PBoC nosūta DCEP sarkanās paketes, kad Filecoin tuvojas oficiālajai palaišanai

Nedēļas pārskats par blokķēdes un kriptovalūtas jaunumiem no Ķīnas un Honkongas

Tā ir bijusi aizņemta nedēļa Ķīnas un Honkongas kriptovalūtu sfērās. Digitālā valūta Elektroniskā samaksa, oficiālā Ķīnas digitālā valūta, turpina vilkt virsrakstus valstī pēc tam, kad Ķīnas Tautas banka sadarbojās ar Šeņdženas valdību, lai izplatītu DCEP "sarkanas paciņas" ar loterijas palīdzību 50 000 pilsoņiem. Tikmēr kriptovalūtu biržas un kalnrači gatavojas Filecoin oficiālajai palaišanai 15. oktobrī.

Šīs nedēļas OKEx Insights China Market Watch izdevumā ir viss, ko jūs varētu palaist garām saistībā ar šiem stāstiem un vēl vairāk..

DCEP sarkanās paketes izdalītas Šeņdžeņas pilsoņiem

Ķīnas Tautas banka sadarbojās ar Šeņdženas valdību, lai ar loterijas starpniecību 50 000 pilsoņiem izplatītu sarkanās DCEP paciņas, norāda paziņojums 8. oktobrī. Katras sarkanās paciņas vērtība bija 200 RMB.

DCEP sarkano pakešu izplatīšana tika pabeigta 11. oktobrī, un saņēmēji savu apdāvināto DCEP var iztērēt pie 3389 izraudzītiem tirgotājiem Šeņdženas Luohu rajonā.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Šis ir pirmais publiskais izmēģinājums par pilsoņu DCEP izdevumiem Ķīnā. Walmart, Sinopec un Vanguard ir vieni no labākajiem tirgotājiem, pie kuriem šādi tērētāji var iepirkties Šeņdžena tiesas procesā.
  • Arī pilsoņi var pavadīt savu DCEP Šeņdžeņas metro.
  • Saņēmējiem DCEP ir jāiztērē līdz 19. oktobrim, un viņi nevar pārskaitīt savu DCEP uz savu personīgo bankas kontu. Neizlietoto DCEP valdība savāks pēc derīguma termiņa beigām.

Filecoin oficiālā palaišana Ķīnā tiek gaidīta plaši

Ķīnas kriptovalūtu kopiena ar nepacietību gaida oficiāla Filecoin palaišana – kas notiks 15. oktobrī, kad mainnets ir sasniedzis 148 888 bloka augstumu.

Kriptovalūtu biržas – piemēram, OKEx – tūlīt pēc oficiālās mainnet palaišanas gatavojas uzskaitīt Filecoin žetonu FIL. Filecoin palaida savu testnet, "Kosmosa sacensības," augusta beigās, kas no 360 kalnračiem visā pasaulē savāca 230 pebibaitus krātuves jaudas.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Kā decentralizēts failu uzglabāšanas pakalpojumu sniedzējs, Filecoin pirmo reizi ieguva plašu uzmanību laikā, kad ICO 2017. gadā bija USD 257 miljoni, un kopš tā laika projekta mainnet palaišana ir bijusi daudzkārtēja..
  • Kalnraču un riska kapitālistu konsorcijs Ķīnā, kuru vada Filecoin kalnrūpniecības uzņēmums MIX Group, nav apmierināts ar FIL kalnrūpniecības atlīdzības struktūru un draud dakša Filecoin septembra vidū.

WeBank FISCO BCOS paātrina veselības kodu pārveidošanu

Ķīnas valdība jau iespējoja pārveidošanu starp "Guandunas veselības kods" un "Makao veselības kods" Maijā. Tomēr pārveidošana bija neefektīva lēno pārbaudes laiku un datu privātuma problēmu dēļ.

Nesen ir bijuši sāpju punkti veselības koda pārveidošanā uzrunāts WeBank FISCO BCOS bloku ķēde. Minētā blokķēde veselības datiem pielieto kriptogrāfiju, kas uzlabo veselības datu pārsūtīšanas pārredzamību un noņem starpniekus datu apstiprināšanai.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • FISCO BCOS ir atvērta konsorcija bloku ķēde, kuras mērķis ir atvieglot sadarbību uzņēmuma bloku ķēdes lietošanā. To izstrādājusi atvērtā koda darba grupa, kurā ietilpst WeBank, Tencent un Huawei.
  • Ar FISCO BCOS palīdzību veselības koda pārveidošanas laiks ir ievērojami samazināts no 1 minūtes 40 sekundēm līdz mazāk nekā 3 sekundēm.

Ant grupas IPO pārbaudīja iespējamo interešu konfliktu

Šonedēļ Ķīnas un Honkongas akciju tirgos bija vērojams neliels pieaugums. Sākot ar preses laiku, Shanghai SE Composite un CSI 300 šobrīd tirgojas ar 3341 un 4880 – ar nedēļas pieaugumu attiecīgi 2,1% un 2,7%. Honkongā Hang Seng indekss šonedēļ pieauga par 1,7% un šobrīd ir 24 655.

 Ķīnas un Honkongas akciju tirgus pieauga pēc zelta nedēļas brīvdienām. Avots: Trading Economics, Investing.com

Šonedēļ akciju tirgus dalībnieki pievērsa uzmanību Ant Group sākotnējā publiskā piedāvājuma regulatīvajai pārbaudei. Ķīnas Vērtspapīru regulēšanas komisija ir izskata iespējamais interešu konflikts, ziņojot, ka lietotāji var iegādāties piecus Ķīnas kopfondus, lai ieguldītu IPO.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • CSRC publicēts tās jaunākās pamatnostādnes, kas stājas spēkā 1. oktobrī un kas brīdina, ka kopfondu izplatītājiem jāizvairās no interešu konfliktiem, kas rodas, pārdodot produktus citiem esošajiem un potenciālajiem uzņēmumiem. Tas var būt piemērojams Ant grupas gadījumā.
  • Divkāršam sarakstam Honkongā un Šanhajā ir nepieciešams CSRC apstiprinājums. Aizkavēšanās ir piespiedusi Ant Group atlikt tiesas sēdi ar Honkongas biržu – pēdējais solis iekļaušanai Honkongā apstiprināšanas procesā.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas, oriģinālus pētījumus & kurētas ziņas no kriptogrāfijas profesionāļiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me