Investavimas į „VeChain“ (VET) – viskas, ką reikia žinoti

Kas yra VeChain (VET)?

„VeChain“ (VET) buvo vienas iš pirmųjų „blockchain“, sukurtų tik įmonės lygio klientų poreikiams tenkinti. Kūrėjai už projektą siekti pagerinti tiekimo grandinės ir produkto gyvavimo ciklo valdymą naudojant paskirstytos knygos technologiją (DLT). Svarbu tai, kad platforma vartotojams siūlo daugybę naujų funkcijų, dėl kurių ji idealiai tinka įmonėms, siekiančioms patobulinti tiekimo grandinės protokolus ir verslo procesus..

Šiandien logistikos sektorius kenčia nuo asimetriškas informacinė problema. Nors veikiančios sistemos renka daug duomenų, šie duomenys nėra perduodami optimaliu būdu. Daugeliu atvejų dėl griežto suskaidymo visa tiekimo grandinė paliekama pasikliauti centralizuotais duomenų šaltiniais. Dėl to, kad nėra vieningumo, trūksta skaidrumo ir vėluojama perduoti duomenis.

„VeChain“ suteikia verslui galimybę stebėti milžinišką duomenų kiekį. Šie rodikliai gali apimti tokius dalykus kaip kokybė, autentiškumas, laikymo temperatūra ir transportavimo būsena. Įspūdingai „VeChain“ teikia visas šias funkcijas per pasitikėjimo nesuderintą ir paskirstytą verslo ekosistemą. Tokiu būdu „VeChain“ sumažina pridėtines išlaidas ir pagerina atskaitomybę.

VeChain filosofija

„VeChain“ skiriasi nuo kitų sektoriaus projektų keliais pagrindiniais būdais. Visų pirma šio projekto kūrėjai nenorėjo sukurti visiškai decentralizuotos platformos. Vietoj to, jų tikslas buvo integruoti geriausias „DeFi“ (decentralizuoto finansavimo) ir „CeFi“ (centralizuoto finansų) sektoriaus savybes. Ši strategija sukuria subalansuotą platformą, kuri suteikia vartotojams skaidrų informacijos srautą, efektyvų bendradarbiavimą ir didelės spartos vertės perdavimą.

Kaip veikia „VeChain“

„VeChain“ naudoja įvairias technologijas, kad pasiektų tikslą supaprastinti tiekimo grandinės sektorių. Pavyzdžiui, „VeChain“ naudoja įvairius radijo dažnio atpažinimo tipus (RDA) žymos ir jutikliai, reikalingi kritiniams duomenims stebėti gabenant. Ši informacija realiuoju laiku transliuojama per blokų grandinę.

Ši strategija leidžia visoms suinteresuotosioms šalims ar rinkos dalyviams stebėti prekę ir patikrinti jos būklę bei autentiškumą. Šis metodas puikiai tinka didelėms kompleksinėms tiekimo grandinėms. „VeChain“ gali stebėti šiuos gigantiškus tinklus ir nuolat informuoti įmones apie įvykių raidą.

Daiktų internetas (daiktų internetas)

VeChain yra Pionierių integracijos pradininkas Daiktų internetas ir DLT technologijos. Puikiai „VeChain“ buvo kuriamas nuo pat pradžių, turint omenyje IoT integraciją. Daiktų internetas reiškia milijardų išmaniųjų įrenginių, šiuo metu naudojamų visame pasaulyje, tinklą. Visi šie įrenginiai yra išmanieji, nes turi tam tikrą jutiklį ir galimybę perduoti duomenis internetu. Šiandien šie įrenginiai apima neįtikėtiną asortimentą, pradedant televizoriais, baigiant durų skambučiais, ir telefonu, kurį šiuo metu laikote rankoje..

IoT ir „blockchain“ technologijos integracija yra visiškai prasminga. „Blockchain“ technologija suteikia prieinamą būdą bendru sutarimu stebėti tokį didžiulį duomenų kiekį beveik realiuoju laiku. Vadinasi, „VeChain“ nėra vienintelis projektas, tiriantis abiejų technologijų susijungimą.

VeChain istorija

„VeChain“ perėjo nuo braižymo lentos ir tapo realybe 2015 m. Projekto kūrėjas, Saulėta Lu, prieš šią įmonę buvo geriausiai žinomas dėl vykdomojo darbo su „Louis Vuitton China“. Turite įsivaizduoti, kad sprendžiant visas tiekimo grandinės problemas, su kuriomis susiduria drabužių gamintojai, jis įkvėpė jį kurti šią unikalią sistemą.

VeChain profesinis mokymas prasidėjo nuo Ethereum blokų. Šis požiūris yra įprasta rinkos strategija, nes tai leidžia kūrėjams parodyti savo koncepciją ir rinkti lėšas savo „blockchain“ sukūrimui. Galų gale būtent tai padarė „VeChain“. Šiandien profesinis mokymas veikia vietinėje „VeChain“ ekosistemoje. Tokiu būdu kūrėjai gali teikti funkcijas, tiesiogiai pritaikytas verslo klientams.

Dvigubas žetonas

„VeChain“ pasiskolino vieną dalyką iš „Ethereum“, savo dvigubos simbolinės strategijos. Pagal šį „blockchain“ ekosistemos stilių vienas ženklas naudojamas kaip viešosios investicijos ir (arba) skaitmeniniai pinigai, o kitas skirtas sumaniam sutarčių vykdymui ir programavimui. Tokio stiliaus „backend“ žetonų pavyzdžiai yra „Ethereum“ eteris ir NEO DUJOS.

Yra du pagrindiniai šios strategijos pranašumai. Pirmoji nauda yra ta, kad ši sistema užtikrina veiksmingą valdymą. „Blockchains“ turi turėti valdymo modelius, įtraukiančius bendruomenę, arba jie rizikuoja nelaimingų bendruomenės narių sunkiomis šakėmis. Antra priežastis naudoti dvigubą žetonų strategiją yra ta, kad ji suteikia jūsų blokų grandinei nuspėjamą ekonominį modelį.

VeChain žetonas (VET)

Profesinis mokymas yra kriptovaliuta, į kurią investuotumėte biržoje. Tai tarnauja kaip vertės padidėjimas „VeChain“ blokų grandinėje. Šis prieigos raktas gali perduoti vertę per blokų grandinę ir sukelti išmaniąsias sutartis. Taip pat tai, kaip vartotojai moka už „Dapps“ operacijas, veikiančias „VeChain“ blokų grandinėje.

Šiuo metu apyvartoje yra 55 454 734 800 profesinio mokymo. „VeChain“ sistema sukurta išleisti 86 712 634 466 profesinį rengimą. Remiantis rinkos kapitalizacija, profesinis mokymas užima 30 populiariausių kriptovaliutų.

Profesinio mokymo „CoinMarketCap“

Profesinio mokymo „CoinMarketCap“

„VeChainThor Energy“ (VTHO)

Antrasis „VeChain“ sistemoje naudojamas ženklas yra „VeChainThor Energy“. Šis raktas veikia kaip dujos į valdžią išmaniųjų sutarčių sandoriams. Šie žetonai nėra viešai prieinami. Tik kūrėjai naudoja šiuos žetonus savo sutarties vykdymo išlaidoms padengti.

Kritiškai, dauguma „blockchain“ reikalauja, kad kūrėjai sumokėtų, kad sudarytų sutartis „blockchain“. Ši strategija užtikrina, kad tik viešai parengtas kodavimas pateks į blokų grandinę ir sumažins šlamšto įrašus

„VeChain“ sutarimas

Siekdama įvykdyti visus pažadus, „VeChain“ turi laiku ir saugiai sutikti su verslu. Tuo tikslu platforma įdiegia nuosavybės teise priklausantį sutarimo mechanizmą, žinomą kaip „Institucijos įrodymas“ (PoA). Šis protokolas suteikia veiksmingą priemonę sistemos tęstinumui palaikyti.

PoA sutarimo mechanizmas buvo sukurtas siekiant pašalinti trūkumus, nustatytus darbo įrodymo (PoW), akcijų paketo įrodymo (PoS) ir paskirtojo akcijų paketo įrodymo (DPoS) mechanizmuose. Kritiniu požiūriu, PoA reikalauja mažiau energijos. Priešingai nei „Bitcoin“, kuriam reikalingi mazgai bendrauti ir patvirtinti operacijas, nėra reikalavimo, kad mazgai bendrautų, kad būtų pasiektas sutarimas dėl „VeChain“ blokų.

Masternodai

Kad pasiektų sutarimą, „VeChain“ remiasi 101 „Masternode“ grupe. Ši strategija žymiai padidina operacijų laiką. Keista, kad šiame tinkle nėra anoniminių mazgų. Prieš patvirtindami blokus šioje sistemoje, turite užpildyti KYC ir AML ID patvirtinimą. Kūrėjai mano, kad šis požiūris yra būtinas jų subalansuotai rinkos strategijai.

Įdomu tai, kad „VeChain“ taip pat naudoja ekonominius masternodus. Šie mazgai gali balsuoti dėl klausimų, susijusių su „VeChain“ ekosistema. Už kiekvieną 10 000 profesinio mokymo, kurį turi ekonominis pagrindas, jie gauna vieną balsą.

Staking

„VeChain“ vartotojai taip pat gali akcijų paketas jų profesinio mokymo gauti pasyvias pajamas. Norint laikyti, reikia laikyti savo profesinį mokymą tinklo piniginėje, kuri išlieka internete nustatytą laiką. Kuo ilgiau kaupiate savo profesinį mokymą, tuo daugiau uždirbate.

Valdymas

Laikantis „VeChain“ tikslo užtikrinti pusiausvyrą tarp centralizacijos ir decentralizacijos, balsai išmokami atsižvelgiant į asmens turimą profesinio mokymo kiekį. Asmenys, turintys daugiau nei milijoną profesinio rengimo, atsakingi už 20% balsų. Vartotojai, patvirtinę savo tapatybę ir turintys milijoną profesinio mokymo, gauna 30% balsų. Likusi dalis yra padalinta tarp bendruomenės.

Kur nusipirkti VeChain (VET)

„VeChain“ yra prieinamas įvairiose platformose. Vienas iš paprasčiausių būdų pritraukti kai kuriuos profesinius mokymus yra Binansas. Binansas yra didžiausia pasaulyje kriptovaliutų birža. Platforma yra paprasta naudoti ir siūlo nuostabų monetų pasirinkimą.

Registraciją galite atlikti greičiau nei per dešimt minučių. Jei esate naujas platformos vartotojas, norėdami įkelti savo sąskaitą, turėsite susieti kokią nors mokėjimo formą. Tai gali būti debeto ar kredito kortelė. Jūs netgi galite tiesiogiai naudoti savo banko sąskaitos informaciją.

Dabar, kai jūsų sąskaita susieta, galite pradėti pirkti „Bitcoin“. Pirmiausia turėsite nusipirkti „Bitcoin“, nes dar nėra „Fiat / VET“ porų. Turėdami „Bitcoin“ galite pereiti į BTC / VET prekybos porą ir pasirinkti, kiek norite mokytis VET. Per kelias sekundes jūsų profesinis mokymas ateis.

Investavimas į „VeChain“ (VET) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į „VeChain“ (VET) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į „VeChain“ (VET) - viskas, ką reikia žinoti
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Poloniex“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

Geriausia

Pažengę prekybininkai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Lengva naudoti

Prekybos mokesčiai

0,10%

Prekybos mokesčiai

0,16%

Prekybos mokesčiai

0,125%

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Kaip laikyti VeChain

„VeChain“ galite laikyti įvairiais būdais. Jei norite prekiauti savo profesiniu mokymu ar tiesiog siekti greito grąžinimo, norėsite savo kriptografiją laikyti „VeChainThor“ mobiliojoje piniginėje. Ši lengvai valdoma piniginė suteikia jums visas reikalingas funkcijas. Geriausia, kad jį galima nemokamai atsisiųsti „Android“ ir „Apple“ prietaisų.

Jei siekiate daug investuoti į profesinį mokymą arba planuojate ilgą laiką HODLing šią kriptografiją, geriausias pasirinkimas yra aparatinė piniginė. Aparatinės piniginės palaiko jūsų šifravimą neprisijungus prie „šaldymo saugyklos“. Ši strategija neleidžia internetinėms grėsmėms pasiekti jūsų valdų. The „Nano S“ knyga ar labiau pažengęs „Nano X“ knyga abu palaiko „VeChain“ (VET).

„VeChain“ – padaryti savo juostą

Daugiau nei daugumoje projektų „VeChain“ demonstruoja „blockchain“ sektoriaus brendimą. Šiandien „blockchain“ yra ne tik kriptovaliuta. Tokios platformos kaip „VeChain“ peržengia „blockchain“ efektyvumo ribas ir suteikia pasauliui efektyvesnę alternatyvą „status quo“..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

c99 afc de9 2cf b00 b80 823