Kas ir pastāvīgais mijmaiņas līgums?

Viss, kas jums jāzina, lai sāktu tirgot mūžīgos mijmaiņas darījumus ar OKEx

Pastāvīgie mijmaiņas līgumi, piemēram, nākotnes līgumi un iespējas līgumi, ir kriptonauda atvasinājumu veids. Kaut arī tie ir ļoti līdzīgi nākotnes līgumiem, mijmaiņas darījumi atšķiras no nākotnes līgumiem divos galvenajos veidos, padarot tos par unikāliem instrumentiem un diezgan populārus kriptogrāfijas tirdzniecības telpā.

Šajā rakstā mēs aplūkosim visizplatītākos jautājumus par mūžīgajiem mijmaiņas darījumiem, pievēršoties tiem, kādi tie ir un kā tie darbojas, kā arī dažus OKEx pastāvīgo mijmaiņas darījumu datus..

Ja jūs esat jauns darījums, iespējams, noderēs mūsu padziļināts kriptovalūtu tirdzniecības ceļvedis. Varat arī reģistrēties OKEx un iegūstiet BTC 10 USD vērtībā bez maksas sākt tirdzniecību.

Kā darbojas mūžīgie mijmaiņas darījumi?

Pastāvīgie mijmaiņas līgumi būtībā ir līdzīgi nākotnes līgumiem, kur tie ļauj tirgotājiem ieņemt garas vai īsas pozīcijas pamatā esošajā aktīvā. Tāpat kā nākotnes līgumi, mijmaiņas līgumi arī dod tirgotājiem papildu elastību, piemēram, iespēju izmantot kredītplecu un noslēgt līgumus bez jebkāda pamata aktīva piederēšanas vai glabāšanas.

Tomēr viena galvenā atšķirība starp nākotnes līgumiem un mijmaiņas līgumiem ir termiņa beigu atšķirība. Ja nākotnes līgumu derīguma termiņi ir noteikti iepriekš, pastāvīgie mijmaiņas līgumi teorētiski var turpināties bezgalīgi, ja vien tirgotājiem ir pietiekami liela rezerve, lai segtu zaudējumus un novērstu likvidāciju.

Otra atšķirība starp nākotnes līgumiem un mijmaiņas darījumiem ir finansēšanas maksas, kas ir būtiskas, lai pastāvīgi mijmaiņas darījumu cenas būtu līdzsvarotas. Tā kā nākotnes līgumu derīguma termiņš ir noteikts iepriekš, to termiņš tuvojas termiņa beigām automātiski saplūst ar pamatā esošo tūlītējo cenu. Bez šāda mehānisma pastāvīgie mijmaiņas darījumi varētu ievērojami atšķirties no pamata tūlītējās cenas.

Finansējuma likme un maksas

Šī mijmaiņas darījumu plaisa tiek aizpildīta ar finansēšanas maksām, kas būtībā darbojas kā līdzsvara bilances, stimulējot mazāk populāro tirgus pusi. Šīs maksas ir balstītas uz finansējuma likmi, kuru aprēķina, salīdzinot cenu starpību starp pastāvīgo mijmaiņas līgumu un līguma izsekotā aktīva tūlītējo cenu.

Piemēram, ja pastāvīgā mijmaiņas darījuma līgums tirgojas virs bāzes aktīva tūlītējās cenas, finansējuma likme kļūst pozitīva, kas nozīmē, ka garo pozīciju turētājiem ir jāmaksā finansējuma maksa īso pozīciju turētājiem tik ilgi, kamēr viņi savas pozīcijas tur atvērtas. Līdzīgi, ja mijmaiņas darījuma cena ir zemāka par bāzes spot cenu, finansējuma likme kļūst negatīva, un īso pozīciju turētāji maksā maksu garo pozīciju turētājiem.

Ja šāda mehānisma nebūtu, tirgotājiem nebūtu stimula iet pretēji tendencei un atvērtajām pozīcijām, kas vērsti pret mūžīgā mijmaiņas darījuma trajektoriju, kā arī mijmaiņas darījums nebūtu piesaistīts pamatā esošajam aktīvam, kuram paredzēts sekot.

OKEx pastāvīgie mijmaiņas līgumi

OKEx, būdama pasaulē vadošā kriptogrāfijas birža, piedāvā dažus no likvīdākajiem atvasināto finanšu instrumentiem tirgū, ieskaitot kriptovalūtas nākotnes līgumus, opcijas un pastāvīgos mijmaiņas līgumus..

Pašlaik OKEx piedāvā gan monētu, gan USDT maržinātus pastāvīgos mijmaiņas līgumus dažādām kriptovalūtām, tostarp BTC, ETH, LTC un citām. Tirgotāji var izmantot arī līdz 125x lielāku kredītplecu, atkarībā no OKEx pastāvīgo mijmaiņas darījumu pozīciju līmeņiem. Parasti, jo lielāks ir tirgoto līgumu skaits, jo zemāka ir tirgotājiem pieejamā sviras summa.

Līdzīgi, izmantojot kredītplecu, tirgotājiem ir jāņem vērā minimālās sākotnējās starpības koeficients un uzturēšanas starpības koeficients, kas abi ir uzskaitīti arī iepriekš piesaistītajā pozīciju līmeņu lapā. Kopumā pirmais ir minimālā summa, kas nepieciešama pozīcijas atvēršanai ar maksimālo pieejamo aizņemto līdzekļu apjomu, bet otrā ir minimālā summa, kas nepieciešama, lai izvairītos no pilnīgas un / vai daļējas likvidācijas.

Lai nodrošinātu uzticamu tirdzniecības pieredzi, OKEx pastāvīgie mijmaiņas darījumi atsaucei izmanto arī zīmes cenu, un šī cena, pamatojoties uz pamatā esošajiem indeksiem, tiek izmantota, lai aprēķinātu lietotāju nerealizēto peļņu un zaudējumus. Šīs salīdzināmās cenas mērķis ir izvairīties no nevajadzīgiem likvidācijas scenārijiem ļoti svārstīgu tirgus apstākļu gadījumā.

Visbeidzot, OKEx pastāvīgie mijmaiņas darījumi parasti tiek veikti katru dienu, bet, ieviešot vienotā konta funkciju, platforma ir sākusi reāllaika norēķinus par pastāvīgajiem mijmaiņas līgumiem, nākotnes līgumiem un iespēju līgumiem..

Mijmaiņas darījumiem ar OKEx tiek piemērota arī tirdzniecības maksa, un lietotāji tiek aicināti pārskatīt mūsu tirdzniecības maksu skaidrotāju, lai uzzinātu vairāk.

Kopsavilkums

 • Pastāvīgie mijmaiņas līgumi ir nākotnes veidi, izņemot to, ka tiem nav derīguma termiņa vai piegādes termiņa, un tie teorētiski var palikt atvērti uz nenoteiktu laiku.
 • Lai pastāvīgos mijmaiņas darījumus noturētu tuvu bāzes cenai, tiek izmantots unikāls finansējuma un maksas mehānisms.
 • Ja mijmaiņas darījums ir augstāks par spot cenu, finansēšanas maksa ir pozitīva, un garo pozīciju turētāji to maksā īso pozīciju turētājiem.
 • Ja mijmaiņas darījums ir zemāks par tūlītējo cenu, finansējuma maksa ir negatīva un īso pozīciju turētāji to maksā garo pozīciju turētājiem.
 • OKEx piedāvā dažādus pastāvīgus mijmaiņas darījumus, tostarp BTC, ETH, LTC un daudz ko citu.
 • OKEx lietotāji, pārdodot mijmaiņas darījumus, var izmantot arī līdz 125x lielāku kredītplecu un pozīciju līmeņu lapā var apskatīt atbilstošās minimālās starpības un uzturēšanas starpības proporcijas..
 • Finansēšanas maksa par OKEx mijmaiņas darījumiem tiek piemērota ik pēc astoņām stundām, un tā tiek apmainīta starp tirgotājiem, kuriem ir garās un īsās pozīcijas.
 • Ieviešot vienotā konta funkciju OKEx, reāllaika norēķini tiek ieviesti visiem mijmaiņas līgumiem, nākotnes līgumiem un opcijām..
 • Tirdzniecības maksas, kas piemērojamas mijmaiņas darījumiem, var pārskatīt šeit.
 • Vai neesat OKEx tirgotājs? Reģistrējieties jau šodien, lai sāktu tirgot pastāvīgos mijmaiņas līgumus un citus nozares vadošos atvasinātos instrumentus.

  Izpildiet OKEx

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me