Kripto tirgi neizlēmīgi, jo Bitcoin Bulls palēnina: tehniskā otrdiena

Īsumā

  • Kriptovalūtu tirgi joprojām ir neizlēmīgi, jo Bitcoin (BTC) cena svārstās šaurā diapazonā.
  • Dati rāda, ka pašreizējā īstermiņa konsolidācija varētu būt labs uzstādījums turpmākam BTC cenu kāpumam.
  • Ēteris (ETH) buļļi izskatās noguruši, jo 250 ASV dolāri joprojām ir ievērojams pretestības līmenis, savukārt Litecoin (LTC), Trons (TRX) un Kyber Network (KNC) pievienojies uzmanības centrā.

Tirgus pārskats

Kriptovalūtu tirgi otrdienas rītā Āzijā bija neizlēmīgi, jo BTC cenas turpināja tirdzniecību uz sāniem, mainot rokas netālu no $ 9,700 rokturiem, savukārt Bitcoin Cash (BCH) un Ripple (XRP) bija nedaudz zaļā krāsā.

BTC īstermiņa neizlēmība pašreizējā diapazonā var liecināt par turpmākas cenu pieauguma potenciālu. Sentix veiktā aptauja rāda, ka Bitcoin pārmērīgas pārliecības indekss ir pieaudzis līdz +7, kas varētu izskaidrot, kāpēc BTC buļļi, šķiet, ir palēninājušies. Tomēr Patrick Hussy, Sentix rīkotājdirektors, teica ka pamata pārliecība ir stingra, un konsolidācija uz 1-2 nedēļām var palīdzēt BTC cenām atkal pieaugt.

Bitcoin noskaņojumsSentix Bitcoin pārmērīgas pārliecības indekss. Avots: Sentix

Sentix pārmērīgas pārliecības indekss mēra varbūtību gadījumam, kad secīgi pieaugošās vai krītošās cenas ir izraisījušas pastiprinātu pašapmierinātību investoru vidū. Rādītāji zem -7 vai virs +7 parasti ir pazīme, ka konsolidācijas vai korekcijas ir nenovēršamas.

Mēs varam sagaidīt, ka BTC dominējošais stāvoklis tirgū būs atkal uzmanības centrā, jo tas vēsturiski ir sasniedzis aptuveni 65 procentus zemāk par pašreizējo stāvokli. Ja tas atgriežas no šejienes, tas atspoguļotu tirgus pieaugošo pieprasījumu pēc Bitcoin attiecībā pret altkoīniem.

Bitcoin dominanceBTC tirgus dominance (%). Avots: Tradingview

Altcoin telpā mēs uzskatām, ka Trons (TRX) joprojām būs uzmanības centrā, jo mēs sagaidām, ka ziņas par tās 4.0 jaunināšanu joprojām būs galvenais cenu virzītājspēks. Pamata uzmanības marķieris (LPTPno otras puses, neskatoties uz ziņām par pārlūka Brave jaunumiem, kuri, pārvietojoties uz dažādām platformām, novirzīja savus lietotājus uz uzņēmuma novirzīšanas saitēm, turpināja savu gājienu gandrīz līdz 0,26 līmenim..

Cenu analīze

BTC / USDT – atkārtoti pārbaudiet atbalstu, pirms dodaties augšup?

BTC / USDT palika trijstūra formā, jo pagājušajā nedēļā cena galvenokārt virzījās uz sāniem. Tomēr BTC var pārbaudīt trīsstūra zemāko atbalstu pirms izlaušanās, it īpaši tāpēc, ka RSI šonedēļ ir radījis zemāku augstumu (salīdzinājumā ar cenu), kas tiek uzskatīts par lācīgu atšķirību.

Arī stohastika ir virzījusies zemāk, un, neskatoties uz iespēju, ka ātrā līnija var pāriet virs lēnās līnijas, raksta rakstīšanas brīdī abi rādītāji liecina, ka augšupvērstais impulss ir nedaudz izbalējis.

Tomēr Galvenais oscilators ir atzīmēts šīs nedēļas sākumā un var norādīt, ka negatīvie aizspriedumi ir ierobežoti.

Līmeņa ziņā trijstūra apakšējais balsts ir no USD 9 300 līdz USD 9 200 – jebkas, kas atrodas zemāk, varētu palielināt impulsu lejup. Lai gan augšupejošais rādītājs ir pagājušās nedēļas maksimums, aptuveni 10 400 USD, joprojām ir griesti.

BTC USDT diagrammaBTC / USDT dienas grafiks. Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

ETH / USDT – buļļi nogurst

ETH / USDT varētu būt labojums, jo buļļi, šķiet, nogurst, un lāči drīz var pārņemt. Neskatoties uz vairākiem mēģinājumiem pārsniegt USD 250, tā joprojām ir spēcīga pretestība pret ETH, un vairāki impulsa rādītāji arī norāda uz īstermiņa korekciju. MOM rādītājs ir izraisījis lāču atšķirības, savukārt MACD ir samazinājies.

Negatīvie ir tas, ka 78,6% Fibonači retracements netālu no 223 USD varētu būt pirmais skatāmais līmenis. Pēc tam mēs varam redzēt turpmāku korekciju attiecībā uz 210 USD. No otras puses, ja tiks apstiprināts atbalsts 250 ASV dolāru apmērā, tas varētu likt pamatu februāra augstākā līmeņa 288 ASV dolāru pārbaudei, lai gan īstermiņā tas šķiet maz ticams..

ETH USDT katru dienuETHUSDT dienas diagramma. Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

LTC / USDT – padariet to vai pārtrauciet to?

LTC / USDT ir tirgojies uz sāniem pēc kārtējā neveiksmīgā mēģinājuma pārkāpt 50 ASV dolāru līmeni pagājušajā nedēļā. Septītajai lielākajai kriptovalūtai var būt nepieciešams nenovēršams atsitiens, pirms lāči pārņem vadību.

Pašlaik cena ir balstīta uz Bollinger joslu vidējo līniju, un pāreja uz apakšu var atbalstīt lietas maiņu. RSI arī balstās uz nesenā kanāla atbalstu, un sadalījums var mazināt pozitīvu impulsu.

Negatīvie ir tas, ka 44 ASV dolāri varētu būt pirmais skatāmais līmenis, kam seko 41 ASV dolārs.

LTC USDT DailyLTC / USDT dienas grafiks. Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

TRX / USDT – varētu būt jāveic korekcija

Tehniskie rādītāji liecina, ka TRX / USDT varētu palikt pārpirkts, un korekcija varētu atgriezt cenu kanāla zemākajam atbalstam.

RSI pēdējās dienās flirtēja ar pārpirkto zonu, savukārt Williams% R palika virs -20 procentiem. Abi lasījumi liecina, ka pāris ir nopirkts, un stohastiskais lāču krustojums apstiprina signālu. 0,01620 USD joprojām ir līmenis, kas jāskatās.

TRX USDT DailyTRXUSDT dienas diagramma. Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

KNC / USDT – iespējams, pārbaudīs pretestības pagrieziena atbalstu pēc izlaušanās

KNC / USDT otrdienas sesijā ir bijis viens no labākajiem OKEx tirdzniecības platformas altkoiniem, kas pārsniedza 16 procentus.

Lēciens radīja izlaušanos no nesenā trijstūra modeļa un arī virzīja cenu tālāk pārpirktajā zonā, kā apstiprina gan RSI, gan William% R.

Lai arī pāris šķiet pārāk nopirkts, tam var netikt pakļauta nenovēršama cenu korekcija. KNC, visticamāk, vispirms atkārtoti pārbaudīs apgabalu no $ 0,753 līdz $ 0,757, lai redzētu, vai to var pārvērst no pretestības uz atbalsta līmeni.

Tomēr tirdzniecības apjoms buļļus var satraukt, jo tas atspoguļo lāču atšķirību no cenas.

KNC USDT DailyKNCUSDT dienas diagramma. Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

a93 068 091 e65 19d aa7 301