Viss, kas jums jāzina par Aion kriptovalūtu | Iesācēju ceļvedis 2018. gadā

Aion ir revolucionāra daudzpakāpju bloku ķēdes platforma, kas ir izveidota, lai atrisinātu aktuālo problēmu par ierobežotu darbspēju starp esošajām blokķēdēm, vienlaikus saglabājot spēju apstrādāt savas lietojumprogrammas. Tas atbalsta pielāgotas blokķēdes arhitektūras, un tas nodrošina savstarpēju savietojamību starp ķēdēm.

Aion projekts notiek ļoti piemērotā laika posmā, laikā, kad arvien pieaug bloķēšanas ķēžu skaits. Tādējādi sadarbspēja ir svarīgāka tagad, kāda tā jebkad ir bijusi. Savietojamība paplašinās vairāku citu blokķēdes platformu redzesloku, nemaz nerunājot par uzņēmumiem, kas orientēti uz uzņēmumu.

Aion sevi tirgo kā trešās paaudzes atvērto blokķēdi. Ja šī koncepcija izklausās mazliet sveša, apskatīsim iepriekšējās blokķēdes paaudzes. Kā mēs esam pārliecināti, ka lielākā daļa no jums zina, Bitcoin joprojām ir visu kriptovalūtu karalis, un tas tiek uzskatīts par pirmās paaudzes blokķēdi. Ethereum ir labākais otrās paaudzes blokķēdes piemērs. Kaut arī Bitcoin iepazīstināja pasauli ar visu kriptogrāfijas jēdzienu, Ethereum spēra soli tālāk, izveidojot viedus līgumus un daudzpusīgu ekosistēmu.

aions

Komanda

Projektu vada Matthew Spoke, Nuco izpilddirektors un EEZ valdes loceklis. Citi lieli vārdi ir Jin Tu, Nuco CTO, kuram ir vairāk nekā 15 gadu pieredze uzņēmumu inženierijā un vairāk nekā četrus gadus blokķēdes nozarē, un Peter Vessenes, kurš ir līdzdibinātājs Bitcoin Foundation.

komanda

Kā darbojas Aion

Izmantojot Aion, lietotāji vai gandrīz jebkura veida blokķēdes var apvienoties, runāt un mērogot. Pirmais termins attiecas uz Aion spēju atvieglot komunikāciju starp blokķēdēm, pateicoties uz veiktspēju orientētai pārejas sistēmai. Dati tiek pārsūtīti, izmantojot vairākas līgavas, kas savieno dažādus ķēdes pārus.

Lai risinātu galveno mērogojamības problēmu, Aion lepojas ar augstas veiktspējas virtuālo mašīnu, kas apstrādā izpildi un pielāgojamību. Aion arī ļauj lietotājiem izstrādāt blokķēdes, iekļaujot vienprātības algoritmus un virtuālās mašīnas. Galvenā priekšrocība ir tā, ka netiek ietekmēti sadarbspējas rādītāji ar citām blokķēdēm.

Aion projekta centrā ir Aion-1, trešās paaudzes blokķēde, kas pārvalda stabilas lietojumprogrammas un savieno citas blokķēdes.

Lai tas būtu pēc iespējas vienkāršāk, Aion-1 ir blokķēde aiz Aion tīkla, kas ļauj jebkura veida blokķēdei nepārtraukti pārsūtīt digitālo informāciju objektiem ārpus centrālās ķēdes un ārējam tīklam. Komponents Aion-1 nodrošina nepieciešamo infrastruktūru starpķēžu lietojumprogrammu izstrādei. Ar komponenta palīdzību lietotāji var izvietot savus pielāgotos tīklus.

aion2

AION marķieris

Marķieris ir blokķēdes enerģijas avots. To izmanto tīkla drošībai, jaunu blokķēžu izveidei, kā arī peļņas gūšanai starp ķēžu tiltiem. AION marķieris faktiski ir ERC-20 marķieris. Faktiski marķieris vispirms tiek piedāvāts kā ERC-20 marķieris Ethereum blokķēdē, un tikai pēc tam to var mainīt uz oficiālo AION tīkla marķieri. Kad tas notiks, marķieris var brīvi straumēt starp divām blokķēdēm.

Labākais šajā ziņā ir tas, ka investoriem nav jāmaina Aion Ethereum marķieris (ERC-20) pret Aion-1 marķieri, jo tie vienmēr būs savstarpēji aizvietojami.

Tirgus situācija

Marķieris tika izlaists pirms gada, 2017. gada oktobrī. Valūta sasniedza maksimālo vērtību aptuveni pagājušā gada decembrī, kad monētu cena pieauga kaut kur aiz USD 10 atzīmes. Pašlaik AION ieņem 60. vietu CoinMarketCap, ar kopējo kapitalizāciju 181 932 474 USD un apgrozības piegādi 167 480 575 AION no kopējā piedāvājuma 465 934 587.

tirgū

AION Maki

Kā minēts iepriekš, AION marķieris faktiski ir Ethereum marķieris. Tas nozīmē, ka to var saglabāt jebkurā Ethereum adresē. Daži no labākajiem seifiem Aion žetonu glabāšanai ir Virsgrāmata Nano S, Trezors, Miglas maks, Jaxx, MyEtherWallet, MetaMask, un imToken.

Aion pirkšana

Lai iegādātos AION, vispirms būs jāiegādājas cita kriptovalūta, vēlams Bitcoin vai Ethereum. Par laimi, AION atbalsta dažas ļoti populāras kriptogrāfijas apmaiņas, piemēram, BitForex, Binance, Ethfinex, Liqui, un Bancor Network. Plašāka informācija ir pieejama vietnē Tirgu sadaļa vietnē CoinMarketCap.

Ceļvedis un nākotne

Saskaņā ar projektu ceļvedis, 2018. gads iezīmēja 1. fāzes sākumu, kurā ietilpa modificēts darba pierādīšanas konsensa algoritms, funkcionējošs marķiera tilts, starpķēžu komunikācija un virtuālā mašīna ar tās EVM avotu saderību. Starp 1. un 2. fāzi komanda cer izlaist Aion Virtual Machine Technical Paper, Aion Pro-of-Intelligence Paper un Aion Bridging Paper. 2. fāze galvenokārt attiecas uz pāreju uz modificēto EVM arhitektūru. Paredzams, ka komandai Aion Participating Network Paper būs 2018. gads.

1. fāze

Paredzams, ka 2019. gads būs liels Aion platformas gads. Gads sāksies ar Aion Network Economics Paper, kam sekos 3. fāzes uzsākšana, kas, domājams, iezīmēs tīkla infrastruktūras pabeigšanu. Citi turpmākie notikumi ietver AVM 2. versijas izveidi, pilnīgu apstiprinātāja konsensa sistēmu un līdzdalību tīklā.

2. fāze

Investīcijas un prognozes

Ņemot vērā nepārtraukti pieaugošo blokķēžu skaitu, pastāv lielas izredzes, ka Aion ar savu unikālo pieeju sadarbspējas problēmu risināšanā nākamajā periodā nedaudz kļūs par kriptosfēras nepieciešamību. Tieši tāpēc šī monēta varētu ļoti labi parādīt vienu no lielākajiem kriptosfēras jebkad redzētajiem cenu pieaugumiem.

Noderīgas atsauces un klātbūtne sociālajos tīklos

Lai iegūtu vairāk informācijas par projektu, lietotāji ir laipni aicināti pārbaudīt vietni oficiālā mājas lapa un baltā grāmata. Citas noderīgas atsauces ietver oficiālā emuāra sadaļa, GitHub krātuve, kā arī Twitter, Facebook, Telegramma, Nesaskaņas, un YouTube kanālus.

Secinājums

Aion, bez šaubām, ir ļoti interesants kriptovalūtas projekts, jo tā mērķis ir atrisināt vienu no lielākajām problēmām, kas parasti saistīta ar blokķēdi – savietojamību. Protams, līdz Aion projekta pabeigšanai būs vajadzīgs daudz vairāk darba. Tomēr viena lieta ir droša, būs interesanti redzēt, kā Aion mēģina un, cerams, gūs panākumus, padarīt blokķēžu savietojamību par realitāti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me