Ledger Nano X apskats

Kriptovalūtu tirgum vajadzēja drošu veidu, kā aizsargāt viņu virtuālās valūtas. Tas ir, ja Virsgrāmata Nano X stājas spēlē. Ledger, viens no atzītākajiem kriptogrāfijas uzņēmumiem nozarē, izveidoja Virsgrāmata Nano X. Šis ir vismodernākais un drošākais aparatūras maks, kas lietotājiem var būt nepieciešams turēt kriptonauda. 

Tirdzniecībai, ieguldījumiem un virtuālo valūtu turēšanai ir daudz risku. Tieši tāpēc Virsgrāmata nolēma atrisināt šos jautājumus. Lai gan papīra maki bija droši, tiem trūkst vajadzīgās lietotāja saskarnes, lai nodrošinātu ērtu veidu, kā tos regulāri izmantot. 

Kas ir aparatūras maki?

Aparatūras maki ir tās ierīces, kas ļaus mums droši uzturēt kriptovalūtas. Šis ir pašpārvaldes produkts, kas mums palīdzētu pārvaldīt un turēt digitālos aktīvus. Jūsu līdzekļi nekad nekontaktēsies ar internetu. Šī ir viena no populārākajām “saldētavas” metodēm virtuālo valūtu turēšanai. 

Nav neviena hakera vai personas, kas varētu piekļūt jūsu aparatūras seifam. Tomēr, ja jūs atklājat vai piešķirat sākotnējo frāzi vai privāto atslēgu, citi lietotāji varētu piekļūt jūsu līdzekļiem. Tāpēc noteikti ir svarīgi pareizi saglabāt atkopšanas frāzi (sēklas frāzi) un privātās atslēgas. 

Atcerieties populāro frāzi: “Ne jūsu atslēgas, ne jūsu kriptogrāfija.” 

Tas ir kur Virsgrāmata Nano X lietotājiem piedāvās labāko pieredzi. Turpiniet lasīt, ja vēlaties uzzināt, kas ir Virsgrāmata Nano X un kā tas darbojas. 

Kas ir Ledger Nano X?

Runājot par aparatūras makiem, Virsgrāmata Nano X ir viens no labākajiem risinājumiem tirgū. Šis Ledger izstrādātais aparatūras maks ir gatavs piedāvāt lietotājiem iespēju aizsargāt savus līdzekļus, neuztraucoties par lietojamību.

Mēs zinām, ka virtuālo valūtu turēšana aparatūras makā var nebūt ērta. Tas noteikti attiecas uz tiem, kas regulāri izmanto digitālos līdzekļus. Tomēr ar Ledger Nano X šīs problēmas tiek atrisinātas. 

Kaut arī drošība un pārnesamība ir divas galvenās programmas iezīmes Virsgrāmata Nano X, tas ir arī viegli lietojams. Tas nozīmē, ka jums nebūs problēmu tērēt savas virtuālās valūtas, ja vēlaties nopirkt kafiju veikalā un maksāt ar BTC vai ja vēlaties izmantot Metamask, lai apmainītu Decentralized Finance (DeFi) žetonus.. 

Labākā drošība

Līdzekļu turēšana kriptogrāfijas biržā nav gluži drošākais veids, kā turēt naudu. Kriptogrāfijas platformām un pat karstajiem makiem var uzbrukt un uzlauzties. Tas noteikti varētu negatīvi ietekmēt jūsu portfeli, ja birža vai platforma pārtrauks darbību. 

Ar Virsgrāmata Nano X, jūs varat būt pārliecināts, ka jūs vienmēr būsiet aizsargāts. Virsgrāmatai ir visaugstākie drošības standarti. Visos viņu produktos ir integrēta sertificēta droša mikroshēma un arī pielāgota OS, lai nodrošinātu maksimālu drošību. 

Ar Virsgrāmata Nano X, varēsiet izvēlēties plašu virtuālo valūtu klāstu, ko uzglabāt. Tajā pašā laikā ar lietojumprogrammu Ledger Live jūs varēsiet rīkoties ar saviem līdzekļiem ļoti vienkāršā veidā. 

Ņem vērā, ka Ledger ir pirmais un vienīgais sertificētais aparatūras maks tirgū tā drošības dēļ. Francijas kiberdrošības aģentūra (ANSSI) ir sertificējusi Ledger produktus. Papildus tam virsgrāmatas maki ir vienīgie aparatūras maki, kuriem ir sava pielāgotā OS (BOLOS), lai aizsargātu ierīces no ļaunprātīgiem uzbrukumiem. 

Papildus tam jūs varat veikt patiesu pārbaudi, kas nodrošinātu, ka jūsu Ledger ierīce ir oriģināla. Turklāt jūs varat pārliecināties, ka trešā puse to nav traucējusi vai apdraudējusi. 

Visur, kurp dodaties

Kā mēs jau minējām iepriekš, Virsgrāmata Nano X būs pareizā izvēle jums, ja vēlaties gūt nevainojamu pieredzi. Izmantojot to, jūs varēsiet instalēt līdz 100 lietojumprogrammām no vairāk nekā 1500 žetonu saraksta. 

Jūs varat savienot savu Virsgrāmata Nano X ar viedtālruni un datoru, izmantojot Ledger Live. Tas palīdzēs jums rīkoties ar aktīviem visur, kur atrodaties. Šī ir viena no galvenajām atšķirībām ar Ledger Nano S, kurai bija nepieciešams kabeļa savienojums ar datoru. 

Tajā pašā laikā Virsgrāmata Nano X piedāvās jums iespēju vienlaikus instalēt līdz 100 kriptogrāfijas lietojumprogrammām. Jūs varēsiet pārvaldīt visus šos žetonus un monētas tikai ar dažiem pieskārieniem. 

Ledger Nano X funkcijas

The Virsgrāmata Nano X iekļaus vairākas funkcijas, kas ļautu jums aizsargāt savus kriptogrāfijas līdzekļus. Vispirms apskatīsim šī produkta tehniskās specifikācijas:

Tā izmērs ir 72 mm x 18,6 mm x 11,75 mm un svars 34 g. Tas padara to ļoti pārnēsājamu un ātri lietojamu jebkurā brīdī. Materiālu ziņā aparatūras maku gatavos izgatavot no matēta nerūsējošā tērauda un plastmasas. Tajā būs arī 100mAh akumulators. 

Seifu savienosiet ar datoru, izmantojot C tipa USB savienotāju. Turklāt, Virsgrāmata Nano X ir CC EAL5 + sertifikācijas līmenis un mikroshēmas ST33JM0 (droša) + STM32WB55.

Tajā pašā laikā Virsgrāmata Nano X tiks savienots ar datoru, izmantojot Bluetooth. Tas būtu ļoti pozitīvi, ja jūs nākat no a Virsgrāmata Nano S kur bija jāizmanto USB kabelis. Tas ir lieliski piemērots lietotājiem, kuri vēlas izmantot savus digitālos līdzekļus, atrodoties ceļā, un saglabāt savus līdzekļus drošībā. 

Lai gan daži lietotāji var uzskatīt, ka Bluetooth opcija ir mazāk droša nekā kabelis, grāmata apstiprina, ka Bluetooth neietekmē drošības drošību Virsgrāmata Nano X. Jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu līdzekļi vienmēr būs droši. 

Ledger Nano X funkciju saraksts

  • Saderīgs ar mobilajām ierīcēm un datoriem, izmantojot Bluetooth
  • Ļoti droša (saldētava)
  • Piedāvā atbalstu vairāk nekā 1500 žetoniem
  • Uzlabots dizains
  • Labāki materiāli
  • Liels ekrāns (salīdzinājumā ar Virsgrāmata Nano S)
  • Uzlabotas pogas
  • Palielināta krātuve (līdz 100 lietojumprogrammām)

Ledger Nano S vs Ledger Nano X

Jūs, iespējams, esat dzirdējuši, ka Virsgrāmata Nano S ir vispopulārākais aparatūras maks tirgū. Tā ir patiesība. Tam ir ļoti pieņemama cena, un tajā ir iekļautas ļoti noderīgas funkcijas. Neskatoties uz to, tas joprojām atšķiras no uzlabotā Virsgrāmata Nano X. Patiešām, mēs varam domāt par Virsgrāmata Nano X kā vispopulārākā aparatūras maka attīstība pasaulē. 

Jūs varat izlasīt mūsu pilns Ledger Nano S vs Ledger Nano X ceļvedis, noklikšķinot šeit

Atšķirīgs dizains

Pirmā lieta, ko pamanīsit Virsgrāmata Nano X ir tas, ka tam būs atšķirīgs dizains, salīdzinot ar Virsgrāmata Nano X. The Virsgrāmata Nano X būs lielāks un labāks ekrāns ar uzlabotām pogām, un tas būs stingrāks nekā Virsgrāmata Nano S.

Lai gan Virsgrāmata Nano S ir spēcīgs un labs seifs Virsgrāmata Nano X būs un izjutīs lietotājiem lielāku prēmiju. 

Virsgrāmatas Nano X kabelis

Lielāks ekrāns

Lielāks ekrāns Virsgrāmata Nano X atvieglos darījumu apstiprināšanu. Tajā pašā laikā būs vieglāk mijiedarboties ar lietotni Ledger Live. Tas noteikti padarīs to lietotājam draudzīgāku nekā Virsgrāmata Nano S

Kabelis vs Bluetooth

Pirmā lieta, ko mēs pamanīsim, ir tā, ka Virsgrāmata Nano X varēs savienot ar datoru vai viedtālruni, izmantojot Bluetooth. Tikmēr Virsgrāmata Nano S būtu nepieciešams USB kabelis, kas nāk komplektā. 

Tomēr lietotāji var izmantot arī kabeli, kas būs blakus Virsgrāmata Nano X. Tas atvieglos jūsu digitālo līdzekļu apstrādi. Turklāt tas palīdzēs lietotājiem rīkoties ar monētām ceļā. 

Virsgrāmata Nano X

Akumulators un lietošana

The Virsgrāmata Nano X strādās ar 100mAh akumulatoru, kas var darboties vairākas stundas, ieslēdzot ekrānu. Tajā pašā laikā tas var ilgt arī vairākus mēnešus bez uzlādes, izmantojot USB-C portu. Akumulators uz Virsgrāmata Nano X tika izveidots, lai ilgtu 5 gadus. 

The Virsgrāmata Nano S strādāja tikai tad, ja ir savienots ar datoru. Tāpēc to ir grūtāk izmantot, atrodoties ceļā un tālu no datora (ja vien tas nav savienots ar kabeli). 

Cena

The Virsgrāmata Nano X būs dārgāka par Virsgrāmata Nano S. Iegādājoties aparatūras maku, ņemiet to vērā. 

Secinājums Ledger Nano S vs Ledger Nano X

Šie divi dažādi aparatūras maki piedāvās pakalpojumus un risinājumus dažādiem lietotājiem. Katram no tiem ir priekšrocības un trūkumi. Tomēr jūs varat izmantot savu Virsgrāmata Nano X lai pārvaldītu savus kriptogrāfijas līdzekļus, atrodoties ceļā, un atstājiet savu Nano S mājās vai glabātavā kā rezerves. Ledger apgalvo, ka Virsgrāmata Nano S tiks pilnībā atbalstīts arī turpmāk. 

Ledger Nano X pārskata galīgais spriedums

The Virsgrāmata Nano X noteikti ir slepkavas aparatūras maks. To var uzskatīt par vismodernāko aparatūras maku masveida lietošanai tirgū. Lielais ekrāns, akumulatora darbības laiks un tā Bluetooth savienojamība ļaus jums Virsgrāmata Nano X vienā no labākajiem aparatūras makiem pasaulē. 

Jūs varat izmantot savu Virsgrāmata Nano X un tavs Virsgrāmata Nano S kopā, lai izbaudītu pārnesamības un drošības priekšrocības. Tajā pašā laikā jūs tagad varēsiet saglabāt savus līdzekļus drošībā un pārvaldīt tos ceļā, kā vēlaties.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me