DeFi“ (šaltinis: „DeFi Pulse“)

BCHUSDT – Meškų pasikeitimas pagal galvos ir pečių modelį?

 • BCHUSDT pirmadienio Azijos sesijoje prekiavo 13% žemiau ir buvo mažesnis nei 200 dienų slenkamasis vidurkis BTCNaujausius kainų veiksmus.
 • Pora suformavo galvos ir pečių modelį ir prekiavo žemiau iškirptės. Lūžimas žemiau iškirptės gali reikšti, kad gali būti daromas posūkis, ir tai turi tendenciją sustiprinti neigiamą šališkumą, nors posūkis gali užtrukti.
 • Pirmadienio žemiausia temperatūra – 258,18, gali būti kritinis lygis, kurį reikia stebėti, jei jis sulaužytas, tai gali atverti duris link apatinių 230 rankenų.

6 paveikslas: BCHUSDT – dienos diagrama (šaltinis: OKEx, „Tradingview“)

ALGOUSDT – Meškų pasikeitimas patvirtintas … dar kartą?

 • Panašus galvos ir pečių raštas taip pat pastebimas ALGOUSDT. Taip sutapo, kad pora taip pat prekiavo žemiau iškirptės po to, kai vasario viduryje įvyko meškos impulso skirtumai..
 • Dabar kaina nukrito į ankstesnį šoną. Jei kaina nesugebėjo viršyti ankstesnio kanalo pasipriešinimo 0,31, tai galėtų sustiprinti poros vidutinės trukmės meškų atvejį.
 • Mes nesitikime, kad kaina per trumpą laiką nukris žemiau 0,2; tačiau jei rinkos nuotaika dar labiau pablogės, tai gali leisti kainai palaipsniui nukrypti į 0,26–0,26 plotą.

7 paveikslas: ALGOUSDT – dienos diagrama (šaltinis: OKEx; Tradingview)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

958 93e f4b 18b 45b e0d 998