Kriptovaliutų prekyba vietoje – kas yra „Algo“ pavedimas?

Kas yra „Stop-Limit“

Kas yra takų tvarka

Kas yra ledkalnio tvarka

Kas yra laiko svertinė vidutinė kaina (TWAP)

Kas yra „Advanced Limit Order“

Kas yra „Algo Order“?

„Algo“ užsakymas yra instrukcijų rinkinys, kaip atlikti prekybą iš anksto nustatyta kaina ir apimtimi. Visa algo užsakymų logika yra fiksuota ir dokumente gerai paaiškinta. Instrukcijos bus vykdomos pagal nustatytus parametrus. „OKEx“ rankiniu būdu netrukdys vykdyti užsakymo.

„Algo“ prekybos įrankiai leidžia vartotojams iš anksto įvesti informaciją apie prekybą, kad atėjus tinkamam momentui sutaupytų laiko nuo vykdymo. Vartotojai taip pat gali naudoti algoritmines prekybos priemones kaip dienos prekybos strategijos priminimus, kad išvengtų blogo įvykdymo dėl trukdžių tiesioginėje rinkoje..

„Algo“ pavedimai nebus vykdomi, jei nebus įvykdytos iš anksto nustatytos sąlygos. Be to, mūsų sistema neatliks vartotojo sąskaitos lėšų sulaikymo, jei bus atliktas algo užsakymas. Tačiau suvestinis algo pavedimas bus atšauktas, jei sąskaitoje nebus pakankamai lėšų jo vykdymui.

Naudodamiesi mūsų algoritminiais prekybos įrankiais, jūs suprantate ir sutinkate su mūsų „Algo“ prekybos sutartimi.

1、 Stop-Limit

„Stop-Limit“ yra nurodymas, kaip pateikti prekybos pavedimą iš anksto nustatytais parametrais. Kai naujausia rinkos kaina pasiekia trigerinę kainą, sistema automatiškai pateiks užsakymą pagal iš anksto nustatytą kainą ir sumą.

Kai suveikia „Stop-Limit“, jei vartotojo sąskaitos likutis yra mažesnis nei užsakymo suma, sistema automatiškai pateiks užsakymą pagal faktinį likutį. Jei vartotojo sąskaitos likutis yra mažesnis nei minimali prekybos suma, pavedimo pateikti negalima.

1 atvejis („Take-profit“):

Vartotojas perka BTC už 6 600 USD ir mano, kad jis sumažės, kai jis pasieks 6800 USD, jis gali atidaryti „Stop-Limit“ pavedimą 6800 USD. Kai kaina pasieks 6800 USD, bus suaktyvintas užsakymas. Jei vartotojas turi 8 BTC likutį, kuris yra mažesnis už užsakymo sumą (10 BTC), sistema automatiškai paskelbs rinkai 8 BTC užsakymą. Jei vartotojo likutis yra 0,0001 BTC ir minimali prekybos suma yra 0,001 BTC, pavedimo pateikti negalima.

EN1.png

2 atvejis („Stop-loss“):

Vartotojas perka BTC už 6 600 USD ir mano, kad jis ir toliau kris žemiau 6400 USD. Siekdamas išvengti tolesnių nuostolių, vartotojas gali parduoti savo užsakymą 6400 USD, kai kaina nukrenta iki 6400 USD.

EN2.png

3 atvejis („Take-profit“):

BTC yra 6 600 USD, o vartotojas tiki, kad jis bus 6500 USD. Norint įsigyti BTC mažesnėmis sąnaudomis, kai jis nukris žemiau 6500 USD, bus pateiktas pirkimo užsakymas.

EN3.png

4 atvejis („Stop-loss“):

BTC yra 6 600 USD, o vartotojas tiki, kad jis ir toliau didės iki daugiau nei 6 800 USD. Kad būtų išvengta mokėjimo už BTC didesne kaina, viršijančia USD 6800, kai BTC pakyla iki USD USD 6,802, užsakymas bus pateiktas, nes BTC kaina įvykdė užsakymo reikalavimą, kurio USD 6800 arba didesnis.

EN4.png

2Takas tvarka

„Trail“ užsakymai leidžia vartotojui iš anksto nustatyti reikšmingų svyravimų rinkoje strategiją. Kai paskutinė kaina pasiekia didžiausią (arba mažiausią) rinkos kainą po pateikimo nurodymo (1 ± vartotojo nustatyta atgalinio skambučio norma), tai suaktyvina pavedimą vykdyti rinkoje.

Kai suvedamas „Trail“ užsakymas, jei vartotojo sąskaitos likutis yra mažesnis nei užsakymo suma, sistema automatiškai pateiks užsakymą pagal faktinį likutį. Jei vartotojo sąskaitos likutis yra mažesnis nei minimali prekybos suma, pavedimo pateikti negalima.

1 atvejis: Dabartinė BTC kaina yra 19 000 JAV dolerių. Vartotojas mano, kad bendra rinkos tendencija išlieka meškiška, tačiau vėliau kaina pakils. Vartotojas norėtų įvykdyti pirkimo pavedimo BTC, kai 1) rinkos atkūrimo norma viršija iš anksto nustatytą "atgalinio skambučio rodiklis" ir 2) rinkos kaina viršija iš anksto nustatytą paleidimo kainą.

Vartotojas gali pateikti takų užsakymą taip:

Darant prielaidą, kad rinkos svyravimai yra tokie:

BTC rinkos kaina nukrito nuo 19 000 JAV dolerių ir pasiekė žemiausią tašką – 17 800 JAV dolerių. Kaina atsigauna iki 17 999 JAV dolerių. Taigi rinka grąžino 1,11% nuo kritimo [(17999-17800) / 17800] = 1,11%

Užsakymo takas NEBUS išsiųstas, nes:

  • Rinkos atšokimo norma (kuri yra 1,11%) > vartotojo nustatytas atgalinio skambučio rodiklis (kuris yra 1%). => būklė atitiko
  • Rinkos kaina (17999) < Vartotojo nustatyta paleidimo kaina (18000) => būklė neprilygstama

Apibendrinant, takų užsakymas būtų siunčiamas tik šiomis sąlygomis:

  • Pirkimo užsakymas = 1) Žemiausia rinkos kaina <= Trigerio kaina IR 2) Rinkos atšokimas >= atgalinis skambutis

Pardavimo užsakymas = 1) Aukščiausia rinkos kaina >= Trigerio kaina IR 2) Rinkos atšokimas <= atgalinis skambutis

3Aisbergo ordinas

Aisbergo užsakymas yra algoritminis užsakymų tipas, leidžiantis vartotojams išvengti didelių užsakymų pateikimo ir išvengti slydimo. Aisbergo užsakymas automatiškai suskirsto didelį vartotojo užsakymą į kelis mažesnius užsakymus. Šie užsakymai bus pateikti į rinką pagal naujausią geriausią pirkimo ir pardavimo kainą bei vartotojo nustatytus parametrus. Kai vienas iš mažesnių užsakymų bus visiškai užpildytas arba naujausia rinkos kaina smarkiai nukryps nuo dabartinio užsakymo kainos, naujas užsakymas bus pateiktas automatiškai.

1 atvejis: Vartotojas norėtų nusipirkti 1 000 BTC ir nenori didinti išlaidų, todėl pateikia ledkalnio užsakymą:

Sistema automatiškai pateiks ledkalnio užsakymą. Kiekvieno užsakymo suma bus vieno užsakymo vidurkis. Užsakymo kaina bus naujausia pirkimo kaina * (1 kainos skirtumas). Kai užsakymas bus visiškai užpildytas, bus pateiktas naujas užsakymas. Kai paskutinė rinkos kaina viršija 2 * (pavedimų dispersija), ankstesnis užsakymas bus atšauktas ir bus pateiktas naujas.

Kai prekiaujama suma yra lygi visai užsakymo sumai, ledkalnio sandoris buvo užpildytas. Kai paskutinė rinkos kaina viršys didžiausią 20 000 JAV dolerių pirkimo kainą, ledkalnio užsakymas būtų laikinai sustabdytas. Kai kaina nukris iki 20 000 JAV dolerių, ledkalnio užsakymas būtų atnaujintas.

4Vidutinė svertinė kaina (TWAP)

Laiko svertinė kaina (TWAP) yra vidutinė priemonės kaina per nurodytą laiką. TWAP yra strategija, kuri bandys įvykdyti užsakymą, kuris prekiauja užsakymo kiekio griežinėliais reguliariais laiko intervalais, kaip nurodo vartotojai. TWAP tikslas yra sumažinti rinkos poveikį krepšelių užsakymams.

1 pavyzdys: vartotojas norėtų nusipirkti 1000 BTC ir pateikti užsakymą kaip TWAP.

Darant prielaidą, kad užsakymų knyga yra tokia:

Darant prielaidą, kad vartotojas nustato kainų skirtumą kaip 1%, didžiausia pirkimo ribinė kaina nustatoma kaip 18 726,93 USD * (1 + 1,00%) = 18 914,19 USD. Tada sistema apskaičiuos dabartinius suvestinius pardavimo kiekius, paskelbtus tokia tvarka, kuria kaina yra mažesnė nei paminėta 18 914,19 USD (tai yra 156 + 100 + 8 + 1 + 1 = 266). Vėliau sistema imsis vartotojo nustatyto valymo koeficiento, kad nustatytų supjaustyto užsakymo dydį, šiuo atveju – 13,3 BTC (266 * 5%).

Supjaustyto limito pirkimo pavedimas bus paskelbtas 18914,19 USD už 13,3 BTC.

Visi neužpildyti užsakymų kiekiai nebus paskelbti kaip laukiantys užsakymai, tačiau bus atšaukti. Užsakymas bus išsiųstas pagal vartotojo nustatytus laiko intervalus su atnaujinta kaina ir kiekiais.

Jei supjaustyta užsakymo kaina pasiekia vartotojo nustatytą maks. / Min kainos ribą, užsakymas bus siunčiamas už maks. / Min kainą, kaip apibrėžta. Minėtas užsakymas bus automatiškai atšauktas, jei rinkoje nebus suderintos kainos.

Jei supjaustyti užsakymo kiekiai pasiekia vartotojo nustatytą maks. / Min užsakymo kiekį, užsakymas bus išsiųstas atitinkamai pagal vartotojo nustatytą kiekį.

5, Išplėstinė ribinė tvarka

Išplėstinis limito užsakymas siūlo dar 3 užsakymo parinktis nei įprastas limito užsakymas, įskaitant „Tik paskelbti“, „Užpildyti arba nužudyti“ ir „Iš karto arba atšaukti“. Įprasta limito tvarka buvo nustatyta kaip „gerai iki atšaukta“.

  1. Tik paskelbti: tai niekada nereikalauja likvidumo ir užtikrina, kad vartotojas bus rinkos formuotojas. Jei dėl jūsų užsakymo atitiks ankstesnį užsakymą, jūsų tik limito užsakymas bus atšauktas.
  2. Užpildyti arba nužudyti: tai užtikrina, kad pirkimo / pardavimo pavedimas įvykdytas arba atšauktas visiškai be dalinio įvykdymo.
  3. Nedelsiant arba Atšaukti: reikalaujama, kad visas pavedimas ar jo dalis būtų įvykdyti nedelsiant, o visos neužpildytos užsakymo dalys būtų atšauktos.

Pvz., Jei vartotojas nori įsigyti BTC, o užsakymų knyga rodoma kaip žemiau pateiktas ekrano kopija:

  1. Jei vartotojas nori mokėti pagal gamintojo mokestį, jis gali pasirinkti parinktį „Tik paskelbti“, esantį Išplėstiniame limito užsakyme. Jei jie nustatė pirkimo kainą 18737,00 USD, pavedimas nereikalautų likvidumo, nes jie yra rinkos formuotojai. Jei pirkimo kaina yra 18737,25 USD, pavedimas bus įvykdytas naudojant „Buy“ (1). Jei vartotojas yra rinkos dalyvis, užsakymas bus atšauktas;
  2. Jei vartotojas pasirinko parinktį „Užpildyti arba nužudyti“, pirkimo kainą nustatykite kaip USD 18800,00, o užsakymo suma yra 300 BTC, nes bendra suma užsakymų knygoje yra tik 266 BTC (1 + 1 + 8 + 100 + 156 ), užsakymo suma neįvykdyta (300-266 = 34 BTC) ir bus visiškai atšaukta. Bet jei vartotojas užsisakė tik 200 BTC, užsakymas bus atitinkamai įvykdytas;
  3. Jei vartotojas pasirinko parinktį „Nedelsiant arba atšaukti“, pirkimo kainą nustatykite kaip USD 18800,00, o užsakymo suma yra 300 BTC, nes bendra suma užsakymų knygoje yra tik 266 BTC (1 + 1 + 8 + 100 + 156 ), 34 BTC (300-266) nepavyko įvykdyti, užsakymas bus vykdomas tik su 266 BTC ir atšaukiamas neįvykdytas 34 BTC.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me