AMA apibendrinimas: „OKEx“ generalinis direktorius Jay Hao ir Muhabbitas

Rugpjūčio 6 d. „OKEx“ generalinis direktorius Jay Hao prisijungė prie tiesioginės „Ask Me Anything“ sesijos, kurią surengė viena populiariausių Turkijos šifravimo bendruomenių „Muhabbit“, ir atsakė į „Telegram“ kanalo klausimus daugiau nei 2 000 narių..

Pokalbio metu Jay aptarė „OKEx“ išvestinių finansinių priemonių prekybos ir „DeFi“ žaidimų planus, taip pat „OKChain“ ekosistemos plėtrą..

Ar kada susimąstėte, kodėl „OKEx“ yra geriausias tarp kitų mainų, ar kaip galime garantuoti „OKEx“ saugumą? Į šiuos ir dar daugiau klausimų Jay atsakė pokalbyje, kuris čia buvo atkartotas.

„OKEx“ yra viena populiariausių kriptovaliutų biržų pasaulyje. Gal galėtumėte mums paaiškinti, ko reikia norint patekti tarp geriausių šioje srityje?

Manau, kad kiekviena birža turi savo unikalią padėtį rinkoje, bet ačiū, kad apsvarstei mus už šią garbę ir pripažinai mūsų komandų pastangas.

„OKEx“ turime keturis pagrindinius pranašumus, palyginti su kitomis biržomis, kurios pritraukia vartotojus:

  1. Pirma, mes siūlome platų prekybos produktų asortimentą prekybininkams, pavyzdžiui, neatidėliotina prekyba, ateities sandoriai, skolinimas ir skolinimasis ir kt. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl vartotojai ateina prekiauti į mūsų platformą.
  2. Antra, mūsų rizikos valdymo sistema pritraukia vartotojus. Matote, mes siūlėme ateities sandorius nuo tada, kai „OKEx“ pirmą kartą buvo paleista. Per daugelį metų mes nuolat mokėmės, kaip veikia ši nenuspėjama rinka, ir tobulinome savo rizikos valdymo sistemą, kad vartotojams galėtume pateikti patikimą prekybos platformą..
  3. Trečia, žinoma, susijusi su mūsų likvidumas. Nereikia nė sakyti, kad esame vieni iš geriausių konkurentų šioje srityje, ir jūs galite tai pasakyti iš karto, tiesiog ištyrę mūsų užsakymų knygos išplitimą ir gylį. Mūsų erkių dydžiai yra labai maži – t. Y. 0,1 mūsų neatidėliotinų ir nuolatinių apsikeitimo sandorių rinkose ir 0,01 ateities sandorių rinkose – ir jūs vis tiek galėsite rasti galimą gylį.
  4. Galiausiai, mūsų konkurencinga mokesčiai turėtų būti mažiausia pramonėje. Nesvarbu, ar prekiaujate spot, ateities ar amžinais apsikeitimo sandoriais, kuo daugiau prekiaujate, tuo mažesni mokesčiai yra visose rinkose. Šiuo metu, jei savo sąskaitoje turite daugiau nei 2000 OKB, galite pasinaudoti 40% mokesčio nuolaida.

Diagrama, iliustruojanti atvirą BTC ateities palūkanų mainus. Šaltinis: kreivas.

Šią savaitę „OKEx“ ekosistema pasiekė pirmaujančią išvestinių finansinių priemonių apyvartą ir atvirą palūkanų lygį. Praėjusį savaitgalį daugiau kaip 1 mlrd kriptovaliuta pozicijos buvo likviduotos staiga kritus kainoms. Nepaisant to, užfiksuotas 0% grąžinimas ir 0% automatinis skolų mažinimas pelno siekiančiose operacijose dėl mūsų visapusiškos rizikos valdymo sistemos.

Yra nuolatiniai atnaujinimai ir kampanijos, bet kokie svarbiausi naujausi atnaujinimai?

Galutinis „OKEx“ tikslas yra ne tik suteikti vartotojams geriausią kripto išvestinių finansinių priemonių prekybos platformą, bet ir veikti kaip vieno langelio sprendimas kripto priėmimui..

Mes jau seniai laikėme decentralizuotą finansavimą kaip vieną iš svarbiausių „blockchain“ ir kriptovaliutos vystymosi krypčių. 2020 m. Išsiskyrus tiek daug aukštos kokybės programų, „OKEx“ aktyviai palaikė „DeFi“, išvardydama geriausių „DeFi“ projektų, tokių kaip BAL, SNX, CELO ir DMG, vietinius ir valdymo ženklus..

Mes taip pat plečiame savo pėdsaką šioje srityje tokiais produktais kaip mūsų C2C paskola, kuri generuoja pasyvias pajamas mūsų vartotojams ir „OKChain“ plėtrą – kuri bus naudojama palaikyti bendrą „DeFi“ infrastruktūrą..

Be „DeFi“ projektų, įvairi „OKEx“ išvestinių finansinių priemonių rinka pritraukė patyrusių ir profesionalių prekybininkų. Praėjusią savaitę į mūsų platformą buvo įtraukti du nuolatinio apsikeitimo produktai – DOTUSDT ir FILUSDT. Nors „Filecoin“ ir „Polkadot“ prekyba vietoje „OKEx“ šiuo metu dar nėra paruošta, prekybininkai gali mėgautis prekyba šių naujoviškų ir įdomių projektų apsikeitimo sandoriais dabar. „OKEx“ nuolat diegiame naujoves kriptovaliutų erdvėje ir randame naujų būdų, kaip suteikti prekybininkams galimybę naudoti įvairias prekybos strategijas, kad būtų galima pasinaudoti tokių aukštos kokybės projektų nepastovumu, kaip pritraukti ir pritraukti daugiau prekybininkų..

Galiausiai, mes leidžiame OKB, mūsų priimtą visuotinį naudingumo ženklą, naudoti ir kaip įkaitą C2C paskolose. OKB dabar gali būti deponuojamas kaip užstatas kartu su Bitcoin (BTC) ir Ether (ETH). Vartotojai gali pasiskolinti USDT, įkeisdami OKB nulinius paslaugų mokesčius, pasinaudodami minimaliomis skolinimosi palūkanomis, kurios siekia vos 0,01% per dieną – šiuo metu mažiausios pramonėje, nes kitur įprastos dienos normos yra apie 0,1%. OKB nuolat orientuojasi į savo taikymo scenarijų išplėtimą, ir mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti turėtojams galimybę imti paskolas naudodamiesi OKB žemiausiomis palūkanomis. Be to, OKB bendradarbiavo su „Aeron’s Pilot Shop“, kad turėtojai galėtų pirkti prekes ir paslaugas naudodamiesi „OKEx“ priimtu pasauliniu naudingumo ženklu..

Sauga yra vienas iš svarbiausių mainų aspektų, ką galite pasakyti apie „OKEx“ saugumą?

Saugumas ir saugumas iš tikrųjų yra mūsų svarbiausias prioritetas, dėl kurio niekada nedarome kompromisų.

Siekdami užtikrinti lėšų saugumą, mes priėmėme daugiasigias šaltas pinigines, kad turtas būtų padalintas iki maždaug 500 BTC vienai piniginei, kad mes neturėtume vienos šaltos piniginės su milžinišku turto kiekiu, o rizika būtų paskirstyta ir geriau valdoma. Mes taip pat turime visą parą veikiančią saugos stebėjimo sistemą, kad apsaugotume savo vartotojų lėšas. Mūsų švarus skalūnas yra geriausias mūsų pastangų įrodymas.

Vartotojų duomenys ir privatumas taip pat gerai saugomi „OKEx“. Vartotojo duomenys yra užšifruoti ir saugomi mūsų vidinėje sistemoje – kurią optimizuodami praleidome metus, kad pagerintume stabilumą. Taip pat du kartus per metus atliekame įprastus įsiskverbimo testus. Taip pat naudojamos trečiųjų šalių apsaugos tarnybos.

„OKEx“ prekybos platforma yra stabili ir patikima, nes turime sudėtingą rizikos valdymo sistemą. Duomenys kalba patys už save. „OKEx“ šią savaitę turėjo pirmaujančią išvestinių finansinių priemonių apyvartą ir atvirą susidomėjimą, kylant BTC.

Decentralizuotas finansavimas yra viena populiariausių pastaruoju metu. Ar turite ką nors vykstant „DeFi“ ir ar turite kokių nors planų?

„OKEx“ ilgą laiką stebėjo „DeFi“ erdvės augimą – netgi ėmėsi žingsnių savo ekosistemai sukurti. Nuo sąrašų, pvz., „MakerDAO“ ir kai kurių „DEX“ žetonų, iki techninių integracijų, tokių kaip DAI taupymo rodiklis (DSR) ir „Compound“ atviroji „Oracle“ sistema, manome, kad puikiai atlikome savo dabartinę ekosistemą..

Žinoma, mes manome, kad tai tik pirmieji žingsniai ir tikimės dar daugiau „DeFi“ bendradarbiavimo ir projektų toliau.

Pakalbėkime daugiau apie „DeFi“ žetonų sąrašą. Manome, kad siūlome aukštos kokybės sprendimus ir suteikiame vertę bei likvidumą savo vartotojams, pvz., „MakerDAO“ ir „Compound“. Iš anksto atliekame išsamų vertinimą, kad įvertintume projekto vartotojų bazę ir bendruomenę, jo galimybes, ankstesnę veiklą, vystymo veiklą, teisinį statusą ir kt. Dabar, kai mes integravome FCAS (ty pagrindinį šifravimo turto balą) į savo platformą, savo vartotojus taip pat gali būti naudinga prieš priimant prekybos sprendimus patikrinti kripto turto, kurį išvardijame, būklę. Neseniai pridėjome keletą naujų potencialių „DeFi“ valdymo žetonų, tokių kaip BAL, SNX ir DMG.

Nors kai kurie žmonės mano, kad centralizuoti mainai ir „DeFi“ yra nesuderinami, manome, kad neabejotinai dar yra vietos abiem. Nepaisant to, kad „DeFi“ erdvėje jau yra pėdsakų, manome, kad centralizuoti mainai taip pat turi atlikti savo vaidmenį – ypač todėl, kad „DeFi“ infrastruktūra vis dar nėra iki galo išvystyta ir galėtų naudoti centralizuotų mainų pagalbą augti ir subręsti..

Kitas įdomus veiksnys, kurį verta apsvarstyti, yra COVID-19 pandemija. Manau, kad tai tam tikru mastu paspartins decentralizuoto finansavimo link. Tačiau turime nepamiršti, kad bėgdami negalime vaikščioti. Darbo įrodymas „blockchains“ paprasčiausiai nėra pakankamai greitas, kad būtų galima tvarkyti masinius sandorius, tačiau „Ethereum 2.0“ gali išspręsti šią problemą tik palaipsniui. Erdvėje vis dar reikalingas didesnis išsilavinimas, taip pat technologijos patobulinimai, „orakulai“, „išmaniosios sutartys“, „TPS“, sąveikumas … Aš neturiu krištolinio rutulio, bet nesitikėčiau, kad matysiu plačiai pritaikytą, tikriausiai , dar mažiausiai 5–10 metų.

„OKEx“ mes labai tikime #FinanceForAll – kad „DeFi“ suteiks visiems vienodas galimybes naudotis finansinėmis paslaugomis. Norėdami įgyvendinti savo viziją, rengiame naują virtualų #OKExDeFi apskritojo stalo pokalbių ciklą su lyderiais – tokiais kaip „Compound“, „MakerDAO“, „DMM“, „Bancor“ ir „Loopring“ – kad aptartume jų „DeFi“ pažangą, įžvalgas ir ateities planus..

Dar vienas klausimas. Ar planuojate susitikti su mūsų investuotojais Turkijoje? Norėtume pamatyti jus Turkijoje!

Visiškai, mes labai norėtume! Šiuo metu dėl koronaviruso pandemijos manau, kad daugelio žmonių kasdieninis gyvenimas buvo labai paveiktas. Kai situacija pagerės, mes tikrai norėtume surengti susitikimus Turkijoje!

Turkijos kripto bendruomenės klausimai

Ar galėtumėte papasakoti apie „OKChain“? Ar tai standartinė „blockchain“ technologija? Jei ne, koks skirtumas?

„OKChain“ yra komercinis „blockchain“, kurį sukūrė „OKEx“. Tai buvo „Cosmos“, bet dabar mes paleidome jo testnet. Tikimės, kad maitinimo tinklas pradės veikti labai greitai! 

Kai „OKChain“ taps stabilus, OKB bus perkeltas iš „ERC-20“ tinklo į „OKChain“ pagrindinį tinklą, kur „OKB“ taps gimtąja „OKChain“ tinklo valiuta ir bus naudojamas atsiskaitymams už operacijas bei decentralizuotoms programoms, paprastai vadinamoms „DApps“, kurios yra sukurti „OKChain“.

„DeFi“ šiuo metu yra viena iš karščiausių temų „blockchain“ erdvėje. Ar galėtumėte pasidalinti savo nuomone apie „DeFi“ su mumis? Ar manote, kad „DeFi“ sutrikdys esamą finansų sistemą? Koks yra OKB požiūris į „DeFi“ sektorių?

Dažnai projektai, įmonės, žetonai ir idėjos konkuruoja tarpusavyje. Tačiau iš tikrųjų mes visi norime pasiekti masę ir pritraukti daugiau žmonių į kriptografiją. Užuot kovoję vienas prieš kitą, turėtume bendradarbiauti, kad erdvė sužibėtų pasaulinėje arenoje. Tai centralizuotų finansų, decentralizuotų finansų, viešųjų blokų, mažmeninės prekybos prekybininkų ir įstaigų vieta. Mums visiems reikia išlaisvinti visą mūsų potencialą, įgyvendinti savo ambicijas ir padaryti finansines paslaugas prieinamas visiems.

„OKEx“ turi didelį „DeFi“ pėdsaką. Pavyzdžiui, mūsų pačių viešojoje grandinėje „OKChain“ vartotojai gali sukurti savo decentralizuotą mainų centrą. „OKChain“ taip pat palaikys „DeFi“ programų išleidimą, o vartotojai gali sukurti savo paskirstytų finansinių programų scenarijus.

Siekdama pagerinti OKB vertę, palaikymą ir aptarnavimo patirtį, ekosistema liepą iš viso pridėjo 11 partnerių visame pasaulyje. Priedai apima daug svarbių sričių, įskaitant „DeFi“ paslaugas, mokėjimus internetu, nuolaidų įmokas, saugos paslaugas ir įprastą prekybą. OKB sustiprino strateginį bendradarbiavimą su žinomu „DeFi“ paslaugų tiekėju „Saturn Network“. Vartotojai gali vykdyti „OKB DEX“ išvestines finansines priemones prekiaudami „Saturn Network“ platformoje.

Kokia yra „OKEx“ įtraukimo į sąrašą politika? Kuriuos etapus turėtų vykti projektai, kad būtų išvardyti „OKEx“?

Kalbant apie sąrašą, projektams keliame griežtus reikalavimus. Yra aiškios informacijos atskleidimo, elgesio rinkoje ir saugumo gairės dėl sąrašų sudarymo ir pašalinimo – tik keletas jų.

Nesvarbu, ar projektas yra karštas, ar naujas, mes ne tik ieškome. Kalbėdami apie sąrašus, tikimės pristatyti kokybiškus projektus savo vartotojams, kad jie turėtų galimybę į juos investuoti. Norėtume rinkti tik geriausius rinkoje.

Norėdami gauti daugiau informacijos, galite patikrinti mūsų tinklalapį ir atsiųsti savo projekto profilius adresu [email protected] – mūsų darbuotojai į juos žiūrės.

Ar „OKEx“ planuoja gauti / sukurti sistemą, veikiančią kaip draudimo fondą, jei biržoje įvyktų nulaužimas?

Mes neturime specialaus draudimo fondo turto nuostoliams padengti. Bet tuo atveju, jei ateityje bus pažeista mūsų sistema, mes galime ir padengsime visus nuostolius savo vartotojams.

Tačiau išvestinių finansinių priemonių rinkose turime draudimo fondą. Manome, kad draudimo fondo pakankamumas rodo mainų rizikos kontrolės lygį. Iš tiesų, derinant esamą „OKEx“ draudimo fondą ir rizikos valdymo sistemą, įskaitant pakopinio priežiūros maržos normos sistemą, kainos ženklą, kainos limitą ir pan., Mes esame pakankamai stiprūs, kad galėtume atsispirti visiems kraštutinumams, kurie gali atsitikti kriptografijos rinkoje.

Kaip matome, kai kurie ekstremalūs rinkos įvykiai, pavyzdžiui, kovo 12 d. Katastrofa, mūsų nenuvylė. Dar daugiau, mes suvartojome pagrįstą draudimo fondo sumą tik tam, kad apsaugotume savo prekybininkų pelną nuo susigrąžinimo ar automatinio skolų mažinimo dėl ekstremalios rinkos.

Ar galite paaiškinti, kodėl mano kriptovaliutų naudojimas „OKEx Pool“ yra naudingas man, o ne akcijų naudojimas bet kurioje kitoje platformoje? Ar „OKEx Pool“ teikia didesnę naudą ar kitokių privalumų??

Skirtingai nei kiti kasybos baseinai, „OKEx Pool“ siekia tapti pasaulyje pirmaujančiu integruotu kasybos baseinu, palaikančiu darbo įrodymą ir akcijų paketą / „PoS“ varianto kasybą. Mes ne tik palaikome 13 pagrindinių „PoW“ kasybos kriptografinių išteklių, bet ir teikiame apsidraudimo bei akcijų pakavimo paslaugas, kad patenkintume įvairius rinkos poreikius.

Pateikiame keturis žaidimo laikotarpius, kad patenkintume skirtingus vartotojų poreikius. Siekdama didesnio pelningumo, „OKEx Pool“ paskirsto pajamas vartotojams kasdien. Mes tęsiame produkto reklamos kampaniją, kad padidintume vartotojų pajamingumą. „OKEx Pool“ vasarį pradėjo reklaminę kampaniją „Staking IOST Double Yield“.

Ar ketinate pritraukti ne kriptografinius investuotojus į OKB – ir jei taip, kaip? Kokie yra veiksmai, skirti didinti supratimą apie OKB ne kriptografinėje erdvėje? 

Aš visada tikiu, kad kartu mes esame stipresni. Esame labai dėkingi visiems savo partneriams, kurie mus palaikė, kad visa OKB ir OKChain ekosistema būtų žinoma ne kriptografinėje erdvėje..

Priedai apima daug svarbių sričių, įskaitant „DeFi“ paslaugas, mokėjimus internetu, nuolaidų įmokas, saugos paslaugas ir įprastą prekybą. OKB sustiprino strateginį bendradarbiavimą su žinomu „DeFi“ paslaugų tiekėju „Saturn Network“. Vartotojai gali vykdyti „OKB DEX“ išvestines finansines priemones prekiaudami „Saturn Network“ platformoje. OKB taip pat nuosekliai bendradarbiavo su „Aeron“ ir „MyWish“ mokėjimų srityje. Naudodamiesi „Aeron“, vartotojai gali įsigyti „Aeron“ teikiamų aviacijos produktų su OKB. Tuo pačiu metu vartotojai gali naudoti „OKB“ mokėjimams atlikti ir mėgautis „MyWish“ teikiama intelektualia sutartimi. Be to, OKB taip pat palaikė žinomų API strateginių platformų „Haasonline“, „Cryptohopper“ ir „Mudrex“ paleidimą. Visi OKB vartotojai gali mėgautis mokesčio nuolaidomis už prekybą robotais aukščiau nurodytose platformose.

Kalbant apie legalių žetonų prekybos kanalų išplėtimą, OKB pradėjo vadinamąją ir teisėtą Pietų Amerikos valiutų prekybos platformą „Kamoney“, taip pat gerai žinomą prekybos platformą „Cointopay“, kuri toliau plėtoja pasaulinę ekosistemą. Kalbant apie pinigines, OKB pasiekė susitarimus su gerai žinomomis Indijos piniginėmis „BuyUCoin“ ir didžiausia kriptografine pinigine Rusijoje „Trustee“. Vartotojai gali pasinaudoti visais OKB taupymo ir prekybos galimybėmis naudodamiesi pirmiau nurodytomis piniginėmis.

Nuolatinėmis pastangomis „OKB“ šiuo metu turi 76 pasaulinius partnerius ir toliau teiks aukščiausios klasės paslaugas milijonams vartotojų ir gerbėjų visame pasaulyje. Siekdama palaikyti glaudų ryšį su vartotojais ir išklausyti jų pasiūlymus, OKB liepos mėnesį taip pat surengė keletą svarbių bendruomenės veiklų.

Vykdykite „OKEx“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

673 2dd d7f 9db 58b 153 4da