1. kriptovalūtas slēptie dārgakmeņi

Vai esat kādreiz dzirdējuši, ka kāds vēlas, lai viņš būtu iegādājies noteiktu virtuālo valūtu gadus atpakaļ, kad tā bija ļoti lēta, apgalvojot, ka tā būtu bijusi miljardu dolāru vērta, ja viņš to būtu turējis līdz šim? Nu, nav par vēlu, jo šodien visiem joprojām ir atvērtas vienādas iespējas, tagad tas ir jūsu rokās, ja vēlaties to izmantot vai nākt klajā ar tiem pašiem apgalvojumiem vēlāk dzīvē, kā daži to dara šodien.

Projekta slēpto iespēju atklāšana ir saistīta ar projekta tālredzību, kurai, jūsuprāt, var būt milzīga vērtība. Jo vērtīgāks projekts noteiks, vai cilvēki ieguldīs projektā vai nē.

Viens no šiem slēptajiem dārgakmeņiem ir High-Performance Blockchain projekts. Šķiet, ka projekts gandrīz nav zināms nevienam. Piedāvājam īsu ieskatu par to.

Kas ir augstas veiktspējas blokķēde (HPB) un kā tā darbojas?

Šī platforma, tāpat kā EOS, ir jaudīga blokķēdes platforma, kas izmanto paralēlu apstrādi. Papildus tam HBP labākai veiktspējai izmantotu arī paātrinošas aparatūras mikroshēmas.

Šis novatoriskais projekts ir vienreizējs, un tas būs pasaulē pirmais uzņēmums, kas integrēs programmatūru un paātrinātu aparatūru, kas, pēc viņu domām, lielā mērā uzlabotu izmantošanas vieglumu, datu pārsūtīšanas ātrumu un pieejamību. Šis atvērtā pirmkoda projekts var mērogot miljoniem darījumu katru sekundi.

Augstas veiktspējas Blockchain projekts apkalpos platformas un nozares, piemēram, Tencent, Baidu un Alibaba, kas nodarbojas ar milzīgu datu daudzumu. Tas ir vērsts arī uz lietu internetu un citām nozarēm, piemēram, piegādes ķēdi, medicīnas, valdības un finanšu nozarēm.

HBP marķieris

The HBP marķieris piegāde ir 100 miljoni. Atšķirībā no citām kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin, kas tiek iegūts, bloku ģenerēšana tiek veikta, izmantojot augsta ieguldījuma mezglu, kas citādi pazīstams kā hcnode.

Lai kļūtu par hcnode līdzautoru daļu, jums jāpieņem BOE aparatūras paātrinājuma dzinējs, jāpatur noteikts daudzums HPB marķieros un jāveicina arī tīkla joslas platums visai sistēmai..

Pēc 2018. gada otrajā ceturksnī paredzētā MainNet palaišanas hcnode, kas ģenerē blokus, automātiski saņems HPB monētas kā atlīdzību, ko emitēs sistēma.

Par komandu

Vans Sjao Mings ir šī ievērojamā projekta dibinātājs, kurš jau no sākuma sākuma ir iesaistījies blokķēdes tehnoloģiju jauninājumos. Viņš ir bijis NEO dalībnieks kopš sākuma, un pārējie dalībnieki ir ievērojami cilvēki no citiem tehnoloģiju uzņēmumiem, piemēram, Intel, Huawei un citām Ķīnas institūcijām..

Dažas ievērojamas personas padomdevēju vidū ir Dongfang Fuhua fonda uzņēmuma prezidents Džens Čens, Nobela prēmijas laureātu komandas loceklis ZONGRU WAN un KAI LONG, kurš ir UnionPay Smart prezidents. No otras puses, investoru vidū ir TimeStamp Capital, kas ir nozīmīgākais ķīniešu ieguldījums, Lei Zhen, OKcoin dibinātājs, starp daudziem citiem cilvēkiem.

HPB partnerības

Ar dibinātāju, kam ir saikne ar NEO blokķēdi, viņš ir spējis cieši sadarboties ar viņiem. HPB ir pirmais projekts, kas atbalsta NEO-VM (NEO virtuālo mašīnu). HPB ir saņēmis atbalstu arī no UnionPay (kas ir lielāks nekā Mastercard un Visa kopā), masveida Āzijas uzņēmums, kas apkalpo vairāk nekā 80% vietējo darījumu datu, un apgrozījums katru gadu ir 12,5 triljoni USD. Šķiet, ka šī ir viena no nozīmīgākajām kriptovalūtas partnerattiecībām. Tas vēl nav viss; viņiem ir arī daudz partnerības darījumu, kas vēl nav paziņoti.

Attīstības plāni

Augstas veiktspējas blokķēde ir attīstījusies vairākos posmos. Lai gan projektam ir labi funkcionējoša TestNet platforma, kas tika uzsākta gada 1. ceturksnī, MainNet alfa versija ir plānota 2018. gada 2. ceturksnī..

Komanda strādās arī pie platformas uzlabošanas, un mums galu galā vajadzētu redzēt galīgo versiju kaut kad 2019. gadā.

Kur iegādāties augstas veiktspējas blokķēdes (HPB) žetonus

HPB žetonus var apmainīt dažās apmaiņas vietās, proti, BiBox, Bit-Z, Kucoin, un Allcoin Kriptovalūtu biržas. Marķieri var tirgot BTC, ETH, BIX un USDT kriptovalūtām.

Secinājums

Viens no galvenajiem HPB projekta mērķiem ir risināt valūtas problēmas, pakāpeniski bloķējot ķēdi un ar to saistītās tehnoloģijas pašlaik, kas ir darījumu apjoma pieaugums, kas sliktas drošības rezultātā rada blokķēdes sastrēgumus un drošības pārkāpumus. Arī augstās darījumu maksas, īpaši lielas slodzes laikā un lielos pasākumos, un jo īpaši grūtības ar decentralizētu lietojumprogrammu izstrādi.

Nav šaubu, ka projekts būs tāls ceļš, un tas joprojām ir tā sākuma stadijā. Neskatoties uz to, ieteicams pirms ieguldīšanas jebkurā projektā veikt pats savus pētījumus un neieguldīt arī to, ko nevarat atļauties zaudēt.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

5f8 f8a 9df 83d 6db 90b b39