Top 10 mobilo kriptovalūtu ziņu lietotnes 2018. gadam

Zinot pašreizējos notikumus, kas saistīti ar jūsu iecienītākajām kriptovalūtām, ir atslēga uz veiksmīgu kriptovalūtu ieguldītāju vai tirgotāju. Iepazīšanās ar “pirmais” ļauj aizraut spēli. Lielākā daļa kritumu un mītiņu ir izcilu un nelabvēlīgu ziņu rezultāts par aktīvu. Vienkārši jums ir nepieciešama labākā pieejamā kriptovalūtas ziņu lietotne. Bet neuztraucieties, mēs jums parādīsim tieši tos, kuri ir labākie, lai jums nebūtu jātērē laiks, mēģinot tos visus.

Tagad, viedtālruņu laikos, nav attaisnojumu, lai nebūtu mūsdienīgs. Tāpēc izbaudiet mūsu apkopoto labāko platformu sarakstu, kur jūs varat iegūt visjaunākos Bitcoin, alternatīvās valūtas un blokķēdes jaunumus vienā viegli atrodamā vietā (un tādējādi jūs varat izvairīties no 40 atvērtām cilnēm).

Lai pieņemtu gudrus lēmumus par ieguldījumiem šajā 2018. gadā, viss, kas jums nepieciešams, ir šādas ziņu apkopotāju platformas.

Monētas. Dzīve: kriptogrāfijas tirgus vāciņš

Coins.live lietotnes kriptogrāfiskā tirgus ierobežojums un ICO kalendārs

The Monētas.dzīvot lietotne ir pieejama gan Android, gan Apple platformās, un tā ir jūsu lietotne visām kriptogrāfijas lietām. Jūs varat to izmantot, lai izsekotu reāllaika kriptonauda cenas, kā arī sekotu jaunākajām ziņām. Lietotnei ir arī portfeļa funkcija, kurā varat iestatīt un izsekot savus ieguldījumus. Komanda nesen ir ievietojusi atjauninājumu, kas ļauj piekļūt ICO kalendāram.

Kriptovalūtas – Ivo Stojanova cenas, jaunumi, portfeļa vērtība

Vai meklējat, kur jūs varat sekot monētu cenām, iegūt aktuālos jaunumus un sekot līdzi portfeļa vērtībai vienuviet? Šī kriptovalūtas lietotne varētu būt jūsu labākā izvēle.

Tā vienkārši lietojamais interfeiss ļauj ērti gludi pārslēgties starp trim lietotnes sadaļām. Tā tirgus sadaļā ir uzskaitītas visas kriptovalūtu cenas un sarindotas tās pēc tirgus ierobežojuma. Portfeļa sadaļu, iespējams, ir visvieglāk izmantot tirgū. Jums tiek lūgts ievadīt tikai savu monētas vārdu un tā daudzumu; tad tas dara savu burvību. Atjauniniet cenas līdz tirgus cenām un pastāstiet, cik daudz jūs katru brīdi esat vērts.

Ziņu sadaļā tiek parādīti arī aktuālie notikumi no labākajiem kriptovalūtas ziņu avotiem visā pasaulē. Lasiet no Crypto Coin News (CCN), Coin Desk, Monētu telegrāfa, Izmantojiet Bitcoin un daudz ko citu.

Lietotne var lejupielādēt no Google Play veikala un tiek izmantots bez maksas, bez slēptām maksām.

Visas Crypto Dev no Crypto Dev

Vēl viena lieliska lietotne visu kriptovalūtas ziņu iegūšanai vienuviet. Izmantojot lietotni All Crypto News, jums ir iespēja izvēlēties vietni, kurā vēlaties lasīt savus kriptovalūtas jaunumus.

Visi Crypto News seko arī dažām monētu cenām USD un EUR. Ja jums nav jāatceras, kuru vietni apmeklēt, jums vienkārši ir Visa lietotne Kripto ziņas dod jums iespēju ātri reaģēt uz tirgus apstākļiem.

Kriptovalūtas ziņas un padomi Bitcoin News APK App, ko izveidojuši Delta Forces

Vēl viens vienkārši lietojams Kriptovalūtas ziņu un padomu lietotne Android mobilajiem tālruņiem. Šī lietotne iet vienu soli uz priekšu, lai sniegtu visu nepieciešamo vienuviet.

Lietotne piedāvā labākos nozares kriptovalūtu ziņu avotus. Izmantojot vairāk nekā 30 labākos kriptovalūtas avotus, jūs varat saņemt atjauninājumu par visu, kas notiek ar katru monētu. Izmantojot kriptovalūtas jaunumus un padomus, jūs saņemat arī iespējas iepazīties ar to, kas ICO pašlaik ir aktīvs. Šī varētu būt lieliska informācija tiem, kas iesaistās projektos, kad tas ir ļoti lēti, lielākoties ICO posmā.

Kripto krīze – kriptonauda Bitcoin News & Novērtē CADO komanda

Lietotne Crypto Crunch, iespējams, ir populāra kriptovalūtas ziņu lietotne ar augstu vērtējumu Google App veikalā. Lietotne reāllaikā atjaunina lietotājus ar aktuālām ziņām.

Lietotne nodrošina tūlītējus kriptovalūtu jaunumus, atjauninātas monētu cenas un labāko kriptovalūtu tirgus analīzi no nozares labākajiem ekspertiem.

Lieliski piemērots kriptogrāfijas tirgotājiem un investoriem, sniedzot viņiem ikdienas jaunākās kriptovalūtas ziņas no labākajiem avotiem, liekot viņiem izvairīties no izplatītām tirdzniecības kļūdām un iegūt lietotājiem tiešu informāciju, kas dod viņiem lielisku sākumu.

Meklējat perfektu kriptovalūtu tirgus pavadoni, lai savlaicīgi saņemtu informāciju par Bitcoin un citām alternatīvām kriptovalūtām, Crypto Crunch lietotne ir viena no labākajām izvēlēm.

Bitcoin jaunumi & Kriptovalūtas ziņas no Marwaha Labs

Šī lietotne sniedz jums jaunākos atjauninājumus kriptonauda pasaulē. Tas izmanto ziņu plūsmu no dažādiem avotiem, lai vienā lietotnē iegūtu lietotājiem jaunākās ziņas par Bitcoin un citām alternatīvām kriptovalūtām.

Lietotne grupē atjauninājumus pēc platformām, liekot jums jebkurā laikā ātri lasīt no vajadzīgās platformas. Tas tiek filtrēts arī no nelasītu ziņu atjauninājumiem, tāpēc jūs nevarat divas reizes lasīt tās pašas ziņas.

Šajā lietotnē jūs saņemat arī detalizētu kriptovalūtu cenu un ikdienas apjomu analīzi. Bitcoin ziņas & Kriptovalūtas ziņas ir bez maksas lejupielādējamas un var būt lejupielādēts šeit.

PIIYM Labs kriptonomijas kriptogrāfijas izsekotājs

Šī ir vienas pieturas lietotne visām jūsu kriptovalūtas vajadzībām. Jūs varat iegūt visu nepieciešamo informāciju, sākot no jaunumiem līdz foruma diskusijām, līdz pienācīgai izglītībai par ieguldījumiem kriptonauda un daudz ko citu. Dizains ir satriecošs, un iesācējiem tas ir viegli saprotams.

Šajā lietotnē varat lasīt jaunumus par kriptovalūtām, pārraudzīt tirgus cenas, pārvaldīt savu kriptovalūtas portfeli un apspriest ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem par kriptovalūtas jautājumiem.

Ja jūs meklējat vietu, kur apmierināt visas jūsu kriptovalūtas vajadzības, tad šeit ir jums vajadzīgā lietotne.

CryptoCoin ziņas & ZGTech pasākumi

CryptoCoin News ir kriptovalūtas lietotne, kas sniedz jums atjauninājumus no plaša spektra labāko kriptovalūtu ziņu platformu klāsta. Tas arī saņem twitter atjauninājumus par kriptogrāfijas valūtām saviem lietotājiem.

Papildus jaunumiem jūs varat redzēt arī dažādu kriptovalūtu cenu diagrammas un informāciju par dažādiem ICO.

Lai sekotu visiem jaunumiem un resursiem no visas pasaules vai atrastu visu analīzi vienā vietā. Lejupielādējiet šo lietotni.

CryptoFisher no All Tech Media Pvt. SIA

The CryptoFisher lietotne ir vairāk organizēta lietotne kriptovalūtas ziņām. Tajā grupēti atjauninājumi pēc monētu kategorijām. Tātad, ja vēlaties lasīt Bitcoin atjauninājumus, varat tos visus izlasīt vienā vietā.

Vienkārši lietojama un viegla lietotne ir vienkārša iesācējiem. Tā push paziņošanas funkcija nekavējoties brīdina lietotājus, kad tiek izlikts vīrusu atjauninājums.

Izmantojot plūsmas no labākajiem kriptovalūtas ziņu avotiem un r / Bitcoin, šī lietotne savlaicīgi piegādā ziņas saviem abonentiem.

Bitcoin News by Mdev EU

Bitcoin News sniedz jaunākās ziņas no kriptovalūtas pasaules. Viņi filtrē populārākos stāstus, tikai tos, kas ir svarīgi un piegādā lietotājiem. Jūsu ērtībai ir arī BTC, ETH un ZEC ķeksīšu marķējums.

Lietotne bieži tiek atjaunināta no tādiem avotiem kā Bitcoin.com, Coin News Asia, Coin Telegraph un daudz ko citu. Šīs lietotnes jaunākais atjauninājums īslaicīgi aptur atjauninājumus, kad akumulatora uzlādes līmenis ir zemāks par noteiktu procentuālo daudzumu.

Bitcoin jaunumi ir vēl viena lieliska izvēle, domājot par kriptovalūtas ziņu apkopotāja programmatūras iespēju savai mobilajai ierīcei.

Kriptovalūtas tirgus dati – TooDoo Studio monētu tirgus lietotne

Visbeidzot, lietotne Kriptovalūtas tirgus dati būs vēl viena ļoti ieteicama lietotne. Viena no šīs lietotnes īpašībām ir tā spēja aktivizēt tirgus cenu noteikšanu. Šī funkcija ir noderīga arī dienas tirgotājiem un investoriem. Tas brīdina lietotājus, kad aktīva cena pārsniedz lietotāja noteiktos skaitļus.

Papildus tam jūs saņemat arī visas būtiskās ziņu apkopotāja vietnes funkcijas. Saņemiet ziņas, kas reāllaikā tiek piegādātas no populārākajām kriptovalūtu vietnēm līdz pat lietotnei.

Ar šo lietotni, jūs varat skatīties iecienītākās monētas un redzēt, kā tām klājas par cenu laika gaitā.

Secinājums

Kriptovalūtu apkopotāju platformām ne vienmēr ir savas ziņas, ko piegādāt lietotājiem. Bet lielākajai daļai no tām, tāpat kā iepriekš uzskaitītajām, ir atļauts reklamēt rakstus no populārākajiem kriptovalūtas ziņu emuāriem pasaulē.

Ar dažām lietotnēm ir dažas papildu funkcijas, tāpēc lēmumu pieņemšana par ieguldījumiem ir bijusi daudz ērtāka nekā agrāk. Lietotāji vienā lietotnē var sekot notikumiem, redzēt cenas un pat tērzēt ar citiem kriptovalūtas entuziastiem.

Tas lietotājiem rada daudz atvieglojumu, jo viņiem nav jāuzrauga no dažādiem avotiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me