Kā nopirkt Nano (XRB) KuCoin biržā

Nano, agrāk RaiBlocks apgalvo, ka globālajiem darījumiem ir atšķirīga pieeja, salīdzinot ar Bitcoin. Izmantojot bloku režģa koncepciju, ko realizē RaiBlocks, katram kontam ir sava blokķēde un katram blokam ir viens darījums. Šodien mēs iemācīsim jums visas darbības, kā iegādāties Nano (XRB) KuCoin biržā.

Kā nopirkt Nano

Uzsākot darījumu, notiek divas darbības, viena no sūtītāja un otra no saņēmēja. RaiBlocks monētu sūtīšanai un saņemšanai nav jānotiek vienlaikus. Sūtītājs var nosūtīt, kamēr uztvērējs ir bezsaistē, un, kad uztvērējs ir pieejams, viņš izveido saņemšanas bloku. Darījums būs neizpildīts tikai līdz brīdim, kad saņēmējs būs tiešsaistē, lai veiktu savu.

Soļi par to, kā nopirkt Nano KuCoin biržā

KatCoin biržā tiek veikts vislielākais Nano (RaiBlocks) tirdzniecības apjoms katru dienu. Ar šīm darbībām varat uzzināt, kā iegādāties RaiBlock monētas.

 1. Pirmais solis citu RaiBlock kriptovalūtu tirdzniecībā KuCoin biržā ir konta reģistrēšana platformā. Klikšķis šo saiti lai apmeklētu KuCoin konta reģistrācijas lapu, lai reģistrētu kontu tūlīt.
 2. Aizpildiet reģistrācijas veidlapu. Pirmām kārtām ir nepieciešama jūsu aktīvā e-pasta adrese, kurai varat piekļūt, kā arī izvēlaties drošu paroli (burtciparu paroles labākai drošībai), kuru jums viegli atcerēties, bet citiem grūti..
 3. E-pasts tiek nosūtīts uz tikko reģistrēto e-pasta adresi. Jums jāpiesakās šajā e-pasta adresē un jānoklikšķina uz saites uz pasta pamatteksta, kas vedina jūs aktivizēt savu kontu vietnē KuCoin. Šī funkcija ir paredzēta, lai pārliecinātos, ka persona, kas reģistrējusies, izmantojot pastu, ir īstais īpašnieks.
 4. Noklikšķinot uz saites Aktivizēšana, jūs nokļūstat tieši savā kontā platformā. Ja nē, jums jāievada e-pasts un parole, kāda tā tika ievadīta reģistrācijas procesā.
 5. Kad esat pieteicies platformā, noklikšķiniet uz lapas pogas Noguldīt, lai no ārējā maka tos nosūtītu uz KuCoin platformu. Ja jums tādu nav, varat tos iegādāties vietnē mainīgs, vai monētu bāze ar fiat, un pēc tam nosūtiet uz KuCoin platformu.
 6. Pirmreizējais depozīts liek jums izmantot Google autentifikatora lietojumprogrammu, lai aizsargātu savu kontu biržā. Lai to izdarītu, izpildiet depozīta lapā sniegtos norādījumus, lai instalētu un iestatītu savai ierīcei Google autentifikatora spraudni.
 7. Tagad, kad jums ir nodrošināts konts, varat veikt depozītu. Ņemot vērā nesen augstās darījumu maksas un palielināto darījumu laiku Bitcoin tīklā, jūs varētu apsvērt iespēju finansēt savu kontu ar dažiem ēteriem. Tas ietaupa vairāk naudas, kas tiktu izmantots, iegādājoties vairāk RaiBlocks monētu, kas tik daudz tērē bitcoin darījumam.

Noklikšķiniet uz nolaižamās bultiņas aktīvu nolaižamā lodziņa priekšā, lai atlasītu ETH aktīvu. Tas ielādēs jūsu ģenerēto Ether adresi KuCoin platformā. Nokopējiet šo adresi uz savu ārējo maku, lai uz KuCoin maku nosūtītu dažus Ether kriptogrāfijas failus, atkarībā no tā, cik lielu RaiBlocks monētu vērtību vēlaties iegādāties..

 1. Pagaidiet brīdi, līdz jūsu darījums pārdomā veiksmīgu pārskaitījumu. Cik ātri monētas tiek apstiprinātas, ir atkarīgs no tā, cik daudz gāzes jūs izmantojat, nosūtot šo darījumu. Jūsu monētas KuCoin vajadzētu būt 5 minūtēs.
 2. Kad depozīts atspoguļojas, noklikšķiniet uz saitēm TIRGUS lapā, kas atrodas augšpusē.
 3. Noklikšķiniet uz cilnes ETH vai jebkura cita, ja esat finansējis kādu no pieejamajām iespējām.
 4. Meklējiet ar meklēšanas lodziņu virs aktīvu sadaļas, lai atrastu XRB / ETH; tas parādīs jums RaiBlock pāri. Noklikšķiniet uz tā, lai nokļūtu apmaiņas lapā.
 5. Lapas apakšējā labajā stūrī redzēsiet lodziņu, kurā tiek prasīts ievadīt kodu no tikko instalētās Google autentifikācijas programmas.
 6. Lai apmainītu ēterus pret RaiBlocks, XRB / ETH pāra pirkšanas sadaļā laukā Cena noklikšķiniet uz saites Vislabākā cena, tam vajadzētu automātiski aizpildīt šo lodziņu ar labāko cenu, kādu varat iegādāties monētu. Noklikšķiniet arī uz saites Maks., Lai aizpildītu lodziņu Summa ar XRB numuru, kuru varat iegādāties par noguldītajiem līdzekļiem. Varat arī manuāli ievadīt monētu skaitu, kuru vēlaties iegādāties.
 7. Visbeidzot, jūs varat noklikšķināt uz pogas PIRKT.

Pagaidiet kādu laiku, un jums vajadzētu redzēt, kā jūsu RaiBlocks monēta tiek ieskaitīta tās makā KuCoin biržā..

RaiBlocks var uzglabāt dažādos makos atkarībā no jūsu izvēles. A tīmekļa maks, jūs varat arī lejupielādēt RaiBlock maku savam Linux, Windows, vai Mac operētājsistēmas. Trešo personu maki RaiBlock monētām ietver RaiWalletBot un RaiWallet.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me