Bearish noskaņojums dominē, kad tirgotāji piesardzīgi skrien un BTC meklē atbalstu: Futures Friday

Nākotnes piektdiena ir iknedēļas pārskats par Bitcoin ceturkšņa nākotni OKEx.

Bitcoin (BTC) šīs nedēļas beigās sāka retracementu, nokrītot gandrīz 10 procentus no pirmdienas atklāšanas (UTC) USD 9 773, kā norādīts OKEx ceturkšņa nākotnē (BTCUSD0626) cena.

BTC sāka zaudēt strauju impulsu, jo pirmdien centās pārtraukt pretestību virs USD 10 000, un atgriešanās bija izraisīja ko UTXO no 2009. gada februāra (pirms vairāk nekā 11 gadiem) trešdien pavadīja ķēdē ap plkst. 15:00 pēc UTC.

Skatoties uz OKEx tirdzniecības dati, mēs varam redzēt, ka BTC Long / Short Ratio pēc trešdienas pullback svārstījās ap 1.0 un BTC Basis dažus periodus ieguva negatīvā teritorijā.

Tā kā arī Open Procenti (OI) jau kādu laiku nav redzējuši uzlabojumus, kopējais tirgus noskaņojums ir vērsts uz lāču pusi.

OKEx BTC diagrammaOKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumu (BTCUSD0626) 1D diagramma. Avots: OKEx

OKEx tirdzniecības datu rādījumi

Apmeklējums OKEx tirdzniecības datu lapa izpētīt vairāk rādītāju.

BTC garā / īsā attiecība

BTC Long / Short Ratio pēdējo septiņu dienu laikā ir ārkārtīgi svārstījusies. Pirmkārt, tā pirmdien sasniedza augstāko atzīmi 1,24, jo BTC nedēļas maksimums sasniedza 10 110 USD, un pēc tam sāka atkāpties. Šis koeficients trešdien bija samazinājies līdz aptuveni 1.2 pirms pēkšņas BTC cenas krituma. Pašlaik tas svārstās ap 1,0, kas norāda, ka tirgus noskaņojums ir līdzsvarots.

BTC garā / īsā attiecībaDatu apkopošanas laiks: 5/15 0:00 līdz 5/22 4:00 (UTC)

Long / Short Ratio parāda to lietotāju kopskaita attiecību, kuri atver garās pozīcijas, salīdzinot ar atvērtajām īsajām pozīcijām. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un mūžīgajiem mijmaiņas līgumiem. Lietotāja garo / īso pusi nosaka tā neto pozīcija BTC.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad ir atvērta garā pozīcija, jābūt atvērtai arī īsajai pozīcijai, lai to līdzsvarotu. Kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu. Kad attiecība ir zema, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti.

BTC pamats

The OKEx BTC ceturkšņa nākotne prēmija pirmdien pieauga līdz aptuveni 30 ASV dolāriem un saglabājās pozitīva līdz trešdienas kritumam. Bet kopš tā laika piemaksa dažas reizes ir nonākusi negatīvā teritorijā un joprojām svārstās ap 0 USD.

BTC bāze ir strauji nokritusies no augstākās USD 80 pagājušajā nedēļā līdz pašreizējam $ 0.19, kas atspoguļo to, kā tirgus noskaņojums ir mainījies.

OKEX BTC pamatsDatu apkopošanas laiks: 5/15 0:00 līdz 5/22 4:00 (UTC)

Šis rādītājs parāda ceturkšņa fjūčeru cenu, spot indeksa cenu un arī bāzes atšķirību. Noteiktā laika pamats ir vienāds ar ceturkšņa fjūčeru cenu, atņemot spot indeksa cenu.

Nākotnes līgumu cena atspoguļo tirgotāju cerības uz bitkoina cenu. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Ja pamats ir negatīvs, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs.

Ceturkšņa nākotnes darījumu bāze var labāk norādīt tirgus ilgtermiņa tendenci. Ja pamats ir augsts (vai nu pozitīvs, vai negatīvs), tas nozīmē, ka ir vairāk vietas šķīrējtiesai.

Atvērtie procenti un tirdzniecības apjoms

Atklātie procenti (OI) līdz pirmdienai bija uzkrājuši līdz 6,12 miljoniem līgumu (1 līgums = 100 ASV dolāri), un tas bija pirms sestdienas zemākā līmeņa – 5,08 miljoni, pirms ilgie laiki tika likvidēti. Kopš tā laika OI nav uzlabojusies un joprojām darbojas ap 5,5 miljoniem līgumu. Tas parāda, ka gan buļļi, gan lāči pašreizējā cenu līmenī ir piesardzīgi, novēršot ievērojamu OI uzkrāšanos.

Pēc marta vidus avārijas parasti netiek novēroti lieli OI pieaugumi, un tirgus dalībnieki, šķiet, ir kļuvuši piesardzīgi, izmantojot sviras. Kopumā Longs aizņemtais kapitāls joprojām ir augstāks nekā Shorts, par ko liecina likvidāciju lielums.

OKEX BTC Atvērtie procentiDatu apkopošanas laiks: 5/15 0:00 līdz 5/22 4:00 (UTC)

Atvērtie procenti ir to nenomaksāto nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumu kopējais skaits, kuri attiecīgajā dienā nav slēgti.

Tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ja ir atvērti 2000 ilgtermiņa līgumu un 2000 īstermiņa līgumu, atvērtie procenti būs 2000. Ja tirdzniecības apjoms palielinās un atvērtā procentu likme īsā laika posmā samazinās, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai spiestas likvidēt. Ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan atvērtie procenti, tas norāda, ka ir atvērts daudz pozīciju.

BTC nodrošinājuma aizdevuma koeficients

Aizdevumu īpatsvars šonedēļ pārvietojās tandēmā ar BTC, samazinoties pēc pirmdienas nedēļas augstākā līmeņa sasniegšanas. Patlaban attiecība ir 2,13, kas ir augstāka nekā pagājušās piektdienas 1,4, bet to nepapildina agresīva pirkšanas darbība piesaistītajā spot tirgū.

Aizdevumu likme OKEXDatu apkopošanas laiks: 5/15 0:00 līdz 5/22 4:00 (UTC)

Aizdevumu procentu likme ir spot tirgus tirdzniecības dati, kas parāda attiecību starp lietotājiem, kuri aizņemas USDT, salīdzinot ar BTC aizņemšanos USDT vērtībā noteiktā laika periodā..

Šī attiecība arī palīdz tirgotājiem izpētīt tirgus noskaņojumu. Parasti tirgotāju, kuri aizņemas USDT, mērķis ir iegādāties BTC, un tiem, kuri aizņemas BTC, mērķis ir saīsināt to.

Ja aizdevumu īpatsvars ir augsts, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Kad tas ir zems, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs. Šīs attiecības galējās vērtības vēsturiski norāda uz tendenču maiņu.

Tirgotāja ieskats

Robijs, OKEx ieguldījumu analītiķis

Kaut arī nākotnes tirdzniecības datu rādītāji ir parādījuši lāča signālus ar neregulāru negatīvu prēmiju un zemu garo / īso attiecību, BTC joprojām atrod atbalstu augšpusē redzamā pieaugošā kanāla apakšā. Ja tas neizdodas atjaunoties un nokrīt zem kanāla, vidējā termiņā mēs varam redzēt vēl vienu niršanu uz USD 7400.

Īstermiņā 9300 ASV dolāru atbalsts tagad ir kļuvis par spēcīgu pretestību, un BTC būs jāpārkāpj, lai atgūtu vēl vienu atkopšanas brīdi.

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

68e 915 1fb 1c5 c41 640 0e6