Kas ir Airdrop – visu laiku top 5 Airdrops

Lielākā daļa kriptogrāfijas kopienas zina vai ir vismaz dzirdējuši par terminu “airdrop”. Airdrop ir tad, kad blokķēdes projekta veidotāji saviem lietotājiem atdod bezmaksas kriptonauda monētas vai platformas žetonus, ja tie atbilst viņu lidaparāta prasībām.

Lai saņemtu bezmaksas monētas, bieži tiek prasīts, lai jums pieder noteikts daudzums platformas faktisko žetonu vai žetonu un ka tie tiek glabāti viņu paredzētajā makā. Lielākajai daļai lidlauku platformu ir nepieciešams arī, lai jūs abonētu, publicētu vai koplietotu kaut ko par tām sociālo mediju platformās, taču tas katrā projektā ir atšķirīgs..

Airdrop dāvanas parasti notiek šādi: noteiktā datumā, kas tiks paziņots, projekts uzņems blokshēmas momentuzņēmumu, kurā tiks parādīti konti un to atlikumi tajā brīdī. Pēc tam žetonu īpašniekiem tiks piešķirts noteikts daudzums monētu / žetonu, kas tiek reklamēti. Šie gaisa pilieni tiek izplatīti vairākās blokķēdēs, taču Ethereum ir lielākā daļa esošo kriptogrāfisko projektu, kuru pamatā ir tā bloku ķēde, un tie ir pazīstami ar lidlauku organizēšanu.

Hidro Airdrop

Ūdeņraža lidmašīna

Hydro ir projekts, ko izstrādājusi Ūdeņradis uzņēmums, tehnoloģiju platforma finanšu pakalpojumu izstrādātājiem un uzņēmumiem, kas tika izveidota, lai ļautu privātām sistēmām mijiedarboties ar publisku blokķēdi.

Šis hibrīds starp privāto un publisko modeli ļauj finanšu pakalpojumu platformām kontrolēt izplatītās, pārredzamās un neapstrīdamās valsts virsgrāmatas dinamiku. Projektā uzsvars tiek likts uz noteiktām jomām, kur nepieciešami uzlabojumi, piemēram, validācija, identitātes pārvaldība, dokumentu drošība, darījumi un mākslīgais intelekts.

Hydro pabeidza savu lidmašīnu 16. februārī, sadalot kopumā 2 632 330 741,57. Pirmie 25 000 izstrādātāji, kas piedalījās ieviešanas periodā, varēja saņemt vismaz 222 222 HYDRO žetonus. Atšķirībā no vairuma projektu, nevienu no esošajiem HYDRO žetoniem nevar iegādāties izpārdošanā. Šis žetonu sadalījums ir galīgs, jo komanda paziņoja, ka viņiem vairs nebūs gaisa pilienu.

Šodien ir diena! Reģistrēšanās beidzas šovakar plkst. 23:59 EST, pēc tam sākoties ar žetona izplatīšanu # Airdrop. # bloķēt #fintech # izstrādātāji https://t.co/i5NSLyFFun pic.twitter.com/wusMT8DeZj

– ūdeņradis (@HydrogenAPI) 2018. gada 16. februāris

Polimāts

Polimāts ir uz blokķēdes balstīta platforma, kuras mērķis ir kalpot kā saskarne starp tradicionālajiem finanšu vērtspapīriem un blokķēdes tehnoloģiju. Monēta un platforma tika veidotas, lai vienkāršotu juridisko procesu, kā izveidot un pārdot drošības žetonus. Viņu jaunais valdības prasībām atbilstošais marķieru standarts ST20 var piederēt un turēties tikai pilnvaroto investoru sarakstam.

31. janvārī Polymath veiksmīgi izplatīja 9556000 POLY žetonus 38, 224 makiem.

POLY Airdrop ir oficiāli pabeigts!

Mēs veiksmīgi izplatījām 9 556 000 POLY uz 38 224 adresēm.

Milzīgs paldies mūsu kopienai par piedalīšanos un dalīšanos ar visiem viņu brīnišķīgajiem vēstījumiem. Šis ir tikai sākums…

Ļaujiet aizsākties. pic.twitter.com/hCLWnFxTQ8

– Polymath (@PolymathNetwork) 2018. gada 1. februāris

Sakarā ar bezprecedenta lietotāju interesi par Polymath Airdrop (vairāk nekā 40 000 lietojumprogrammas no visas pasaules), viņi ir ievērojami palielinājuši žetonu daudzumu, ko sākotnēji plānoja atdot.

Lai nodrošinātu, ka šī lidmašīna darbojas godīgi, viņiem bija nepieciešams, lai katrs dalībnieks pabeigtu “Zini savu klientu” un naudas atmazgāšanas novēršanas (KYC / AML) procesu. Tādā veidā viņi apstiprināja, ka tikai īstie Polymath platformas lietotāji saņem savus žetonus (nevis robotus), kas savukārt ļāva viņiem sadalīt lielāku summu saviem investoriem.

Airdrop reģistrācijas process beidzās 10. janvārī, kur tika apstiprināts, ka pirmie lietotāji saņem POLY žetonus. Žetonu daudzums, ko agri adoptētāji saņēma lidojuma laikā, bija 250 POLY žetoni.

Decred

Decred (DCR) ir uz blokķēdes balstīta platforma, kuras mērķis ir noteikt prioritāti decentralizētai pārvaldībai un izveidot kriptonauda, ​​kas darbojas autonomi.

Airdrop sākās ar publisku paziņojumu par Decred 2015. gada 15. decembrī, un kampaņa beidzās 2016. gada 18. janvārī. Kopumā 3244 pretendenti veiksmīgi pabeidza lidojuma apstiprināšanas procesu, iesniedzotDecred adresi.

Pieteikšanās lidmašīnā bija pieejama 34 dienas, un procesā iesaistījās dalībnieki no 99 dažādām valstīm. Katrs veiksmīgais dalībnieks saņēma aptuveni 258.93958076 atlaidi, kad makā ievietoja savu (un saglabāto) sēklu..

Uzaicinājumu e-pasta ziņojumi sākas ar 2016. gada 8. janvāri. Airdrop reģistrēšanās ir atvērta līdz 18. janvārim. Pieteikumi tiek apstrādāti līdz mainnet palaišanai! #decred

– Decred (@decredproject) 2016. gada 7. janvāris

Tika ieviestas arī pārbaudes, lai izmeklētu IP adrešu un e-pasta adrešu līdzību starp ierakstiem – šis process tika veikts arī manuāli. Lai arī nav nevienas ideālas vērtēšanas sistēmas, viņi pielika ievērojamas pūles, lai katram pretendentam maksātu pēc iespējas vairāk laika.

Tomēr, lai nomierinātu sabiedrības bažas, projekts nolēma veikt vēl vienu (un galīgu) datu bāzes slaucīšanu, lai pārbaudītu tās integritāti un novērstu problemātiskos pretendentus, kuri tika atzīti par krāpniekiem. Šīs pārbaudes rezultāts parādīja, ka katrs veiksmīgais dalībnieks saņēma nedaudz vairāk monētu, nekā norādīts, bet ne mazāk par paredzēto summu 258,93958076.

eBTC

eBTC ir ar ERC20 saderīga Bitcoin versija, kas tika izveidota Ethereum blokķēdē. Monēta tika izveidota, lai apvienotu divu galveno valūtu labākās iezīmes, nepārsniedzot 21 miljonu, saderīgu ar viedajiem līgumiem un ar ātrāku darījumu laiku.

Pierakstīšanās lidlaukā tika slēgta 29. septembrī pulksten 15:00. EST, un žetoni tika izplatīti 30. septembrī. Viņi lidojuma kampaņā atdeva 95% (19 950 000) eBTC, kas tika sadalīti vienādi starp adresēm, kuras tika iesniegtas dalībai. Monētas cena bija aptuveni 0,03 USD, kad lidmašīnas lidmašīna noslēdzās.

Reģistrēšanās periods $ EBTC airdrop ir beidzies! Paldies visiem, kas reģistrējās, žetoni tiks izplatīti rīt. # eBTC #ETH

– eBTC (@ebtctoken) 2017. gada 29. septembris

Ontoloģija Airdrop

Ontology (ONT) ir blokshēmas un sadalīts virsgrāmatu tīkls, kas paredzēts dApps un viedo līgumu platformu mitināšanai.

2018. gada 7. martā Ontoloģija pabeidza savu pirmo lidojuma vietu tiem, kas abonēja viņu biļetenu un apmeklēja NEO DevCon. Cilvēkiem, kuri abonēja saņemt Ontoloģijas biļetenu 2018. gada janvārī, tika samazināti 1000 Ontology (ONT) marķieri, un NEO DevCon dalībnieki saņēma 500 ONT žetonus. Tajā laikā ONT vērtība bija aptuveni 10 ASV dolāri, ziņo Coinmarketcap.

Ontoloģija pabeidz ONT izplatīšanu biļetenu abonēšanai un NEO DevCon Airdrops! https://t.co/ypu43oCJle $ ONT

– Ontoloģija (@OntologyNetwork) 2018. gada 7. marts

NEO blokķēdes momentuzņēmums tika uzņemts bloka augstumā 1 974 823, kas notika 2018. gada 28. februārī plkst. 9:15:33 (UTC +8)..

Katram turētajam NEO katram NEO makam tika nomests 0,2 ONT marķieris. 0,1 ONT tika padarīts pieejams uzreiz, un pārējais 0,1 ONT tika izplatīts, kad Ontology uzsāka savu mainnet. Ontoloģiju var iegādāties vietnē Binance apmaiņa.

Lasīt vairāk:

  • EOS Airdrops un kā pieprasīt savus bezmaksas žetonus
  • EOS Airdrop: Bezmaksas eosDAC žetoni
  • ETC Callisto Airdrop (CLO) – viss, kas jums jāzina

Secinājums

Izplatot marķierus sabiedrībai, ICO un projekti ļauj viņu kriptogrāfijai pāriet nākamajā attīstības fāzē. Padarīt altkīnus pieejamākus vairāk cilvēkiem vienmēr ir bijis izaicinājums, taču šķiet, ka lidmašīnu pilienu kampaņas šo procesu ievērojami atvieglo.

Neatkarīgi no tā, vai šie īpašnieki paturēs šos žetonus, jo viņi patiešām tic tā potenciālam vai nekavējoties apmainās ar tiem tirdzniecības platformās.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

8cc dca c15 b2a 87a 4ca 15f