Blockchain iniciatīvas tiek atceltas – PayPal darbojas tiešsaistē, Fusang atbalsta obligāciju emisiju 3 ASV dolāru vērtībā, un Vertalo iezīmē nekustamo īpašumu

Pagājušajā nedēļā ir bijuši dažādi pozitīvi soļi uzņēmumiem, kas strādā ar blokķēdes tehnoloģijām. Lai gan agrāk nozare ir piedzīvojusi savu nepietiekamo solījumu daļu, tas ātri kļūst par pagātni, jo ne katra iniciatīva ir balstīta uz kāršu namu.

Tālāk ir sniegti daži jaunākie uzņēmumi, kas ir sekojuši līdzi plāniem, izmantojot blokķēdi dažādos veidos.

Ķīnas celtniecības banka

Pēdējo divu gadu laikā mēs esam redzējuši dažādus piemērus, kad bankas emitē liela apjoma obligācijas. The visjaunākais nāk no pasaules otrās lielākās bankas – China Construction Bank. Obligācijas, kuras parasti tiek tirgotas, ir optimāli piemērotas pārsūtīšanai un autentifikācijai blokķēdē. Kaut arī tagad bankām bieži ir bloku ķēdes nodaļas, tās parasti nav specializējušās bloku ķēdē; kas nozīmē, ka šajā gadījumā China Construction Bank vērsās pie populārā blokķēdes risinājumu nodrošinātāja Fusang Exchange.

Šajā pasākumā Fusang Exchange Ķīnas celtniecības bankas vārdā atvieglos blokķēdes bāzes obligāciju pārdošanu USD 3 miljardu vērtībā. Paredzams, ka šo obligāciju pircēji gūs peļņu no 0.75% atdošanas termiņa beigās. Izmantojot Fusang Exchange, pircēji varēs piekļūt šīm obligācijām un tirgot tās gan ar Bitcoin, gan USD.

Fusang Exchange izpilddirektors Henrijs Čongs runāja par digitālo obligāciju pievilcību, norādot,

“Emitentiem vairs nav jādarbojas sadrumstalotā vidē ar vairākām procesu plūsmām, jo ​​FUSANG platforma no gala līdz galam vienkāršo viņu vajadzības, sākot no emisijas līdz iekļaušanai sarakstā, vienuviet. Turklāt globālie investori tagad var gūt labumu no piekļuves ieguldījumiem, kas iepriekš rezervēti tikai lielākajām iestādēm, kā arī zemas un pārredzamas maksas. ”

Papildus tādām obligācijām kā šī, Fusang Exchange nodrošina investoriem piekļuvi digitālajiem vērtspapīriem, piemēram, nesen uzskaitītajiem SPICE tokeniem.

Nekustamais īpašums MountX un Vertalo (VRE)

Oficiāli tiek veikti tokenizācijas centieni, kurus pirmo reizi paziņoja 2020. gada augustā MountX un Vertalo Real Estate. Duets ir paziņojis, ka divi dzīvokļi, kuru kopējā vērtība ir USD 250 000, ir veiksmīgi marķēti.

Tiem, kas interesējas par šīs iniciatīvas priekšrocībām, duets cita starpā uzskaita šādus punktus.

  • Ķēdes akcionāru reģistrs
  • Trīsreizēja grāmatvedība
  • API integrācija ar brokeriem / izplatītājiem un glabātājiem
  • Likviditāte sekundārajos tirgos

Vertalo izpilddirektors Deivs Hendrikss runāja par šo tokenizācijas centienu nozīmi, norādot,

“MountX ir piemērs, virzot digitālo aktīvu tehnoloģiju izmantošanu, lai kalpotu Ziemeļamerikas un Latīņamerikas nekustamo īpašumu tehnoloģiju nozarei. Šo centienu atslēga ir izmaksu kontrole. Ja tokenizācija darbosies aktīviem ar zemāku cenu, ir svarīgi piesaistīt ķēdi, piemēram, Tezos, kur neparedzamas maksas un augstas gāzes izmaksas nemazina ieguldītāju ieguvumus sekundārās tirdzniecības laikā. Mēs esam satraukti un pateicīgi, ka mums ir iespēja starptautiskā mērogā ieviest revolucionāras un kapitālu efektīvas tehnoloģijas un paņēmienus ar tik lielisku komandu, kuru vada Enrike Suaress, MountX līdzdibinātājs un izpilddirektors. “

Jāatzīmē, ka šie centieni ir daļa no daudz lielākas iniciatīvas, kuras ietvaros šo uzņēmumu apvienošana strādās, lai tuvāko mēnešu laikā apzīmētu vismaz 15 īpašumus – ieskaitot ierakstus gan Meksikā, gan Kanādā.

PayPal

Pagājušajā mēnesī PayPal aizdedzināja kriptogrāfijas tirgus, paziņojot par gaidāmo digitālo aktīvu atbalstu. Pārsniedziet tikai trīs nedēļas, un maksājumu apstrādātāju pakalpojums ir oficiāli beidzis beta testēšanu un aizgāja dzīvot plašai sabiedrībai.

“Mēs priecājamies paziņot, ka visi atbilstošie PayPal kontu turētāji ASV tagad var pirkt, turēt un pārdot kriptovalūtu tieši ar PayPal”

Lai gan šobrīd pakalpojums ir pieejams tikai Amerikas Savienoto Valstu iedzīvotājiem, sagaidāms, ka Jaunajā gadā pakalpojums ievērojami paplašināsies. Šī paplašināšanās tiks piemērota ne tikai ģeogrāfiski, bet arī atbalstītajos aktīvos, jo ir sagaidāms, ka citas populārākās kriptovalūtas un, iespējams, CBDC atradīs ceļu uz platformu.

Pagaidām lietotāji, kuriem ir piekļuve platformai, katru dienu varēs tirgot un iztērēt BTC, ETH, LTC un BCH līdz USD 20 000 vērtībā – pakalpojums, kas ir iespējams, izmantojot pirmo šāda veida licenci..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me