Aicinājums kriptovalūtu industrijai noraidīt ekstrēmistus

Nenoliedzami, ka Bitcoin vēsture ir tumša, tikai 2019. gadā vairāk nekā 1 miljards USD Bitcoin tika iztērēts tumšajā tīmeklī. Šie līdzekļi tika izmantoti daudziem mērķiem – daži labi, citi slikti. Diemžēl dažos gadījumos to izmantoja narkotiku tirdzniecībai, bērnu pornogrāfijai un pat sitiena nolīgšanai, piemēram, gadījumam Kalifornijā, kur sieviete samaksāja 12 Bitcoin, lai viņas bijušo vīru nogalinātu.

Uz privātumu balstītas kriptovalūtas, piemēram, Monero un Zcash, vēsturiski ir saistītas ar kaitīgiem mērķiem. Šīm kriptovalūtām ir izmantošanas gadījumi, kad privātums ir svarīgs, un mēs atbalstām lietotāju brīvību izlemt, kad un kur šīs kriptovalūtas būtu jāizmanto likumīgiem mērķiem. Neskatoties uz to, nozare ir pavadījusi gadus nenogurstoši, lai leģitimētu digitālos aktīvus. Pundits ir devušies uz kongresu, lai apspriestu nozares priekšrocības, citi ir atbalstījuši tādus pozitīvas lietošanas gadījumus kā naudas pārskaitījumi uz ārzemēm, un daudzos gadījumos privātpersonām tiek piedāvātas iespējas bankā apgabalos ar autokrātisku valdību.

Tomēr pat pēc visas šīs kopīgās vēstures, ieskaitot cīņas gadus, kas bija veltīti šīs nozares leģitimēšanai, mums var rasties problēma. Pēc nesenajiem uzbrukumiem Kapitolija kalnā, ko veica trakojošs Trampa atbalstītāju pūlis, un tam sekojošo sociālo mediju vēršanos pret vietējiem teroristiem, daži kriptonauda kopienas pārstāvji ir atjaunojuši interesi virzīt kriptovalūtas produktus, kurus izmanto ekstrēmisti, sazvērestības teorētiķi , un vietējie teroristi. Dažos gadījumos mēģinājums ir vienkārši izspiest žetonu, kuru viņi vēlāk plāno izmest, citos gadījumos tas ir atbalsts projektam, par kuru viņi ir kaislīgi.

Jūs varat redzēt piemērus tam visās sociālo mediju platformās, piemēram, Twitter – Tweets, kas veicina decentralizētās mitināšanas platformas Filecoin pakalpojumus, lai tā varētu uzņemt tādas vietnes kā Parler, kuras apmeklē ekstrēmisti un QAnon atbalstītāji, kuri mēģina gāzt Apvienoto Nāciju. Štatu valdība. Tāpēc Amazon izbeidza savu līgumu ar Parler un noņēma vietni / lietotni no tās mākoņa mitināšanas platformas.

Citi uzstāj uz privātumu balstītas kriptovalūtas, piemēram, Zcash, Monero un Dash, ja šīm pašām bīstamām personām ir jāpārvieto naudas līdzekļi, nemanot likumsargiem, lai iegādātos nelegālus ieročus vai citus pakalpojumus, kas tiek izmantoti tumšiem mērķiem.

Ironiski ir tas, ka daudzi no šiem pašiem indivīdiem, kuri nospiež privātuma marķierus, nespēj saprast, kā kriptovalūtas tiek izsekotas blokķēdē un to, ka Patlaban Monero uzrauga FIB. Ja šī tendence turpināsies, apmaiņa tiks spiesta noņemt šos marķierus, un tas izraisīs to, ka šie paši marķieri pareizi iegremdē vērtību, kāds būtu kauns.

Jautājums ir “kāpēc”? Kāpēc daži kopienas locekļi jūtas saistīti ar vardarbīgiem ekstrēmistiem vai Tumšo tīmekli? Vai tiešām ir kāda naudas summa, kas var attaisnot šo darbību negatīvās sekas?

No tīri egoistiska viedokļa, jo negatīvāka asociācija, ar kuru rūpniecība dalās, jo maz ticams, ka nozarei būs plaša ieviešana, riska fondu ieguldījumi un SEC apstiprinājums Bitcoin ETF.

Šai nozarei nav jābūt pēdējam bastionam tiem, kam nepieciešami decentralizēti pakalpojumi, lai slēptu savas ļaundarības. Mums ir jāstāv kopā un jāpasaka ekstrēmistiem, ka mēs nevēlamies būt saistīti ar viņiem. Tikai tad, kad nozare apvienojas, lai izstumtu konmeņus, steidzējus un ekstrēmistus, mēs beidzot varam tikt plaši pieņemti globālajā sabiedrībā. Ja mēs vēlamies patiesu tirgus ieviešanu, mums ir jāuzņemas sava loma.

Daudzi apgalvos, ka, lai aizsargātu 1. grozījumu, mums ir jāiespējo šie citādi domājošie. Diemžēl tieši šiem pašiem cilvēkiem nav izdevies saprast, ko 1. grozījums patiesībā nozīmē, šādi tas ir ierakstīts konstitūcija:

“Kongress nepieņem nevienu likumu, kas respektētu reliģijas izveidošanos vai aizliegtu to brīvi izmantot; vai vārda vai preses brīvības saīsināšana; vai cilvēku tiesības mierīgi pulcēties un lūgt valdību par sūdzību atlīdzināšanu. “

1. grozījums nevienā brīdī nenosaka, ka privātiem uzņēmumiem ir pienākums piedāvāt patvērumu jebkurai struktūrai, kas ļaunprātīgi izmanto savas platformas noteikumus un pakalpojumus. Ja kādam pieder platforma, tā ir pirmā labojuma tiesības izvēlēties, kā viņš vēlas šo platformu uzraudzīt. Tas ir tas, ka kopienām ir tiesības pieprasīt atbildību, pieprasīt noteikumus un nosacījumus pret naida runu un noņemt pārkāpējus lietotājus.

Es ceru, ka mūsu decentralizētā sabiedrība var noraidīt aicinājumu izmantot ekstrēmistus. Šī kopiena un pasaule ir pelnījuši labāku.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

023 611 063 654 638 6c7 86a